mojra.cz

Téma: Získat ho zpět sexem- ano či ne

20.09.2010 12:13
Uživatel: Vendula
Odpovědí na téma: 3
Text:  Takže,jsou to 3 týdny co jsme se s přítelem po 2 letech "na čas" rozešli. nebudu rozepisovat proč, zkrátka měli jsme určité neschody a hlavně on se cítil ve vztahu moc svázaný a chtěl si na chvíli odpočinout. Takže si teď ty 3 týdny dělal co chtěl, věnoval se svým zájmům, kámošům a tak. No a teď se konečně chce vidět. O tom, že bychom se teda zase dali dohromady nepadlo ani slovo, ovšem o tom, že chce sex, se zmínil. Víte, celé ty 3 týdny jsme si psali a volali, vždy se mi ozýval a myslel na mě. Nemyslím si, že by mě proto chtěl jen na sex,i když to tak vypadá. Možná že to pak chce dát dohromady. Myslíte, že na to mám přistoupit? Strávit s ním pěkný den(podotýkám,že naplánovat i výlet,ne jen TO) a pak pěknou noc a po hezké chvilce si s nim promluvit a zkusit to dát dohromady? nechci aby to dopadlo tak, že se mi začne ozývat jen když bude chtít sex. nebo mu mám předtím jasně říct, že buď spolu budeme chodit a se vším všudy a nebo nic,ani sex? Poraďte prosím
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.09.2010 13:37 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Získat ho zpět sexem- ano či ne
Text uživatele: Dnes si i ženy rozhodují ,že chtějí jen sexuální vztah.Takže pokud tobě by to nevadilo ,pokud i ty by jsi to tak chtěla ,tak je to v pořádku.Bylo by to tvé rozhodnutí.Ale vyjít mu vstříc  a doufat ,že se k sobě vrátíte ,to bych si rozmyslela.Je rozdíl mezi ženou a matrací.

 
20.09.2010 23:08 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Získat ho zpět sexem- ano či ne
Text uživatele: Sorbonosi, já to pochopil tak, že Vendula chce plnohodnotný vztah, tedy nejen sex. Ten výlet není špatný nápad, ale nic to v podstatě pro Tebe neřeší, pokud to zakončíte sexem, zase nebudeš vědět na čem jsi. Pokud si s ním promluvíš až POTOM, může Ti navykládat spoustu věcí. Pokud chceš mít větší jistotu, že mu nejde jen o sex, otestuj ho. Strávíte spolu příjemný den (výlet) ale bez sexu a uvidíš, jak na to bude reagovat. Samozřejmě, můžete si o tom spolu i povykládat...  Nicméně, z toho, cos napsala "O tom, že bychom se teda zase dali dohromady nepadlo ani slovo, ovšem o tom, že chce sex, se zmínil" to vypadá, že opravdu po nějakém obnovení vztahu netouží a jen to zkouší přes ten sex.
 
20.09.2010 23:10 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Získat ho zpět sexem- ano či ne
Text uživatele: A ještě k nadpisu Tvého dotazu - z toho cos napsala nevěřím, že by sis ho sexem získala zpět, jen si tím způsobíš další trápení.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Získat ho zpět sexem- ano či ne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 4
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 4 témata
Počet témat celkem: 16045
Počet odpovědí celkem: 173027
Počet registrovaných: 4843 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejkomentovanější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny