Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?

16.12.2013 17:40
Uživatel: Veska
Věk:  24
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

moje trápení začalo v dubnu.

MInulý rok v květnu jsme začala chodit s mým nynějším přítelem, a to hned po rozchodu a on to měl tak samo, akorát rozdíl byl v tom, že on se rozešel se svou  první láskou, se kterou chodil 5 let.

 

Brala jsem všechno ze začátku ne moc vážně, protože jsme věděla, že se z toho ještě nedostal. Chápala jsme to protože já jsme před 4 lety zažila to samé. Rozchod s mým prvním klukem mělo hodně fazí. Rozchody a zase sbližování a i když jsme měla jiného kluka pořád jsme na něho nemohla zapomenout a stejně jsme se pak k němu vrátila. Ale časem už mě to nějak omrzelo tak jsme se rozešli nadobro.

 

. Takže jsem k Honzovi (můj současný přítel) měla pořád ten vztah, že mi nevadí když se k ní vrátí, že to pochopím. NIc se nedělo, měli jsme se čím dál radši, bylo nám krásněji a krásněji až v dubnu jsme se dozvěděla a to ještě  mi přišla od anonymu zpráva, že můj Honza se schází s bývalou  a čeká s ní dítě.

 

V tu dobu už jsme ho milovala. Zeptala jsme se ho jeslti to je pravda a nepopřel to, že se s ní vyspal v vnějakou dobu, ale jen jednou a že vůbec neví proč to udělal, že mu to pak bylo líto. Ale řekl mi, že mu tenkrát volala, že čeká dítě, že půjde napotrat, atakto dál neřešil. A ona po celou tu dobu nedala nikomu nic vědět až v 7. měsíci.

 

Kolovalo se že neví nakoho to  má hodit, protože o ní je známo, že je trochu více zalétavá, atak jsem měla pořád nějakou naději, že to není jeho. Samozřejmě v tu chvílijak mi top řekl jsme ho poslala pryč ať vypadne, že už ho nikdy nechci vidět.

Psal mi snažil se a já si uvědomila, že to že mě podvedl s bývalou mi nevadí, že jsme to dělala taky, a l espíše to, že s ní čeká dítě. On mi říkla, že oto dítě nestojí a že i jeho mamka je na jeho straně, ale já jsme mu říkala, že to je blbost, že mu to bude líto a žs stejněse s dítětem bude chtít setkávat. Aon že néé, nee. Tak sjem s tím nějak ještě vpohodě žila sem tam jsme nad tím přemýšlela, že to je fakt jeho ale doufala jsme že nebude.

 

Byl ten den D narození  a Honzův bratr měl zapmutý fb a jako na potvoru tam vyjela její fotka s děckem…A od té doby jsem smutná a cítím s ešpatně s nikým se nechci bavit, co se týče lidí co jí znají. Protože máme i společé známé. Od té doby jsem s es s Honoz rozešla dvakrát kvůli toho ale pak sjem se vždy uklidnila a zase ho vzala zpět.

Nejsem s tím smířená a Honza samozřejmě, že se šel hned podívat na malou a jeho mamce jeho bývalá poslala fotky s nějakýma kecama, ztakže ta hned vyměkla, začala psát jeho bráchovi a začala se najednou zajímat o mé kamarády co mmáme společné, začal as esnima bavit více a i oni pocítili, že to je úplně falešné.

Dělá mi naschvály, schválně dává fotky na interent abych si jich všimla ale jen ty, které by mě mohly naštvat. Sanžím se abych nic nevideěla ale ona je fakt svině.

 

Na ni nežárlím, protože vím že ona se stará oto abych si všeho všímala ale mě je vše jedno. Všech se ptá jakáá jsem a a kámoška mi řekla že jde výslvně vidět, že chce aby o mě někdo řekl něco špatného. Jenže já se snikým neavím jeń se svými pár přáteli  a nikým jiným, tudíž se nikdy nic nedozví. Je jasné, že to naněho narafičila aještě mu nakecala, že má nějaké problémy až enmůže mít děti. Je kromě toho známá i jako lhářka. POdváděla ho kde mohla.

. No jde oto, že Homza tam párkrát byl, zatím dítětem  a já jsem mu řela, že to chci vědět, když tam jde ať mi nic netají. Byl tam asi 3x  od jejího narození. Já ji vidět nechci, a nejvíce mě trápí to, že vlastné tam přestal chodit kkvůli toho, že jsme pak celý den a možnái další dny prtivná ztoho, že tam byl. alt ( (A ztoho taky nejsem nadšená, protože vím, že tam chhe chodit, ale zase mě nechce ztatit.

 

Jenže já nechci nikomu kazit život, ani nechci ať si vybírá. Ho trápí hlavně i to, že ona se oto dítě nestará a jezdí do ciziny dělat prostitutku. A že prý jak torchu vyrsote tak ji vezme sebou a ho trápí, že se oni nestará a že se o ni nestará on a že o mě nechce přijít. A já taky nevím co mám dělat nejsme připravená připustit si do života něco, co mi vlastně zkazilo vztah i když vím že malá za to nemůže. Nechci ale aby s enekdo trápil. alt Řekl mi že tam enchce chodit do té doby dokud mu ssamaod srdce neřeknu at tam jde. Jenže ja vám že ja muto nidky neřeknu a řekla jsme mu že kdyz tam bude chodit ze si treba casem zvyknu nez abych měla v hlvě to ze tam nechodi kvůli mě.

 

Od té doby jsme opravdu moc smutná a lidi to na mě vidí apořád mám v sobě i takové napěti, dlouho jsem nevypla hlavu je to možná i tim ze mám spoustu práce. nevím co mám dělat myslím si že jsme všem pokazila života že jsou ted na me vsichni nastvani že s nímj sem a nevím jeslti bynebyl lepší rozchod i když to nechci aa tak se snažím pořád nějak s tím smířit a bojovat. Ale říkam si zda mito za to stojí. alt (Děkuji …

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1777x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: vztah, nevěra, dítě
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.12.2013 19:47 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Trochu jsem váhala, jestli napsat … víš, chlap, co odkopne své dítě kvůli čemukoli a komukoli u mně není chlap a tím by skončil. Kdybych teda zapomněla na tu nevěru.

Máš to zapotřebí?

 
16.12.2013 20:30 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Veska, pokud zůstaneš s Honzou, budeš neustále konfrontovaná s jeho ex a s jeho dítětem. Podívej, dítě potřebuje mámu a tátu. Chodil s ex tolik let, pak s ní při tobě spal a zplodil dítě. To je mezi nimi velké pouto. Ty si najdi svobodného kluka a jeho pusť k vodě. Bude chodit za dítětem na návštěvu a nakonec můžou zase spolu skončit v posteli a tobě to bude rvát srdce z těla. Ne, ten není pro tebe. Jen ať jde za matkou svého dítěte, to dítě je potřebuje oba dva. Ty si najdeš hodného a zodpovědného člověka. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Tak to vidím já. Pavla

 
17.12.2013 04:13 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Na tom příběhu mě zajímá jedna věc:

Kdo je tedy otec dítěte?

 

Co se týká vašeho vztahu, tak pokud bych si měla představit, že jsem na Tvém místě. na příteli bych požadovala test otcovství, aby ev. byl čas na to jen popřít, pokud není otcem.

No a pokud by se ukázalo, že otcem je, tak bych zatraceně zvažovala jestli mi ten vztah za to stojí.

Zní to  tvrdě, ale je prostě fakt, že v takovém případě bude vždy nějakým způsobem jeho dítě vaší součástí a to včetně své matky a to dost často vede k různým hádkám a nespokojenostem ve vztahu.

 
17.12.2013 06:36 Uživatel: Veska
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Děkuji za rady.

On už s ní ale nechce být vůbec. Já mu říkala ať se k ní vrátí. Už ji aboslutně nemiluje a já to z něho cítím. Ale  mám chuť to někdy skončit. Zase si ale říkám, že to nejhorší mám za sebou a že už to bude lepší, nebo možná ne. Ach jo nechci ho ale ztratit. On je jinak skvělý ve všem až na tuhle věc, o se stala

 
17.12.2013 08:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Vesko, nejhorší máš za sebou? Je to přesně naopak, to nejhorší Tě teprve čeká. Ale to Ty nechápeš… vlastně ani nevím, proč sis přišla pro radu.

 
17.12.2013 08:24 Uživatel: Veska.
Téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Text uživatele: 

Asi ne, snad pochoím včas. Omlouvám se a děkuji

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel mi byl nevěrný a teď má dítě - jak se zachovat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3082x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1168x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1204x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1885x
Sebevražda manžela 2 1525x
Přítel používá seznamku 2 1121x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny