mojra.cz

Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou

09.09.2012 09:28
Uživatel: masinsin
Věk:  21
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Muj přitel se se mnou nebaví. Chodíme spolu rok a vždy byl milý a pozorný a právě on byl ten kdo mi furt psával a tak.

Je to asi 3 týdny co se změnil. Prostě se se mnou nebaví. Někdy jo, ale max jen o kapele (hrajeme spolu v takové menší kapele na vesnici). Jinak ne. Na smsky reaguje s dvouhodinovým zpožděním nebo vůbec. Nikdy jsem nebyla nějaká stíhačka ale docela mě štve, když vím že nedělá nic pořádného a on mi prostě neodepíše. Prostě na to kašle. Nechce se mu se mnou bavit. Celkově se moc nechce bavit maximálně v té kapele se bavíme, jinak ani moc nechce chodit ven.

Nejdřív začal být lehce odtažitější tak jsem se ptala co se děje a on že nic. Ale pak byl odtažitější víc a víc a já to víc a víc chtěla řešit oč jde. Až to došlo do téhle fáze, kdy mi nepíše nic. Teda jako jak říkám maximálně pokecáme o kapele. Jo a už mi vůbec nepíše jako první přičemž dřív to dělal pořád. Mám obavy že když mu nenapíšu tak se mi sám ani neozve třeba i několik dní.

A to ještě když už mi teda píše tak je to takový suchý. Ani smajlíka ani pusu, nic. Přitom dřív to psal pomalu v každé větě. A říkal že mám hloupý otázky a že na ně nechce odpovídat. Jinou holku nemá.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3188x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: přítel se se mnou nebaví
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.09.2012 09:44 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Mě to příjde, jako kdyby mu už ochladly city k toběsad

 
09.09.2012 09:54 Uživatel: Julie
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

   Myslím, že je zbytečné ztrácet čas, jednak má problém s komunikací a druhak nebude upřímný. Osobně bych se nevnucovala, je to jeho volba a nemám problém ji respektovat......

 
09.09.2012 10:10 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

A víš jistě, že nikoho nemá.. ? Ne že bych Tě teda chtěla strašit!! Vypadá na to, že to odmítá přiznat...

 
09.09.2012 10:35 Uživatel: masinsin
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Leňo, jistý si člověk není nikdy, nicméně si to skutečně myslím. Jednak nevim kdy by ji měl jelikož je pořád buď doma, hraje na pc, nebo na kytaru, nebo je v kapele i když tam nejsem a hrají tam. A druhak jsem se ho sama i ptala jestli v tom není někdo jinej a říkal že ne. Nevim ale co ho znám on je typ člověka co říká pravdu. teda říkával. vždy i když věděl že mě něco naštve tak to řekl. alespoň dřív.

 
09.09.2012 12:08 Uživatel: Barča
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Ponech stranou důvody, věc se má tak, že nechce kontakt. Respektuj to. Vždyť Ty mu ani nechceš dát možnost zjistit, jestli mu nezačneš chybět.... Přestaň mu psát a smiř se s tím, že jestli to neudělá on sám, pak je konec.

 
09.09.2012 13:01 Uživatel: Trixie
Věk:  34
0-100
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Sice jsme věkem někde jinde... happy ale mám teď to samé... Normálně bych Ti poradila, napiš mu, co to s Tebou dělá a co k němu cítíš a bude na něm, jak se rozhodne. Udělala jsem to a on mlčí, tak už se nevnucuju.... Ti chlapi.... happy

 
09.09.2012 13:26 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

A to jste spolu teprve rok. Kdybyste byli spolu třeba 20 let, tak by se s takovým tempem odstěhoval o patro výš a dělal, že Tě nezná. Po 30 letech by se pro jistotu odstěhoval na druhý konec republiky, abyste se náhodou nepotkali.  

No nevím. Připadá mi to jako začátek konce. Když si dva partneři sebe navzájem neváží, většinou to neznačí nic dobrého.

 
09.09.2012 21:08 Uživatel: HelenaASt
Věk:  25
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Zdravim vsechny. Ale ted se obracim k masinsin. Je tezko radit, kdyz neznam ani Tebe ani pritele. Ale rozhodne na nej netlac, nebombarduj ho sms-kama, jen se mu obcas pripomen. No a rok je prece jen dlouha doba, uz vis urcite, co ho vzdycky potesi i kdyz mu je nejhur, tak to zkus, treba pod nejakou zaminkou si s nim domluvit schuzku, pokud je uz tezke se normalne schazet a nachystat pro nej prekvapeni.

Nechci kritizovat neci nazory, ale ono se lehce rekne nech ho byt, no a vis co by te cekalo za 20 let... Ja jsem taky slysela takove rady, ale nastesti jsem si sla za svym. Ono totiz nekdy ten nejidilictejsi vztah se muze rozpadnout ve vterine a nekdy zase z problematickeho v zacatku se stane partnerstvi na cely zivot. Takze na takove skepticke rady kasli!! Pokud o nej vazne stojis, tak o nej bojuj. Jen nebud stihacka. Ze ma pravo mlcet? No v tom pripade ma zenska pravo treba podvadet, ale zda je to v poradku, je uz diskutabilni.

Do niceho ho nenut, ale snaz se. Ty sama nejlip vis, jestli ma cenu o nej bojovat, jestli si s nim dovedes predstavit budoucnost, tak se snaz a pokud jsi s nim jen proto, abys nebyla sama, tak to radeji ukonci sama.

Hodne stesti a lasky!!!

 
10.09.2012 10:17 Uživatel: Kateřina82
Věk:  30
0-100
Téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Text uživatele: 

Vím, že je to těžké a vůbec se to dobře nepřijímá, ale přestaň ho kontaktovat a zkus vydržet se psaním smsek, voláním apod. Jedině tak zjistíš, jestli se mu po tobě stýská, jestli je mu líto, že už tě vedle sebe nemá...  Když to jsi vždy jen ty, kdo volá, píše, tak to znamená, že tě má jistou, že si tě vlastně ani nemá pro co vážit, proč o tebe bojovat. Co se snadno získává, toho si člověk většinou moc neváží sad

I když věřím tomu, že jsi báječná ženská, která si zaslouží víc... A to je právě ono - začni si věřit, získej nad ním převahu happy A možná pak zjistíš, že za to všechno ti hlavně nestojí on...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po ročním vztahu se změnil a nebaví se se mnou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny