Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže

29.08.2011 13:33
Uživatel: Ivana
Věk:  37
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

TRÁPENÍ: MILENEC versus MANŽEL
dříve než mne odsoudíte bych se chtěla s Vámi podělit o svůj nelehký životní boj.
Po 20 letech manželství jsem udělala snad největší chybu svého života Plačící poznala jsem ženatého muže a zamilovala se do něj(je to oboustarnné) poznala jsem klidného, vtipného muže, kterého jen tak nic nerozhodí narozdíl od mého manžela, ktarý je věčně s něčím nespokojen, klade si denně podmínky jak bude v daný den rodina fungovat frown Hned ze začátku jsem věděla,že má rodinu a nehodlá na tom nic měnit i já jsem takto uvažovala.Po půl roce došlo i na sex a mé výčitky co jsem to vlastně příteli udělala...jak jsem to mohla nechat dojít tak daleko?!...Začala jsem být zamilovaná jěště víc a nevěděla jak dál tak jsem to formou sms "utla" jenže
Možná bych to dokázala, ale potkáváme se všude kde se dá - jsme sousedi. Právě o to je to těžší . Trápíme se oba, ale já si postupně ničím rodinu. Nedokážu doma fungovat jako by se nic nestalo... Nehledala jsem sex, ale porozumění a komunikaci. Vždycky jsem byla hrdá na to, že jsem nikdy nevěru nepoznala. Nevím jak dál... Ukončila jsem to již několikrát, ale pokud se potkáme
tak v tom jedeme znova. Miluje mne a trápí se tak jako já. Není ten typ muže, který preferuje manželku i milenku, ale má doma problémy s manželkou tak jako i já s manželem.
Děkuji, že jsem se mohla vyzpovídat nemám se čím chlubit vím to Plačící

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.08.2011 14:18 Uživatel: Julie
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

  Podle mého stojíte na šikmé ploše nad propastí, to že se Vám asi moc pohodlně nestojí, tak o tom nepochybuji. Je jen na Vás, jak dlouho takhle budete akrobatit. Každý strůjcem svého štěstí. Nikoho neodsuzuji, z Vašeho dotazu si beru ponaučení.

 
29.08.2011 19:44 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Odsoudit tě nemůžu a ani nechci, spíše politovat. Dostali jste ten vztah už do bodu, kdy se těžko couvá. Ale přece ještě je snad naděje, že není vše prozrazeno.... pokud nechceš rozbít své manželství, rodinu sobě i jemu okamžitě to utněte. Neříkej, že to nejde, jde to. Pokud to neuděláte bude vás to pak mrzet. Hlavně nic partnerovi nepovídej, tím by se ulevilo tobě, ale byl by to konec. Já vím, působím to jako nějaká moralistka, ale tak to není, je to opakovaně z více míst ověřená špatná zkušenost, pokud ti dva to nemají tak, že se OBA chtějí rozvést a jít být spolu je to k ničemu. Udělají nešťastné nejen sebe. A nejhorší je, když se jeden kvůli tomu druhému rozvede a ten druhý pak cukne.... tak to totiž většinou bývá.


 
19.02.2012 16:20 Uživatel: Pavlinka
Věk:  23

Město:Praha

Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Je mi 23 let a bohužel, jsem se dostala také do milostného trojúhelníku. Jsem milenkou manžela své nejlepší kamarádky.. nikdy bych to takhle nechtěla, ale už se stalo.. Jenže jsme se do sebe tak zamilovaly, že to nevydrže a manželce to řekl, dokonce i že jsem to já.. Nejhorší je, že vždycky tou nejhorší budu já, ne mi dva ale já! tak to bývá.. Proč, ale ona nepochopí, že muselo být něco v nepořádku, když si někoho našel a dokázal se zamilovat do mě? .. nejhorší je, že spolu děláme v práci stou kamarádkou a nejhorší je, že jsme vedle sebe 2 metry, jak myslíte že to půjde dál? .. je to čerstvé, právě teď se mi tohle všechno děje.. sad ale musím říct, že mě zároveň potěšilo, že měl opravdu tu odvahu a přiznal jí to do očí..

 
19.02.2012 16:35 Uživatel: Julie
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

  To je mi líto, co se Ti děje.......... (ironie)

 
19.02.2012 16:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Pavlínko, v nepořádku mohlo být třeba jen to, že vztah v manželství už není zamilovanost.... a buď si jistá, že i Tvůj vztah tak dopadne. Jak potom přijmeš, že přišla další a on zase podlehl? Zase to bude v pořádku?

 
19.02.2012 16:51 Uživatel: Indiánka
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Pavli, mohla bych poprosit o doplňující informace? happy

Jak dlouho jste milenci a je jeho žena nějaká mrcha, potvora, nebo nějaká nemožná ženská, se kterou se těžce žije? Povídali jste si, proč se do Tebe zamiloval, nebo jaké má doma problémy?

Díky happy

 
19.02.2012 18:21 Uživatel: Indiánka
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Tak nic no... Já ti jen řeknu takovou věc. Mám kamaráda, se kterým se rádi "pošťuchujeme". A jednou mi řekl takovou věc, která není zase až tak nepravdivá, v mnoha případech. happy

"Údělem ženy je- když je svobodná být milenkou ženatého muže a když se vdá, být podváděnou manželkou.... " excitedHnusné že? Chlap na zabití happyVšak do dnes mu teče z očí.. Ne slzy, ale víno, které jsem mu vmrskla do obličeje... S tím vínem možná kecám... Možná. happy

Ale proč ti to píši? Zkus hádat a zamysli se.

A ještě něco. Víš co je to ve skutečnosti milenka?? Matračka na zasunutí, aby si chlap upustil přetlak v kalhotách. Na nic jiného. Když je doma nějaký problém, chlap je prostě většinou srab na to, aby něco  řešil, tak hledá bočkem. Ale když se to doma zlepší, vrátí se zpátky a matračka je mu tím pádem k ničemu. A jestli jsi tak naivní, že si myslíš, že se do tebe zamiloval, tak pokud se náhodou stane, že se rozvede a budete spolu žít, počítej s tím, že až ve vašem vztahu nastane nějaký problém a ten jednou určitě přijde, najde si milenku.

Tak si to užij holka.

 
19.02.2012 17:29 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Text uživatele: 

Pavlinko, je zde jedno téma, kde jsou těhotné maminky zoufalé, že přesto, že nosí manželovo dítě pod srdcem, tak si našli milenky. Moc jsem se rozhodila a na ty mužské ponadávala, ale teď, když čtu, že jste ženská a vdaná a děláte to samé, tak jsem moc zklamaná. Na vašem místě bych to utla, kamarádce se omluvila. Počtěte si tady ty příběhy, mohlo by se Vás to v budoucnu také týkat.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovala jsem se do ženatého muže
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
dlouhodobý problém 8 564x
Psaní s kamarádem... 9 752x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 582x
hysterie ? 23 936x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 741x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1121x
Sebevražda manžela 2 953x
Přítel používá seznamku 2 651x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 6 1051x
Rozchod v afektu 2 624x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16123
Počet odpovědí celkem: 173361
Počet registrovaných: 4868 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Chci víc sexu než partner
Nejkomentovanější za 7 dní: Chci víc sexu než partner
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny