Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu

01.06.2018 11:07
Uživatel: holkamodrooka
Věk:  33

Město: prachatice

Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím,

loni (2017) (2017) jsem otěhotněla s partnerem a nějaký čas po tom mi psala jakási ženská, později jsem se dozvěděla, že je to jeho bývalá partnerka. Nepsala nic konkrétního, spíš mlžila a partner mě ujišťoval, že nic nebylo, nicméně důvěra byla porušena.

Prcek se narodil a situce se nezklidnila, naopak partner měl v hlavě moje slova jak jsem chtěla od něj odejít - jenže já se cítila být v právu, bylo mi ublíženo. K odloučení stejně došlo, hádky nesvědčily mě, ani jemu, natož prckovi, takže nás odvezl l babičce.

Odloučení trvalo pár měsíců. Já stála o to být spoklu a nakonec spolu jsme, domácnost a přece o prcka klape. Nicméně my spolu partnerský nežijeme, údajně potřebuje čas, že má v hlavně moje slova o odchodu. A kámen úrazu je ten, že já ani vlastně nevím zdali s ním chci být, protože v době odloučení já musela bydlet jinde, starala jsem se o prcka a přemýšlela o návratu k němu, na nic jiného jsem myšlenky neměla. Přitom on měl ženskou, nevím jak dlouho, kolik ale vím že něco proběhlo a nevím jak se k tomu postavit. Jestli čekat až on dospěje k závěru, že ano, že spolu můžeme spát a já to nějak dám, nevím jak dlouho čekat aby do té doby nepokračoval jeho jiný vztah.

Děkuji za rady

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2153x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: vztah po odlouceni
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.06.2018 10:30 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Nesnaž se mít za každou cenu chlapa. Není jedný chlap na světě…   a než abych poslouchala něčí výčitky o odchodu, když sám není dokonalý, tak bych se raději sbalila, šla pryč a měla bych klid.  

 
02.06.2018 10:45 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Neni to jediny chlap na svete, ale je to jediny chlap, se kterym ma dite. Klid nebude mit nikdy, protoze spolu maji dite. Ono se snadno odchazi od partnera, kdyz se daji zavrit vratka a odejit, ale tady to tak jednoduche neni.
Meli by si otevrene promluvit, jak vidi spolecnou budoucnost.
Ze mel pritel v dobe odlouceni jinou zenu, mi prijde zcela normalni. Nemusi to vubec nic znamenat. Horsi by bylo, kdyby ji mel i ted.

 
02.06.2018 11:33 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Jestli je otcem jejího dítěte on nějak neřeší a nezajímá ho to.  

 

Já bych v tom až takový problém neviděla, když bude platit alimenty a budou mít střídavou péči.   

 

Nechová se k ní hezky a to není dobré jak pro ní, tak pro to dítě. V takovým případech je lepší jít od sebe, než aby to dítě trpělo a neslo si následky do konce života.   Pokud si povahově opravdu nesedí, tak ani nevěřím tomu, že by mohla pomoct manželská poradna, i když kdo ví, člověk nikdy neví. Pokud s tím on bude souhlasit a bude mít zájem o řešení problému, tak proč ne. Ale zatím mi nepřipadá, že on by až takový zájem měl.  

 

Pokud měl v době odloučení jinou ženu, normální určitě není. Spíš to byla známka toho, že vůbec netruchlil, nestýskalo se mu, naopak, užíval si jiných žen, to odloučení mu naopak vyhovovalo a k ní se vrátil zpátky, protože mu to s tamtou druhou nevyšlo. Oni se spolu hádali hlavně proto, protože se snažil ty hádky schválně vyvolávat, protože měl choutky na jinou ženu. Ono je to docela dost častý jev u takových případů. Proto vede řeči typu - že se musí mít čas na to, aby se vyrovnal s jejími řeči o odchodu. Já mám nějak za to, že spí pořád ještě bud s tou druhou ženou, nebo s tou druhou ženou spát chce a čeká, kdy se vyádří ona. Hází vinu jenom na svou oficiální partnerku, což je typické pro člověka, který chce někoho jiného a ptřebuje si najít pro to záminku. Pokud ho ta druhá žena bude zase chtít, tak ho uplně přestane zajímat, jestli je otec nějakého dítěte, nebo ne. Protože chlapy na děti moc nejsou, většina z nich zajímají žen ženské.   Jen ženy jsou na děti a protot to tak strašně řeší. Při tom je to blbost.  

 

Mám jednu známou, která vidělat, jak její otec matku ponižuje, bije, a jak se hádali. Říkala, že své matce nemůže až do teď odpustit, že je jako děti nutila k tomu, aby se na to dívali, protože má až do teď z toho deprese. Vyčítá matce, že od otce neodešla, když byli malí a kvůlil tomu si získala k matce negativní vztah. Nemyslím si, že je dobré zůstávat u chlapa jen proto, že je otcem dítěte.  

 
03.06.2018 07:05 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Darecku, promin, ale ty jsi okamzite vzdycky nastavena proti chlapum. Jenze v tomhle pripade si myslim, ze i partnerka nese velky podil viny.
Urcite to neni idealni vztah. Jenze spolu maji dite a on se snazi fungovat. Nikdo nikoho neponizuje a nemlati. Krome toho zname opet pouze jeji nazor.
Problemem je, ze ona ani nevi, jestli ho chce? ! To je pak opravdu tezke.

 
03.06.2018 09:23 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Já myslím, že ona ví co chce. Ona jeho určitě chce, jinak by se k němu vůbec nevrátila, ale chce ho  jiného, než jaký je. Problém je ale v tom, že ho změnit nejde. Kdyby se snažil nějak fungovat, tak s ní normálně spí a nevymlová se na řeči typu, že potřebuje čas na to, aby se vyrovnal jen s tím, že mu něco vůbec řekla. To mi chceš říct, že on si může dělat co chce a ona musí chodit po špičkách, bát se mu cokoliv říct, aby se náhodou chudáček neurazil? O tohle by opravdu nikdo nestál. Nejsem zaujata což se týček mužů, ale jsem zaujatá vůči těm, kteří se chovají k někomu špatně a je mi jedno, jestli je to žena, nebo  muž. Za to, že tady jsou častěji stížnosti zrovna na muže, nemůžu

 
03.06.2018 10:30 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Tak řekla mu, že chce odejít, co když má obavu, že má nějakou bokovku? Třeba s ní spát nechce, že by ještě něco chytil?  

Ženské po třicítce, když jsou na lovu, tak jsou schopny zvládnout pořádný "provoz". Třeba se toho nechce účastnit.  

 
03.06.2018 06:26 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Text uživatele: 

Jen abych si to dal dohromady. Volala ti nějaká ženská, nejspíše partnerova bejvalka. Ty jsi nezkoumala její motivaci (třeba mohla chtít partnera zpátky) a začala partnerovi dělat doma dusno a mluvit o tom, že od něj odejdeš. Nakonec tě pro samé hádky raději odvezl k babičce, aby to nemusel poslouchat.

 

Po pár měsících, když vychladly vášně, jste se opět sestěhovali. On jeví zájem o dítě a účastní se i chodu domácnosti, ale o tebe už zájem nejeví - což není nelogické, kdo by stál o žárlivou, vyčítavou a náladovou ženskou.

 

Jestli jsem to pochopil správně, tak jsi to od začátku po. , no pokazila, slušně řečeno. Úplně zbytečně jsi zasela do vztahu rozpory a nyní sklízíš, co jsi zasela. Těžko říct, co se s tím dá nyní dělat, když stále nejsi přesvědčena, že s ním chceš zůstat. Jestli takhle působíš i na venek, není se co divit jemu, že do vztahu další city investovat nechce.

 

V první řadě si rozmysli, co chceš. Pokud dojdeš k názoru, že s ním chceš zůstat, tak mu to musíš dát najevo. Přestat s výčitkami a hádkami, omluvit se za slova o odchodu (takové ty kecy o hormonech a těhotenství a že tě ten telefonát rozrušil, .) a začít budovat vztah. Na 100 %. Pak máš ještě šanci.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod po porodu kvůli jeho milence a pak návrat k sobě - jsme bez sexu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 1124x
Přítel ke me není upřímný. 8 3249x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2894x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3350x
Partnerské krize, odstěhování 5 2063x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1437x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2144x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2141x
Jak byste se zachovali??? 4 1455x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2259x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny