Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se

12.09.2016 04:08
Uživatel: Vora
Věk:  37
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý večer.

S manželkou žiji 9 let (2007-2016) ve společném bytu s mou maminkou. Tři roky (2013-2016) jsme manželé  a máme 3,5 letou dcerku.

Pred týdnem (5.9.2016) mi manželka řekla že chce jít bydlet sama s dcerou, ze už je psychicky na dně, ze mě nemiluje prý jsem jí  nedával to co ženy potřebují nedával jsem ji najevo své city a v sexu to to také moc nefungovalo, a když si o všem chtěla promluvit tak já nechtěl, trapilo ji to že  s námi žije mamca že nemáme soukromí atd, me to také trápilo že nemáme soukromí vlastně ani poradny život a možná i kvůli tomu jsem byl ke své ženě někdy chladný i když vím jak moc ji miluji. Má mamča je nemocná a já se bál když od ní odejdu zdravotní stav se jí přitíží  a my sourozenci mi to budou dávat za vinu.

Bbohužel to skončilo nevěrou mé manželky, o  ktere jsem se dozvěděl. Vse jsme si vyrikala všechno co bylo špatně co manželce chybělo  snad nikdy jsme si tak hezky nepopovidali. I já jsem rozhodnutý začít nový život bez mamči ale hlavně s mojema holkama pro mě je rodina to nejdůležitější ale vím že ve spoustě věcí jsem manželku zklamal. Poradte mi prosím co bych měl teď dělat, jak se mám chovat k manželce.

Děkuji s Pozdravem Radim.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3316x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manželka mě podvedla a chce jít bydlet sama s dcerou
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.09.2016 09:47 Uživatel: Fella
Věk:  29
Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Text uživatele: 

Pochody mých myšlenek:

1. Žijí s maminkou, a jéje.

2. Chtěla si promluvit, on ne - velká chyba, komunikace je důležitá stále… proč jste nechtěl? Bál jste se neodvratného konce? Třeba by to dopadlo právě naopak dobře a našli by jste společné řešení.

3. Maminka je nemocná, aha (a jak? ) Sourozenci dávat za vinu zhoršení zdravotního stavu maminky Vám?? A jak pomahájí s péčí o maminku oni Vám? Není to přeci jen Vaše matka. Sourozenci by Vám mohli pomoci, aby jste s manželkou měli na sebe navzájem čas.

4. Popovídali jste si, to je skvělé, bylo to hodně potřeba… z poslední věty tedy chápu, že jste oba ochotni tuto krizi přežít/přejít a najít nová řešení. Jste na velmi dobré cestě.

5. chápu. nemáte soukromí a Vy se v přítomnosti maminky nedokážete jak citově, tak fyzicky uvolnit. prostě si to chce udělat i čas plně pro sebe, bez maminky (pomoc sourozenců např.). aby jste byl plně jak se svou ženou i dcerou a jindy zase jen se ženou, aby Vám někdo pohlídal dcerku a Vy měli čas pouze a jen na sebe… nejen kvůli intimnstem, ale Vaší ženě to chybí-pohlezní, obejmutí, polibek, letmé doteky, kdy jí dáváte najevo, že ji  máte rád a všímáte si jí, že stále patří do Vaeho života i přes starosti. mělo by to být vzájemné… a dělat i to, co jí baví či vás oba… společný zájem, společné zážitky. ať už je to sklenka vína, výlet nebo sport. též se zabavte

 
12.09.2016 11:57 Uživatel: Vora
Věk:  37
0-100
Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Text uživatele: 

Přesně jak jste to popsala nam chybělo žádný soukromí  život a já to v sobě dusil trápil se ze nežiji jen vlastně prezivam, a to samé asi cítila i manželka bohužel ona si promluvit chtěla a jen kolikrát odvětil jestli si ji neco nelíbí, ze může  jit samozřejmě jsem to nemyslel vážně

 
12.09.2016 13:55 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Text uživatele: 

Takze jsi ji misto reseni problemu vyhazoval… To se tedy ani nedivim, ze to dopadlo tak, jak to dopadlo.

Ted jde spis o to, zda s tebou jeste manzelka chce byt, nebo ne.  

Pokud jsi rozhodnuty zit bez maminky, tak to udelej… zeptej se manzelky, zda se od maminky odstehujete spolecne. Pokud ti rekne ano, tak se odstehujte a pracujte na svem vztahu. Pokud se odstehuje manzelka s dcerou bez tebe, tak pokud sve bydleni bez maminky myslis vazne, tak se nekam odstehuj taky a potom uvidis, co bude dal.

Blby je, ze to resis, az je pozde… tezko rict, zda zcela, ci je jeste nejaka sance na napravu

 
12.09.2016 19:02 Uživatel: Fella
Věk:  29
Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Text uživatele: 

No a taky jí chybí poklábosit se svým mužem o životě. zvlášt o zásadních věcech… a když se nic zasádního řešit nemusí, tak já mám ráda si sednout se svým mužem večer u čaje, popovídat si jaký byl den, jak bylo v práci, koho jsme potkali na ulici, co jsme viděli nového… takové maličkosti… a my jsme třeba takoví, že sledujeme plakatovácí plochy a pořád něco vymýšlíme… nejsme na akcích pořád, musíme to vždy nějak skloubit podle našeho společného volna i financí, tak muž drží kalendář a já diář a diskutujeme) Prostě jsou různé drobnosti, které udržují vztah. Vy jste ji poslal k šípku, tak šla… asi za někým, komu se mohla vybrečet na rameni, vykecat se a najít aslepoń na chvíli blízkost, která jí od Vás chyběla. jak psychicky, tak fyzicky… a to je pak pro potencionální milence snadná kořist. Vždy když jste ji nějak odbyl, měl jste si uvědomit, že to co vy řeknete negativního, ona může slyšet poztiivního od jiného muže. od muže, který si ji vyslechne i rád a nemusí tam ani jít o sexuální akt.

 
12.09.2016 23:58 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Text uživatele: 

Tady už chlape nic nespravíš.  

 

Ona už má někoho jiného a ta diskuse co jste měli mohla být hezká, ale jen vnímáním tvým a taky si se hezky nechal vodit za nos.  

Pokud Ti povídá, že chce bydlet sama, tak jen proto, že to sama je v uvozovkách a nemá zájem se s Tebou více hádat. Proč by i měla, pokud jsi ji nikdy neposlouchal.  

Potřebovala ze sebe dostat ten tlak a uvolnit se, což se jí rozhovorem povedlo. Nicméně bych řekl, že to byl poslední "velký" rozhovor, jinak řečeno "tlustá ćára", aby se mohla pohnout dál a vykročit na cestu, ke které již je vnitřně rozhodnuta DÁVNO.

 

Je čas pro oba začít nový život. Tentokrát lépe a bez těch zbytečných chyb.  

Na životě je krásné to, že se dá začít znovu a lépe prostě v každém věku!!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manželka mě podvedla a chce se odstěhovat - miluji ji i naši dceru, trápím se
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 5021x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1953x
dlouhodobý problém 8 1679x
Psaní s kamarádem... 9 2414x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2098x
hysterie ? 23 2270x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2814x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3075x
Sebevražda manžela 2 2341x
Přítel používá seznamku 2 1768x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny