Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál

18.11.2015 20:59
Uživatel: svetlo
Věk:  25
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj,

už nevím na koho bych se obrátil a asi jsem uplne blbbý nebo co, ale prostě se mi to začíná vymykat kontrole. Mám problém s mojí přítelkyní, se kterou jsem se seznámil na koupáku 05/2015, krátce potom začala s lítostma že doma nebude že je jich 6 v dvoupokojáku a že jde sama na byt. Tak jsem jí teda nabídnul at bydlí u mě = na mne to bylo dost rychlé. Bylo a je to opravdu žhavé, jsme oba řekl bych atraktivní, ona hubená blondýnka s krasnym zadečkem (který neustale vystavuje) já fitnesák. Milujeme se, každý den si to říkáme, ona mi neustale vypisuje jak mne zboznuje a ze jsem ten nejlepší na světě a mne to moc těší alt

JENŽE! Byli jsme na diskotece a ve chvili me nepozornosti ji zacal balit nejaky typek, který si ji pozdeji našel přes Facebook a tím to ZAČALO. Začali si denodeně vypisovat a vyvolávat! Moje přítelkyně mi to sice vsechno říkala ale začalo to být tak intenzivní že jsem začal odporovat, prostě že si toto nepřeju (komu by se to líbilo), no ale prej s ním chce být kamarádka a že jsou JEN kamarádi. OK.

Do chvíle než sem projel přítelkyni Facebook = její nový KAMARÁD jí tam psal dost nemravné návrhy a dokonce jsem se dozvěděl že už se začali scházet!! dále jsem se dočetl : přítelkyně : osahal sis prsíčka a zadeček, líbilo se ti to? atd. tak to jsem už vytekl a řekl  že bud okamžitě přestane nebo se rozchazime. Tak že prej jo, že už to nikdy neudělá.  Jenže ona už to udělala zase, zase spolu byli za mými zády a co jsem se dočetl byli domluvení na společnou masáž a na to že si spolu zašukají = píšu tak jak jsem to četl.  Když ten večer přijela o 2 hodiny pozdej, slo vidět že neco bylo. Ale nepřiznala to. Vím že spolu sice nešukali, ale mají to v plánu tento pátek znovu (mám její heslo od facebooku a samozřejmně to neví).

Přítelkyně mi neustále říká jak moc mne miluje a normálně spolu žijeme jakoby nic, ale když zmíním tohoto chlapa tak se začne vztekat, že jsem magor a ať to pořád neřeším. Že to jsou jenom kecy a že by mne nikdy nepodvedla.  

No v neposlední řadě vám řeknu že jsem udelal chybu, toho chlapa jsem potkal a zmlátil, takže asi přítelkyni jeste stouplo ego. Domlouval jsem se s přítelkyní ať bydlí chvíli doma, ale ona prej to bere jako že ji vyhazuju a že když bude doma, tak si bude dělat co chce… Takže ji mám zatím tady u sebe a nevím co dál.

Dokonce jsem ji už 4x co má VZTAH s tim chlapem sbalil věcy s tím že s ní nebudu tak mne vždycky uchlácholila že pojede domů až zítra no ale nikdy z toho nic nebylo. Doufám že se v tom trochu vyznáte a poradíte mi, nechci o ni přijít ale evidentně přez jakoukoli moji snahu s dotyčným udržuje vztah a chce v tom pokračovat. Ach jo strasne mne to žere, mám ji prostě nekompromisně přestěhovat domů? s tím že je mi jasné co se bude dít a zdrejmně to mezi nama zkončí -podle ní urcitě, nebo ji nechat se s ním vyřádit a až se to uklidní tak žít spokojeně dál? nezvladam to ale už a musím neco udelat, poradte prosím alt ( ( nechápu jak tohle muže dělat?? !! jakoby byla z ledu!  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2847x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: přítelkyně lže, s "kamarádem" planuje sex atd...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.11.2015 21:29 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

. a to ji po tom vsem jeste porad povazujes za svoji pritelkyni?? Vzdyt ona si s tebou mava a dela si co chce!!

 
19.11.2015 08:09 Uživatel: Astrid
Věk:  50
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Svetlo, jsi ve věku mých synů. Doufám, že oni nikdy nenarazí na takovou slečnu, kterou máš Ty, navíc ještě u SEBE DOMA! Na Tvém místě bych byla nekompromisní, slečně sbalila věci a vyhnala ji na ulici. Má rodinu a zázemí, nejsi za ni odpovědný. Jo a víš, co si myslím? Že Tě využívá, že u Tebe bydlí, má Tě omotaného kolem prstu, našpulí rtíky nebo uroní slzu a Ty zase podlehneš!

Takže jinak, odteď buď nekompromisní a vypakuj ji!

Že by se vyřádila s jiným a pak se vrátila k Tobě? To snad nemyslíš vážně, že ne? Tak málo si vážíš sám sebe???

Jo a ve vztahu není důležité, jak vypadáš Ty nebo partnerka, ale to, jaký jste oba uvnitř.

 

 
19.11.2015 10:46 Uživatel: JohnnyK
Věk:  24
0-100
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Kdybych se tohle to dozvěděl hned jí vyhodím. Jenom z tebe dělá hlupáka a moc dobře ví, že ty jí to zase promineš. A to, že bys jí nechal se s ním vyřádit a potom si jí k sobě zase pustil? To je vtip, že? Takhle klesnout… ty musíš naopak ukázat svou hrdost a nenechat se zvyklat jen proto, že je krásná.

 
19.11.2015 14:52 Uživatel: svetlo
Věk:  25
0-100
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Jak to tak čtu, vidím že namám žádnou jinou možnost… Před chvílí jsem ji odprovodil do práce. Včera jsme se vašnivě pomilovali. ona mi řekla že mě miluje. ostatně to říká často A bylo to vsechno strašně moc krásné ale s tím zmrdem si píše pořád, a je to mezi nima intenzivnější. (ON: tak dame ten sex? - ONA : no uvidíme. ON: a co ta masáž?? ONA: no ale musíš na mne být hodný. ONA : chci s tebou v pátek něco podniknout ale nevím jestli se mi to nejak podaří) - protože já dělám dozor víte…  

 

už si připadám směšný sám sobě, važně jako bych nemněl zádnou hrdost. ale takhle to nikam nedotáhnu a at se s ní rozejdu nebo ne, dnes jí ty věcy odvezu domů a napíšu jí at už po praci nejezdí. at si udělá pořádek v hlavně a až se vzpamatuje tak at se ozve, dřív ne!  kurna nechci o ni přijít byl to doted vztah který hledám cely život a jinak je vazne super, ale nedava mi na výběr sakra. moc díky za odpovědi vazim si toho a potřebuju je jak sul, . když sem sam takovy blb : /

 
19.11.2015 21:17 Uživatel: Astrid
Věk:  50
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Sex Ti leze na mozek a přestáváš racionálně uvažovat!  

 
20.11.2015 07:52 Uživatel: JohnnyK
Věk:  24
0-100
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Ona se vzpamatuje až si s tím týpkem užije, chápeš to. Až jí to nebude bavit, tak si vzpomene na tebe. Pokud jí zase ustoupíš, bude vědět, že to může udělat zase. Sundej ty růžový brýle chlape a najdi si lepší, která tohle nebude mít zapotřebí.

 
19.11.2015 18:58 Uživatel: maddi
Věk:  22
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

trvaj na tom, aby ste si o tom pohovorili. opytaj sa jej aj na to o com si pisu a ci ti nemoze spravy ukazat. ak sa bude vykrucat. rozid sa s nou s tym, ze jej neveris. neustupuj, kym ti nepovie celu pravdu, kym neobjasni aspon to co si cital. a veci jej neba, ma ruky, nech sa pobali sama. lutovat ju tiez nemusis… je to sice urcite tazke, ak zila doma v takom malom priestore, ale strechu nad hlavou mat bude neboj…

 
20.11.2015 15:31 Uživatel: anničkaN
Věk:  36

Město:Brno

0-100
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Já bych v tomto případě asi neustoupila. na věku nezávidí a podle mého názoru v partnerském vztahu by to takle fungovat nemělo

 
22.11.2015 16:58 Uživatel: Leníček
Věk:  27

Město:Praha

1441524962_img-1437725532994-v.jpg
0-100
Téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Text uživatele: 

Ahoj,

 

upřímně, trápíš sám sebe, beztak tomu nezabráníš, když bude chtít (evidentně chce) tak to stejně udělá. Vyhoď ji z bytu a zapomeň na ní, nejste spolu zase tak dlouho, aby ses z toho nedokázal vzpamatovat.

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně lže a s "kamarádem" plánuje sex - nevím co mám dělat dál
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4966x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1927x
dlouhodobý problém 8 1650x
Psaní s kamarádem... 9 2383x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2050x
hysterie ? 23 2236x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2758x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3027x
Sebevražda manžela 2 2297x
Přítel používá seznamku 2 1741x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny