Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat

02.05.2013 17:01
Uživatel: Jimmmyy
Věk:  20
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Po dlouhé době jsem potkal holku s kteoru momentálně chodím. Abych to všechno nějak uvedl, tak aby to dávalo smysl…

Začalo to tím že jsme si psali na Facebooku, parádně jsme si rozuměli a psali si skoro furt. Pak jsme se navzájem pozvali do kina, které pak skončilo tím, že jsme se zakecali. Dlouho jsme si povídali o svých trápeních. Trpím dlouho dobu úzkostma, ona se mi svěřila že má deprese. Je to úžasné holka, skvěle jsme si rozuměli a jiskra byla během chvilky. Pak jsme se scházeli různě na kafe a podobně. Po pár dnech jsme se spolu vyspali. Chtěla to ona, já jí tím chtěl dokázat že mi nejde jen o to jedno, nakonec jsem ale podlehl. Řekla mi že měla přede mnou dva kluky s kterými spala, a s kterými dlouho chodila. Věci co mi řekla, byli krásné. Pak přišel menší zádrhel. Já jí zalhal, že jsem se nelíbal s nějakou holkou, aby si o mě nemyslela kdo ví co. Vztah byl čerství, já udělal blbost… Řekl jsem jí nakonec pravdu. Její reakce byla takové, že nemá ráda lež, a chtěla si budovat vztah na důvěře. Pak přišlo období kdy to bylo v pohodě. Bylo to jako z pohádky. Přivedla mě k jejím rodičům, ti si mě celkem oblíbili. Po chvíli jsme spolu začali plánovat jak se jednou vezmeme, jak jednou budeme vychovávat naše děti.

Opravdu jsem se zamiloval. V jejím diáři jsem četl, že jsem ten koho kdy chtěla, a že každá chvíle se mnou je nádherna atd. Jsme spolu momentálně 4 měsíce, poslední měsíc byl ale zvláštní. Na školení v Praze, když jsme nebyli spolu na mě vytáhla, že jsem měl něco s její kamarádkou, která si to ale vymyslela jen aby nám škodila, protože mě jednoduše nemá ráda. Nemá ráda lež, a že je to pro ní důležité aby jí nikdo nelhal. Pak mi řekla, že je konec, snažil jsem se to nějak vyřešit aspoň pěknou SMSkou. Řekla mi, že mě miluje, a že si myslí že jsem ten pravý. Byla vůči mě chladná, nechtěla se mnou ani spát. Vymlouvala se na různé bolesti a tak. Hodněkrát mi řekla, že mě opravdu miluje.

 

Pak to bylo zase fajn Včera ale na mě vyhrkla, když jsem měl problém v práci, že to sice rychle vzplanulo, ale pak to uhaslo. Že neví co chce, a že si nezaslouží to co jí dávám. I když jsem podle ní ten ideální člověk, co ji dává vše co chtěla, bojí se že mi to nemá jak vrátit. Opět mi vpálila do tváře že jsem prý lhal, a že si věci přibarvuji. Nakonec jsme si to vyříkali, ale cítil jsem zvláštní napětí. Byl jsem u ní doma, chtěl jsem se domluvit s kamarádem o něčem na FB. Zapnul jsem prohlížeč a vyskočila na mě otevřená zpráva od jejího ex. Ze zvědavosti jsem si to přečetl… Bylo tam něco jako "I když jsme se rozešli před rokem, je to jako týden" Navrhovala expříteli, že se chce odstěhovat, jestli nechce jít k ní. Nevím jestli to byla sranda, nebo to bylo myšleno vážně, ale ranilo mě to. Pak mu popisovala na facebooku jeden humorný zážitek co se nám stal, ale místo mě tam napsala jejího otce (šlo o 4 letého syna její sestry, který mi něco řekl, ale ona napsala "No a ten malý Tomáš řekl tátovi" místo aby zmínila mě. Její ex jí napsal, že se moc věcí změnilo, že má přítele atd. a ona napsala "ano, ale neumím milovat" Nakonec samozřejmě něco jako "Dobrou noc srdíčko" nebo tak něco ozdobené smajlíkem s pusou. Nejsem žádné dítě, ale tohle by nejspíš vyděsilo každého chlapa kdyby na něco takového narazil. Neřekl jsem jí to, ale snažil jsem se jí ptát proč byla tak chladná v poslední době.

Svěřila se, že se před každým po čase uzavře a trvá dlouho než se to změní. Začala plakat…
Vyříkali jsme si vše, vyvrátil jsem jí to, že jsem podle ní lhář, a naznačoval jsem že jestli se chce vrátit ke svému ex, nebo že je nešťastná, má to udělat hned, a né mi věšet bulíky na nos, že budu mnohem méně zklamaný. Řekla mi že kdyby se mnou nechtěla být, tak se mnou není. V noci když jsme usínali se ke mě krásně tulila, vše bylo jako předtím. Řekla že teď to bude jen lepší a že jí nemám brát za zlé to jaká byla. Mezi řečí mi řekla, že její brácha má taky bývalou jako velmi dobrou kamrádku, i když žije se svou stávající manželkou. Usínali jsme, ráno jsme se spolu vyspali. Řekl jsem jí "mám tě rád", ona na to "když mě miluješ, neříkej že mě máš jen rád" odvětil jsem na to "Miluji tě" a ona zcela upřímně řekla "Miluji tě…"

Pak když jsem říkal, že chci odjet domů, řekla mi že nemám nikam jezdit a přesvědčovala mě ať jsem s ní. Nevím co si o tom mám myslet. Začala si s tím bývalým psát nedávno. Moc často si spolu podle mě nepsali…
Bojím se že jsem jen přestupná stanice mezi ní a jejím ex přítelem. že jednoho dne mi řekne "Promiň, ale můj EX je přednější než ty, konec. "

Zvala mě pak do kina, tak jsme šli, pak jsem k ní jel. Přišlo mi že je vše fajn. Řekla mi večer "Myslím že se moc zabýváme tím co bude a co bylo". V pondělí mi volala, dost často padlo i slovo "zlato" z její strany. Zavolala mi prostě jen tak… Jestli nejsem po práci někde ve městě.

 

Následující týdny to bylo lepší. Když mě viděla, byla šťastná. Párkrát jsme se spolu spali. Teď je to ovšem opět stejné. Přítelkyně si furt píše s nějakým svým bývalím číslo jedna, s druhým bývalým, a mě strašně osočovala, že jsem se zmínil jednou o mé ex nedávno. Navíc mi strašně říkala, jak jí její první ex poslal npísničku "Mám rád sex se svojí ex" a podobné nesmysly. Navíc z její mámy v době kdy jsem tam byl naposledy "Ale k tobě se ten tvůj chtěj vrátit předtím ne? " V tu chvíli se zamračila, a její pohled byl jako by to bylo tajemství které nikdo nikdy nesmí vyslovit. Já jí na to řekl "Tak k tobě se chtěl ten tvůj vracet jo? " a řekla mi něco jako "Víš, kdybych chtěla být s ním, tak nejsem s tebou. " Furt mám pocit že ta holka váhá a neví jestli chce mě, nebo nechce…

Zase spolu nespíme, a když jsem byl u ní naposled a chtěl jít dát aspoň pusu, řekla mi "Nevím na co jsi byl zvyklý z minulých vztahů ale mě takové to pusinkování a tulení přijde nedospělé atd. ". říkal jsem si OK. Jel jsem domů, naštvaný na ní. Psala mi pak co se mnou v ten den bylo, tak jsem jí řekl že řeším někaý problém ohledně práce.

Teď jsem asi tři dny bez ní, a když napíše, tak napíše nějakou blbost, na kterou když odepíšu, tak ani neodepíše. Když mi večer něco napsala na FB, tak po mé odpovědi nebyla schopna ani napsat. Napsal jsem jen suché "Tak dobrou noc…". pak mi hned psala "Promiň ale jsem hrozně unavená a chce se mi spát ale zároveň nechce" nebo podobnou blbost… Myslím si 4 věci. Buď mě už nemiluje, a neví jak to ukončit, nebo mě miluje, ale prostě nějak vychladla, nebo mě podvedla s jedním s těch ex, nebo se k jednomu z nich chce vrátit a já jsem jen pozlátko do doby než se k tomu plně rozhodne… Nevím co dál.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3200x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co dál? Aneb trápení s přítelkyní...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.05.2013 18:12 Uživatel: zlobivá beruška 21
Věk:  28

Město:Brno

1366630324_beruska-2.jpg
100-500
Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Text uživatele: 

jednoznačně se přikláním k možnosti č. 4, s přihlédnutím na skutečnost, že její chování je nedospělé (a vzhledem k věku zároveň pochopitelné)

podle toho co píšeš, si myslím, že tě má jenom jako jistotu, kdyby ostatní možnosti selhaly.

 
03.05.2013 02:22 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Text uživatele: 

Co dál? Dál nic, protože jsi jen jedním z řady.

 
03.05.2013 09:42 Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Text uživatele: 

Nepsal jsi tu už?

" V jejím diáři jsem četl…" ???? cože? Jak píše Barča, dál nic neplánuj a najdi si jinou holčinu.

 
04.05.2013 14:57 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Text uživatele: 

Já to furt říkám, že po vztahu si má člověk dát aspoň půl roku pokoj, sorvnat si myšlenky a chvilku si užívat volnosti (nemyslím promiskuitně, spíš se věnovat kamarádům a koníčkům) a pak jít do dalšího vztahu. Jestli jsem to správně pochopil, tak 2 měsíce po rozchodu už byla s Tebou. Životní "praxe" ukazuje, že je to málo a že se člověk nemá hned cpát do nového vztahu, když má v hlavně ještě to co bylo s expartnerem, expřítelem.

Tak uvidíš co bude, no. Je to takové na půl cesty mezi být spolu a jít od sebe.

 

Jo a nedivím se, že Tě naštvalo, když napsala ex, jestli by se k ní nechtěl nastěhovat. To by fakt zamávalo s každým chlapem, to souhlasím.

 
04.05.2013 19:45 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Text uživatele: 

Prosím nevkládej do webu duplicitní (stejná) témata, díky:

Přítelkyně si píše si s expartnery a intimnosti jí připadají NEDOSPĚLÉ

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně si píše s expartnery a vztah nám začíná haprovat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 712x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 532x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 720x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 688x
Jak byste se zachovali??? 4 682x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 797x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 769x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 670x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1142x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 1029x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny