Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela

12.05.2019 15:43
Uživatel: Lučanka
Věk:  70
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Dobrý den, můj dnes (12.05.2019) 71letý manžel si našel novou paní. Každý den si "tajně " telefonují a vyznávají si lásku. Ona mu při jeho návštěvě u ní kupuje dobré potraviny a vaří mu, Tyto jídla si on dává do mražáku Od té doby co se znají, on s mobilem chodí i na WC. Neví o tom, že já bych něco mohla tušit. Mě ovšem takový způsob života už unavuje, Taky nevím, jestli to někomu z rodiny sdělit, nebo si informaci nechat pro sebe. Máte někdo takovou zkušenost a co doporučujete. ??? Moc děkuji. Lučanka 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.05.2019 16:41 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Zdravím, je mi to velice líto a ano, mám s tím zkušenost.

Já bych to nesnesla. Já bych muži sbalila uzlíček s buchtama s tím, ať si tedy jde za tou mladší. A byla bych nekompromisní.

Staví vás do trapné situace…

 

 
13.05.2019 15:05 Uživatel: Ahjo
Věk:  35
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Radila bych konfrontovat manžela a bez výčitek a s klidem mu sbalit tašky. Teď má pro něj románek chuť zakázaného ovoce, ale když ho pošlete k milence, brzo zjistí, že si nijak nepolepšil. Teď mu možná paní podstrojuje, ale když ho bude mít nasáčkovaného doma, přestane jí to možná brzo bavit. Záleží ale na tom, jak dlouho jejich poměr trvá. A jak se manžel chová k Vám?

 
13.05.2019 16:46 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Pani Lucanko, pokud zavirate oci a nic mu nereknete, bude v tom pokracovat dal. On si proziva hezky romanek a vas to ponizuje.
Musite si dobre promyslet, jestli by jste s nim i po tehle afere dokazala zit spokojene dal? Ono se to lehko rekne nez udela, vyhodit partnera, se kterym jste prozila tolik let. Nektere zeny ani zit samy nedokazi. Bud nemaji ridicak, nebo se nikdy o nic nestaraly, nebo by s jednim duchodem nevyzily. Nevim, neznam vasi situaci. Kazdopadne rozchod nebo rozvod s sebou prinasi spoustu problemu a neni to nic, co by cloveka povzbudilo! Naopak!
Ja bych si s nim otevrene promluvila, co si predstavuje dal. Taky bych vyhledala jeho pritelkyni a od plic bych si s ni promluvila. Je mozne, ze ona ani nevi, ze je zenaty.
V zadnem pripade mu nedavejte najevo, jak moc o nej stojite. On vas ponizil, on si uziva a vy trpite.
Zmente sve chovani. Dojdete si ke kadernici, neco hezkeho si kupte, vyrazte si nekam s kamaradkou, proste mu ukazte, ze nejste zadna putka, co bude doma sedet a cekat na nej. Zacnete si proste uzivat zivota po svem. Dejte mu to hezky "sezrat".
Rodinu bych asi neinformovala, oni vam stejne nepomohou a byly by zbytecne reci.
Drzime vam palce!!   

 
14.05.2019 06:46 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Paní znáte i vy, nebo jak to vlastně je? Přijde mi divné, že chodí na návštěvy někam bez toho, aby vám sdělil, kam odchází a přinášel si domů do mrazáku potraviny, vařené k tomu.

 
15.05.2019 07:56 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Pani Lucanko, nevim, jestli vam v tehle situaci jeste zbyva trochu humoru? Co takhle vyndat to jidlo z mrazaku, najist se spolecne s nim a jidlo pochvalit? Priste, kdyz pujde z domu, mu zabalit krabicky na jidlo a tasku se spinavym pradlem. Pak uz by bylo vse jasne, ani by jste si s nim promluvit nemusela. Ale to chce opravdu stabilitu a pevne nervy!

 
14.08.2019 20:53 Uživatel: Vali
Věk:  63
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Je  mi  moc  líto co  Vás  potkalo.

Muj manžel-63  let -má také  milenku,   Milenka  bydli 200 km  od  našeho  domova a přesto se  stále  stýkají. Někdy  jede  on za  ní,   někdy  se  stýkají  na  polovině  cesty, denně  si  posílají  SMS,   tajně  si  volají.  

Vždycky  jsem  si  myslela,   že  pokud  mě něco  takového  potká,   tak  že   ho okamžitě   vyhodím z  domu.   Ale jsme  spodlu 36 let,   a  když  jsem  zjistila,   že  je mi nevěrný,   tak  jsem  bezradná.   Uvědomuji  si, že  mě  strašně  zraňuje,   několikrát  jsme  situaci  spolu  rozebírali. Sám  neví  se kterou  z nás  má  být.   Asi bych  měla  odejít,   ale  mám  strach  ze  samoty.

Chápu  Vás  a držim  Vám palce

 
08.06.2020 20:16 Uživatel: Pánko
Věk:  78
Téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Text uživatele: 

Ano, znám takového člověka (71 let) také, vysokoškolsky vzdělaný člověk s tituly před i za jménem a přesto si našel milenku a s manželkou se rozvedl. Střídavě bydlí u milenky a doma. Je zřejmé, že milenka (žije snad sama) si jej nevybrala z lásky, ale z vypočítavosti a zištných důvodů. Nechápu jeho počínání. Je pravda, že jeho manželka, zdravotní sestra měla nemálo vztahů s lékaři a on to věděl, takže zřejmě je to půjčka na oplátku. Ale u těchto povolání je milenecký vztah sestry s lékařem ničím neobvyklým

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěra sedmdesátiletého manžela
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4966x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1926x
dlouhodobý problém 8 1650x
Psaní s kamarádem... 9 2383x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2049x
hysterie ? 23 2236x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2758x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3027x
Sebevražda manžela 2 2296x
Přítel používá seznamku 2 1741x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny