Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká

04.11.2018 15:40
Uživatel: Anonym1134567
Věk:  20
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Zdravím,

jsem 20leta studentka. Mám sex s ženatým mužem, který je o něco starší jak já.

Ze začátku šlo nejspíš jen fyzický vztah, u me určitě. Ale v poslední době se mi zdá, že to tak necítí (jsme spolu celou noc, spíme vedle sebe, tuli se ke mně). Když mu řeknu, ze nekde budu, objevi se tam, ale i s manželkou.

Už mockrát jsem to chtěla skončit, ale vždy mu podlehnu (nevím čím to je, nechci mu nic ničit, ale vím, ze to stejně nema budoucnost).

Nechapu jeho chovani, co od toho očekává?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 512x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem milenkou ženateho může
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.11.2018 18:58 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Vůbec nemá smysl přemýšlet nad jeho chováním a nad tím, co od toho očekává on. Jednak na to nepřijdeš a i když ti tu může hafo lidí navymýšet hafo spekulací - budou to jen spekulace.

Důležité ale je, jestli chápeš svoje chování a co od toho čekáš ty? Proč jsi s tím začala - a proč v tom pokračuješ?

 

Přijde mi, že milenky ženatých mužů se dobrovolně vzdávají vlastní vůle, začnou se chovat jak onuce a jen čekají jak poslušný pes, co bude dělat on. Kdy páníček zahvízdá, kdy podrbe za ouškem, kdy vyvenčí, kdy ti dovolí nespat v boudě ale vlézt k němu do postele.

Jasně, jsi asi zamilovaná - ale tak snad máš pořád i nějaký rozum.

Tak ho použij a přeber jsi do koho a čeho jsi se zamilovala.  

Co ti to dává krom sem tam orgasmu a jinak jen nejistoty?  

Fakt to máš zapotřebí?

Nemáš - je jen otázka, kdy ti to dojde…

 
04.11.2018 19:38 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Jak on se chová a co očekává Ti může být jedno. Popřemýšlej nad tím co chceš a tím se řid. Chceš ho do postele, vyhovuje Ti... dobře, ale nějak závažně s ním komunikovat a ještě mu říkat kdy a kde jsi! ? ! tak to v žádném případě.

Kateřina to říká dobře, nejsi pes

 
04.11.2018 20:14 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1541719409_p1011249.jpg
1000-2000
Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

První, co člověka napadne a čeho se i od nás možná bojíš, je konstatování, že je to nemorální a nečestné. Ano, je, ale pevně věřím, že na to přijdeš/ v hloubi duše to víš a nebudu tě šmahem odsuzovat. A to z jednoho prostého důvodu: jsi strašně mlaďounká, pravděpodobě bláznivě zamilovaná a naivní. Ten nejsprostší, je tvůj milenec. Podvádí a lže své ženě, využívá mladou nevinnou dívku pro své ukojení. To je hazlík par excelence.

Podívej, dle mě je pozice milenky svým způsobem ponížující - milenka je zneužívána pro rozkoš, je flastr, ale není rovnocenným partnerem, protože panáček má většinou velice dobře vypočítáno, co má doma za komfort a že by o něj nerad přišel.

Pouč se, vymaň se, odškrtni ho ze sého života a víc se již do role milenky nepouštěj, jednou by ti to svědomí nedarovalo…

 
05.11.2018 00:56 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Rypoušice: vidíš to příliš černobíle - a v té černobílosti nejsi naivní o nic méně než tazatelka, a z té tvé zjednodušující moralistní pozice je patrná absence větší zkušenosti se vztahy.

Ne vždy je milenka "nevinná dívka", ne vždy je nevěrný mažel "hajzlík par exelence", který má doma "komfort".  

Život může přinést mnoho složitějších situací, třeba takovou, že si mladý člověk do manželství vybere nevhodného partnera a posléze najde někoho, kdo je vhodnější. Milenec nebo milenka tak nakonec mohou být mnohem rovnocennějším partnerem než manžel či manželka se kterým dotyčný třeba zůstává jen z pocitu zodpovědnosti. Je mi jasné, že teoreticky bys ty s tvými zkušenostmi a zjednodušeným pohledem byla s tou situací vypořádána raz dva - ale dost pochybuji, že právě ty by ses s ní dokázala tak lehce vypořádat, kdyby ses do ní dostala v reálu.

Mluvím o situacích, kterých znám ve svém okolí několik, kdy si zadaný člověk s neuspokojivým manželstvím našel vhodnějšího druhého partnera a začalo to jako nevěra. Pro případné škarohlídy mluvím o situacích, kdy je ten druhý vztah dlouhodobý a pevný.

Tím nechci obhajovat nevěru, protože tyhle situace jsou v drtivé menšině oproti těm, kdy milenka ostrouhá a nevěrník má prostě jen roupy, nebo je rozmařilec nebo slaboch.  

A taky tím nechci dávat tazatelce nějakou naději, protože si myslím, že ona ve svém postoji postrádá jednu podstatnou kvalitu, kterou mají ty "úspěšné" milenky - ty totiž vědí co chtějí a nechovají se v tom vztahu jak onuce, co se jen podřizují a hloubají, jaké s nimi asi má milenec záměry, jako by byly nějaké věci. Myslím, že dotyčná dělá chybu.

Ale taky myslím,  Rypoušice, že život není tak černobílý jak to tu prezentuješ - když ho žiješ prakticky a ne si o něm děláš jen teoretické teze.

 
05.11.2018 01:10 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1541719409_p1011249.jpg
1000-2000
Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Mýlíš se - já jsem si velmi dobře vědoma toho, že milenkami a milenci může být různá sorta lidí, do jisté míry jsou třeba i jejich pohntky pochopitelné.

Já byla k tazatelce "přívětivá" proto, protože pokud jí je 20, tak je to naivní tele - a já taky taková byla. S nevěrou mám jisté zkušenosti, ale nechci to tu rozmazávat. (Osobní zkušenost, kdy já byla v roli "flastru", krátký románek, dodnes toho lituji; mé svědomí mi to nedarovalo… pak "mentální" kdy jsem byla emocionálně, naprosto neposatelně vyčerpávána slepou zamilovaností ženatého muže, do kterého jsem i já byla zabouchlá (!! ) … brr. opět mi to svědomí nedarovalo, třebaže se nic nestalo, ale bylo to fakt nepopstelně náročné; to, co z toho člověka směrem ke mně vyzařovalo bylo zdrcující, bylo toho až moc… později mi došlo, že já byla opět jen únikem od pravděpodobně sexuálních problémů…  

V této situaci se mi to jeví tak, jak jsem psala, ale samozřejmě, že se mohu mýlit. Jen se mi zdá, že tady se asi využívá její mladické naivity a nerozvážnosti, proto jsem dále psala o tom mém pohledu na milenky - ne všechny takové jsou, jsou i mrchy, které se v tom vyžívají, nebo jen zoufalý lidé, co tak řeší své problémy atp. To co jsem konkrétně napsala jsem cílila přímo na tazatelku, páč si myslím, že ona právě v takové podružné roli je (ale jen to jen má domněnka)

Já vidím svět v mnoha souvislostech, ale o tom tě nehodlám přesvědčovat.

PS: výčitky svědomí jsou jednou z nejkrutější daní a rozhodně si stojím za tím, že je lepší včas vycouvat, než se z toho stane vnitřní peklo, ale takový sociopaté a manipulátoři atp. , těm svědomí nic neříká. Normálním lidem však většinou ano, takže pokud chce mít tazatelka klid, měla by to včas skončit a poučit se z toho.

Na tom nic moralistického a černobílého nevidím, i když tuším, co se ti tak jeví. Ale víc to komentovat nebudu.

 
05.11.2018 01:58 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Jaképak tušení, když jsem napsala rovnou, že mi tvůj postoj připadá černobílý.

Já jen nevěřím, že takovéto povýšené radikální moralizování může někomu otevřít oči…

Ale třeba se pletu, přeci jenom jsi jen o pá let starší než ona - i když ji sekýruješ jako bys by ji několikanásobně převyšovala věkem, zkušenostmi i morálkou…

 
05.11.2018 08:05 Uživatel: Listicka
1533931136_listicka_v_trave.png
2000-3000
Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Pro Anonym: Nechapes jeho chovani? Je to jesitny blb, kdyz na akcich musi mit milenku i manzelku. Treba se jedna o sazku a on se jenom vytahuje pred kamarady.  
Kazdopadne te nerespektuje, kdyz te vystavuje takovym situacim. V podstate je mi lito manzelky i tebe.
Dokud budes tuhle hru hrat s nim, on neskonci, jemu to posiluje ego.
Kdyz ho opustis, nebude to trvat dlouho a najde si za tebe nahradu.
Neni o co stat!! Zbytecne si komplikujes zivot.

 
05.11.2018 08:46 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Text uživatele: 

Mě tě naproti lištičce líto vůbec není a spíš ti přeju, aby ti to dal ještě sežrat. Věděla jsi, že je ženatý a když nějaký ženatý chlap vleze do postele s jinou, tak to o něm něco vypovídá. Oba jste podrazáci a hlavně, prasátka. On určitě spí i se svou manželkou a pak skočí do postele s tebou, fuuuuuuuujjjjjjjjjjjj.  

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem milenkou ženateho muže - asi se do mě zamiloval, nevím co od toho čeká
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny