Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci

06.05.2012 12:14
Uživatel: wenger
Věk:  25
0-100
Odpovědí na téma: 24
Text: 

Ahojte,

ani neviem čo cielim tým, že sa tu podelím o svoje problemy, hadam dufam že sa mi ulavi a možno pomože, kedže sa cítim naozaj zufalý.

Som ženatý, asi rok, navyše je manželka tehotna, ibaže asi od svadby som si niečo začal s kolegynou, najskor zo zvedavosti, potom pre vzrušenie z niečoho zakázaného, no prerástlo to v cit a mam pocit že to prerástlo aj mna. Ciže sa da povedat že si vediem 2 paralelné životy.

Prednedavnom sa to ale všetko prevalilo, náhodou, nejakými fotografiami v telefone, manželka najskôr okamžite požadovala rozvod, ale po vychladnutí a spoločnej reči, po tom ako som jej vysvetlil že ju stale lubim a chcem mat kompletnu rodinu, si uvedomila že mi chce dať ešte šancu, moja milenka ešte stále očakáva, že budeme spolu, tak ako som jej to vzdy sluboval...

Neviem čo mám robiť a vlastne neviem čo chem, lebo nepoznám odpovede na podstatné otázky... myslíte si že kebyže manželku lubim, tak ju dokažem podvadzat od svatby? váhal by som a radil tu s vami, namiesto toho aby som bol šťastný že mi odpusitla? ... sme spolu už 10 rokov, z toho rok v manželstve, vela skúseností so vzthmi nemame ani ona ani ja, asi sme si zovšedneli, možno sa laska vytratila, čo ak sme spolu oiba zo zvyku, možno naopak si len neuvedumujeme čo máme, lebo nám nič nechýba, akoto zistím? Nechcem dalej nikomu ubližovať, ale bez toho to asi nepojde.

S milenkou sa cítim dobre, ked som s nou nič mi nehcýba, po ničom netúžim viac ako byť s nou teraz v objatí, lubim ju, viem to... ale da sa lubit 2 ženy? Alebo len klamem sam seba...

Prosim neodcudzujte ma, asi viem čo si väčšina z vás myslí, ja potrebujem vludne poradit, som len stratená duša, a hladám sám seba... nemalo by význam zotrvať vo vzťahu, keby v nom partneri a deti nemali byt šťastné však? ako však dopredu vedieť čo ako bude vyzerať? A nie je čas začať si niečo nové, perspektívne s milenkou?

Je toho vela čo pišem a ešte viac čo nenapišem, za každý názor som vdačný.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.05.2012 12:38 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Asi takhle - manželku si nezasloužíš. Ostatně chlap, který podvede těhotnou ženu, si zaslouží tak maximálně aby mu koule uhnily. Běž za milenkou. Tvoje žena se zbaví solidního parazita, najde si pořádnýho chlapa který se o ni a její dítě postará a bude šťastná (píšu její dítě, protože ty si nezasloužíš aby ti někdy říkalo tati). Ty si budeš nadšeně užívat milenky, abys po měsíci zjistil, že ti připadala tak úžasná jenom proto, že to byla milenka, a že žít s ní nedokážeš. Stejně tak ona zjistí že to s tebou bylo fajn, dokud ti vařila, prala a uklízela jiná. Ve výsledku zústaneš sám - bez manželky, bez milenky, bez dítěte - a dobře ti tak.  

 
07.05.2012 16:17 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Chiquito, taky mi podobné příběhy vaří krev, ale wenger je asi jeden z mála, který o tom přemýšlí a ač dělá velkou sviňárnu a manželce hrozně ubližuje, úplně se nezaslouží být takto odsouzen.

    Cítím to tak, že manželku prostě nemiluje. Sám se na to ptá a sám si v textu dává odpověď. Jen ji nechce vidět. Byl hloupost se brát a pořídit si dítě. A hned po svatbě začít s nevěrou - láska už byla dávno pryč. Předpokládala bych, že po svatbě dostane vztah "nový nádech" a zas přijde chvilka romantiky, kdy jsou si partneři zase "noví" a jsou spolu rádi. Pokud stejně převládne milenka i v takovou chvíli vztah nebyl zdraví... Byli spolu 10 let - to znamená od 15. Řeší se to tu snad v každém druhém tématu... první vztah prostě málokdy může fungovat na celý život. Hormony se musí vybouřit a dřív nebo později přijde krize. Neříkám, že za to wenger nemůže, ale "šlechtí" ho to, že nad situací přemýšlí a cítí ji jako problém. Bylo nezodpovědné do takové situace počít dítě, ale teď už musí pracovat s tím, co mají. Souhlasím s Tebou, Chiquito, že by měli jít od sebe. Stalo se to jednou a předpokládám, že se to stane minimálně ještě po druhé - až si slečna uvědomí, že to ještě nezkusila s Pepíkem a ten její ji přeci taky "zanesl"...

    Taky jsem si chtěla svou první vážnou známost (v 15) vzít apod. Za 4 roky jsme taky ztroskotaly na nevěře a vztah už slepit nešel. A teď jsem sakra na vážkách - současného partnera si umím představit jako manžela a otce svých dětí, ale pořád si nejsem jistá sama sebou. "Naštěstí" mám ještě 4 roky školy, takže svatba "nehrozí" a mám víc času si uvědomit co a jak, než budu muset brát ohled na počaté dítě a další okolnosti.

   S milenci nikdy žádný perspektivní vztah být nemůže. Proto jsou vždy v pozici milenců - jen ti, za kterými se chodí, když je nálada, do kterých se sypou peníze a krásné společné chvíle. Ale uvařit, vyprat a pečovat v nemoci-od toho jsou právě ti partneři.

    Wenger, pěkně se ptáš, ale teď už je pozdě. Na tohle ses měl ptát než jste se brali, než jste počali dítě a než sis začal s kolegyní... A udržovat ten vztah, když máš doma rodinu je opravdu nářez.

 
07.05.2012 17:21 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Jedna věc je že to byl pravděpodobně pro oba první vztah - v tom že nevydrží a v 99% případů skončí na tom že tráva jinde vypadá zelenější máš naprostou pravdu - ale jak už jsem tu někde psala, pokud by láska vyprchala a on si našel jinou, nesoudila bych ho, i když si myslím, že CHLAP napřed dá sbohem první, než začne spát s druhou. Za co bych ho přibila za nádobíčko k futru od dveří je to, že tu svojí podvedl zrovna když je těhotná. Je to nevyzrálej blbec. Ohrozil zdraví svojí ženy i svého dítěte, když ji vystavil takovému stresu, a  rozhodl se dítě místo do lásky přivést do rozpadající se "rodiny". To všechno JEN kvůli sobě a svým primitivním pudům. A ještě se tu lituje a přemýšlí, jak bude ON sám nejšťastnější. Ne, promiň, tenhle člověk si nezaslouží ani zlomek mého pochopení.

 
08.05.2012 10:26 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Nevyzrálej určitě je. Je fakt, že se spíš zajímá o to, co bude s ním a "velkoryse" dává možnost své ženě najít si lepšího. Dělá se mi zle z dnešního přístupu k manželství - už ani to není záruka, že žena zůstane sama s dítětem. A ještě ani nenarozeným. Je to hnus, vážení. Slečny upřímně lituji, ale tohle asi nemohl tušit ani jeden- to jsou prostě růžové brýle prvního vztahu, které se rozbijí až při nějaké větší události. Škoda, že tady tou událostí je dítě a že nejsou natolik vyzrálí, aby se k tomu postavili čelem... Máš pravdu, Chiquito

 
06.05.2012 13:06 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Ještě ses neměl ženit, když nevíš co chceš, taky špatná výchova a špatný vzor v rodině tvých rodičů. Potřebuješ seřezat aby se ti rozsvítilo. Ty seš vyvinutý akorát tak v kalhotech, srdce máš ze železa a seš akorát sobec. Pokud si z nás tady neděláš legraci. Kdybys to udělal jednou a vzpamatoval se a utíkal od kolegyně pryč, ale ty udržuješ dva vztahy. Víš co? Od stěhuj se do země, kde je mnohoženství povoleno a žij jako ve středověku. To chceš, aby tvé dítě skončilo v ústavu nebo v děcáku? Víš houby co se může stát. Cos čekal, že tě tu někdo polituje? Já tedy ne.

 
06.05.2012 13:12 Uživatel: jinka
Věk:  23
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

No... co na to říct... chiquita má pravdu.... zkus se na to podívat z manželčiny strany.... dala ti další šanci a věří ti, že to skončilo, navíc milenka jistě o manželce ví a pokud jí to nevadí... je to teda taky pěkná.... píííp. Nevěru jsem zažila a není to nic příjemnýho.... pokud si nejseš jistej s kterou chceš zůstat.... zůstaň s milenkou a manželce už neubližuj.... bude to těžký, pro manželku nejvíc, tak buď chlap a u některé to utni, ale definitivně, jinak budeš ubližovat všem včetně dítěte.

 
06.05.2012 14:04 Uživatel: Romúza
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Milý Wengere, nic si nedělej z kruhých slov z od předcházejcích pisatelekhappy když mě bylo tak jako jim, reagovala bych určitě stejně... ve 20-ti jsem nevěru netolerovala, bylo to něco šíleného a pro mě nepředstavitelného... Nicméně stalo se a teď musíš jednat!!! Rozhodně zůstaň s manželkou, potřebuje Tě ona i to nenarozené. A co s milenkou??? Dej si na chvíli pauzu a uvidíš, jestli Ti bude chybět... jestli je to kolegyně o to větší to bude pro Tebe zkouška. Na druhou stranu věř nebo ne i nevěra může manželský vztah utužit, jen si dej pozor, ať z toho není další dítko!!! Jen jedna dobrá rada, nikdy si nic nezačínej s kolegyní, kamarádkou... z okolních "dobrodružsvích" o tom vím své happy

Teď to vypadapá, že Tě do mimomanželského vztahu přímo nutím, ale vím, že nevěra tady byla, je a bude a nikdo s tím nic neudělá... Na světě je spousta jiných krásných věcí!!!

A teď milé mladé dámy budu mluvit trošku ze své zkušenosti, jinak bych asi tak odvážný příspěvěk nenapsala happy Manželovi jsem nevěru odpustila i když si myslím, že v tom stále pokračuje... upnula jsem se na děti (které ho milují a nemohla bych jim vzít tátu), na sebe, víc o sebe pečuji, cvičím, studuji další VŠ, jsem spokojená sama se sebou.

A děvčata nezapomeňte, že to může stát i vám, že se zamilujete do jiného chlapa, nemyslím teď, ale za několik let, až budete vdané a žít ve stereotypu, jen musíte z toho umět s hrdostí proplouthappy Vzpomeňte si časem na řádky co jste tomu chlapci napsaly.

Žijeme jenom jednou a mysím si, že úlety všechny jednou každého přejdou a budeme všichni rádi, že jsme to manželství přežili, vychovali společně děti a zemřeme spoluhappy

 

 

 
06.05.2012 15:34 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Romůzo, jen pro upřesnění, není mi dvacet, ale o čtyřicet víc a jsem 42 roků vdaná a dobře vím, co jsem tomu tazateli napsala. Jen jestli si ve zdejších příspěvcích najde poučení.

 
06.05.2012 16:29 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Očividně mě máš za "mladou nezkušenou slípku", proto bych to ráda uvedla na pravou míru. Pokud by měl doma čtyřletý dítě, ulítnul s kolegyní a nadával si za to, řekla bych mu jseš blbec, riskoval si svůj vztah, ale tak jseš chlap, stane se, snaž se to nějak zachránit a ona ti odpustí. Pokud by na něj manželka kašlala a on z pocitu osamění se zakoukal do jiné, řekla bych mu fajn, kašli na manželku a běž za ní. Ale proboha, tenhle zmetek podvádí TĚHOTNOU manželku, a ještě lituje sám sebe! Jestli ti tohle připadá ok, věř mi, není to mým věkem, ale tvými zvrácenými morálními hodnotami...

 

 
06.05.2012 14:08 Uživatel: januczka
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Ahoj,

možná bych zkusila navštívit nějakého psychologa nebo radu od dobrého kamaráda, který by ti pomohl ujednotnit si myšlenky. Asi nevíš, co vlastně chceš. Já si myslím, že nemiluješ ani jednu z nich, že si na vztah ještě nezralý, ale musíš se už postarat o dítě s manželkou, která už bude navždy patřit do tvého života i když půjdete od sebe je to matka tvého dítěte. A přestože ji nemiluješ, měl by ses snažit být jí oporou a jinak tomu nechat volný průběh, ale bydlet s milenkou nevidm jako dobrý nápad. Můj taťka to měl podobně a než jsem se narodila odjel na rok do Afriky, utřídit si myšlenky a pak se vrátil a našel svou osudovou lásku, ale mne ztratil navždy, tak bacha aby se něco podobného nestalo tobě.

 
06.05.2012 14:31 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

cryingwengere, pláču zároveň s tvojí ženou.... Nechceš být odsuzován? Promiň, ale já tě plácat po zádech nebudu. Rodiče tě nenaučili, co je to láska, úcta, cit, co je to, když jeden druhého miluje? Je mi líto, ty píšeš, že manželka ti chce dát ještě šanci. Uvědomuješ si, že tu šanci ti dává jen kvůli dítěte, které spolu máte, proto, aby mělo otce? Víš vůbec, jak jsi jí ublížil?? Tvoje žena není ta pravá pro tebe. Kdyby byla, nepodvedl bys ji. A ta druhá jistě věděla, že čekáš rodinu, přesto udělala tohle, a dokonce čeká, jak se rozhodneš. Bravo! Ano, tahle je pro tebe rozhodně ta pravá, rozhodně. Vy dva k sobě patříte, jděte k sobě, konečně jste se našli. Každý den provádějte orgie, proto přece spolu jste, proboha, ale ať to individum bere antikoncepci!!! Nebo tady bude další nešťastné dítě. Víš, co je to dítě?? Je to živý tvor, který potřebuje vyrůstat v lásce, harmonckém prostředí dvou milujících se lidí.

Promiň, ale v tomto případě jinak odpovědět neumím a ani nechci.   Většina chlapů by vůbec nemělo mít děti a neměli by se ženit, protože vůbec nemají páru, co znamená láska.

 
06.05.2012 14:47 Uživatel: Marijana
Věk:  46
0-100
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Ahoj, keďže si sa ešte neozval po tých všetkých odpovediach tak asi nemáš čo povedať. Je to krutá pravda. No každý si žije podľa seba a ja verím, božie mlyny melú pomaly a isto.. Chceš sedieť na dvoch stoličkách no verím, že nakoniec ostaneš sám a nečuj sa, zaslúžiš si to.

 
06.05.2012 15:00 Uživatel: wenger
Věk:  25
0-100
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Fajn, to som asi čakal... podobne reakcie, neviete byt ku mne empaticki... ale ani ja by som nebol, reagoval by som podobne...

lenze co ak je to o tom ze sa dvaja osudovo stretnu v nevhodnu dobu? -aj ked mam tehotnu manzelku...

Nie je  to laska, ktora hory prenasa? A ked sa dvaja lubia, nemali by byt spolu?

Zostat s manzelkou? alebo jej dat sancu najst si niekoho noveho - lepsieho? nevidim to tak plocho...

aj tak dik za komenty

 
06.05.2012 15:30 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

sadChlape, ty seš "trubka", když nebyla manželka ta pravá, tak proč jsi s ní zakládal rodinu? Ty nemáš rozumu za mák.  Nezlob se, ale nemůžu tě nazvat jinak.

 
06.05.2012 15:52 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Ty budeš jeden z těch, co zjistí každých pár let, že tentokrát potkal tu pravou... Nenapadlo Tě, že ta milenka současná se za čas taky okouká a že se situace bude opakovat? Zeptej se starších, zkušenějších chlapů, jak to mají a přesto svou rodinu neopustili. Nebo myslíš, že nikdy nepotkali jinou, kterou by taky chtěli? To je ten mozek v kalhotách, nic jiného, natož "osudovost" v tom nehledej. Neodsuzuju Tě, ale jen proto, že v tom máš pořádný zmatek a jsi nezkušený. Chceš vědět, co bude dál? Založíš novou rodinu, která bude ochuzena o pěkné peníze v alimentech a za čas se budete skrz peníze doma hádat, protože prvorozené dítě bude starší a starší a budou se zvyšovat finanční nároky a další dítě doma bude taky potřebovat to a to....... ale nedělej si starost, přijde další "osudová", která bude milá a přitažlivá, nebude se hádat...... chvíli bude trvat, než Ti dojde, že nakonec je to všude stejné, jen s tou první jste neměli problém s minulostí. Budeš vzpomínat, co jsi tady četl a tlouct se do hlavy...

 
06.05.2012 16:43 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Ty nám budeš říkat něco o empatiích? Nevymlouvej se tady na osudovost. Zradil jsi svoji ženu v období, kdy nejvíc potřebuje tvojí podporu a jistotu, že ji miluješ. Zradil si svoje dítě ještě dřív, než se vůbec stihlo narodit. Řešíš co ty máš dělat, abys ty byl šťastný, a je ti úplně jedno kolika lidem zničíš (už jsi zničil) život, iluze, sny. Dokážeš si představit jak se cítí žena, která v sobě nosí dítě chlapa, který ve volných chvílích ojíždí kolegyni? Že se vůbec ptám, nedokážeš. Kdybys jenom tušil, radši by sis sám ten svůj "poklad" uříznul...

 

 
07.05.2012 16:27 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

lenze co ak je to o tom ze sa dvaja osudovo stretnu v nevhodnu dobu? -aj ked mam tehotnu manzelku...

 

Chlape, ty už sis ale vybral!! Řekli jste si své ano a tehdy jsi myslel, že ona je ta pravá. Je to tvá manželka a nosí tvé dítě. "láska" k milence, co hory přenáší není láska. a není to tvá osudová známost - je to děvka, která nerespektuje hodnoty jako je právě láska a rodina, jinak by to ukončila ona.

   A i kdyby to náhodou byla ta pravá, tys měl být chlap a měl ses k situaci tak postavit. Máš těhotnou manželku a ta tvoje "pravá" přišla pozdě. a věř tomu, že ta suprová milenka, se kterou chceš zrovna teď být aby tě politovala, by suprovou přestala být v momentě, kdy by měla být partnerkou.

    Ty jsi na vztah ještě nevyzrálý. Nechápu, kde byli rodiče, když jste přišli se svatbou a hlavně dítětem...

 
06.05.2012 16:26 Uživatel: Evina
Věk:  45
střelec.jpg
0-100
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Nevím jakou radu čekáš, aby jsi měl dušičku v peří. Do svatby s manželkou tě určitě nikdo nenutil s pistolí u hlavy a vzal jsi si ji dobrovolně, zplodil s ní dítě taky předpokládám dobrovolně. Pokusil ses vžít do pocitů tvé těhotné manželky?? Mám dojem že se zabýváš hlavně sebou. Má rada je jednoduchá ukončit vztah s milenkou, buď oporou manželce a snaž se získat zpět její důvěru pokud to ještě jde a připravuj se na rodičovství což je taky pěkná fuška.

 
06.05.2012 17:15 Uživatel: Tokara
0-100
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Tohle je moc složitá situace a chápu, že tě trápí. Ale nejspíš by sis měl teď ujasnit, že v první řadě nejde o tebe, ani o milenku, ale o to malé, které je na cestě. Měl by ses soustředit na něj a udělat vše, aby bylo nejšťastnější. Je nutné být za svoje činy odpovědný, a pokud to obnáší i určité období "přetrpění" s manželkou, ber to jako svůj trest za to, jakou situaci jsi způsobil.

 
06.05.2012 18:31 Uživatel: Julie
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

  Ach můj Bože, do čeho jsi to duši dal???

 
07.05.2012 10:54 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Do kalhot... jako nadpoloviční většina....

 

 
11.01.2015 03:23 Uživatel: rubik
Věk:  37

Město:Praha

Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Milé dámy,

 

je skvělé, nakolik vidíte Wengerovi do hlavy. Je skvělé, jak ho okamžitě dokážete odsoudit, jak ho máte přečteného, jak rozumíte jeho manželství, neboť jste s ním celou tu dobu byly a především je skvělé, že jste členy jeho rodiny. Jinak si nedokážu vysvětlit, jakým právem hodnotíte jak jeho jako osobu, tak jeho výchovu. Mimochodem, jakým právem urážíte osobu, označovanou jako milenku? Nevíte vůbec nic ani o ní, ani o okolnostech vzniku popisované situace. Zejména dam do 25-ti let věku bych se pak řečnicky zeptal, kde že to studovaly život? Zašel bych tam totiž taky, hned bych byl chytřejší a sršel dogmatickými pravdami o tom, co je a co není správné a jak se za všech okolností zachovat jako Mirek Dušín.  

Je mi jasné, že příspěvek je poněkud starší, ale hnul mi žlučí tak, že jsem se prostě musel ozvat. Ještě, že nežijeme ve středověku, to už bychom byli oba na hranici.

 

Každopádně obecně platí, že takhle důležitá rozhodnutí za Tebe nikdo neudělá. Sám sis to nadrobil, sám si to sněz a nes za to následky. A jestli to rozhodnutí bylo dobré nebo špatné, to bohužel ukáže až čas. Tak doufám, že to klaplo. Drž se, K,

 

PS Pro hnidopichy: Mám za sebou dost příšernej rozvod, kdy mi manželka i s dětmi (mladší není moje, ovšem alimenty platím, prootže opak "není v zájmu dítěte") poté, co jsem těžce onemocněl zdrhla s nejlepším kamarádem a zaměstnavatelem v jedné osobě. V jednu chvíli jsem se tak ocitl na 3 měsíce v nemocnici, bez manželky, bez dětí, bez práce a bez jakýchkoliv peněz a cenností, které má drahá nezapomněla v době mojí hospitalizace totálně vyluxovat. Soudy o peníze se i po 5-ti letech táhnou dodnes. Tchán je advokát a bývalá StBácká kurva, jichž je stále na soudech plno, takže nemám ani na vteřinu šanci. Děti jsem 5 let neviděl, protože se prý o ně z důvodu nemoci nemůžu dobře postarat. Exmanželce se za to samozřejmě nic nestane.

S obhajováním institutu manželství jako "svátosti" mi, proto, polibte prosím víte co. To, že vy máte nebo jste měly štěstí na partnera vás neopravňuje dělat z kohokoliv monstrum! Svět není spravedlivý a já mu tu lásku vlastně přeju. I za takhle vysokou cenu.

 

  

 
11.01.2015 15:00 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Nezlobte se, ale věděl jste do jaké rodiny lezete a říká se, že " jablko nepadá daleko od stromu". Asi Vám také srdce spadlo do kalhot, jinak byste do takové rodiny nestrčil ani hlavu, když se Vám nelíbí, jednání ani minulost jejich příslušníků.

 
11.01.2015 18:02 Uživatel: krasavicr
Věk:  33

Město:trinec

Téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Text uživatele: 

Mezi laskou a zamilovanosti je rozdil. Na to pozor. Zamilovanost jsou pouze hormony, ktere dokazou prevratit zivot na ruby. Rozmysli si dobre, co udelas. Aby sis jednou nerekl, ze kvuli rocnimu poblazneni jsi nechal skvelou zenu

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Podvedl jsem manželku s kolegyní v práci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3786x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1395x
dlouhodobý problém 8 1246x
Psaní s kamarádem... 9 1713x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1473x
hysterie ? 23 1796x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1975x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 2230x
Sebevražda manžela 2 1756x
Přítel používá seznamku 2 1315x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny