mojra.cz

Téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel

03.08.2011 01:10
Uživatel: J.
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den, zajímal by mne Váš názor. Se svým partnerem řešíme tento problém. Jeho sestřenice a teta prohlásily, že by byla úžasná zpráva, kdybychom se my dva rozešlI. Nemají k tomu žádný důvod, ale už jsou prostě takové, nikomu nepřejí nic dobrého. Mají radost z problémů druhých. Já jsem jim nikdy nic neudělala. "Pouze" je mezi námi vzájemná nesympatie. Oni jsou takový typ, který se pořád když k nim přijdete na návštěvu čímkoliv chlubí, přehánějí a sami tomu věří a faleš z nich čiší na dálku. Není to jen můj dojem. Někteří z jejich rodiny to vidí taky tak. Jen můj přítel ne. Jestliže on k nim jde na návštěvu, je u nás zle. Mně se nelíbí, že tam chodí, když oni mají takový názor (rozejdi se). Měl by stát při mně nebo ne? Já k nim od té doby co jsem toto slyšela, nechodím. Znovu podotýkám, že jsme si nic neudělali, mně jsou pouze nesympatické a je to tedy zřejmě vzájemné. Nemám ráda faleš a poznám to na lidech. Dřív se s nimi přítel moc nestýkal, protože bydlely x kilometrů od nás. Nyní bydlí v našem bydlišti a tak jeho návštěvy rostou. Zajímá mně váš názor, co dělat aby byl doma klid. Děkuji za odpověď. J.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.08.2011 08:34 Uživatel: Julie
Téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel
Text uživatele: 

   Jo, jesli je to tak jak píšeš, přítel by se měl vážně zamyslet a návštěvy omezit, neřku-li tetinku za napadání seřvat. Pokud budete jednou příbuzní a mají vztahy fungovat, musíte si udělat pořádek vy. Ty u svých příbuzných a on u svých. Pokud je tam nějaká antipatie, tak s tím nic nenaděláš, ale každému musí být jasné vocáť-pocáť. Osobně si myslím, že chlap, který se své partnerky nedokáže zastat, je duševně zaostalý a sociálně nevyzrálý. Neříkám hnát to hned do extrému hádkou, ale tak nějak decentně upozornit dotyčné. S tímhle mám vlastní zkušenost, kdy si tchánovci pustili pusu našpacír a mému muži se to doneslo. Rodičům řekl, že se mu nelíbí jak o mě mluví a nepřeje si, aby se to opakovalo. A je klid.

 
03.08.2011 10:34 Uživatel: Barča
Téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel
Text uživatele: 

Asi bych neživila jejich zájem zákazy, jen příteli bych řekla, aby mi domů nenosil jejich klepy. Myslím si totiž, že právě tohle je ten problém. Jeho to taky přestane bavit tam chodit, když s tím nebude moct přijít domů.

 
19.08.2011 17:14 Uživatel: Honza
Věk:  24
Téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel
Text uživatele: 

vím, že je to těžké, ale nejlepší řešeni je podle mě to zatim neřešit nereagovat, a určite příteli nezakazovat ty navstevy nebo je nejak pomlouvat. Obecne pokud se jedná o partnerovu rodinu je vzdycky na miste se vyjadřovat mírně ikdyz me nekdo stve, preci jen je to jeho rodina a mohl by to částečne vztahovat na sebe. ty bys mela hlavne být nad věci a ignorovat ty řeči nanich ostatně nezáleží, co si myslí. jde o to co si myslí přítel. Pokud se on rozejit nechce tak to neřeš.

 
26.12.2011 20:48 Uživatel: Justify
Věk:  23
Téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel
Text uživatele: 

Hlavně bys mu neměla zakazovat se s nimi stýkat. Přeci jen, je to rodina. Ty k nim chodit nemusíš ale myslím si, že by tě nezabilo tam jednou za čas zajít, kdoví, třeba na tebe postupem času změní názor. A i kdyby ne, tak co na tom? Ne každý je každému sympatický. A myslím si, že partner při tobě stojí, protože je pořád s tebou. Ovšem pokud mu budeš něco vyčítat, a zakazovat mu se s nima stýkat, mohl by jim dát zapravdu a vztah s tebou ukončit. Tak bacha, do rodiny si totiž nikdo moc vrtat nenechá. Mrkající

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sestřenice a teta radí příteli aby se se mnou rozešel
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny