Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?

07.03.2017 16:37
Uživatel: janinka
Věk:  26
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Dobrý den.

Je mi 26 let a můj přítel má 22 let. Myslím že je důležité napsat i že můj nejdelší vtah trval 3 roky (z toho 2 roky společného bydlení). Nejdelší vztah mého přítele trval rok. Ale se svou ex nebydlel. On vlastně nikdy nebydlel s přítelkyní. Jsme spolu od prosince 2014. Nedávala jsem našemu vztahu velké šance, zdálo se mi, že je přítel o dost mladší, že to bude problém.

Když jsem ho poznala došlo mi, že myslí o pár úrovní vejš, než jiní kluci v jeho věku. Tak jsem si s ním začala.

Poslední dobou se chová divně. Už nepřijde, nepohladí mě, nedá mi jen tak pusu. Já vim… růžové brýle po dvou letech opadnou. On mi řekl, že je to mou žárlivosti a tím jak na něj nadávám. Jenže žít s někým a cítit se jen jako uklízečka, kuchařka a šukač*a a nenadávat, to nejde… no…

Tak jsem si řekla že se změním. Nežárlím nenadávám, nekřičím, držím hubu. On mě neustále obviňoval že dělám scény v práci. Přestala jsem s ním vše řešit. Žádné hádky ani křičení z mé strany.

Za to se začal projevovat přítel. Začal se víc zajímat o ženské. A neustále na mě křičí, nesmím mu říct absolutně nic negativního protože hned vystartuje a nadává. Je sprostej na mě, vše otáčí proti mě. Začala jsem brát antistress bylinkový, jelikož už mě dostával do nekončících depresí. Bohužel to nezabíra.

Já už nevím co dělat. Když se bavím s kamaradkama říkají, že si mé přítel nezaslouží, že se o něj starám až moc a že dnes (07.03.2017) už to tak nefunguje, že dělá ženská vše sama. Ze takhle to není ani u nich doma. Že si toho neváží. Už jsme se i 4 poprali… já už nevím co dělat. Nadával mi ať mu nenadávám za nepořádek, ať nežárlím apod. Přestala jsem s tím, ale on si jede svoje, křičí na mě, urazí me… Vše otáčí proti mé a pravdu má vždy jen on.

A všechny hádky jsou moje chyba. Vůbec si neuvědomuje jak jsem se změnila. Když mám problém a odvážím se mu o tom říct, hned po mě vyjede a pak mi ještě řekne že jsem začala nadávat já. Tak si říkám, zda má smysl pokračovat když si ani nevšimne, že já se měním kvůli němu a jede si pořád jem to svoje. On je král, on bude pískat a já budu skakat… to asi ne?

Napsala jsem vám o radu, protože za ty dva roky odříznutí v Němečku a poslouchání jeho pravd už ani nevím co je v pořádku a co ne.

Moc děkuju za rady¨.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2310x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Poraďte prosím
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.03.2017 18:53 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

rozid sa s nim! … Vacsina muzov sa chova ako dieta ale tento dieta aj skutocne je! nech sa onho stara mamka. A nie ty si budes nicit nervy, maj rozum.

 
07.03.2017 21:09 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Můj stručný názor: Nejvyšší čas na změnu.  

Ztrácíš svůj drahocený životní čas s někým, s kým stejně nebudeš. Je to jen otázka času, kdy se Ti tolik zprotiví, že mu dáš kopačky. Nebo si on najde nějakou a dá je on Tobě.  

Neboj se změny, neboj se toho … bude to posun k lepšímu.  

 

A hlavně se neboj, že "zůstaneš sama". Je to nesmyslné dogma, nikdo nezůstane sám. Je jen otázka času, než si najdeš někoho, s kým budeš zase šťastná. Věř mi.  

 
09.04.2017 10:00 Uživatel: Bavlas
Věk:  55

Město:okolí Mělníka

Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Ahoj, nevím zdali je toto ještě aktuální ale steně odpovím. Já se zajimám o mezilidské vztahy už téměř 20 let tak jsem za tu dobu už ledacos zažil a už i něco o tom vím.

Takže má rada je taková, že každý by měl, v takovýchto věcech,   používat hlavu (tím tě samozdřejmě nechci podceňovat a nemyslím to ve zlém), protože ze začátku každý zamilovaný člověk používá k přemýslení úplně něco jiného. Tak teď si polož otázku jestli jsi v tomhle vztahu ráda, spokojená a šťastná, pokud ANO, je vše v pořádku a to jak ho miluješ předčí snášet všecny útrapy. Anle pokud NE je na čase s tím něco dělat. Problém je v tom, že to za tebe nikdo neudělá a ani nemůže, protože to nejde. Podle toho co píšeš, je, že situace se postupem času stále zhoršuje. Mě v tomto vždycky zaráží jen to, že ty dívky to nechají zajít takto dadleko, že to hraničí až osobní tragédií. Tobě je 26 jemu 22 to přece není to pravé, já vim ve 22 jsou od takového kluka některé věci hezké, ale pro vztah asi neni připraven. Pro vztah by měl být chlap asi o 2 - 3 roky starší aby se k sobě rozumově více hodili, protože jak víme dívky jsou o toto napřed, samozdřejmě existují i vyjímky. Takže teď si odpověz - chceš s ním být a nebo né, tak už s tím začni něco dělat máš to ve svých rukách, ať neztrácíš čas, kterého zrovna moc nemáme. Hrozně mi vadí, (to nejsi sama je vás strašně moc co máte podobný osud mnohdy ještě o hodně horší) že se chlapy nedokážou chovat k ženám, já jsem s manželkou asi 33let a stále ji hladím, líbám o objímám mnohdy hodně dlouho, tak co je to proti dvoum letům. Tak hlavu vzhuru, drž se, udělelj to tak, jak je to pro tebe dobře a jak to chceš, aby to bylo a jak to citíš. Držím ti palce ať ti to dobře dopadne a ať máš sílu to vyřešit. Ještě jednou ti radím hlavně s tím něco dělej je nejvyšší čas. Měj se, a docela by mě zajímalo jak ti to dopadne. Ještě jedna poznámka, těch pravých chlapů kteří za něco stojí je opravdu málo, to můžu říci z vlastní zkušenosti, ale jsou, a když si to budeš hrozně moc přát a budeš mít štěstí, coš ti z celého srdce přeju, tak na nějakého narazíš, musíš věřit. Ahoj V.

 
09.04.2017 10:49 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Tve obavy z toho, že je přítel mladý, byli asi správné. On je stale nevyřáděný a na vážný vztah nebyl ještě zralý a takový kluk možná ani nikdy nebude. Proč vy holky kolem těch chlapů tak skáčete, i když vidíte, že se vám s ničím nezavdeci? Našla jsem hezký článek, který by tě mohl zajímat.

 

https://www.firstclass.cz/2017/04/proc-pises-jine-kdyz-me-to-boli-milovani-vs-ublizovani/

 

https://psychologie.cz/zijete-v-radostnem-vztahu/

 
11.04.2017 18:21 Uživatel: Janinka
Věk:  26
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Dobrý den. Pokud jste ochotný konzultovat se mnou můj problém, zanechte mi zde váš email a já vás kontaktuji. Psal jste, že by vás zajímalo, jak to dopadne, proto reaguji. Každopádně jsme stále spolu.

 
11.04.2017 20:58 Uživatel: Bavlas
Věk:  55
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Ahoj můj email je:   vlastikba@seznam.cz pokud máš zájem možná něco změnit tak se napiš. V.

 
17.04.2017 07:17 Uživatel: Bavlas
Věk:  55
Téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Text uživatele: 

Ahoj, tak trochu mě mrzí že už jsi se neozvala ještě jsem ti chtěl něco poradit a prokonzultovat, ale to by bylo jen pro tebe, no třeba to z jakéhokoliv důvodů nejde. Pokd by to už nevyšlo tak ti přeju hodně štěstí rozhodně máš několik možností něco s tím udělat, neohlížej se na ostatní protože jen ty jsi důležitá. V.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel o mě ztrácí zájem a zajímají ho jiné ženy - co bude dál?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 982x
Přítel ke me není upřímný. 8 3169x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2855x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3293x
Partnerské krize, odstěhování 5 1984x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1390x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2037x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2085x
Jak byste se zachovali??? 4 1417x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2200x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny