Téma: Zamilovaný do nejlepší kamarádky, sexuální vztah - jak z toho ven?

02.05.2013 17:04
Uživatel: Jirihavlat38
Věk:  38
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj všem.

Rád bych znal váš názor na můj současný problém a případné řešení - jestli vůbec existuje. Žiju s partnerkou 15 let. Vše  o. k. - ale už dva roky spolu téměř nespíme a jsme spíše jak kamarádi. Pak mám ještě dlouholetou nejlepší kamarádku, se kterou se setkáváme, trávíme spolu dovolené, píšeme si na Facebooku. V pubertě jsme spolu "chodili" skoro půl roku, ale sex nebyl. Byl jsem pak do ní dost dlouho zamilován - jednostranně, platonicky. Jsme nejlepší přátelé, víme o sobě vše a bylo to o. k. do doby, než jsme spolu s kamarádkou zhruba před měsícem začali spát! Začalo to nočním přitulením, pak společným víkendem v Praze a postupně jsme se dostali až k sexu. Můj problém je ten, že jsem se zamiloval. Kamarádka to nemá o zamilovanosti, ale o sexu.

V práci ani doma mně nic nebaví, bloumám od ničeho k ničemu, čekám na jakoukoliv zprávu od kamarádky a jsem "ztracenej". chtěl bych, aby to bylo jako dřív a zároveň vím, že to už asi nikdy nebude jako dřív. Potřeboval bych asi poradit, jak se odmilovat, povznést nad situaci. Ona je bez partnera v současné době a nehledá vážný vztah. Moje partnerka nechce děti a ve vztahu s ní nejsem moc šťastný. zároveň mi kamarádka řekla, že mi srdce dát nemůže. Mám v srdci a hlavě chaos a nevím kudy kam. Existuje účinná rada, postup - jak se odmilovat od kamarádky a při tom zůstat nejlepší přátelé??? Pokud vás cokoliv napadne, budu rád. Jirka,

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3087x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem zamilovaný do své nejlepší kamarádky a spíme spolu - jak z toho ven???
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.05.2013 17:46 Uživatel: MitsCa
Téma: Zamilovaný do nejlepší kamarádky, sexuální vztah - jak z toho ven?
Text uživatele: 

A proč seš teda se svojí současnou partnerkou, s kterou si evidentně nerozumíte? A navíc 2 roky bez šlehačky na dortu vztahu tz. milování, bez tohoto koření lásky to je ještě horší.

Seš mladý ještě a holek po 30 svobodných a fajn je spousta - vlastní zkušenost. A chtějí děti a mít hodného partnera, což si myslím Ty budeš. jen se nedokážeš rozhoupat k záseku do vztahu nevztahu, protože takhle to mezi váma teď je.

První krok nevím, který určit - zda ukončit vztah nebo sex s kámoškou. Protože pokud ukončíš prvně vztah, tak se ještě více propadneš do kámošky. Pokud skončíš první sex, tak se zase můžeš zaseknout ve starých kolejích a to taky nechceme.

Já bych asi bral prvně ukončit vztah. Ale bude to pak ohromně těžké, když popisuješ zamilovanost, tak rozumím a věř ani jedna volba nebude procházka růžovým sadem.

 

A co jiné holky? není to jen veliké pobláznění tím, že spolu spíte? Protože to se hromadí hormony štěstí a totálně to člověka zblbne.  

 
02.05.2013 22:54 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Zamilovaný do nejlepší kamarádky, sexuální vztah - jak z toho ven?
Text uživatele: 

Souhlasím s Mitsa…život není o tom, že buď budu s jednou/jedním nebo tou druhou/druhým. Ne nadarmo se říká, že vztah je pro lidi kteří umí být sami.

Svedl jsi dvě různé situace do sebe. Když Ti to neklape s přítelkyní. mmch fakt mi to nepřipadá normální být tolik let na hromádce, ale to nic… tak takový vztah ukonči. Nic víc nic míň.

No a co se týká Tvojí kamarádky s benefitem… pokud jsi schopný takový nezávazný vztah mít, tak ho měj a když ne, tak papa.

Navíc, trvám na tom, že nemůžeš mít uspokojivý vztah, pokud ten předchozí neskončil a hlavně nejsi s ním vyrovnán.

 
03.05.2013 16:49 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Zamilovaný do nejlepší kamarádky, sexuální vztah - jak z toho ven?
Text uživatele: 

Bude jenom hůř, vyber si jednu a s tou jeď na 100%. A kamarádka to s láskou k tobě evidentně nepřehání, takže volba je jasná.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaný do nejlepší kamarádky, sexuální vztah - jak z toho ven?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny