mojra.cz

Téma: Přítel je gambler - půjčuje si ode mě pořád další peníze

25.08.2010 10:53
Uživatel: Klárka
Věk:  19
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Můj přítel se v poslední době dostal do velkých finančních problémů. Teda on v nich je neustále, ale v poslední době to nějak vyvrcholilo. Včera mi měl vrátit 10 000 korun a místo toho si chce půjčit dalších 20 000 korun. Když jsem se ho ptala na co to chce, tak prý se jedná o nějaké tajemství, ale vím, že stále sedí u počítače na stránkách Fortuny, to je sázková společnost, co přijímá sázky na sportovní utkání a vím, že už hodně prohrál, ale nechce se přiznat. Minulý týden jsem se potkala s jeho bývalou a ta mi říkala, jak to zvládám a když jsem se jí jako ptala, co mám zvládat, tak mi říkala, at si dám pozor na peníze, že to je gambler.
Ani už nemám pocit, že by našemu vztahu chtěla ublížit, ale asi má pravdu. Já nechci být stíhačka, co ho stále kontroluje, ale vrtá mi to hlavou. Náš vztah se změnil, už ani o sex nemá tak velký zájem, jenom sleduje sport a sleduje kurzy sportovních utkání.
A to už si vzal v bance půjčku 50 000 a ani neřekl na co si ji bral, jenom chtěl, abych mu tam nějaký papír v bance podepsala a donesla potvrzení od zaměstavatele o výši příjmu. Ale v té době jsem ani neuvažovala, že to mohlo jít na nějaké pochybné účely. Tak si říkám, jestli se o něj mám více zajímat i za tu cenu, že budu "lozit" do jeho soukromí nebo to mám nechat plavat, nevím.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.08.2010 11:06 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel je gambler - půjčuje si ode mě pořád další peníze
Text uživatele: Můj názor: rychle od něj. Bude si pořád půjčovat, pak začne rozprodávat to co máte doma. Gamblerství je průšvih.
Nic nepůjčuj, ať Ti vrátí co si půjčil (sliby se mají plnit, takže když řekl, že peníze vrátí, tak ať to splní).
No a na závěr se zaměř na to jsi vlastně podepsala. Pravděpodobně jsi spoludlužník na těch 50 tisíc Kč a dle mého názoru jsi udělala chybu, protože pokud nebude splácet a nebude mít peníze, banka se bude tzv. hojit na Tobě, takže budou vrácení peněz vyžadovat po Tobě.
Do budoucna: nic nepůjčovat, vyžadovat vracení peněz tak jak je smluveno. Nebuď hloupá, ženeš se do záhuby ...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel je gambler - půjčuje si ode mě pořád další peníze
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny