mojra.cz

Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou

06.10.2011 16:32
Uživatel: gigi
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobry den zajimaly by me vase nazory. jsem zamilovana do jednoho typka ktery tvrdi ze me miluje, je na me mily, kdyz nekam potrebuju odvezt tak pro me prijede, je s nim zabava a myslim ze si i rozumime. Jenze slychavam, ze je zamilovany do jine. Dokonce ze sni i spi. Od nekoho slychavam ze ji ma jen na sex od nekoho ze je do ni strasne zamilovany a ze ji chce. On tvrdi ze je to kamaradka. Celkem casto se stykavaji dokonce s ni jel za posledni penize co mel na nejakou akci kde vystupovala jeji dcera. Kdyz je spolu vidim, zarlim a je mi do breku a jsem z toho cely den nestastna. Kvuli tomu ho i odmitam. Ted uz mi ani nerika tak pekne veci jako predtim. Myslim ze je to kvuli ni. Nadavam na ni i kdyz vim ze je hodna a je celkem i sympaticka. Prala bych mu to kdyby s ni byl, ale vim ze by me to strasne bolelo. Co mam delat? Uz hodnekrat jsem se na to chtela zeptat primo jeho jak to mezi nima je ale mam strach.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.10.2011 16:43 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

Gigi, jak to mají oni dva mezi sebou, to ví jen on sám.
Vzhledem k tomu, že jsi nenapsala, kolik je let tobě i jemu, tak těžko soudit, jak to máte postavené.Ale co tvrdí ostatní se nemusí shodovat s realitou. Jestli spolu spí nebo ne,to nikdo třetí neví jistě, pokud jim nesvítí.
Ale pokud budeš chtít vědět něco víc, jediný kompetentní je on. 

 
07.10.2011 07:36 Uživatel: róza
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

Ahoj Gigi.
Nepíšeš,jestli spolu chodíte a taky spíte.Co říkají ostatní,může být pravda částečně.Záleží hlavně na tobě jestli ho chceš.Pokud ano,tak odmítáním a děláním nepřijemných scén ho jen odradíš.Mě přítel opustil a odešel s jinou i když mi tvrdil,že mě stále miluje.Někteří chlapi to mají asi nastavené jinak.Mě to moc bolí a štěstí mu rozhodně nepřeji,protože si myslím,že za tu zradu si ho nezaslouží.A jí taky ne,protože po dlouhých letech ze dne na den opustila,jak sama tvrdí,šťastné manželství.To je pro mě mrcha a věřím,že nebýt jí,přítel by bys stále se mnou.
Tak si rozmysli co chceš a neboj se ho zeptat.Pokud tě nechce,čím dřív to skončíš,tím dřív to přebolí,to mi věř.A za své pocity se nestyď,máš na ně právo.

 
07.10.2011 13:16 Uživatel: Sušenka
Věk:  26

Město:Brno

moje_oko.jpg
100-500
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

Ahoj Rózo, to je velice smutné, co píšeš.
Že jim nepřeješ štěstí, protože si myslíš, že si ho nezaslouží. Musíš se fakt hodně trápit. Ale tohle ti rozhodně nepomůže, naopak budeš se cítit pořád tak mizerně. Vsadím se, že je všechnokolem tebe smutné a šedé... Já tě chápu, byla jsem v podobné (ne úplně stejné) situaci jako ty. Přítel mě zradil a mě to bolelo, fakt moc. Už je to přes rok, co jsme se rozešli. Ale abych to zvládla, postavila jsem se k tomu úplně naopak než ty. Přála jsem mu vše nejlepší a ať je šťastný. Moc jsem ho milovala a tak po nějaké době (počítám měsíce) jsem si uvědomila, že už se na něj vůbec nezlobím a dokonce ho mám pořád ráda. Rozhodně se k němu nikdy nevrátím, to ne. Ale vzpomínám hlavně na to hezké (byli jsme spolu šest let) a vím, že to, co udělal, udělal proto, že chtěl být šťastný a ne proto aby mi ublížil.

 
07.10.2011 13:51 Uživatel: gigi
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

nechodíme spolu ani nespíme..a žádné scény nedělám..snažím se to přehlížet.. jinak bych mu to přála i když to bolíí frown zeptat se ho bojím ..

 
07.10.2011 13:54 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

Gigi, takže ty jsi zamilovaná a on ti tvrdí, že tě miluje nebo má rád? V tom případě je tady propastný rozdíl . Takže váš vztah je založený na přátelství a ty nevíš, jestli je volný pro tebe?

 
07.10.2011 14:44 Uživatel: gigi
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

No..takže On mi  už dlouho říkal že se mu líbím a že mě miluje..já se do něj zamilovala  v té době kdy on mi představil  jeho jak on říká  kamarádku..když jsme byli všichni spolu venku  tak jí  řekl že mě miluje a že si namě počká protože ho nechci...no a pak jsem se do něj zamilovala a to jsem pak slyšela tak různě od  jeho kamarádů že s ní něco má..a já si to myslím taky protože jak ji potkám tak mě ani nepozdraví jen mě svým pohledem doslova zabíjí..prostě nevím co mám dělat kvůli tomu si s ním nechci já nic začít bojím se že  že by to nedopadlo dobře  co když je to pravda?? I když mi  kolikrát řekl že je to kamarádka..

 
07.10.2011 19:10 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

Aha, on ti před nějakým časem řekl, že tě miluje , pak uteklo spousta vody, ty ses zamilovala a on má jinou. 
A co tak vysondovat opatrně na něm, jak se vlastně věci mají. Zeptat se ho, jestli je ještě volný. Jsi ženská, nějak přijdeš na to, jak to zaonačit. 

 
07.11.2011 14:06 Uživatel: anabel31
Věk:  34
Téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Text uživatele: 

pokud jste spolu nic neměli, tak je to jednoduchý. Narovinu mu řekni, co jsi z různých stran slyšela a že máš také z ní a celkově pocit, že oni dva nejsou jen kamarádi. A že chceš vědět jak to mezi nima ve skutečnosti je. Jinak si s chlapem co má nějakou byť nezávaznou známost nic začínat nebudeš. Pokud o tebe má zájem, ať si tohle napřed vyřeší. Nazdar.
Kdyby jsi s ním začala spát, tak se do něj zamiluješ ještě víc a už s tím nic neuděláš. A on jestli o tebe má opravdu zájem tak aspoň uvidí, že nejseš nějaký hadr na podlahu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Říká že mě miluje ale asi má sex s jinou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny