mojra.cz

Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu

15.02.2013 21:59
Uživatel: SandraSS
Věk:  30
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj. Možná bude znít divně, že se ženská ve třiceti letech ptá, jak se má chovat, ale já už jsem zoufalá. Poslední rok dva nám to s mužem neklape. Já jsem byla vždy zdravě sebevědomá, chlapi za mnou běhali (a vlasně to trvá dodnes), ale k čemu mi to je, když o mě nestojí ten můj? Vždycky byl více temeramentní, ale už mi to leze krkem. Čas od času si ze mne udělá hromosvod - vyleje si na mě s křikem všechny neduhy světa, protože na nikoho jiného řvát nemůže.

Např. ted jsem po douhé době dosáhla něčeho, o co jsem se snažila několik let (vzdělání). Celá štastná jsem přijela domů a chtěla to oslavit. V devět večer mi vynadal, že jsem za ním přišla jen chlastat, že ráno vstáváme do práce a šel pryč. Veškerá radost mě přešla. Dodnes mě to mrzí. V ten samý den za týden si s bráchou vychlastával až do noci, jako by se nechumelilo. Štve mě, že je hrozně sobecký.

Když se např. zeptá, zda někam půjdem, odpovídám kompromisem - jak chceš, či jesti nepůjdem raději jindy a podobně. Když se zeptám já, odpověd je jasná: NE!

Problémy máme i v sexu. Nechápu, jak ho může těšit sex, když vidí, že mi tečou slzy bolestí. Nepochopí, že když na mě skočí bez jediné pusy, že to bolí.

Já to nechápu. Býval úžasný, pozorný. Jediné, co mu zůstalo, je jeho nesmírná pracovitost a veselá povaha. Včera jsem mu dala k Valentýnu krásný řetízek a jeho oblíbené víno. On pro mně nic neměl, že něco koupí dnes. Já si na dárky moc nepotrpím, ale jelikož nedostanu nic většinou ani k narozeninám, doufala jsem třeba ve spodní prádlo, o které ho prosím roky. Dostala jsem čokoládu.

Já už nevím, co dělám špatně. Na všechny okolo hrozně žárlí, ale aby mi řekl, že mi to sluší…to nikdyalt Nemůžu si s ním o ničem ani promluvit, když jsem začala, uzemní mě okamžitě natolik, že radši uteču…

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5897x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Krize vztahu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.02.2013 00:53 Uživatel: veverka
Věk:  30

Město:Praha

1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

Pryč od něho…

 
16.02.2013 01:07 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

Žárlí a přitom si Tě neváží. Podle toho co píšeš je fakt hodně sobecký a i když je pracovitý a má veselou povahu, tak použiju svou větu: "nejvyšší čas na změnu. "

Podle mě jen ztrácíš své krásné mladé roky a jsi nešťastná. O tom život není. Asi od něj nic hezkého nečekej a radši zkus najít někoho, kdo Tě bude mít opravdu rád, bude na Tebe myslet, kupovat Ti dárky a věnovat se (rád) sexuální předehře.

 
18.02.2013 10:33 Uživatel: Julie
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

    Ukončila bych to, lepší už to nikdy nebude, spíš naopak.

 
18.02.2013 11:04 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

Souhlasím, s časem se partnerské problémy většinou spíš prohlubují. Lidé se nemění (snad s výjimkou žen v těhotenství a po porodu, už 2x jsem viděl velkou změnu povahy až mě to překvapilo, tak jsem přehodnotil svůj názor na povahu lidí).

 
19.02.2013 11:26 Uživatel: malá dáma
Věk:  39
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

jj, sobecký žárlivý jájínek. nejdřiv on pak zase on. pak dlouho nikdo… a co vše on muže tak ty rozhodně nesmíš…jen čekat co na tě zbyde a hlavně s jeho dovolením…brrrrrrr

 

 
21.02.2013 11:58 Uživatel: Mare
Věk:  47
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

On se s tebou asi měří, taky zřejmě má nějaký komplex, který si na tobě vybíjí. Ale ať je to jakkoli, nechápu proč zůstat. Promluv sis  ním, ale moc šanci tomu nedávám a pokud nezareaguje, budeš muset asi odejít. Nesnášet tě a snižovat, protože si tím zlepšuje svůj nějaký mizerný pocit, to je špatná cesta.

 
08.10.2014 21:07 Uživatel: Dodo
Věk:  49
Téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Text uživatele: 

Nic jen můj názor, omlouvám se. Bohužel to samé jsem zažila před 3 lety, tak dlouho jsem totiž rozvedená. Po 28 letém manželství se můj manžel začal chovat přesně jak píšete. Já měla hrozné výčitky, že dělám něco špatně, že  je nemocný nebo má problém v práci. Ač jsem se snažila sebevíc bylo to už jen horší a horší. Nakonec byl i agresivní, ale já stále doufala že se to spraví. Nakonec, byla jeho jediným problémem mladá kolegyně v práci. Já vlastně sloužila, jako hromosvod na jeho špatné svědomí. Po dvou letech jsem to vzdala a zažádala o rozvod. Tato životní etapa mě stála 30kg, antidepresiva a v 46 letech život úplně od začátku, ale dnes už to zvládám. Radím zkuste se zklidnit a poslouchat sama sebe, udělejte co opravdu cítite a do ničeho se nenuťte. Držím palce, nebojte zase bude líp. alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sobecký partner a krize ve vztahu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny