mojra.cz

Téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?

19.09.2011 11:23
Uživatel: Rastauzzi
Věk:  22
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den, obracím se na vás s problémem, který už trvá delší dobu. Cca před 2 roky jsme si našla přítele. Dlouho jsme s ním nechtěla chodit, protože jsem za sebou měla 4letý dlouhodobý vztah. Trávili jsme spolu veškerý volný čas, až jsem najednou zjistila že jsme vlastně spolu. Ze začátku nám bylo skvěle, hned jsme se defakto sestěhovali, protože přitel měl byt kousek ode mě. Ve chvílích kdy nám bylo dobře, to byl nejúžasnější chlap na světě - pomáhal mi, staral se o mě, rozmazloval mě, v sexu nám to skvěle klapalo. Jenže občas má přítel šílené výbuchy vzteku, někdy k nim stačí i maličkost. Nikdy mě neuhodil to ne, ale hrozně vždycky křičí, rozbíjí věci a říká mi věci, které ví jen on a opravdu hrozně bolí.

Nyní jsme spolu 2 roky, už 3x jsme se rozešli a zase dali dohromady. Poprvé mě nařknul že jsme ho okradla, plival po mě, tak jsem odešla, on sliboval, sliboval, já se vrátila. chvíli to bylo super a mě připadalo že nám bude dobře. Přišla jsem mu na nevěru, odpustila jsem mu to. Další čas jsme byli spolu a zdálo se to zase v pořádku, všechno bylo v pohodě. pohádali jsme se už nevím proč a řekla jsem že odcházím. Předávkoval se léky a já se k němu opět vrátila. Nyní prožíváme vztah defakto na houpačce. Bud je nám skvěle a vznášíme se spolu, jsme nejlepší pár, nebo si ubližujeme tak jak to jen dokáží lidi co se mají rádi. Partner mě vždy vyprovokuje, když potom křičím, mluví na mě klidným hlasem proč to dělám, proč se k němu tak chovám, když on je na mě tak hodný. Připadám si pak jak blázen nevím už čemu věřit. Je to všechno má vina? Vyvrcholilo to i v to, že nejdu pro ránu daleko. Je si mnou jistý, ví že se vždycky zase vrátím. Je mnou posedlý, čeká na mě před školou, v práci, musim nahlašovat kdy přijdu a kam jdu. Beze mě nejde ani do krámu, prý beze mě nic nezvládne, potřebuje mě.

Každý měsíc splácím jeho poplatky, protože má větší dluh v bance, vrcholem je že potom nemám ani pro sebe, jsem zdravotní sestra a ještě student.

Nevím co mám dělat, nevím jak od něho odejít, nenechá mě, říká že se sebou sama nevydržím, že jsem blázen, že patříme k sobě. Vyhrožuje mi různými věcmi a já mám strach. Vím, že musím odejít, ale nevím jak, prosím poraďte mi. Děkuji.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.09.2011 12:29 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?
Text uživatele: 

Děsí mě představa dlouhodobého vztahu, především pokud byste měli děti nebo byli manželé. Přítel je impulsivní člověk, možná i duševně nemocný a nedivím se Ti, že by jsi jej ráda opustila. Myslím si, že nikdy nevíš co od takového člověka můžeš čekat a to je trošku děsivé. 

I to, že platíš dluhy přítele je do budoucího vztahu na prd. Značí to, že přítel neumí ekonomicky hospodařit a že by zřejmě v budoucnu nezabezpečil rodinu.

Nevím, mám z toho smíšené pocity, ale určitě ne dobré.

 
19.09.2011 12:30 Uživatel: veverka
Věk:  30

Město:Praha

1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?
Text uživatele: 

Podle toho všeho lze říct jen jediné - RYCHLE OD NĚHO!

Čím dřív, tím líp. Chápu, že se bojíš jeho výhružek, řekni o situaci rodině, přátelům... I když Ti to asi bude trapné a nepříjmené, ale je to způsob, jak sposň trochu zvýšit svou bezpečnost. A navíc, nemáš se za co stydět, jako blázen se chová on.

Ukonči to, dokud je čas. A jestli Ti něco udělal nebo udělá, neostýchej se ani co nejdříve nahlásit věc polici. Tohle už není legrace.

Držím moc palce...--

 
19.09.2011 12:53 Uživatel: Julie
Téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?
Text uživatele: 

   Nejhorší je první krok, potom už to jde samo a v Tvém případě vydržet a nenechat sebou manipulovat. Nějaký čas chodit s pepřákem v kapse a hádám tak kolem vánoc máš pokoj.

 
19.09.2011 13:33 Uživatel: veverka
Věk:  30

Město:Praha

1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?
Text uživatele: 

Velký výběr pepřáků je například na Aukro.cz, asi před rokem jsem si tam taky jeden pořídila. A za slušnou cenu.

smile

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel mívá výbuchy vzteku, křičí a rozbíjí věci - jak ho opustit?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny