Téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?

29.01.2015 06:03
Uživatel: sfasfe
Věk:  26
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Mám problém. Mám s přítelem vztah na dálku, protože každý pracuje v jiném městě poměrně vzdáleném. Jsme spolu už rok a půl (od června 2013-leden 2015) a až mi szkončí smlouva v současné práci, máme v plánu, že se přestěhuji k němu. Jemu je 30, mě 26. Poznali jsme se na netu, ale ne na seznamce. Spíš to byla náhoda, padli jsme si do oka a nejdřív dlouho jen kamarádili a pak se rozhodli že se sejdeme.
Ze začátku to byla paráda, jako v každém vztahu a fungovalo to dobře i na netu. Psal mi často, byl milý, a vyloženě mě zahrnoval láskou i přes ten počítač. Jenže samozřejmě takové období netrvá věčně.
Vidíváme se zhruba jednou za dva měsíce vždy na 10 dní v kuse (podle možnostech v práci). Když se nevidíme, přítel je buď připojený pořád online, nebo si i tak často píšeme třeba když je u kámoše atd. Cca dvakrát týdně jsme spolu i na webkameře.
Problém je tento poslední asi půl rok (06/2014-01/2015) ze strašně nevrlý když jsme na tom PC. Prostě je to hrůza. Na cokoliv se zeptám tak mi jenom odsekává, je protivný, odměřený. Kolikrát i zbytečně sprostý a hnusný. Jinou holku nemá, to vím. I tak je pořád připojený online, na webce, tak vidím co dělá a nebo mi píše smsky. A vždy když už si řeknu tak takhl eto dál nepůjde, naposledy za ním jedu. Pak za ním jedu na těch 10 dní a on se chová naprosto úžasně. Neustále mě objímá, líbá, a chová se jak zamilovanej a splnil by mi první poslední. Ale jak se za mnou zavřou vrata a máme to období internetové, začne to na novo. Protivnej, hnusnej, nevrlej. Hádáme se jak psy. Pak si řeknem že se znovu ještě uvidíme na těch 10 dní a já tam jedu, a zase je to paráda.
Už mě to ale unavuje. Vzhledem k tomu že většinu času trávíme na tom internetu, tak většinu času se vlastně hádáme. Ale zase si říkám že kdyby se choval tak jak se chová osobně, i později až se sestěhujem, bylo by to uplně báječný.
Nevim co stím mám dělat. Mám ho opravdu moc ráda a rozumíme si ve všem. Od jídla až po oblíbenou pc hru. Ale to jeho chování když se nevidíváme, to je prostě hrůza alt

zkoušela jsem si s ním o tom promluvit ale bylo to ještě horší, to začal takové to ty do mě jenom reješ, nech mě být, ozvu se ti až po práci, nepiš mi, nazdar.

Když jsem se zkoušela o tom bavit v reálu tak mi jen řekl že to tak nemyslí a že mě miluje.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1639x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítel se chová jinak na netu a v reálu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.01.2015 11:29 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?
Text uživatele: 

On se chová jako debil a Ty chceš nechat práce a přestěhovat se za ním? Za čas to bude v reálu vypadat úplně stejně jako teď po netu, jestli ne hůř.  

Ty za ním jezdíš. a co on? On za Tebou nejezdí?  

Proč je veškerá iniciativa na Tobě?  

 

 
29.01.2015 11:40 Uživatel: sfasfe
Téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?
Text uživatele: 

i on za mnou jezdí, ale ne tak často protože nemá v práci tolik volna.   já vím že se chová jak debil ale zas na druhou stranu já se taky nechovám někdy vzorně. někkdy jsem moc podezřívává a žárlivá ačkoliv vím že mě nepodvádí ale mám to v sobě zakořeněné pač bývalej mě podváděl. to je ale zase jiná kapitola. prostě nevim jak to udělat aby se ke mě choval tak hezky i přes net. někdy se chová. ale pak přijde ta jeho nálada a je to pohroma. je to blíženec tudíž člověk dvou tváří no

 
29.01.2015 12:07 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?
Text uživatele: 

UF… mám dceru blížence : /

Přijde mi, že Tě "chce" jen v plánované dny, na které se připraví a nachystá. Jinak si žije vlastním životem a každá komunikace mimo "určené návštěvní" dny ho ruší.  

 
29.01.2015 13:14 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?
Text uživatele: 

Kazdy vztah na dalku ma sva uskali. Mozna si to malujes moc ruzove, kdyz si myslis, ze to bude vsechno klapat, az se k nemu nastehujes. Nekdy muze prijit i velike rozcarovani.
Nevim, jestli je jen naladovy anebo jestli mu spis vadi ta prilisna komunikace. Muzi nejsou tak sdilini jako zeny, proto je nekdy prilisna komunikace unavuje. Zkus ji omezit na par dni v tydnu a ne na kazdy den a uvidis, jestli nastane nejake zlepseni.
Taky ale vim, ze kdyz se holka na kluka moc lepi, snazi se ji setrast! Treba nemam pravdu, ale nech si to projit hlavou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel je na Internetu je nevrlý, nepříjemný a odsekává mi, v realitě je v pohodě - proč?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 605x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 462x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 649x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 601x
Jak byste se zachovali??? 4 611x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 714x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 693x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 619x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1082x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 951x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny