mojra.cz

Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní

05.08.2011 11:46
Uživatel: šiškin
Věk:  17
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Zdravím, mám potíž se svou přítelkyní. Nechodíme spolu vůbec dlouho, jsme spolu 9 dní. Zezačátku, tak první 4-5 dní sme si výborně rozuměli, byli sme třeba 7 hodin venku a vůbec sme se nenudili. Najednou z ničeho nic došla na místo schůzky s nějakou divnou náladou, zarazilo mě to, ale časem sem ju rozpovídal a zase sem si to užil a myslím, že oba. Ve středu sme šli grilovat, ale potkali sme nejmenovaný borce a řekli mi, že mi rozbije jeden borec hubu. Ona si asi na něco vzpoměla a vubec s nou nebyla řeč tak 10 minut....až sme došli, tak sem si všiml, že má na ruce namalovaný 2 postavičky, jak se drží za ruce a mezi nima je srdíčko, ale včera sme šli zase ven a ona tam došla jak hromádka neštěstí. Když sem se jí zeptal, co se stalo, tak mi to nechtěla říct, že ji stím pomoct nemůžu a neměla vubec náladu se se mnou bavit a mě to tak rozhodilo, že už prostěsem nevěděl co říkat a spíš mě to mrzelo, že se semnou nechce bavit. Předtím se na mě tak pěkně usmívala,dívala klidně hodinu v kuse, ale poslední dobou mi přijde, že ji to spíš otravuje jít se mnou ven.... Mohl by mi někdo pomoct, jak se mám takovejch situací vyvarovat,  jak ji pomoct a dokázat jí, že jí chcu pomoct a né se posmívat nebo jak sní udržet konverzaci, když nemá právě dobrou náladu?Na komplimenty nijak zvláštně nereaguje mi připadá. Nikdy sem takovej problém neměl, měl sem 6 holek a s žádnou sme nic takovího nezažil, takže vubec nevim jak se k ní chovat.Je ajsný, že každej má někdy blbou náladu, ale mě to potom mrzí. Chci ten vztah nějak zpevnit, aby mi věřila, svěřovala se mi a nebylo jí naobtíž jít se mnou ven,nebo do kina nebo ták.

Hodila by se každá rada, protože nechci o ni přijít.

Děkuju.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.08.2011 12:24 Uživatel: Julie
Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Text uživatele: 

  Vydržet nenaléhat a být po ruce. Děvčica si to musí srovnat v hlavě sama, co vlastně chce. Ale já bych řekla, že máš konkurenci.

 
05.08.2011 12:38 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Text uživatele: 

Jak je to s konkurencí těžko říct, ale v 17 letech bych se tím až tak moc netrápil (ale já vím, že se tím trápíš). Holčina je podlě mě hodně náladová. S takovejma holkama to bývá těžké. Tak přeji hodně štěstí.

 
05.08.2011 14:49 Uživatel: šiškin
Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Text uživatele: 

Náladová docela je, nevím jestli jde o to, že mi chce tedka polovička republiky rozbit hubu a bojí se o mě, nebo má jiný starosti,nebo jí nesedím a chce to zkončit a ještě tu je možnost možná , že prostě nevěděla co říct. Jediný s čem se mi svěřila, že ju sere, že se ti dvá (co po mě začali řvat, že mi za to rozbije ....hubu) serou do věcí, po kterejm je jim prd a že je vubec nemám řešit...doufám že to bude jenom špatná nálada a bojí se o mě.

 
05.08.2011 20:12 Uživatel: Daniela2
Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Text uživatele: 

Tak nějak souhlasím s Julií... Asi jsi fajn kluk, ale nejspíš ji trápí někdo jiný... 

 
06.08.2011 08:08 Uživatel: Šiškin
Věk:  17
Téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Text uživatele: 

Doufám, že ne :( dám tomu čas, třeba to bude jenom nějakejma problémama mimo mě a nějak se to přejde. Dneska odjíždí na dovolenou, takže si tam nějak snad odpočne, užije si to tam a bude taková jako dřív. Myslíte, že jí mám psat nebo zkusit počkat, jestli napíše sama?

Asi jsi fajn kluk...      Děkuju

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně je náladová, nemáme si spolu co říct, jsme spolu 9 dní
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny