mojra.cz

Téma: Skončila zamilovanost a přišla láska - pochyby jestli je to ten pravý muž pro život

21.12.2010 19:30
Uživatel: Wendy
Věk:  22
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj,

poslední tři měsíce (09/2010-12/2010) začínám pochybovat o svém vztahu. Jsem s přítelem tři roky (2007-2010), celou dobu jsem ho hrozně milovala, ale poslední dobou začínám o nás dvou více přemýšlet - jestli to má cenu, jestli mi jeho chyby nezačnou časem vadit tak moc, že to dál nepůjde. Když jsme spolu, tak je mi s ním hrozně dobře, pořád si máme o čem povídat (ale umíme spolu i mlčet), pořád mě ještě přitahuje jako chlap a pokaždé, když se máme vidět, tak se na něj hrozně těším a pořád na něj myslím. Ale když jsem pak sama, tak mám hrozný pochybnosti, jestli je to "ten pravej". Nevím, jestli je to tím, že celej život o všem pochybuju - hlavně o sobě, nebo tím, že skončila zamilovanost a začala láska. Jsem z toho hodně nejistá a moc nerada bych přišla o někoho, kdo mne miluje. Stalo se vám to někdy taky? A jak jste to pořekonali?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2723x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovanost opadla a přišly pochyby
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.12.2010 20:36 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Skončila zamilovanost a přišla láska - pochyby jestli je to ten pravý muž pro život
Text uživatele: V tomhle věku ještě může být spousta "pravejch". Bohužel každej vztah je loterie a nikdo nezaručí , že přetrvá. Ale pokud ti je v tom dobře ,tak si to užívej . Nekalkuluj , nepřemýšlej, jen ber co život nabízí .

Po mých zkušenostech ti mohu jen říct , že jsi štastná holka, která ještě neví, jak bolí kopanec, protože kdyby ano, tak tady nepíšeš a jsi vděčná za takovou lásku. Ale vše má svůj čas a i k tomuto názoru jednou dojdeš ..  Možná pozdě, ale dojdeš .
 
22.12.2010 10:36 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Skončila zamilovanost a přišla láska - pochyby jestli je to ten pravý muž pro život
Text uživatele: Nejistota mi připadá normální .... obzvlášť ve věku 22 let jsem taky pochyboval o lecčems. Však Tě nikdo nenutí, aby jsi měla děti a byla s ním celý život. Prostě čas ukáže, jestli je to ten pravý a taky jestli se dokáže postarat o Tebe, domácnost, event. později i rodinu a děti.
 
01.02.2011 16:09 Uživatel: Léňa
Věk:  21
Téma: Skončila zamilovanost a přišla láska - pochyby jestli je to ten pravý muž pro život
Text uživatele: Mám podobný problém, vím, že jsem také ještě mladá ale cítím, že tento věk je dost důležitý pro vývoj mého budoucího života. Jsem s přítelem 4 roky, 2 roky spolu žijeme. Celou dobu to bylo fajn, ale poslední dobou (cca půl roku) mi příjde, že jsme spíše jako kamarádi. On semnou pořád chce řešit jeho koníček, který je sport. Moc spolu nespíme (cca 1 x za 14 dní) poslední dobou mám strašnou chuť se seznamovat s novýma lidma (převážně mužského pohlaví) a trochu si ještě užívat mládí. Mám strach, že to dojde až tak daleko, že půjdu někam na diskotéku, bavit se, kde si najdu známost na jednu noc(poddám se své touze). Nechci svému příteli ublížit, ale mám strach, že se tomu sama neubráním. Také nechci přijít o zázemí, které jsme si spolu vytvořili (byt jsme si koupili), máme i spolu pejska, jen mi přijde, že si už jeden druhého nevážíme. Myslíte, že by bylo dobré řešení, se třeba na nějaký čas rozejít. On aby si uvědomil, že se musí stále snažit a já abych si otevřela na chvíli své obzory a pak se s novou sílou vrátila do svého staro-nového vztahu?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Skončila zamilovanost a přišla láska - pochyby jestli je to ten pravý muž pro život
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny