mojra.cz

Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem

05.02.2012 08:27
Uživatel: Po3uk
Věk:  21
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Mám takovej jeden problém, se kterým bych já osobně chtěl poradit, co si o tom mám myslet a jak se zachovat popřípadně říct a věci okolo.

 

Tak abych začal. Poznali jsme se při mém minulém vztahu, který neklapal a pár měsíců na to jsme se rozešli. Pár dní na to jsem se s ní chtěl seznámit blíže, tak jsem jí oslovil přes internetovou komunitu a dal si sní osobní schůzku. V den osobní schůzky mi hned na začátku bylo řečeno, že má v 17 letech, 40 letého přítele, že si nemám dělat naděje a že budeme jen kamarádi. S tím jsem sohlasil a šli jsme se projít. Po té schůzce jsme se pár dní neviděli a přisla mi sms, kde stálo. Ahoj, mluvila jsem se svým přítelem, můžeš s náma na chatu, rád bych tě viděla. To jsem nevěděl, že hned večer po příjezdu to je úplně jinak. Začala se ke mne chovat mile, laskavě, řekla mi, že budu její milenec. Tak jsme se večer pomilovali. Pár dní jsme se zas neviděli a po pár dalších schůzkách se to vystupňovalo natolik, že už to nebyl jen milenecký vztah. Tak jsme se rozhodli pro další krok, že opustí přítele a bude se mnou. Prý tak učinila a byli jsme jen spolu. Jednoho dne sme se rozešli, pak jsme se k sobě vrátili, toto se opakovalo nějaký čas, až jsme se rozešli, podala na mě oznámení na Policii ČR a ta mě odvezla do ústavní peče v pražských Bohnicích. Jezdila za mnou a díky ní ta léčba trvala jen týden. Přislíbila se doktorce, že na mě dá pozor a že se o mě bude starat. Pak jsme se opět po asi měsíci rozešli. Nestýkali jsme se pár měsíců, až si založila nový profil na další komunitní stránce a tahala ze mě informace co vysvětlila poté tak, že se o mě bála. na můj svátek v měsíci září minulého roku mi popřála ke svátku a to jsem netušil že to bude naposled. Od té doby jsme se stýkali doposud řekla mi, že se ke němu vrátila a že ho kvůli mě opět nechá. Stalo se. Po příjezdu od něj jsme se zasnoubili, dal jsem jí kytici, kterou prý ani nedonesla domu. Mému otci řekla do očí, že si mě chce vzít a že se mnou chce strávit celý život a oec jí uskutečnil, že u mě může spát a chovat se jako doma. Přespávala u mě skoro měsíc a najednou se rozhodla, že si dáme pauzu a že bude doma. Já sem tomu nevěřil už z důvodu, že má zaplej telefon během chvíle jí vypad signál pak naběh a dokolečka. To se jí v Praze nestávalo. tak jsem se rozhod jet k ní domu i když mi přesto říkala že je doma. Včera jsem za ní jel a zjistil jsem smutnou pravdu. Jela za ním mě vodila celé dva roky za nos, s ním se nikdy nerozešla, lhala mi i že na silvestra tam nebyl, že to řekla rodičům a tak dál. Její otec mě požádal abych se dnes stavil po jejím příjezdu a všechno vyřešil já ona a její otec.

 

Chtěl bych poradit v tom, co si o tom mám myslet a co jí mám dnes řict a jak se chovat v příštích dnech.

 

Předemmockrát děkuji a nebojte se na pár věcí zeptat, rád odpovím. Po3uk

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.02.2012 10:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Budu upřímná. Tenhle vztah - nevztah je špatně od samého začátku. Možná sis to celé moc neuvědomoval, ale dnes už víš, že vše bylo postaveno na lžích a proto bych dnešní schůzku úplně vypustila a na tuhle "partnerku" zapomněla. Že lhala už víš, takže i když pojedeš, nic nového se nedozvíš a kdyby ano, zase to nebude pravda. Nemá to budoucnost a proto ani nemá žádný smysl to řešit. Možná si bude ale někdo myslet něco jiného, možná Ti někdo poradí jinak a líp, počkej si na další příspěvky. Přeju hodně štěstí....

 
05.02.2012 10:52 Uživatel: Po3uk
Věk:  21
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

No já abych pravdu řekl, tak ani od toho nic neočekávám. spíš jen chci vidět jak se zachová a tak.

 
05.02.2012 11:21 Uživatel: Julie
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

  Podle mého Tě tahala za nos, protože se tahat necháš, asi si nedokážeš, nebo neumíš udělat svůj názor. Nevím, jestli je tomu na vině tvoje nemoc, nebo něco jiného. Zkrátka ona partnerka parazituje na Tobě, jakožto slabším jedinci a myslím si, že jsi nám neřekl všechno. Určitě z Tebe tahala peníze a né málo. Tento její talent se nazývá hyenizmus a já Ti radím, rozejdi se s ní, ukonči to, než Ti dá podepsat něco a Ty se kvůli blbé babě zadlužíš. Utíkej kamaráde, utíkej!!!

 
05.02.2012 11:29 Uživatel: Po3uk
Věk:  21
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Np peníze ze mně netahala spís ona utrácela za mně, třeba když sem ještě nepracoval a neměl jsem na cigára tak mi je koupila, přinesla mi třeba tři krabičky, nebo jsem jí požádal aby zůstala přes víkend se mnou a nejezdila na chatu tak doma řekla že je nemocná a byla celej tejden s emnou nebo sem šel z práce a viděla mě asi na 10 metrů, rozběhla se a skočila mi skoro do náruče tak nevím. Se klidně ptej co potřebuješ vědět.

 
05.02.2012 12:51 Uživatel: Julie
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

  Tak to ano, takhle to máš alespoň jednodušší. Slečna asi neví co chce, myslím, že ani nemůže vzhledem k věku. Ať už se rozhodneš jakkoliv, přemýšlej dopředu a nenech se do ničeho natlačit. Jsi mladý nic nelámej přes koleno, čas ukáže. Za sebe můžu jen říct, že by mě vztah jak na horské dráze nevyhovoval.

 
05.02.2012 12:55 Uživatel: po3uk
Věk:  21
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Přesně tak, já jí nechci do ničeho nutit ať rozhodne sama jak chce.

 
05.02.2012 13:31 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Můžu se zeptat kvůli čemu na tebe zavolala tu policii - kvůli čemu jsi skončil na týden v těch Bohnicích? Přijde mi to celé dost zmatené. Sedmnáctka co to táhne se čtyřicátníkem, no romantiku bych v tom nehledala. Myslím že s ním to udržovala pro prachy, a tebe měla aby si vykompenzovala to, že spí s chlapem, který by s přehledem mohl být její otec. Nerozumím tomu proč on chtěl abys jel s nimi na chatu? A ty jsi s ní spal v době kdy on tam byl taky? Takže ona se pak zvedla, šla za ním, a vyspala se i s ním? Na tu schůzku bych asi zašla, ale opravdu jen se podívat na její reakci. Když tam nepůjdeš, budeš mít v sobě spoustu nezodpovězenejch otázek... A hned po tom se na ní vykašli. Lhala ti celou tu dobu, a ať už jeho má pro prachy nebo pro cokoliv jiného, tebe má totálně zmáknutýho a jen s tebou manipuluje - a věř mi, lhát ti nepřestane. Připadá mi že neříkáš všechno. Zavolala na tebe policii a ty o tom píšeš, jako by k tomu měla dobrý důvod - přesto pak za tebou chodila a zaručila se, že na tebe dá pozor, a tobě bylo úplně jedno, že to je ona, kdo tě tam dostal... Nerozumím tomu.

 
05.02.2012 13:37 Uživatel: po3uk
Věk:  21
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

No policii zavolaal protoze sem ji nezvedal telefony a nasli me jak se prochazim pobliz kolejiste no a me vlaky uklidnuji ale na nic sem nemyslel oni ze jo tak me odvezli do bohnic ne na tu chatu sem jel s jejima rodicema on bydi nejakejch 300 mozna 100 od prahy

 
05.02.2012 16:38 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Tak těžko jí věřit, že? Asi ji máš rád nebo miluješ, ale co od ní čekat, když Ti toto udělala. Řekl bych Ti, ať se na ni vykašleš, jestli to dokážeš.

 
05.02.2012 16:52 Uživatel: Po3uk
Věk:  21
Téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Text uživatele: 

Jo ja vim, je to pravda co tu rikate a taky to tak zamyslim, na tu schuzku s jejim tatou jdu a chci videt jeji reakci a kdyz reknez em echce ja ji reknu ze ja uz ne a konec...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně mi lhala dva roky že se rozešla s přítelem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny