Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku

04.07.2015 01:50
Uživatel: anitram
Věk:  30
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Bojim se, ze znicim vztah, rodinu a to jen diky memu chovani, ktere priteli na me vadi. Mame 18 mesicni holcicku a jsme spolu 8 let. Nas vztah je provazen hadkama snad od zacatku. Jak zacit? Memu priteli na me vadi me chovani, kdy se urazim, reknu neco driv nez napocitam do sta, zarlim, podeziram, podle nej jsem vecne nespokojena. Zarlim a podeziram, protoze vim o 2 jinych, ktere nam vztah nabouraly, zapira jak muze, ale fakta do sebe zapadaji, je to skoro 3 roky, co se se mnou rozesel, pry me uz nemiloval a tak nejak se vse nakupilo, duvodem byla ale jina a jeste s ditetem. Byl to on, kdo se po 3 tydnech prosil o navrat a uvedomil si, ze me miluje takovou jaka jsem.skoro obden mam sny, jak me oposti nebo zmd nekoho ma a me se vysmiva, hrabe mi, pak se to projevuje na vztahu, mam potrebu se furt ujistovat a ho to nebavi. Vycita mi, ze ziju jen pro malou, ale i ja mam ten pocit, jak kdyby byl se mnou kvuli male. Dnes mi rek, ze je svobodny, ze nejsme manzele a ze ho nijak nedrzim, ze se mam vzpamatovat, zacit chovat normalne, dospele a ne jak detsko nebo ze odejde, ze si muze vybirat, ja si to pak zabiram, nespim a bojim se! Nechci o nej prijit, nechci rozbit rodinu! Bojim se!!! Kdyz se nepohodnem, padaji nekdy nehezky slova, jak me nesnasi, musim se ptat, jestli me ma rad, nijak mi to nedava najevo, driv to umel a ja to potrebuju davat najevo, jak a co zmenit at je vse jako driv a hlavne at mame spokojenou rodinu a mala krasne detstvi a milujici se rodice?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2388x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak zachranit vztah .... nevim jak se zmenit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.07.2015 02:47 Uživatel: anitram
Věk:  30
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Neni to tak dlouho, co jsem mu nasla, ze se diva na stranky privatu, vse zapira a otaci proti me, je si vedom, ye on je v nasem ten silny, umi pohotove reagouat a vi co rict, aby me ranil. At je jakykoliv, ma sve chyby, ale jednou jsem si ho vybrala za otce meho ditete, tak bych nerada, aby byl casem zivot bez nej.  

 
04.07.2015 02:55 Uživatel: anitram
Věk:  30
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Nejak nasemu vztahu neverim, ziju v tom, ze nas opusti a ja to bez nej nezvladnu, hlavne ty vycitky kvuli male. Mam potrebu to furt resit. Rada bych znala jeho opravdove pocity, jednou mi rekne ze me opusti a pak at nic neresim a vse bude v poradku. Nekdy se v nem nevyznam…

 
04.07.2015 07:21 Uživatel: Jasmínka
Věk:  27
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Máš s ním dítě, tak mu věř. Až zklame Tvou důvěru, tak mu sbal kufr a zavři dveře. Nejspíš řešíš něco, co on řešit nechce, protože nežije v minulosti, a tak Ti dává najevo, že s Tebou být nemusí. , když Ty žiješ v minulosti (ale je to takové bu bu bu).

 

Proč teda s Tebou je? Že by tě přece jen měl rád? Aha .

Řekl Ti jednou, že Tě miluje a od té doby se to nezměnilo, tak proč by o tom mluvil. Všímej si, jak se chová, co dělá apod. Podle toho to poznáš, zda Tě miluje a nejspíš by si mu měla nechat dát hlídat dítě a někam si vyjít, jinak se jednak zblázníš a jednak musíš být přitažlivá pořád.

 
04.07.2015 09:08 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Anitram, Váš vztah Vám nenabouraly jiné ženy, ale to, že Váš vztah nestojí od začátku na pevných základech + je slepovaný = je provázen hádkami snad od začátku, jak píšeš + jestli se projevuješ od začátku takhle zbrkle, napnutě, nervózně, urážlivě, žárlivě, podezíravě atd. již od začátku nebo dlouhodobě, tak je to vážně problém, kterým ho odrazuješ a od sebe odháníš. Potřebuješ se pořádně a opravdu upřímně uvolnit tak, aby jste měli v rodině klid a pohodu - tam se bude Tvůj manžel rád vracet. Jak to udělat? Přes den vem malou a jdi mezi ostatní maminy s dětmi (předpokládám, že manžel je v práci), uvolníš se, uklidníš se, odvedeš své myšlenky jinam, prospěje to Tobě i malé, najdeš si kamarádky atd. Doma si udělej, co je potřeba + zapoj i manžela, např. pomoc s nákupem, v domácnosti, pomoc s malou - prostě tak, aby jste spolu jako manželé spolupracovali a podělili se o chod v domácnosti. Večer, až dáte malou spát, si můžete udělat spolu hezký večer i doma - společná večeře, koupel atd. , fantazii se meze nekladou. To samé, máte-li možnost, občas může malou pohlídat některá babička a opět si můžete udělat hezké chvilky jen samy pro sebe. O víkendu si udělějte nějakou společnou aktivitu všichni, ať máte hezké chvilky a zážitky spolu jako rodina + nebo opět, když by byla občas možnost hlídání babičkami, tak i hezké chvilky i pro sebe, ale nejen doma. Také se začni věnovat i sama sobě - třeba jeden den v týdnu si můžeš zajít s maminami či kamarádkami např. zacvičit, abys měla i chvilku jen pro sebe, nebo zvol nějaký relax, aby sis v klidu a sama vyčistila hlavu, uvolnila se, načerpala klid, pohodu atd. Prostě si zkus vše naplánovat a rozvrhnout tak, aby v tom byl čas a prostor pro všechny. Už se budu zase opakovat, ale vztah či manželství potřebuje pevný základ, který se postupně dál buduje - dostavuje jako stavba, o kterou je však třeba stále a společně pečovat, nebo začne chátrat a jednoho dne se může až zbortit = to je jen přirovnání, aby jsi pochopila princip. Takže zkus o tom popřemýšlet a zkus dělat vše jinak, jak jsem Ti výše stručně naznačila. Když to zvládneš, věřím, že budeš mít vyhráno a Tvé obavy můžeš vypustit z hlavy - šanci ještě podle mě máte, ale chce to vzít všechno trochu za jiný konec. Jako žena, když budeš chtít, máš šanci si muže udržet tak, aby chtěl jen Tebe a cítili jste se všichni spolu šťastní a spokojení

 
05.07.2015 19:52 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Asi tak. Jestli se neuklidní a nepřestane hysterčit, tak to můžou jako rodina zabalit. Problém je v tom, že ona svoje bezpečí odvozuje od NĚJ a on je přitom spíš rizikový, alespoň podle ní, rozhodně, není pevný dost na oba.  

Krátkodobé opírání asi problém není, ale tady by ona potřebovala nejdřív získat  oproru mimo něj-  je li to možné tak  ve své rodině, přátelích a pomoci odborníka a později v sobě. Bez vlastní opory z ní bude jen třtina. a ve vztahu to bude problém vždy.  

 
05.07.2015 20:14 Uživatel: peggy
Věk:  50
Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Upřímně řečeno, tohle jsem taky zažila, ale nežárlila jsem já, ale můj muž. Zpočátku jsem se snažila to řešit domluvou, a přesvědčováním, že nemám nikoho  jiného, ale posléze jsem rezignovala, a když už pohár přetekl, tak jsem se prostě  po 7 letech sbalila a odešla. Neuvěřitelně jsem si oddechla, že mě nikdo víc nepodezírá z něčeho co jsem neudělala a neterorizuje nesmyslnými hádkami o ničem. život je příliš krátký na to, abychom ho strávili s někým, s kým si nerozumíme a kdo nám nevěří. Takže se zamysli na tím, jestli Tvoje chování není opravdu takové, jak říká Tvuj přítel a jestli by váš vztah nestal za to, se trochu změnit. přeju hodně štěstí

 
16.09.2015 11:52 Uživatel: LEV
Věk:  52

Město:PÍSEK

Téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Text uživatele: 

Stejně spolu nebudete, je to otázka času, nechte ho at si dělá co chce, dělejte, že vám je lhostejný, když se zeptá, proč ste jiná, řekněte, že se mu to zdá, je si jistý, otočte to, uvidíte, že se se začne bát on.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel chce abych se vzpamatovala a změnila se jinak prý mě možná opustí - máme 18měsíční holčičku
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 913x
Přítel ke me není upřímný. 8 3136x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2833x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3266x
Partnerské krize, odstěhování 5 1948x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1373x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2001x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2057x
Jak byste se zachovali??? 4 1395x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2175x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny