mojra.cz

Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?

17.06.2014 17:23
Uživatel: Cranberry
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,  

zajímalo by mě, jestli byste nadále setrvávaly ve vztahu, kde vám partner už měsíc říká, že neví, co chce a situace se nejlepší. Nijak na něj netlačím. Nechce mě vídat, komukujeme pouze přes mobil cca dvakrát do týdne. Na otázku pokračování vztahu nebo rozchodu odpověděl stejně - "nevím, co chci". Jsme spolu v řádu měsíců, tudíž nechápu, v čem je takový problém říct narovinu, že už se mnou nechce být, ví, že bych to unesla. Rozhoduji se, že vztah ukončím co nejrychleji já sama.

V jeho věku (24) mi toto jeho chování připadá nevyzrálé.

Děkuji za názory.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3506x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám se s přítelem rozejít?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.06.2014 17:45 Uživatel: Tepu
1403024269_kopretjpg
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

 Rozhodně bych vztah (jestli se tomu tak vůbec dá říkat) ukončila. Než se fešák rozhodne  můžeš prožít plno hezkých chvil s někým jiným. Život je krátký. Rozešla bych se sním. Ale rozhodnutí je samozřejmě na tobě.

 
17.06.2014 17:58 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

Nechce Tě vídat? Není co řešit, na co čekat a to by mi řekl partner jenom jednou a naposledy - ukončila bych to, kdyby se to týkalo mě. "Nevím co chci" jsou jen zbabělé výmluvy.  

 
18.06.2014 06:04 Uživatel: Emilly
Věk:  35
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

Souhlasím s holkama.  Že neví, co chce v překladu znamená, že o tebe niijak moc nestojí. Takže nemá cenu čekat, jelikož není na co. Navíc člověk má nějakou hrdost a měl by na ni dát, jelikož žádná holka nemá za potřebí čekat na něco, co se nikdy nestane a cpát se někam, kde o ni není stáno.  A pokud tě zaráží jeho nevyzrálost, můžu tě ujistit, že věk v tomhle případě nehraje žádnou roli. Znám jednoho, kterému je o deset víc a má to v hlavě pomatené úplně stejně . Vše je to o povaze, úctě k ostatním kolem, sebevědomí a hlavně o tom, že by dotyčný neměl být srab a když něco nechce, měl by to říct narovinu. Takže holka hlavu vzhůru, sebevědomí vpřed, zamknout srdce a používat mozek. Netrap se pro něco, co nestojí za to. Ono se to sice líp řekne než udělá, ale je to holá pravda. Pošli toho, kdo neví co chce k vodě a najdi si někoho, pro koho budeš středobod vesmíru a bude tě na rukou nosit. Že to dokážeš nepochybuju.

 
18.06.2014 11:18 Uživatel: Cranberry
Věk:  21
0-100
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

Děkuji za odpovědi. Souhlasím s vámi. Váhám jen proto, že ten vztah byl zcela v pořádku, rozumněla jsem si s přítelem jako nikdy s žádným před ním, on také říkal, že je to pro něj výjimečné a že byl se mnou už rád zůstal. Zvláštní říct něco takového po tak krátké době vztahu, já vím, ale jsem přesvědčená, že to vždy myslel zcela upřímně. Teď jsme se během posledního měsíce viděli kvůli jeho pracovnímu vytížení jen asi dvakrát a během té doby, kdy jsme na sebe neměli čas a on se věnoval jen práci, začal říkat, že neví, co chce. Ještě tak měsíc bude pohlcen povinnostmi, přemýšlela jsem, jestli bych neměla ještě tu dobu vydržet, ale asi až příliš mě to sžírá a nevím, jestli moje city k němu po těchto jeho bezdůvodných názorech na nás vztah neochably.  

 
18.06.2014 13:32 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

Mně na tom nesedí právě to, co píšeš.  Měsíc je pracovně vytížen a současně tu samou dobu říká, že neví co chce, nechce se vídat,  atd. To by mi bylo podezřelé, protože k tomu musí mít nějaký důvod. Neříkám, že v tom musí být nutně někdo jiný, ale minimálně se na to vymlouvá z důvodu, že už to pro něj není ono, váhá nebo tak něco. Každopádně mu to ale vyhovuje, jinak by Tě kontaktoval častěji než 2x týdně přes mobil, kdyby Tě miloval. A co to je, pracovně vytížen a že bude mít ještě měsíc pracovní povinnosti? Předpokládám, že nepracuje 24 hodin denně - že má problém se ozvat.  

 
18.06.2014 13:17 Uživatel: Crince
Věk:  34
Téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Text uživatele: 

Promiň, ale přijde mi, že se tak trochu se nabízíš pod cenou… On "neví, co chce" a ty budeš čekat, jetsli si náhodou vybere, že chce Tebe? Nebo na co bys čekala měsíc, že Ti pak řekne, že zase neví nebo že už ví a ty to nejsi? Nepřijde Ti to potupné? . máš život před sebou, ani se nezahazuj komunikací s ním, i kdybych měla sebevíc práce a povinností, tak když mám partnera ráda, tak by mi nic v cestě nestálo… rychle od něj pryč a to s noblesou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel neví co chce - mám se s ním rozejít nebo ne?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny