Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy

09.12.2010 18:26
Uživatel: Maruška
Věk:  26
Odpovědí na téma: 15
Text: 

Ahoj,

jde nějak poznat, že mne manžel podvádí? Mám nějaké tušení, ale bez důkazů jej nechci obvinit a zničit poslední kousky toho hezkého, co nám zbývá…

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.12.2010 19:03 Uživatel: Julie
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele:   Soukromý detektiv.  A nebo přijdi domů, když máš být v práci.  Hlavně se nesniž k tomu, že mu vlezeš do mobilu. Musíš si zachovat tvář a dekorum. Buď nad věcí, začni být tajemná jak hrad v Karpatech. Žárlit snad mají oni ne ? Párkrát přijdi domů nad ránem. Ale ze všeho nejlepší bude, když si s ním promluvíš, ale pokud to jsou jen kousky...
 
10.12.2010 10:15 Uživatel: Anna Kolbenkova
Věk:  24
0-100
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: Ahoj Maruško, poznáš to podle toho, že si stále s někým píše, nebo si bere mobil i do koupelny,stále si ho hlídá, má ho na režim TICHO.....zkus se ho zeptat, ale z vlastní zkušenosti vím, že bude zapírat, zapírat a ještě jednou zapírat....spousta chlapů zapírá i když už je všechno veku.....přeju, at se to to nepotvrdí, protože zklamaní je pak opravdu velikéZamračený
 
13.12.2010 14:15 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: Jenže taková jistota strašně bolí. A čím mín toho víš , tím líp.
Pokud je tam ještě něco hezkého mezi vámi , tak bych nepátrala ,ale snažila se zpříjemnit ten váš vztah, chlapi se neradi rozvádí , chtějí harém a vlastnit. Zlatý chlap  co zapírá.
Není nic bolestnějšího než když se přizná.
Víš Maruš , ženská má v hlavě kontrolku a ví vždy, když muž se zapomíná jinde. Tušení je intuice. Proto radím z vlastní zkušenosti nepátrej a makej na tom , abys ještě cosi zachránila.
 
13.12.2010 16:30 Uživatel: Julie
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele:   Teda sorbons, já dokážu mávnout rukou nad ledasčím, ale nad nevěrou ne.  Pokud se na to přijde byla bych ráda, kdyby řekl pravdu. Protože mít doma ku....íka a ještě k tomu lháře,tak  to je trochu silné kafe.  Pozdější řešení problému je jiná věc. Pokud jsou děti tak bych se nerozváděla, ale ložnice je moje. Možná by to bylo před přízní a rodinou trochu divadlo, ale o zápletku se tady postaral on, né?,
 
18.01.2011 11:22 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

Ono se to krásně mluví, ložnice je moje, dokud tohle nemusíš sama řešit. Moc bych Ti přála, aby jsi tímhle nikdy neprošla.  Nevěra je svinstvo, ale bohužel je na každém kroku a z vlastní zkušenosti vím, že čím méně se dozvíš, tím míň to ublíží. A proto radím nepátrat, pokud se nechceš rozvádět. Protože to opravdu zatřese s každým vztahem a ne každý to ustojí. Víš, na světě jsou horší věci, než že někdo uklouzne.

 
18.01.2011 20:39 Uživatel: Julie
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele:   Ložnice je moje, jsem myslela nadneseně. Spát budu třeba v pokoji pro hosty, ale sama. Nevěra se mě hnusí a nevěrní zrovna tak. Ale Ten kdo to má vědět to ví moc dobře. Teda doufám.Mrkající
 
19.01.2011 11:28 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: Já vím, jak to myslíš a můžu Ti říct, že ani já nejsem příznivcem nevěry, ale už bohužel mám cosi za sebou, je to lekce, velmi cenná a závidím tomu, kdo tuhle zkušenost nezíská. Jenže, at chceme nebo ne, patří to k životu a k partnerství a je na nás, jak se s tím vyrovnáme a naučíme žít.
 
18.01.2011 06:42 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: Souhlasím se Sorbonos. Pokud chceš a jsi připravena řešit, pak pátrej....ale pokud Ti o Vaše manželství jde, udělej vše pro záchranu. Stát se může v životě ledacos a pokud tu figurují děti, pak je potřeba myslet hlavně na ně.

                                                              
 
17.01.2011 23:42 Uživatel: slovač
Věk:  40
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: A nemá k tomu dôvod?
Vo vela  prípadoch si za to môžete sami,ak si chlap najde náhradu mimo domu. Stačí sa len zamyslieť. Veľa šťastia
 
18.01.2011 10:07 Uživatel: Martin
Věk:  37
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: Pátrat po nevěře ano či ne: Zda se pídit za každou cenu po nevěře je věc diskutabilní. Pokud zjistíte, že Váš partner nevěrný není nečekejte, že on vaši radost z tohoto zjištění bude sdílet s Vámi. Vztah je založený na důvěře a pokud nevěru neprokážete naruší to případně Váš vztah stejně tak jako zjištěná nevěra. 
     Trochu mě překvapil názor uživatele Julie, kdy přepadovka doma je korektní, ale sledování mobilu nikoliv. Já nedoporučuji ani jedno. Názoru uživatele sorbonos je už lepší. 
     Jestli chcete vztah opravdu pohřbít, pátrejte a vmeťte mu Vaše zjištění do tváře. Pokud, ale jste přesvědčena, že chcete s partnerem zůstat a vztah udržet popřemýšlel bych zda ve Vašem vztahu v poslední době nedošlo k nějaké změně, a to jak ze strany partnera tak Vaší, která by mohla být případně důvodem proč partner hledá jinde. Stres v práci, který se přenáší domů, finanční problémy či nepravidelný nebo vůbec žádný intimní život jsou asi ty nejčastější. Může se také jednat o nějaké problémy na straně partnera se kterými není schopen se nějak vypořádat a nebo neví jak  Vám je říct. Pozor, ale na přehnaný opak. To že budete najednou přehnaně ohleduplná a stane se z Vás po šesti měsících půstu Mata hari, může vést partnera k doměnce, že něco špatného je u Vás a vy máte nyní pocit viny a Vaše role se tak obrátí.
Jak tedy postupovat: partner má právo vědět jak vy se cítíte a co se ve Vás děje. Jak s touto informací naloží je Věc do které by jste už vy zasahovat neměla.  Obecně platí, že by jsme neměli rozhodovat za partnera a nutit ho k odpovědi, kterou chceme slyšet. Pokud partnerovi řeknete, že jste ochotna s ním řešit  jakékoliv problémy, ale nejste ochotná tolerovat jinou ženu, dáváte tak partnerovi jasně najevo kde jsou Vaše hranice a jak vy se cítíte. Pokud je opravdu Váš partner nevěrný může se jen dohadovat zda něco nevíte a pokud nemá zájem Vás ztratit případný poměr ukončí. Může nastat, ale také opačný případ. Partner se přizná a rozhodne se ukončit Váš vztah. To je věc nepříjemná, ale ukončí nejistotu, kterou momentálně máte. Jak se potom vypořádat s takovouto situací je věc na další téma. Předpokládejme, že věc se vrátila do starých kolejí. Nepátrejte, nezjišťujte  proč se tak stalo a podobně. Vrátí to vše na začátek a to co se Vám podařilo vyřešit to opět naruší.
Slovo závěrem k nevěře: Hodně vztahů touto zkušeností projde a i když se to nezdá mnohdy je náhodná nevěra tím co partnerský vztah upevní. Partneři si uvědomí svoje dosavadní chyby a to jak podváděný tak podvedený. Hodně vztahů funguje dál a jen část vztahů toto neustojí.
Pro Marušku: vaše situace se bude vyvíjet nějakým směrem (pokud se tak již nestalo) takže i Vaše chování bude třeba podle toho zařídit. Pokud uznáte za vhodné tak dejte vědět.
S pozdravem
student Forenzní psychologie v oboru kriminalistiky při University of Liverpool

 
27.03.2013 09:32 Uživatel: sakr
Věk:  25
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

Ahoj, potřeboval bych poradit, špíš od žen. moje přítelkyně má každodenní výtok a nosí slipovky opravdu každý den ale když jsem dával prádlo do pračky, všimnul jsem si špinavých kalhotek. Je možné, že by kvalitní vložka protekla nebo se z ní obsah rozlil? přijde mi podezřelé, kdyby si jí v práci sundala a po nějaké době(po ušpinění) si vzala novou. díky za odpoveď

 

 
25.11.2013 12:14 Uživatel: 789hansi
Věk:  50

Město:Ústí n.L:

Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

Ahoj!

Před lety se mi stal případ, kdy manželka odjela s kolegyněmi a kolegy na třídenní výlet na jižní Moravu - exkurze po vinných sklípcích. Tenkrát jsem ji důvěřoval. Vrátila se mi jiná žena (doslova a do písmene), byla taková nejistá a její hraná laskavost se mi zdála být podivná. Na konci měsíce se nedostavily "její dny" - nebrala HA. Museli jsme k její matce, debatovaly spolu beze mne, náhodou jsem přišel do bytu a zaslechl jsem slova "máš tady dvě děti a takhle blbneš". Bylo mi hrozně, protože asi za jeden a půl měsíce jsem viděl, že se moje zákonitá manželka začíná v pase "spravovat". Za další měsíc jsem to již nevydržel a zeptal se jí přímo, zda není v očekávání. Dělala hrozně překvapenou, matka dvou dětí ve třetím měsíci "neví, že je těhotná". Na interrupci šla až v 16. týdnu. Všechno jsem "ustál", ale od té doby mě stále ponižuje a co řeknu je blbost. To trvá již dvacet let, kdy mi není jedno její chování. Možná bych se neměl divit, když jsem nebyl schopen tenkrát udělat rázné řešení, proto bych se neměl asi divit jejímu současnému chování. Jednou jedinkrát nedávno jsem se jí narovinu zeptal, zda byla tenkrát nevěrná, nepotvrdila to ani to nevyvrátila. Už se to jednou stalo, ale chtěl bych vědět, kdo to vlastně byl, kdo se mi případně směje do obličeje. Možná jej potkávám, Ústí není zas tak velké město. Ani nevím, jestli ON ví, že s ním tenkrát otěhotněla.

Teď mi poraďte co s tím! Faktem je, že jí těžko mohu důvěřovat.

 
25.11.2013 14:25 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

Co s tím? Když jsi to neřešil před tím, vůbec bych po tolika letech neřešila, kdo to byl, protože to podle mě ničemu nepomůže. Vyrovnáš se s tím líp, když budeš vědět kdo to je? Podle mě ne a jen budeš víc naštvaný, pokud je to někdo z okolí či vašeho města - zejména pokud by jste se občas potkali. Jak píšeš, už se to stalo a je to pryč. Máš v podstatě 3 možnosti - 1) odpustit a už se k tomu nevracet, nevyčítat atd. , nebo 2) neodpustit a vracet se k tomu, vyčítat atd. , což ale stejně povede ke konci manželství, protože to minimálně jednoho přestane bavit, nebo 3) neodpusit a manželství ukončit, neboť manželce od té doby stejně nedůvěřuješ.

 
25.11.2013 21:44 Uživatel: 789hansi
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

Ahoj Dany,

 

díky za Tvoji reakci, tato příhoda zanechala na mém podvědomí a zdravém sebevědomí nenapravitelné škody. Jsem v situaci, že neumím oslovit (sbalit) cizí ženu, pomocí psychoterapeuta se z toho dostávám, ale přesto jsem chtěl znát názor nezaujaté ženy. Dnes žiji v bezkontaktním vztahu, náš intimní život zcela odumřel, již to trvá rok, proto se mi to všechno vrací i když jsem se smířil s tím faktem, co mi kdysi provedla. Kdyby tenkrát řekla na rovinu, nezvládla jsem to, máš právo mi to oplatit, byl bych sice zdrcený tím poznáním, ale aby víc jak 20 let vše zapírala a přetvařovala se, tak to je na mě dnes silná káva. Jak jsem si začal uvědomovat svoji pozici? Potkal jsem letos zjara dívčinu, se kterou jsem měl kdysi, než jsem se oženil, známost a řekla mi, že na mě nemůže celou tu dobu zapomenout - možná to bylo jen klišé, ale já jsem si uvědomil rozdílnost v přístupu obou žen. Tahle na mě nemohla zapomenout, i když již měla svůj vztah, přitom moje zákonitá mě častovala jen ponižováním a urážkami. Já jsem až letos objevil svoje JÁ.

V každém případě Ti děkuji za názor. Shoduji se s ním.

Měj se moc hezky! Honza

 
26.11.2013 07:28 Uživatel: 789hansi
Věk:  50
Téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Text uživatele: 

789hansi@seznam.cz

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak odhalit nevěru - mám tušení ale ne důkazy
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 1193x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 2 713x
dlouhodobý problém 8 775x
Psaní s kamarádem... 9 999x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 836x
hysterie ? 23 1189x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1036x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1455x
Sebevražda manžela 2 1168x
Přítel používá seznamku 2 840x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny