mojra.cz

Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?

25.01.2011 14:22
Uživatel: Karolína
Věk:  24
Odpovědí na téma: 23
Text:  Zdravím všechny, tři roky jsem s přítelem, z toho rok spolu sdílíme jednu domácnost. Přítel byl vždycky moc hodný, trochu cholerik, ale ke mě se choval moc pěkně. Minulý týden jsme se pohádali, protože náš pes (ještě štěně) trochu poškrábal omítku v chodbě, když jsme nebyli doma. Pejska jsem se zastávala (byli jsme pryč 4 hodiny, asi jí byla dlouhá chvíle). Přítele to rozčílilo, povalil mě na gauč a zbil mě. Doteď mám modřiny na rukách, jak jsem si chránila obličej...
Potom se rozbrečel a odešel. Vrátil se až ráno, nachystal mi snídani a omluvil se. Slíbil, že se to už nebude opakovat. Zajímal by mě Váš názor. Myslíte, že to byla jen náhoda, že příteli jenom "vytekly nervy" nebo jsem naivní? Mám mu dát ještě šanci, nebo mám odejít?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.01.2011 14:35 Uživatel: Julie
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele:   Těžko říct, pokud to bylo poprvé. Ale i tak.....
   Mě by to vadilo a těžko bych se s tím srovnávala protože se znám. Musíš vědět Ty,kde jsou hranice za které už
   ne-e.
 
25.01.2011 14:40 Uživatel: le
Věk:  40
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: zdá se že jde o nesourodý vztah, napiště mi znamení jeho i svoje
 
25.01.2011 14:53 Uživatel: Le
Věk:  40
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Bohužel to vypadá, že jde o určitý povahový rys v osobnosti vašeho přítele. Už byste měla mít jasno, jakého muže chcete, a hlavně, který se k vám hodí. Např. jste li Beran, určitě si zkazíte život s Rybami, a takhle bychom mohli pokračovat. P.S. Člověk si musí umět vybrat, s kým bude sdílet svůj život, a ne si jen nechat "udělat miminko" a pak se sebrat, a po zjištění, že partner je tyran, utéct z domu jen v tom, co máte na sobě.
Rozhodně jeho chování není náhoda, a taky bude určitě zvědavý jak se k jeho výbuchu hněvu a agresivity postavíte. V podstatě když vykládám karty stovkám lidí, vždycky dojde na neshody v partnerských vztazích, ženy, ale ani muži, si často neuvědomí, jakému riziku zklamání se vystavují, když si partnera vyberou neprogramovaně, náhodně, bez zjištění souvislostí v jeho rodině, nezkoumají osobnost partnera, a pak jsou zklamání. Zvláště pak pokud začínáte vztah s někým, kdo nemá sociální vazby, a vyrůstal v dětském domově, nebude nikdy doma spokojen, a vždy bude utíkat, střídat partnery, sklouzávat ke kriminalitě a k soužití s podobně asociálními typy. Bohužel když pak s takovým partnerem máte dítě, zjistíte, že s ním žít nelze. On si pak najde nějakého nepřízpusobivého se kterým se vlastně docela cítí spokojen.
To jsem odbočila. Jde o to, že ve 24-letech nemáte patřičnou moudrost, abyste dokázala docela dobře rozklížit vhodnost a nevhodnost takového soužití, a měli by vám být schopni poradit rodiče, přátelé. 
Já se v poslední době setkávám s tímto negativním jevem: z astrologického pohledu BLÍŽENEC,žena,rozvedená,40let,i mladší, má několik let vztah se ženatým mužem(vždykcky to skončí rozchodem!)a navíc on je v RYBÁCH. Před touto vražednou konstelací varuji, stejně jako před dalšími, které jsou zcela nekompatibilní. Já sama si vybírám jen ta znamení, se kterým si rozumím, nebo je 90% pravděpodobnosti, že k porozumění dojde, a s ostatními neriskuji žádné vztahy. Nebo se jim vyhýbám. Osvědčilo se mi to tak, že jsem se dokonce naučila takto vyhýbat se zklamání z určitých lidí (pro mě např. KOZOROH - záludní, nemluvní, samotářstí, agresívní a neustupní lidi, kteří mě vždy zklamali. Nebo tady tihle Bliženci, to mám taky na indexu. Uvedla jsem jen příklady, jsou i pozitivní, ale lidi by se měli naučit číst dopředu co od toho či onoho člověka můžou čekat (astrologie, až je kritizovaná, mi poskytuje skvělý manérvovací prostor, a hlavně funguje 100%-ntně, ale jen protoho, kdo v ní umí číst)
P.S. TO není propagace astrologie, to je jen návod, jak si ušetřit četná zklamání ze vztahů, které jsou dopředu odsouzené ke konci hned vpočátku! Já to znám, 100 x jsem se zklamala v lidech jistého znamení, a od té doby, co jim nevěřím, jsem si ušetřila kupu jistého zklamání:)))
 
06.08.2011 14:21 Uživatel: Irlis
Věk:  33
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: 

Mám přítele taky v rybách, a já jsem blíženec. Někdy je to fakt hrůza. Hádáme se, on jen hraje playstation, čumí na TV, nebo na net. Někdy mi fakt už dochází trpělivost. Můžu potvrdit, že výběr vhodných znamení  k sobě má něco do sebe. Vždycky jsem měla býka, vodnáře, berana nebo váhy a má to fakt něco do sebe. P\řítel je jinak moc hodný, ale vadí mi jeho laxnost, tichost a lenost. 

 
06.08.2011 14:27 Uživatel: Irlis
Věk:  33
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: 

jo a dnes mě zbil za to, že jsem ho třikrát volala k obědu a nešel, čuměl do ps a tak jsem mu vypla všechno rozdvojkou. takže se mu vyplo stahování z netu a ps. za to mě zmlátil.....je to normální?

 
25.01.2011 15:02 Uživatel: Dadule
Věk:  35
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Tady se musím taky připojit, moje zkušenosti (a nesnáze mé kámošky) jsou tyto: No tak ten pán, co mi naposledy hnul žlučí (Ryba) byl narozen 12.3.1962.  Jméno Herbert K.,architekt. Vytáčky a lži byly jeho denním chlebem vůči mě. Podváděl mě stejně, a nakonec se tzv. "musel ženit", ale včera jsem ho potkala v Kauflandu, letos mu bude 49let (takže Tebe taky pěkně tahá takový podobný "za fusekli", žádných 44 ,ale ČERSTVÝ SKOROPADESÁTNÍK!!!).... tedy....až v příštím roce, ale i tak, pokud vím, říkala jsi něco o tom, že je mu snad 44let. No tak to mi věř, že to nebude jediná lež (resp.tihle "týpci" trochu poopravují skutečnost, kdoví jak to bude s těma jeho dětma....) no a aby toho nebylo málo, tak by teda byla bomba, kdyby to byl TEN STEJNÝ DONCHUÁN CO PODVÁDĚL MĚ.
A ještě Ti něco napíšu - samozřejmě dnes by k něčemu takovému u mě absolutně nemohlo dojít (myslím k tomu,abych se stakovým -promiň - bezcharakterním zbabělcem - zapletla, jelikož ten,co podvedl mě, a tahal mě za nos bezmála 3roky, byl Ryba, s Měsícem v Blížencích, což je ještě !větší katastrofa, než jsme doufali:((( totiž - tohle bych opravdu věděla dopředu, že to KATASTROFA bude, takže bych s ním v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZTRÁCELA ČAS ANI MINUTU. Jaňuško, a ted jsem Tě odradila definitivně. No abys věděla, kdysi mi řekla jedna velmi dobrá psycholožka toto: "Ano, ten muž vás velmi zranil a ublížil vám. Vy se nad to ale muíte umět povznést. A až to dokážete, budete schopna, až ho potkáte, ho minout bez mrknutí oka, a jít dál". No můžu Ti říct, že jsem vůbec nevěřila, že to někdy dokážu, ale když jsem toho člověka potkala několikrát v Kauflandu (naposledy včera) tak jsem to zvládla naprosto v pohodě !!! 
A ještě, jelikož to byl rozmazlený hajzl, zvyklý ubližovat ženám (za to mohla jeho čarodějnice matka, stará škaredá popudlivá potvora), určitě ho ta ženská co jí udělal děcko, vykopla z baráku (měla rodinný barák v Těrlicku) a on je zpátky u své "maminky", neboť ho stále častěji vidím v našem Kauflandu.Jak říkám, naposledy tam byl včera.
Ono člověk může předpokládat, že v nákupním hyper super marketu potká kdekoho, no ale zdá se mi, že je to nějak moc často...co ho tam vidím. :(
No tak vidíš, jak se člověk musí umět obrnit železnými nervy, a pak už to jde samo.
Hlavně si musíš vzít na pomoc ROZUM!!!!
 
25.01.2011 15:04 Uživatel: Naivko
Věk:  36
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Sbal se a vypadni, bude ještě hůř! než se naděješ, bude tě dusit znovu:((((((((((((nebo chceš čekat až se dovíme na tv nova, že došlo ke spáchání trestného činu vraždy????
 
25.01.2011 15:24 Uživatel: Barča
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Ani se nebudu rozepisovat. Cholerik? Tak fofrem pryč! Zažila jsem si to taky a takový člověk to udělá zas a znovu a bude ještě mnohem hůř.
 
25.01.2011 16:58 Uživatel: kokot
Věk:  60
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: kvůli takové kraviny? tak běž honem pryč
 
25.01.2011 17:20 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Manželka je blíženec, já jsem ryba-cholerik, jestli jsem to správně pochopil, tak je to vražedná kombinace... Já žiju, manželka žije, na žádném z nás není čerstvá krev, jsme spolu 20 let... Nevím, kde se stala chyba, ale mám pocit, že nám to klape... Ale je fakt, že já jsem medvěd, moje manželka je tudíž medvědice, takže to možná na zvířata neplatí...
Co se týká dotazu, nevím, neznám žádného z vás, rupnout nervy můžou každému... Druhá věc je, že se holky nebijí... Zamračený
 
25.01.2011 18:14 Uživatel: Barča
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Dobře, Medvěde, možná jsi cholerik. Ale taky se třeba umíš ovládnout a jsi slušný chlap. Dá se ale totéž říct o tomhle člověku? Rupnou mu nervy, že pes poškrábal zeď? V životě přijdou daleko těžší zátěžové situace, to sám dobře víš....a co bude potom? A budou v tom taky "lítat" děti.

                                                                            
 
25.01.2011 17:59 Uživatel: Majda
Věk:  35
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Ahojky, já bych asi vycouvala. Může se to stupňovat a co potom, až budou děti.
Jakpak by se zachoval při něčem horším, než poškrábání omítky.
Mnoho sil a odvahu.
 
25.01.2011 18:40 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Ono toho asi bylo více a poškrábaná omítka byla to pouze spustila... Vím sám, co to dá za práci se ovládnout a někdy prostě bouchnou saze a je vymalováno... Ale je fakt, že jsem na manželku nikdy nesáhl ve zlém, bral bych to jako osobní prohru a potom bych měl problémy sám sobě odpustit... Jak ji znám, manželka by mi odpustila dříve než já...
 
25.01.2011 20:43 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Noo, přítel je fakt cholerik. Protože stěna se dá lehce opravit ... je to práce na pár desítek minut a není nutné nikoho mlátit.
 
25.01.2011 20:46 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Jo a ještě jedna myšlenka: když Tě bije po roce společného bydlení, co bude dělat za 10 let?
 
25.01.2011 21:41 Uživatel: Mae
Věk:  38
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: rozhodně žádné děcka
 
25.01.2011 22:09 Uživatel: Hanka
0-100
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: pryč od něj a fofrem, tady není co zvažovat!!!!
 
26.01.2011 07:53 Uživatel: Kot
Věk:  50
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Jestli nechcete být ve zprávách na Nově, nebo v Krimi zprávách na Primě (z těch případů se ježí vlasy na hlavě), tak rychle, ale vážně R Y CH L E  pryč od něho!!!!!!!!!!!!!
 
27.01.2011 09:18 Uživatel: katykarla
Věk:  41
Západ slunce.jpg
0-100
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Karolínko nejsem žádný puritán a odpouštět umím.Ale řeknu jen jedno....chlap který sáhne na ženskou třebas jen jedinkrát,není hoden tvého odpuštění.Naštěstí se jsem s tím v životě nesetkala,ale říkám že to by bylo to poslední co by mi mohl chlap udělat.Je to ponižující a povýšenecké...a...může se stát cokoliv,ale řešit to násilím?!Může mu to být líto to chápu,každému rupnou nervy,ale bít ženu je slabošské.
Osobně jsem si zažila psychické týrání které je už dneska trestné a můžu ti říct že to jaké je to násilí asi nerozhoduje,ale v člověku to zůstává moc,moc dlouho....nekaž si život...
 
01.02.2011 08:43 Uživatel: Evík
Věk:  40
0-100
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: plně souhlasím,na světě je plno jiných chlapů,ale máme jen jeden životNevinný
 
01.02.2011 10:07 Uživatel: buchta
Věk:  43
0-100
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: Děvče utíkej co ti nohy stačí já tohle zažila na vlastní kůži,takovej člověk vždy v sobě něco dusí a pak když vybouchne je to pak katastrofa ne pro něj ale pro toho druhého.A kyž přijdou děti je to horší.Neustálé vyhrožování a podřizování se,pokud neodejdeš včas bude z tebe ubohá troska která se bude bát i klapnutí dveří.Ono to vypadá dobře když přijde druhý den s kytkou a omluvou ale za to ti to nestojí abys čekala kdy přijde  další rána bez varování,pokud se máš jen trochu ráda běž a neohlížej se.
 
15.02.2011 23:43 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: 

No, tu větu já už to neudělám...tu jsem slyšela mockrát.

Je možné, že...mu skutečně naprosto selhal mozek a opravdu to bylo jen jednou....až do okamžiku než se to stane znovu.

Existují sice výjimky...no někdy jdou, ale to opravdu není tahle situace. A ti muži, kteří litují, jsou zdaleka nejhorší, protože  se jim snadnějí odpouští a nevíš znovu kdy to přijde.

Nikdy nevěř tomu, že to bylo naposled, to bude naposled pokaždé.......

 

A ještě bych Tě opravila...on Tě nezbil kvůli psovi, ale kvůli sobě, tak na to mysli.

 
08.10.2012 19:57 Uživatel: pooly
Věk:  13
Téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Text uživatele: 

ahoj jsem cholerik, ale nikdy bych nikoho nezbila, dobře už kvuli me byla jedna holka v nemocnici, ale to bylo omylem, opravdu jsem jí tu pusu rozrazit nechtela. Nebo jsem sestru jen tak plácla protože mne nazlobila a tekla ji krev. Nic z toho jsem vazne nemyslela ale uvědomila jsem si jaké mam nezvladatelne nervy a silu. Od te doby chodim do juda a ucim se svoji zlost ovladat, ted jsem uz dlouho nic neprovedla (nic co by melo dopad na cizi zdravy). Me je ale 13 takze o sdílení domácnosti a přítelích moc nevim, ale vim to ze kdyz nema clovek agresivitu v genech, muze to zmenit jako ja

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel mne zbil kvůli psovi - mám mu dát šanci?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny