Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím

14.02.2016 06:03
Uživatel: Jaja82
Věk:  33
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Prosím o radu, jak se zachovat. S manželem jsme se dlouho snažili o dítě a povedlo se, zanedlouho rodím.

Nicméně jsem náhodou zjistila, že si manžel vytvořil účet na erotické seznamce, kde hledá holku, ženu, milenku. Netají se tam tím, že je ženatý. Myslím, že mě zatim nepodvedl, ale bojím se nejhoršího. Zrovna teď když se rozrosteme v rodinu. Chápu, že jako chlap má své potřeby a potřebuje sex, který je mu nyní odepírán. Jak se k němu zachovat, abych ho nepolekala, mám to nechát být? Nedalo mi to a vytvořila jsem si také profil na stejné seznamce, samozřejmě anonimně, a do hodiny jsem měla reakci mimo jiných i od něj. Bylo fakt děsivé sedět kousek od něj a číst jeho řádky, rozklepali se mi ruce a bylo mi nanic. Nejhorší na tom bylo, že jsme u toho konverzovali a on vtipkoval jako by nic. Co teď s tím? Jak mám tohle překousnout? Pokaždé, když ho uvidím s noťasem, nebo odejde za "kámošem", budu hrůzou bez sebe? Navíc zrovna teď v mém stavu mi stres neprospívá.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2683x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zanedlouho rodím a můj muž si vytvořil profil na erotické seznamce.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.02.2016 07:48 Uživatel: Janek
Věk:  34

Město:Praha

100-500
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

Ahoj, začal bych tím, proč se manžel rozhodl mít milenku. Popravdě mi přijde zvláštní, že kvůli pár měsícům, kdy je sexu málo, přistoupí hned k takovému řešení. Rozhodně mi to přijde hodně alarmující. Zadruhé někde selhala komunikace. Řekl ti o svých potřebách? Snažili jste se o nějaký kompromis? Je vaše manželství jinak ok?

To, co bych udělal na tvém místě, je okamžité vyjasnění situace. Nemá to cenu odkládat. Bude to pro tebe těžké, ale řeš to v klidu, mysli na to, že jsi těhotná a chcete se domluvit.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že nedostatek sexu je pro chlapa velmi obtížný. Důležité je dospět k nějakému kompromisu (pusa,  ruka apod.) a především nenechat partnera si myslet, že je problém bagatelizován a přehlížen. Protože je spoustu důvodů, proč by chlapměl pochopit, že to nejde. V reálu ale platí, že velké množství  takových mužů podvádí, protože pochopení mu nepomůže a přehlížení přispívá k frustraci.

V tuto chvíli tě zřejmě ještě nepodvedl a snad vše vyřeší otevřená komunikace. Důležité je, abys mu mohla dále důvěřovat. Snad se to povede.

Edit: rozvedu, že jeho chování mi přijde alarmující. Odsuzuji nevěru, na stranu druhou chlap sex potřebuje a někdy ji chápu. To však vůbec není tento případ. Plánoval nevěru v tvém těhotenství kvůli několika pro něho obtížným měsícům. Buď není dostatečně vyzrálý nebo nevěru schvaluje a nebo se za tím skrývá dlouhodobý problém, který nyní vyplaval. Také je možné, že profil na seznamce vytvořil spíše kvůli flirtovani než přímo nevěře. Důvod jeho chování je velmi důležitý, protože toto chování se nedá nijak omluvit.  

 
14.02.2016 10:02 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

On si do té seznamky zadal přímo požadavek, že hledá milenku? Raději tam napsal, že je ženatý, aby mu ta jeho budoucí milenka nedělala problémy a nic od něho nečekala. Já si myslím, že s důvěrou z tvé strany už bude stejně konec. Bud vám vztah neklepe a nebo si u tebe málo dokazuje že je chlap. On má asi vysoké ego že? Které si stále potřebuje zvyšovat. A co jsi vlastně dělala na té seznamce že jsi ho tam našla? Měla jsi už pře tím než jsi ho na té seznamce našla náke podezření? Nenechej si to pro sebe, ale když už to víš, tak mu vylož karty na stůl. Prostě mu to řekni, že o tom víš, at se zastydí.

 
14.02.2016 13:52 Uživatel: Jaja82
Věk:  33
0-100
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

Celkově jsem myslela, že naše manželství je v pohodě, jsem doma a tak se pořád starám o teplo domova, oba se chovame normalně, on byl vždy větší sobec, ale ja ho tak beru, každopadně stará se o mě o to jak mi je, nedovolí mi dělat těžší věci jelikož jsem v jinem stavu, zajíma se. Proto mi drasa srdce, když teď vím, co předemnou schováva. Je to těžký, ja bych se přes všechno přenesla, ale nevím co se děje v jeho hlavě. Myslím, že bych poznala kdyby šel na "rande" protože on je jiné mentality (cizinec) nemá kamarády na ven, nikam sám nechodí, vše děláme spolu. Dnes (14.02.2016) je Valentým, jsou to dva roky, kdy jsme se začli pokoušet o mimi, tedy z jeho popudu, věděl, že ja po mimi toužím. Pořád mám teď ale pocit že on dítě nechce že to dělal jen pro mne. Pokud jde o sex, on prostě po celé těhotenství odmíta spát s těhulkou, je to prostě v něm, navíc mi to i zakázal doktor. Na druhou stranu, ja se dodnes (14.02.2016) snažím mu ulevit orálně, i když asi ne moc často, evidentně.

 

Dara:

Ano, mimo jiné v seznamce hledá i milenku. Ja tu seznamku oběvila náhodou, hledala jsem v historii starší stránku s jedním článkem a nestačila jsem se divit. Jinak jsem neměla vůbec žádne podezření ani tušení.  

Nevím vážně jak dál, bojím se mu cokoli říct, na druhou stranu, když sleduji jak často kontroluje profil dle přihlášení, chce se mi zvracet. Nechápu proč mě občas obejme, políbí a běžně říka, že mne miluje?  

Pokud jde o komunikaci, co ho znám, nerad rozebíra jemu nepříjemné věci, pár krát jsem se o to pokusila a nedopadlo to dobře, je pak na nervy a bouchne. Proto taky váham cokoli mu říkat.  

 
14.02.2016 19:39 Uživatel: Janek
Věk:  34

Město:Praha

100-500
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

Takže on s tebou o svých problémech mluvit nechce a ty se o svých problémech mluvit bojíš. Komunikace tedy nefunfuje prakticky vůbec. Neznamená to tak trochu, že on si dělá, co chce a ty mlčíš? Jak vypadá tvůj muž, když ztratí nervy? Křičí, hází věcma, uhodí tě? Nebo co si pod tím máme představit? Nějak to nechápu. Tvůj muž se tě chystá podvézt a ty se to s ním bojíš řešit?

Jsi těhotná, mysli v prvé řadě na sebe a dítě. Nestresuj se, na stranu druhou se opravdu zamysli nad vaším manželstvím a nad tím, zda jsi v něm spokojená. Z toho, co píšeš, se mi totiž nezdá, že je vaše manželství v pohodě. Kdyby bylo, tak tvůj muž s tebou chce problémy řešit, nechce tě podvézt a ty se ho nebojíš. Možná to moc zjednodušuji, ale takový je můj první dojem.

 

 
14.02.2016 14:21 Uživatel: olik44
Věk:  33

Město:Praha

Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

On je Arab viď? Tak to tě nepotěším   Zkušenost.

 
14.02.2016 14:26 Uživatel: Jaja82
Věk:  33
0-100
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

Ne neni Arab ani muslim či tak něco.  

U nich je minimální rozvodovost, rodina je důležitá. Jiné "lepší" rodinné hodnoty, alespoň jsem si myslela.

 

 
14.02.2016 19:15 Uživatel: Ježibabka
Věk:  20

Město:Praha

0-100
Téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Text uživatele: 

Ahoj na tvém místě bych si s ním promluvila.

Řekla bych mu svůj názor a svěřila se mu se svými pocity a obavamy. Po případě bych navrhla partnerskou poradnu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manželsi vytvořil profil na erotické seznamce - jsem těhotná a za pár dní rodím
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4913x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1902x
dlouhodobý problém 8 1633x
Psaní s kamarádem... 9 2356x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2008x
hysterie ? 23 2214x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2710x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 2992x
Sebevražda manžela 2 2262x
Přítel používá seznamku 2 1715x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny