Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce

21.05.2012 11:17
Uživatel: marky
Věk:  34
Odpovědí na téma: 30
Text: 

Chtěla bych se svěřit se svým problémem a požádat o Váš názor.

Je mi 34let a jsem vdaná 12 let. Celkem jsme spolu s manželem 16 let. Vychováváme spolu 10letou dceru a nyní čekáme další vytoužené miminko. Vcelku máme spolu pěkné manželství, nikdy se moc nehádáme a když jo, tak to řešíme v klidu. Manžel je ke mě hodný, stará se o rodinu dobře. Cítím, že mě má rád (i přes den mě obejme, políbí pohladí.. ) - jenže...

Asi tak před půl rokem jsem zjistila, že si hledá milenku na erotických seznamkách. Registraci si zaplatil z našeho společného účtu a tak jsem se dopátrala, co dělá. Dokonce si pořídil i druhý mobil s novým tel. číslem (asi na hovory s nějakou tou slečnou). Když mi pak jeden víkend řekl, že jde večer s kamarádama pryč a pak to za chvíli zase zrušil, že se to odkládá na příští víkend, poznala jsem na něm, že mi lže (ženská intuice). Vypátrala jsem, že měl s dotyčnou slečnou mít schůzku, ale ta to pak zrušila takhle asi 3x (asi by se možná ani nikdy nesetkali - jen můj manžel doufal, že ho opravdu chce). To už jsem nevydržela a vše mu pověděla, že o všem vím. Že prý mi na to nemá co říct. Že kdyby mi chtěl opravdu zahnout, tak to udělá jinak a ne takhle. A víc se se mnou o tom nechtěl bavit.

Snažila jsem se, aby mi řekl, co je v našem manželství špatně a jak to napravit, ale neřekl mi nic. že je vše v pořádku a měnit nic nechce. Pak na tyto stránky již nechodil a nyní jsem zjistila, že se tenhle měsíc opět zaregistroval, ale na jiné erotické seznamce a stále si hledá milenku v okolí bydliště na kvalitní sex a změnu ve stereotypu. Má tam i svou fotku. Teď už mu říct nechci, že jsem to opět vyslídila, aby se už nenaštval a netrpěla tím i rodina, ale sama se trápím a cítím se poníženě a přemýšlím, kde je ve mě chyba.

Vždy jsem se mu snažila i v intimním životě vyhovět, aby byl spokojený. Ale teď jsem teda už v pokročilejším těhotenství, tak ta kvalita sexu už samozřejmě nemůže být, co předtím. To snad musí chápat a tolerovat. Ale úplně bez sexu nejsme.

Tak já nevím, co mám teď dělat. Pořád na to musím myslet, kam až je schopen zajít. Zase si říkám, že jiné ženy jsou na tom hůř, že řeší nevěru každou chvíli (ke které opravdu dochází fyzicky). Jestli to tak nechat být, dělat, že nic nevím, občas ho zkontrolovat a zasáhnout, až by opravdu mělo dojít k fyzickému kontaktu? Když mu vše opět povím, stejně mi nic na to zase neřekne, akorád si bude dávat na mě větší pozor. Prosím o Váš názor jak tuto situaci řešit. Děkuji.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.05.2012 12:34 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

  Strašné, trpíš Ty i miminko.   Na Tvém místě bych na sobě nedala nic znát, ale důrazně mu připoměla jeho poslední uklouznutí a dost jasně nastínila, jak Tě to vnitřně ranilo a jak je těžké zapomenout...... Potom bych asi ocenila jeho snahu, že "toho" nechal, ale že jsi z toho stejně na prášky a musíš na to myslet. Pokud má penízky nazbyt utrácela bych jak zjednaná a když by jsme byli na dně, poslala bych jej do druhé práce. Večer by padl jak sťatý a byl by vděčný za stereotyp.   Ale nemám zkušenosti, takže mě ber s rezervou. Jo a vycházky bych mu zatrhla a pokud by na nich trval, tak pouze s tím mladším dítětem na krku. Potřebuješ si taky odpočinout, ne?

 
21.05.2012 12:37 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

  V konečném důsledku je to jedno všechno, většina mužů je nevěrných. Ty máš štěstí že Vás to postihlo v manželství. Tahle si to užila ještě před svatbou, což je od ženicha dost ubohé......

 
21.05.2012 13:28 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Už jsem tu dnes jednou psala, do jiného vlákna, kolik že je na seznamce chlapů, co hledají jen nezávazný sex. Já nad tím kroutím palicí, a ptám se,  kolik je takových žen, že jdou s mužem jen pro sex. Takové ženy jsou, ale dělají to za peníze, ne? Já dumám, co by to bylo za ženu, která by šla a neměla žádnou naději, že z toho vztahu něco bude. Muži jsou podle mne dost naivní. Měli by, pokud ty touhy jsou tak velké, že je nejde usměrnit jít hledat asi placenou službu. Jenže oni  to dělají tak, že vypráví, jak jsou doma nepochopení a že se chtějí rozvést a tak, jinak nevěřím, že by někoho nalákali.

 

Jinak je mi tě túze líto, zvláště pokud čekáš miminko, .... Sama jsem nevěru opakovaně zažívala, zpočátku jsem to řešila a pak už ne, stejně to nebylo k ničemu. Problém je v tom, že nakonec to skončilo rozvodem a já lituji, že ten rozvod nebyl dřív, mohla jsem ještě najít třeba někoho s kým bych byla napořád. Těžké je radit, ale je to strašně ponižující a měla by jsi být v klidu. Ale já bych tu chybu co jsem udělala, že jsem věděla a mlčela, už nezopakovala. Možná, kdybys mu to řekla a pokud o rodinu stojí, že by toho nechal. Oni si totiž pak mnohdy ti mužtí myslí, že jsme tak naivní, že to nepoznáme.

Jistě, platí to i opačně, nemyslím, že nevěrní jsou jen muži, ale teď to říkám takto. Není to nic proti mužům, je to proti opakované nevěře všeobecně.

 
21.05.2012 14:16 Uživatel: marky
Věk:  34
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

No já si taky říkám, že si snad ty holky na těchto stránkách jen píšou, posílaji svoje erot. fotky a snad by se s nikým ani nesetkaly. Že si lidi na těchto stránkách zvyšují jen svoje ego a mají pocit, že jsou žádaní a to jim stačí. Dokonce mi známá říkala, že odepisujou i lidi, kteří jsou za to placeni a mají za úkol si takhle dopisovat a udržovat nadržený chlapy, aby oni pořád platily za registraci a tím si tady ty společnosti vydělávají. Tak nevím. Na internetu se dočítám, že v 99% k setkání nedojde. Ale bojím se, že můj chlap bude nakonec patřit k tomu 1% a nakonec se s někým zaplete a nezůstane jen u toho sexu. Kdyby to dělal jen pro pocit svého ega, ale on vysloveně hledá (asi chce prostě změnu). Minule jsem mu říkala, že by mi bylo milejší, kdyby si zašel do bordelu, když to tak potřebuje než to co dělá. Ale to asi nemá odvahu a radši utrácí na internetu. Budu se s tím muset nějak vyrovnat. A buď to udělá nebo ne, tomu prostě asi nezabráním.

 
09.04.2015 13:15 Uživatel: ara
Věk:  36

Město:praha

Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Bohuzel takhle si muj pritel nasel milenku byla vdana a ma tri deti. On se kuly ni rozvedl ona ne.  Pak si nasel me. Ja o tom nevedela ze se tak nasli zjistila jsem to casem a byla jsem zdesena na kolika profilech je. Tak jsem na nej uhodila a on to priznal. Pry se sesel jen sni. Sice to bylo nez poznal me vse zrusil, ale obav mam plno a porad zda tam nechodi. Takze nejsou tam jen placene holky. Pritom kdyby jste tu holku videli nic moc dost tlusta a zadna krasavice a matka tri deti…

 
21.05.2012 14:26 Uživatel: SSára
Věk:  34
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ahoj Marky, prožívám něco pdobného se svým přítelem na kterého jsem omylem narazila na seznamce štěstí, dále jsem zjistila, že se seznamuje a vydává se za nezadaného muže, ranilo mě to tak šíleně, že jsem chtěla řvát, nadávat i kopat, ale protože jsem studovala psychologii věděla jsem, že toto nesmím udělat. Nejhorší na to je, že já ho ztrácím, kdežto na té erotické jde jen o ten sex-poradím ti jedno-nesleduj, prosím jeho pohyb na těch stránkách, utrápí tě to jako mě. Nejhorší co ted ty a mimčo potřebujete, Ten můj už s nimi výletuje. Drž se a napiš, jsem s tebou a věř mi. Sára

 
21.05.2012 15:25 Uživatel: Mira
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Holky, radím vám, vykašlete se na ty vaše chlapy, když vám dokážou něco takového dělat v době, kdy čekáte miminko a nemůžete se bránit. Žijte si svůj život  a pokud se nechcete rozvádět, tak po ničem nepátrejte, jen by vás to ještě více trápilo a zdraví máte jen jedno. Navíc teď musíte dbát i o zdraví toho maličkého a jemu každý váš stres škodí dvojnásobně. Za to ti vaši bezohlední nastávající tátové nestojí!!!

 

 
21.05.2012 16:19 Uživatel: marky
Věk:  34
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Díky za podporu. Budu to muset v sobě překonat a zaměřit se víc na rodinu. Snad až se to malé narodí, budu mít jiné starosti než stíhat chlapa. Ale je to těžké se tam na ty stránky nepodívat. Rozvádět se určitě nechci. Kdyby se ke mě hodně změnil a přehlížel mě, choval se ke mě odměřeně a věnoval se víc internetu než mě a rodině, tak už bych asi neváhala. Ale on je jinak úplně v pohodě.

 
21.05.2012 16:31 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ty jses ho zeptala, co je na vašem manželství špatně a on řekl, že nic. Zkus mu to říct tak, aby pochopil, co mu chceš říct. Že se cítíš ponížená, srovnáváš se s těmi, se kterými si píše, hluboce tě to ranilo a velice ti to ubližuje.

Nebo, co takhle zaregistrovat se na tu seznamku taky, pod jiným jménem a začít si s ním psát, pochopitelně nesmí poznat, že jsi to ty. Pořádně popusť uzdu své fantazii a když si budete psát erotické dopisy, tak ho tak nadvnaď, a tak mu to nandej, že bude chrochtat blahem... Když se bude chtít sejít, trochu to oddalovat. A po nějaké delší době vašeho psaní, měsíc, déle, se mu ukázat... Možná mu docvakne, že to, co hledá jinde má doma v tak profesionálním podání, že mu to žádná jiná, cizí tuctová fuchtle z internetu nenahradí... Jak by zareagoval nevím, ale kdo ví...

Každopádně, ať se rozhodneš jakkoli, držím palce, ať to dobře dopadne.

 

 
09.06.2012 22:04 Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Tak tohle je velice špatná rada. Vím, o čem mluvím, právě se přesně tento problém řeší v mé blízkosti. Dojde nakonec k naprostému odcizení předhánění se v tom, jaké úspěchy má ten, či onen u druhých potencionálních zájemců. Prostě jedna hrůza. Nedělej to. Nesnaž se nikam přihlašovat a psát si inkognito s vlastním manželem, jako nějaká cizí ženská. Zhnusí se Ti natolik, že to stejně nevydržíš, a nakonec mu to vpálíš do obličeje. To se na to raději vykašli hned teď, řekni že Tě takový život nebaví a ať si jde tam, kam ho chtíč táhne. Já osobně, kdybych měla poradit, tak bych se na to asi vykašlala. O rodinu se stará, peníze domů nosí, tak ať si brouzdá virtuelně. Já vím, ono se mi to píše, když se mne to netýká. Holka, nevím co psát, vydrž, nebo se s tím nějak vyrovnej. On to stejně ukáže čas. A uvidíš, že to bude úplně jinak, než se tady o tom mluví.  

 

 
09.06.2012 22:25 Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Indiánko, já vím, že to myslíš dobře. Ale chlapovi tohle nikdy nedockvakne, a to mi věř, a naopak se bude cítítit jako usvědčený při nekalém činu a to ho poníží a tím pádem se začne vzpouzet a odmítat realitu. Ale ono je to tak i u ženských. Prostě nechtěj nikoho chytat při činu, pokud nejsi polda. Snad si nemyslíš, že když se její manžel dozví, že se nechal tahat za nos svou ženou, že se vzpamatuje? stane se pravý opak. Začne ji nenávidět, protože si uvědomí, že ona ho má přečteného a zná jeho slabosti... A ani ona by si ho pak nevážila. Prostě takhle určitě ne, to je začátek konce.

 
21.05.2012 17:10 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Spousta chlapů potřebuje mít pocit, že jsou pořád ukrutný bejkové, i když mají "na krku" manželku a dvě děti. A většině z nich stačí, když si můžou psát s "úžasnou kočkou, která by je strašně chtěla", a vůbec je neláká všechno co si píšou uvést do praxe, přestože setkání "plánují". Ono takový setkání je často i nemožný, zvlášť proto, že úžasná kočka nebude ani z poloviny tak úžasnou kočkou, a dost možná nebude ani z poloviny žena excited Jdi od něj, to se snadno řekne. Ale ty potřebuješ chlapa, sama bys dvě děti těžko živila (jasně, šlo by to, ale zašílela bys z toho), a myslet si, případně spoléhat na to že určitě seženeš něco lepšího... to nejlepší na trhu je už nejspíš rozebraný, a pokud není, budu upřímná, radši si najde ženu bez závazků. Nechci aby to znělo nějak tvrdě, ale je to prostě realita. Chci říct, že pokud je ten tvůj vůl jinak použitelnej, a k fyzickému kontaktu nedochází, před případných rozvodem bych zvážila, jestli není lepší vrabec v hrsti.

Asi bych to řešila ve stylu julie. Buď chápavá a vděčná, že toho nechal. Měj takové narážky, aby mu svědomí ani nedovolilo zapnout počítač excited Řekni mu jak jsi nedávno četla článek / nějaká známá ti vyprávěla o nějaké erotické seznamce, kterou si zřídila parta padesátníků a vydělávali na volech, co jim žrali, že si píšou s nadrženejma dvacítkama - dobře se tim bav, a předhazuj mu barvité scénky jak to asi tak probíhalo - a schválně jestli zvládne dojíst večeři excited stejně tak je skvělý nápad s těmi výlety pouze v doprovodu drahého potomka (i kdyby měl jet na víkend, ty jsi nějaká nemocná a bojíš se aby to prcek nechytil taky, tak aby vzal potomka s sebou, že jim určitě nebude překážet)... excited Když mu přiznáš že o tom víš, jen zvýší stupeň zabezpečení a bude v tom pokračovat. Ty ho musíš tak zdeptat, aby toho nechal dobrovolně.

 
22.05.2012 12:14 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

 Chiqui, ten bejk nefunguje. Řekla jsem to mojemu a díval se na mě divně, jinak do té doby byl v pohodě.

 
21.05.2012 23:31 Uživatel: ssára
Věk:  35
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

prosím tě, neposlouchej rady ve stylu at si s ním píšeš, co oko nevidí srdce nebolí, toto by tě stálo nervy a nakonec i manžela, vždycky bys to viděla ten text, bud hrdá a sama sebou, věř si, vím o čem mluvím. Já ted o toho svého bojuji, ale ne těmito metodami. jdu na to od lesa, věř mi. a pokud to špatně dopadne tak si popláču, potrápím se a půjdu dál. nepokaž si duševno a zákaz sledování seznamky.

 
22.05.2012 05:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ne, rozhodně bych takovou věc netajila, udělala bych fotku toho inzerátu, poslala si ji e-mailem sama sobě bůhví odkud abych nebyla za šmíráka (prostě mi to někdo poslal) a vyrazila do útoku. Ať to dopadne jak chce a příště si dá pozor, tak ale se to možná už nedozvíš a nebude Tě vystavovat takovému stresu. A nejen to.... co ta ostuda, jestli jsi na to nenarazila jen Ty, ale i známí....

To, že by v takové seznamce nemělo dojít k setkání, na to bych moc nespoléhala. Hladit si ego na neplaceném, třeba Libimseti. cz, tomu bych snad i věřila, ale jestli za to někde i platí, tak určitě ne pro dopisování.

 
22.05.2012 12:08 Uživatel: marky
Věk:  34
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

O víkendu má mít sraz s bývalou třídou ZŠ. Tak asi na to navážu hovor, jestli jde opravdu na ten sraz, jestli mi opět nekecá jako tenkrát. A trošku mu hryznu do svědomí (jak psala Julie), že je těžké na to zapomenout. Protože on si myslí, že je po všem, že jsem na to snad už fakt zapoměla a jsem v pohodě, tak si zase může vesele vyhledávat. Aby si uvědomil, že se tím pořád trápím. A jestli mě má opravdu rád, tak mu tím svědomím pohnu.

 
26.05.2012 16:34 Uživatel: anabel31
Věk:  34
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

tak na těhle stránkách jsou většinou chlapi co jsou ženatí a hledají sex, změnu. Někteří se vydávají za svobodné ale většinou ani ne. Myslím, že je to dobou a internetem. Dřív byli hlapi stejný, ale neměli takové příležitosti. Někoho najít byla pěkná fuška, nebyl internet, žádné mobily. Dnes si založí profil a už to jede. Ženských tam bude také dost. Myslím, že jdou většinou za peníze. Buď to řeknou rovnou, že chtěj tolik a tolik, nebo se s tím daným chlapem domluví na nějaké odměně, dárečky. Chlap si pak nepřipadá že je úplný debil co musí do bordelu a ta ženská není zase za úplnou šlápotu. Myslím, že dnes to funguje úplně běžně. Kolikrát jsem nechtě vyslechla dost zvláštní rozhovory a na netu je spousta stránek kde si chlapi dávají tipy na amatérky, většinou nejde ani o sex. seznamky, ale běžné lide. cz apod. Kde holčiny loví sponzory za sex v autě apod. Mám z toho pocit, že dnes za pár korun na přilepšenou jde snad každá. Tak proč by toho chlapi nevyužili.

Můžeš t tolerovat. Nebo se s manželem domluvit, že si za nějakou takovou sem tam odskočí, a půjde jen o sex za peníze. Anebo jít od něj. Protože když mu to řekneš, bude to dělat stejně, jen si dávat víc bacha. A nemusí mu nic chybět. Prostě je jen všude spousta hezkých ženských a dostupný sex. A on má pocit, že je o něco okradený. Jako že chodí kolem cukrárny, za výlohou spousta dortíků se šlehačkou a on nemůže dovnitř. Protože si kdysi jeden koupil. Trochu dětinské, ale s největší pravděpodobností je za tím nějaký nevyřešený problém toho člověka.

Já osobně bych to řešila na nějaké terapii. Zajímám se o duchovní věci, tak vím že se nic neděje jen tak. To  je nejlepší cesta, pro většinu lidí ovšem nepředstavitelná. zamyslet se nad tím, co mi má říct nevěra méo partnera a chtít s tím něco dělat. U sebe s tím chtít něco dělat. Kde je oběť je vždy i pahatel a naopak.

 
07.06.2012 19:46 Uživatel: Vivien
Věk:  34

Město:Praha

Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Jakobych četla o svém přítelisad Je mi taky 34 let a spřítelem máme 15 týdenní dcerku. Už před těhotenstvím se rapidně změnilo jeho chování. Začal se vonět, česat (to dřív nedělal), pořád chce hubnout (kvůli mně určitě ne, mně se totiž líbí takový jaký je), nejvíc nápadné bylo, když si začal doma vypínat zvonění mobilu a přestal zvedat telefony přede mnou. Začal chodit s telefonem i do koupelny, strašně si vymýšlel, že jde třeba přeparkovat auto, nebo rybičkám koupit léky, že bude u doktora a je to na celý den, dokonce na Nový rok si vymyslel, že jede dělat inventuru(podniká). Pa jsem objevila dva jeho inzeráty na seznamkách, protože jsem znala jeho emailovou adresu a uhádla heslo, dočetla jsem se soustu zajímavého. Byl na mne sprostý, urážel mne, nechtěl nic přiznat, až jsem od něj už těhotná chtěla odejít. Sliboval, že prý jsme měli krizi, atd... nikdy jsem mu to neodpustila. Před časem jsem na erotické seznamce a to už je dcera na světě, našla další jeho inzerát, že hledá milenku a pak dvě kamarádky do trojky. Chce se mi z něj zvracet. Když mu to řeknu, sprostě mne uráží. Pak jsem našla historii smsek u něj v počítači, kde si stahoval zálohy z telefonu a byla tam komunikace s několika slečnami, se kterými si opakovaně domlouval schůzky. Miluju ho a nenávidím zároveň. Už mu nemůžu věřit. Snaží se, bere nás s dcerkou na výlety, ale mne to uvnitř zabíjí, když si to všechno představím... a třebas i to... co pořád trvá... Takže, radu pro vás nemám, ale nejste ve stejné situaci sama. Je to k zblití a k pláči. Nás by zabili a sami se chovají jako hajzlové.

 
09.06.2012 19:32 Uživatel: Lilly
Věk:  27
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Bohužel přesně vím o čem tu mluvíš.... Manžel mi také lítá po erotických seznamkách, už jsem mu na to přišla 2 krát, jednou před svatbou a tet po necelých 2 měsících po svatbě znova, jsem rozhozená, naštvaná, je mi to líto a bolí to. Když jsem to zjistila poprvé dala jsem mu jasně najevo že je něco špatně ale neřekla jsem že to vím  a asi na půl roku byl klid, ale když jsem na to přišla teť podruhé už to jen tak nenechám. Žádný chlap ať ho milujeme jakkoliv hodně nestojí za to abychom se cítily takhle špatně, takže bych ti poradila to co hodlám udělat já--- dát mu prostě na vybranou, buďto rodina nebo volnost se všemi následky.

 

 
09.06.2012 20:58 Uživatel: Čarodějka
Věk:  37
166946_148197621954308_100002922124315_221684_749047802_n.jpg
0-100
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Zdravím... je to na depku, když čtu, jak častý jev to je, že si chlapi píšou, nebo shání ženský na netu.

Ono je to hlavně takové zvláštní... nejsem chlap, takže nevím, jak to mají oni, ale vždyť přece vůbec nevím, s kým si na té seznamce píšu, neznám ho (ji) a většinou si na pc každý píše co chce... nesmysly... který neexistujou. Jde tam asi vážně jen o sex a tak si asi píšou různý oplzlosti atd.... slyšela jsem pár případů ze svého okolí co se staly. Mojí kamarádky manžel po deseti letech se začal chovat "zvláštně"... nespal s ní, byl pořád "někde" pryč a nechtěl moc komunikovat. Ona se bála zjistit to, co vlastně už dávno tušila.. a to, že někoho má. Nakonec našla kompromitující smsky v mobilu jejich desetileté dcery... on byl tak hloupej, že si s ní psal z mobilu té malé. Bála se ho na to zeptat a já jí poradila ať mu to teda napíše, že tak líp vyjádří to, co cítí a nebude jí moct přerušovat tím, že by se hájil.... udělala to a on jí odepsal... že je to pravda, že nevěděl, jak jí to říct, ale že se zamiloval a chce žít s tou druhou.... Smutný konec jednoho manželství. I můj bývalý přítel se nechal zlákat sladkýma řečma jedné slečny, kterou v životě neviděl naživo, ale přesto nemohl odolat a psát s ní přes skype sladký řečičky. Ona mu psala,   že je její zlatíčko a on, že ona jeho taky. Pak jsem na to přišla a řekla mu, že to snad nemyslí vážně a on udělal scénu, jako že už nic nemůže (chudák) a vypojil pc a dal šňůry na stůl.... asi abych si myslela, že to nemá zapotřebí... pár dní tam ty šňůry ležely... ale nejsem idiot.... zapojila jsem si pc asi po týdnu a zkontrolovala "stav" na jeho skypu... to jsem ještě věděla jeho heslo... a hele... bylo tam, že si s ní opět psal dva dny nazpět, jak se mu po ní stýzká a ona, že mu nechce dělat problémy... a on, že to ona za nic nemůže, to já jsem prý hrozně žárlivá.. což bylo dost směšný, protože on byl patologický žárlivec a nesměla jsem ani s kámoškou na kafe bez něj... Tohle mi stačilo k tomu, abych mu řekla ať se sebere a jde pryč... co to je za člověka, který na jednu stranu žárlí jako blázen a udělat tohle já, tak mě zabije a přitom sám dělá přesně to samé. Přijde mi, že "někteří" chlapi a není jich málo prostě na ženský nemyslí... je jim jedno, co to s námi a naším vztahem udělá, prostě potřebují nějaké vzrůšo, i když je to jen v jejich hlavách. Jen si neuvědomují, že s námi prožili pár let, že jsme je drželi, když byly problémy, že je milujeme. V tu chvíli, co sedí u toho pc jsou zase frajeři, který nechrápou, nesmrdí jim nohy, jsou to andílkové, který se starají o rodinu, ale jejich ženy jim vůbec nerozumí.... a ta na druhé straně je buď úplně blbá, že jim tohle žere, anebo ví, jak to je, ale je jí to jedno, jen když může zítra kamarádce říct, jak je ten ženáč do ní zblblej a že se s ní chce sejít atd.. taky jsem byla na jedné seznamce a bylo tam spousta ženatých chlapů co mi psali, jestli se nesejdeme a tak... ale já si vždycky uvědomím, že má doma ženu, která si klidně spí v ložnici, zatímco on mi píše nesmysly a proto u mě seznámení na podobných seznamkách je pasé... nikdy totiž nevíte, kdo je na druhé straně.... a chlap, který tohle dělá manželce to udělá opět té, kterou teď uhání na netu...

 
22.06.2012 14:07 Uživatel: Natálka
Věk:  40
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

měla jsi té úžasné virtuální milence z manželova skypu odpovědět, jak na tebe žárlí! To já těm holkám odpověděla a už se neozvaly! Napsala jsem jim, že má doma těhotnou přítelkyni, ale že to není na překážku, že si to bez problému rozdá i s nima a holky se na to vykašlaly happy

 
22.06.2012 11:21 Uživatel: natálka
Věk:  40
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ahoj holky! Dnes jsem náhodou narazila na tuhle debatu a vidím, kolik nás je stejně "postižených"! A bude nás ještě víc, jen to ty manželky a partnerky ještě nevědí nebo se tím mezi kamarádkama nechlubí.

Mě se tohle stalo před pár měsíci, byla jsem ve 12 týdnu těhotenství, takže na potrat už pozdě, i když stejně bych nikam nešla. Přítel si zaplatil seznamku a ne poprvé a vesele si s děvčaty domluval schůzky z mého notebooku, který mi koupil jako dárek k Vánocům, přičemž já seděla vedle něj! Jel v tom už několik let, přišla jsem na to až letos díky mému notebooku, kdy jsem se dostala do historie počítače (CTRL+H) a na nezaheslované seznamky a pak taky do jeho meilu, u kterého jsem uhodla heslo. A to samé heslo měl i na všech seznamkách. Nebyl opatrný, s PC to moc neumí.

Vůbec jsem tohle od něj nečekala, jsme spolu 12 let, pořád mě obdivuje, pořád mi vyznává lásku, pořád mě strašně moc v sexu chce. A já jsem dost v sexu náruživá, i v těhotenství. Samozřejmě není vše ideální, ale to by bylo na dlouhé psaní. A co jsem udělala? Okamžitě jsem mu zavolala a on zapíral a zapíral a já mu začala smskama posílat ty zprávy, které psal a začala ho tím usvědčovat a terorizovat! A ubližovala tím nejvíc sama sobě a miminku. Když přišel domů, dělala jsem strašné scény, to ještě ode mě nezažil, ale jinak jsem prostě nemohla, zmlátila ho (víte, jak dokáže ženská "zmlátit" chlapa), bylo mi strašně špatně, zvracela jsem, myslela jsem, že z toho potratím a dodnes nevím, jaké to bude mít následky pro miminko, stále jsem ještě těhotná a trápím se tím a jemu to občas vrazím! Tohle všechno jsem mu vyčetla, co mi to udělal, proč s tím nepřestal, když jsem  těhotněla, proč se ke mě nastěhoval, proč chtěl miminko, když dělá tohle! Že mohl zůstat sám, rozejít se a užívat si s děvkama! Odepsal totiž i na placený sex, což mě ranilo nejvíc! Zapíral, jak mohl, asi podle Plzáka, jenže já nacházela další a další věci a usvědčovala ho ze lži! Bylo to peklo, to nejhorší, co jsme za 12 let našeho vztahu řešili. Takže jsem ho vyhodila, šel spát k rodičům a tím se to dozvěděli i oni. Jeho maminka plakala, že o mě a vnouče nechce přijít. A on padl na kolena a prosil mě, ať ho neopouštím, chodil s kytkama, koupil valentýnský víkend ve welnessu a že už počítač nechce nikdy vidět a od té doby si k němu nesedl. A proč to dělal?

Asi jsem ho k tomu paradoxně přivedla já, kdysi jsem laškovala s představami, že bysme to zkusili ve třech, odpověděli na inzerát, ale já z toho nakonecvycouvala, že by to zničilo náš vztah, ale on to pak tajně rozjel sám. Odpovídal na inzeráty, platil holkám kredity na mobil, aby mu posílaly fotky a psaly erotické zprávičky. Mě stačily jen ty představy a takhle si občas hrát s představami při sexu. No a další důvod byl ten, že si tím zvyšoval sebevědomí, že prý se žádné nelíbí, že nedokáže žádnou oslovit a já se pořád někomu líbím a on to vidí a on má pocit, že se mi nelíbí, že ho pořád kritizuju (např. nedostatek hygieny, ale které ženské by to nevadilo? ) Jenže já nikoho jako první neoslovuju, nikoho si nehledám, což jsem mu řekla, že to je sakra rozdíl! A také mi přísahal, že se se žádnou nesešel, že se žádná sejít nechtěla a že on by stejně nikam nejel, že by mi to nemohl udělat, protože miluje jen mě. To jsem mu samozřejmě nevěřila, ale ničeho jsem se nedopátrala, žádná sms ani meil nepotvrzovali, že by se s nějakou sešel a udržoval dlouhodobější kontakt. Jen jsem omylem vysypala z meilu koš, tak jsem neprohlídla vše. To už byl asi ke mě osud milostivý, abych se víc netrápila.

A co dál! Přihlásila jsem se na ty seznamky taky, dala si tam svojí fotku bez obličeje a to jste neviděly ten obrovský zájem, za chvilku jsem měla šíleně meilů a žádostí o chat, chlapi úplně šíleli, kam se na mě hrabal můj přítel s jeho ubohými pár meily a přáteli! Chtěla jsem jen zjistit, jak to tam funguje, jací chlapi tam jsou a proč to dělají a co chtějí. A vůbec jsem to nedělala tajně, ty zprávy, ty komplimenty a nabídky jsem mu pěkně předčítala! I erotické chaty! Však já to taky umím moc dobře! A to jste neviděli, co to s ním dělalo, nejdřív jako že mu to nevadí, ať si klidně píšu, ale pak začal žárlit a začal mi dokazovat, že patřím jen jemu a prosil mě, ať toho nechám. I brečel! Ale já s tím nepřestala, řekla jsem mu, že když on to mohl dělat roky, proč bych já nemohla 14 dní. Na to je jedno přísloví "Kdo s čím zachází, tím také schází! ", což jsem mu taky opakovala! Já vím, že jsem riskovala, že tohle nevydrží, ale bylo mi to jedno!

Nadržených debilů tam bylo dost, dělala jsem si z nich legraci, vlastně ze všech, ale setkala jsem se tam i s fajn chlapama, kterým nešlo o setkání, ale jen o to, tímhle způsobem se vzrušovat, ale takových je málo, většinou se chtějí hned sejít a užít si levný sex v reálu a strašně na vás tlačí.  Ale můžu vás uklidnit, je tam jen málo opravdových holek, většinou jsou tam holky nastrčené od seznamky, které se s chlapem nikdy nesejdou, jen na něj mrkají, píšou mu děsně rajcovní zprávy a jen ho tam udržují, aby si zaplatil na další měsíc. A když si členství nezaplatí, projevují obrovský zájem, aby ho nalákaly zpět. A pak jsou tam levné prostitutky, ale o ty chlapi moc nestojí, protože je to pod jejich úroveň si za sex platit nebo si to aspoň myslí. A ti chytřejší, ti jsou z toho už otrávení a sami si na seznamce profil vymažou, protože poznají, že je to o ničem. Většinou jsou chlapi z těch seznamek zklamaní, prý se žádná nechce sejít nebo nenarazí na žádnou skutečnou. A proč to ti chlapi dělají? Jsou zvědaví, vzrušuje je chatování se "skutečnou" ženskou a pomyšlení na skutečné setkání. Je to novodobý fenomén, na porno filmech je lákají na seznamku a jak se do jedné zaregistrují, tak jim chodí meily s nabídkami na další seznamky a meily od prostitutek, které je lákají na své placené profily, ale jde jen o tahání peněz z chlapů, nejde o reálný sex, dřív byl sex po telefonu a teď sex přes net!  A představte si, jedna seznamka mi dokonce nabízela dodání fotky, kdybych žádnou pěknou neměla happy Je to jeden velký podvod. Jen se tam zaregistrujte, pro nás holky je to zadarmo, ty seznamky nás potřebují, abysme z těch chudáků nadržených chlapů tahaly peníze happy

No a také jsem tam potkala jednoho moc fajn kluka, moc jsme si rozuměli, ve všem a on se dokonce do mě zamiloval, i když věděl, že jsem těhotná, i takové věci se stávají! Byl tam jen kvůli erotickému chatu a takhle se to "zvrtlo", jsme v kontaktu už 4 měsíce, nikdy jsme se nesetkali a asi ani nesetkáme, ale on mi v téhle těžké životní situaci hodně pomohl, mohla jsem mu říct vše a on mi vše z pohledu muže vysvětloval a dělal si o mě starosti a vůbec netlačil na setkání a můj přítel na něj neskutečně žárlil, protože mu vadilo, že se mu svěřuji. Takže jsem mu to vrátila i s úroky, myslím. Ale to neznamená, že je vše za námi, dost vážně zvažuji návštěvu manželské poradny nebo hledám řešení a rady psychologů na internetu.

Zůstala jsem s ním, protože jsem sama vychovávala a převážně sama živila svého syna z prvního manželství a nebudu teď z mateřské sama živit děti dvě, to prostě nejde! Nechci ještě víc živořit!  

Tohle jsem mu jasně řekla, že jinak by byl rozchod jasný! Nebo, kdybych aspoň pracovala a měla svůj celkem slušný příjem, nevzala bych ho zpátky! Já vám radím, nenechte si se sebou zahrávat, netolerujte nevěru, vím i od jiných ženatých mužů, kteří usilovali o mě, jak se chlapi svých manželek bojí, jak si dávají pozor a někdy si  ani nic ze strachu nedovolí, když je jejich ženská na pozoru. Není nic horšího, než když mu dá volnost, to si pak dělá, co chce a utrácí rodinné finance. A myslete taky na sebe, kupujte si pěkné věci na sebe, nemusí být drahé, zmiňte se svému drahému o lichotkách jiných mužů, ať vidí, že není jedinný na světě a váží si toho, co má doma!  

 
22.06.2012 11:35 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

  No potěš koště!!!   Tak místo návštěvy ZOO se přihlásím na erotickou seznamku.   Nemáš to jednoduché děvče. Soucítím s Tebou a přej hodně sil.

 
22.06.2012 16:31 Uživatel: natálka
Věk:  40
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

No já myslím, že jsem mu to vrátila i s úrokama, i když jsem se s nikým nesetkala ani jsem to neměla v úmyslu, on také ne, jak se dušuje. Pěkně si to užil, jaké to je!  V tom případě nechápu, proč to dělal tak dlouho (přes 2 roky) a předtím inzeráty z časopisu, když z toho žádné setkání nebylo. Je fakt, že meilů měl na těch seznamkách pár, nebyl tam tak často, některé byli i nepřečtené, protože se mu nechtělo za všechny platit. On se totiž musí chlap pěkně snažit, musí to se ženskou umět, zaujmout jí, protože ženská si může sakra vybírat! Holka vůbec nemá zapotřebí někomu psát jako první, nabízet se, to dělají jen ty placené od seznamky! Já si nestíhala meily ani číst, natož na ně odpovídat a jaké nabídky jsem měla! Pozvání na večeře, na dovolenou, do Itálie, do Rakouska, prý by mi snesli modré z nebe, jen aby se mnou mohli být! Tolik obdivu, lichotek, to jsem ještě nezažila happy Nebo byli strašně šťastní, že jsem jim vůbec na meil odpověděla, žádná jim neodpověděla happy Narážely na samé placené happy

Souhlasím s tebou Julie, utrácí peníze za seznamky? Taky bych peníze rozfofrovala, když měl na tohle! Pěkně se obléct, někam vyrazit, ať se stará o dítě, je přece jeho otec! Hlavně si nehrát na super matku a manželku, která zvládá vše sama, že to manžílek ocení? Neocení! Zvykne si na to jako na běžný servis a o to má víc volnosti!

A pěkně říct, jak moc mi to vadí a že to nehodlám tolerovat. No jo, všichni radí, hlavní je komunikace. A to si myslíte, že o tomhle chtějí chlapi komunikovat? Nechtějí! Ten můj se bál, aby neřekl něco, co by situaci ještě zhoršilo a držel se Plzákova zatloukat a zatloukat a samozřejmě tvrdil, žr v našem vztahu a sexu mu nic nechybí! Já tohle probírala i s některýma chlapama na té seznamce a všichni mi řekli, že mít doma ženu, která mu při sexu dopřeje erotické fantazie, jako já, tak si jinou nehledají! Všichni chtějí doma tak trochu úchylnou dračici. Že je to blbost, že bych ho tím vehnala do náruče jiných. Spíš je problém, že já jsem jeho první žena v sexu, tak by chtěl poznat nepoznané. On samozřejmě tvrdí, že to není pravda, že chce jen mě.

 

 
22.06.2012 14:49 Uživatel: Bambi
bambi-thumper.gif
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Dokud je to virtuální, tak je to dobrý. Snad každý má nějaké erotické představy a touhy. Horší je, když se to zvrtne k realizaci.  
Rozhodně si ale nemyslím, že není hned na místě ptát se sami sebe v čem jsme udělaly chybu my? ! Téměř vždy je chyba na obou stranách. Nejdůležitější je komunikace. A co bývá pravidlem, že jakmile jdeme svému partnerovi více na ruku, tím dříve už nemá co na nás obdivovat, objevovat a stáváme se pro něj, ať chceme nebo ne, všedností. Prostě běda těm, které jsou čítelné tak snadno jako slabikář a poddajné jako voda.  
 

 
22.06.2012 16:02 Uživatel: natálka
Věk:  40
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

tady rada psycholožky, co má žena dělat při podezření partnera z nevěry:

 

http://www.kafe.cz/sex-a-vztahy/mam-problem/odbornik/bojim-se-ze-me-pritel-podvadi-1730.aspx

 
14.08.2013 17:24 Uživatel: kalora
Věk:  30

Město:kassel

Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

hned mu to zatrhni  protoze jak budes ticho ted budes uz furt. a bude te podvadet 

 

 
14.08.2013 18:00 Uživatel: Janna
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ahoj, řeším skoro podobný případ. koukni zde na témařítel navštěvuje soukromé priváty…to jsem psala já…dnes večer mu chci vše říct a mám z toho hrozný strach…trápí mě to, ale už nemůžu dál žít v tom, abych to v sobě dusila, protože bych se asi utrápila.

 
23.11.2014 08:28 Uživatel: brona
Věk:  37

Město:brno

Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Je to něco co se mi stalo, rozvedla jsem se a po půlroce jsem poznala chlapa, který mě chtěl za manželku, miloval mě. Po roce jsme se vzali a rok po svatbě odešel do Německa, že, aby vydělal peníze, aby mi mohl vrátit mou finanč. pomoc. Přestal se mnou komunikvat a po dvou měsících jsem se dozvěděla, že je na 5 seznamkách, bolelo to moc, zneužil mě,, ženskou se dvěma dětmi, která ho milovala. Dnes už je to pryč, rozvádíme se on mi nic nechce platit je ve vztahu se starší ženou a vím, že i jí podvádí, na seznamkách je dál. Já mám ted skvělýho chlapa, který má v pořádku ego, nepotřebuje si jej honit na seznamkách, snaží se, aby byl sex užasný se mnou. Nevím, ber to tak, že v mým okolí je hrozně moc lidí na seznamkách a mají doma rodiny, nepátrej, nedělej to, zblázníš se, tvůj manžel nemá v pořádku své ego a chce si ubíhající roky, to že je je ted jen otec a manžel ještě dohánět, tím, že bude lovec. Bud se s tím smíříš anebo on pochopí co doma má a že ty baby ze seznamek jsou všechny zoufalky. a doma má ženskou, která jej miluje a má s ním děti, která mu věší trenýrky. Když budeš řešit, nebude to lepší, spíš mus vyprávěj nějaké příběhy z okolí, jak je nějaký chlap na seznamkce a nechápe, že ta ženská si píše naráz s několika chlapama a vidí se denně s jiným a to, že zrušila, to bylo pro to, že se ji ozval jiný. Miluj jej, jste rodina, jen ho nauč se dívat na vaší rodinu jinak. Má slabé ego, nevidí se v zrcadle, tak jak jej vidíš ty, vidí v zrcadle, to co by chtěl být.

 
01.02.2018 21:09 Uživatel: René
Věk:  36
Téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Text uživatele: 

Ahoj holky, řeším úplně stejnou situaci. S manželem jsme se seznámili na badoo, byl úžasnej, lepšího chlapa jsem nepoznala. Vařil, uklízel, věnoval se mému synovi, ať už spolu dělali úkoly, blbli venku, v bazénu, hráli spolu různý hry i po netu apod. Byli jsme opravdu šťastná rodina. Snažili jsme se ještě o společné miminko, ale to nám osud nepřál, přišli jsme dokonce o dvojčátka v ranném stádiu těhotenství. Problém se objevil hned z kraje, oba jsme se z badoo odhlásili, on ale zůstal na jiných seznamkách. Když jsem na to přišla, zrušil je. Psal i na sociální sítě, vše za účelem flirtování. Ještě před svatbou mi sliboval, jak už to neudělá, že je s tím konec. A teď 3 měsíce po svatbě jsem přišla na to, že je registrovaný na spoustě erotických seznamkách, píše těm… ehm slečnám, že je ženatá, ale že rád zlobí atd. atd. Už tehdy jsem mu řekla, že jestli toho nenechá, nechám já jeho. Teď už jsem byla opravdu zoufalá, zhrzená, ponížená, zklamaná a zkrátka ho vyhodila. Je pryč jeden den a můj syn pláče, že ho chce zpátky, mě je stejně, samozřejmě to moc bolí. Můj desetiletý syn mu volal, že se mu stýská, že chce, aby se vrátil a on mu řek, že to nejde. Už nás zkrátka nechce, jakoby jsme provedli něco my. Prý už to nedá, abych mu lezla do mailů a podobně. Já ho samozřejmě neprosila, aby se vrátil, ale po pravdě řečeno jsem čekala, že se vrátí s kytkou a padne na kolena, ale to se nestalo a určitě už ani nestane. Je pravda, že už od tý první události jsem žila v neustálých pochybách, ale každý den mi psal, volal i říkal, jak mě, nás oba miluje, že jsme jeho všechno. V posteli jsme taky neměli problém, vždy oba spokojeni, nebo to aspoň říkal. Práce se nebál a to ani doma, byl opravdu šikovný, pozorný a milující manžel. Teď nám oběma moc chybí, ale musela jsem něco udělat, aby věděl, že existujou nějaký hranice. Potrestala jsem tím i sebe a co mě mrzí nejvíc, i mého syna, ale opravdu si nedokážu představit, že bych žila s tím, že si neustále domlouvá sex někde jinde. Nechci být takto ponižovaná.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel si hledá ženy na erotické seznamce
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3047x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1163x
dlouhodobý problém 8 1042x
Psaní s kamarádem... 9 1447x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1204x
hysterie ? 23 1459x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1541x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1885x
Sebevražda manžela 2 1525x
Přítel používá seznamku 2 1119x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny