mojra.cz

Téma: Partnerská krize po 2 letech vztahu

17.10.2010 20:18
Uživatel: Karamelka
Věk:  22
Odpovědí na téma: 2
Text:  Ahoj, kde začít? No asi před 2 měsíci jsem se s partnerem docela hodně pohádala na dovolené. A od té doby vládne "občas oblačno" tzn. jednou za čas se hádáme. A skoro každý týden narážím na to, že nerozumí mým myšlenkovým pochudům a uráží se kvůli maličkostem, které já ani nevím, že jsem udělala. Vlastně mám pocit, že od té poslední hádky je to jen odpočítávání času do rozchodu. Jsme spolu 2 roky, ale vypadá to, že to zbytečné. Mám čekat, že se naše nejasnosti vysvětlí nebo si ukončit trápení s dalšími hádkami a raději vztah ukončit?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.10.2010 21:03 Uživatel: Barča
Téma: Partnerská krize po 2 letech vztahu
Text uživatele: Jednou za čas...to je asi všude, ne? Jinak na zamyšlení je dost málo informací. Možná to jen od té hádky jen více vnímáš...těžko říct. My ženy často narážíme na odlišné myšlení, někdy je to jen tím, že muži potřebují jasné vyjádření a neumí číst mezi řádky...možná si není on jistý Tebou, třeba v té hádce něco proběhlo, co ho znejistilo.

                                                                            
 
18.10.2010 13:50 Uživatel: Julie
Téma: Partnerská krize po 2 letech vztahu
Text uživatele:   Když jste se tak hodně pohádali, asi jste si řekli něco ošklivého. Možná to přítel ještě nestrávil. Je důležité si o tom promluvit a ujasnit si, jestli se ještě máme rádi. Moje sestřenka se rozešla s klukem hned jak se vrátili z dovolené, dneska se tomu směje a říká, že se znali málo na to aby spolu trávili dovolenou. To jeho urážení, je taky zvláštní, u chlapa je to známka nevyzrálosti.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Partnerská krize po 2 letech vztahu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny