Téma: Jak se zbavit žárlivosti? ????

23.05.2020 14:02
Uživatel: Azeret1237
Věk:  25
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj, se svým přítelem jsem necelé 3 roky. Abych vše uvedla na pravou míru tak budu muset zmínit i svůj bývalý vztah. Mľla jsem ho 4,5 let a během toho jsem si zvykla na nelhaly standart a rutinu. Přítel byl hodně žárlivý a domýšlivý, což byly jedny z důvodů rozchodu. Většinou mě podezíral, že bych ho podvedla apod. Přivádějí mě to k šílenství a moje psychika se hroutila. Momentálně co jsem ve vztahu, tak jsem šťastná jen někdy hold co čekáme od druhého není to co bychom přesně chteli… a dostávám se k jádru mé otázky, jde se zbavit žárlivosti? Přĺtel má hodně kamarádek a píše si s něma. postupem času jsem si na to zvykla a věřím, že by mě nepodvedl. Kolikrát ale když je opilý, tak je jak se říká "přítulný" a v tu chvíli se mně začnou honit v hlavě děsuplné fantasmagorické scénáře o tom, jak pro něj já asi nejsem dost dobrá, nebo že ho to se mnou už nebaví a když je někde beze mě, tak podvádi. Jsem z toho sama zoufalá a kolikrát se snažím si to v hlavě bloknout, ale někdy jsou myšlenky hold silnější!  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.05.2020 12:34 Uživatel: Klare
Věk:  23
Téma: Jak se zbavit žárlivosti? ????
Text uživatele: 

V tvem pripade je tohle zbytecna zarlivost. Muj pritel je uplne stejny hlavne kdyz je napity… bud v klidu, nech si ho s holkama klidne psat … koneckoncu si taky muzes psat s klukama. A kdyz by melo dojit na osobni sraz, jdete ven treba ve 4 (ty, tvuj pritel, pritelova kamaradka, a treba kamaradky pritel)

 
02.06.2020 23:45 Uživatel: Koronavirus
Věk:  75
Téma: Jak se zbavit žárlivosti? ????
Text uživatele: 

Najít si nějaký zájem, který člověka pohltí. Třeba kvantovou fyziku, které se dá věnovat. Nebo zahrádku. Zdá se, že kromě vztahu jinou činnost nemáte. Pak se nedivte, že jakákoli maličkost ve vztahu s vámi zatřepe až to praští.

 
13.11.2020 21:32 Uživatel: Pánko
Věk:  78
Téma: Jak se zbavit žárlivosti? ????
Text uživatele: 

Znáš píseň Jakuba Smolíka " jen blázen žárlí, pěknou holku neuhlídáš" Dnes (13.11.2020) jsou vztahy mladých až nezdravě uvolněné a proto pojmy věrnost, či láska jsou pomíjivé a pokrytecké. Nedávno jsem se zatoulal do "seznamky", které lákají svými banery na všech stránkách internetu. Ale zabloudil jsem tam ze zvědavosti. přihlásil. jsem se tam. Musel jsem tam uvést svůj "profil" (fotku, věk, výška, barva vlasů.) ale neuvedl jsem pravdivě ani jméno, ani věk, ani bydliště, avšak uvedl jsem tam svou emailovou adresu, přesto všechno mi začaly prostřednictví firmy, která seznamku provozuje, nabídky od žen z celé republiky, hezké, i méně hezké, starší, mladé, rozvedené vdovy, ale i vdané a nejvíce je zajímal sex. Věkové rozpětí bylo od 19 do 75 let. Jednu chvíli jsem nestačil mazat došlé nabídky a cítil jsem se jako bych byl jediný. Samozřejmě, že zprospředkoval seznamu si nechal za každý kontakt zaplatit. Něco jsem zaplatil, neboť se tam objevila krásná 51 letá lékařka, které jsem napsal a podivil se nad tím, že lékařka musí hledat muže přes takovou seznamku? . Víc se mi neozvala. A když jsem objevil mezi "uchazečkami" i fotky z módního magazínu, tak jsem pochopil, že všechno je podvod a byznys pro zprostředkovatele a ukončil jsem to.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak se zbavit žárlivosti? ????
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 5015x
dlouhodobý problém 8 1676x
Psaní s kamarádem... 9 2410x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2096x
hysterie ? 23 2267x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2809x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3073x
Sebevražda manžela 2 2337x
Přítel používá seznamku 2 1764x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 7 2111x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny