mojra.cz

Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti

26.08.2012 17:38
Uživatel: Terka6
Věk:  22
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Už nevím co s tím mám dělat sad situace se má tak, že ať jsem s partnerem kdekoliv nesnesu u něj přitomnost nějakých jiných žen, myslím ty, které jsou mu věkově podobné a atraktivní. Když někde jsme a ta příležitost nastane já prostě vidím že on se po nich dívá, někdy např. v obchodě odejde s tím že ještě něco zapomněl náhodou tím směrem kde byla ona. Kolikrát už se mi stalo že jsem viděla že se na sebe i usmáli... v tu chvíli se prostě neumím udržet i když se snažím a partnerovi to vyčtu, on ze mě vzápětí udělá žárlivku a hysterku a já mám po chvíli chuť se propadnout pod zem a klepu si na čelo proč jsem to zas udělala. Jenže mě to prostě nesnesitelně vadí, dohání mě to skoro k šílenství když to vidím. Je to úplně kdekoliv, v obchodě, venku na ulici, na bazéně, prostě všude. Já už nevím jestli si to fakt vsugerovávám nebo to tak opravdu je. Můj bývalý partner mě dlouhodobě podváděl a pak ode mě kvůli jiné odešel.. jestli je to kvůli tomu, že se pořád bojím, nevím. Mě by zajímalo jestli to jak reaguju je opravdu přehnaný nebo je to normální. Podle mě se tohle dělat nemá.. už jsem se několikrát snažila mu to vysvětlit po dobrým i po zlým že mi to vadí ale vždy jsem se dočkala odpovědi jako : To si jenom namlouváš já se po nikom nedívám a podobně... Je mi z toho už smutno sad 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3794x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nedokážu snést jiné ženy v partnerově přitomnosti
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.08.2012 17:49 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

Terko, je to opravdu přehnaný a tímhle chováním ho do té náruče vženeš nejspolehlivěji.  

Podívej, buď tě má rád a v tom případě tyto scény jsou zbytečné, nebo tě rád nemá a tak to skončí dříve nebo později. V tomto případě dříve, jelikož tohle by nesnesl nikdo.  

Tohle je opravdu hysterie a přehnaná žárlivost.  

Takže buď na sobě zapracuješ a zvedneš si své sebevědomí nebo počítej s tím, že brzy od tebe uteče.

 
26.08.2012 17:59 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

 

Strach je příčinou žárlivosti. Žárlivost je jedem ve vztahu, a odhání partnera od žárlivce. Začarovaný kruh. Je to také důkaz nevyzrálého vztahu. Jak kdosi napsal, žárlivost je dokladem vztahu majetnického, chceme partnera vlastnit, ale nemilujeme ho, jen máme strach ze ztráty majetku.

 

 
26.08.2012 19:37 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

1/ Podle mého názoru máš málo sebevědomí, nejsi ještě dostatečně vědomě vyzrálá. Roli zde může sehrávat i nevěra bývalého partnera, tím pádem se sebevědomí sesunulo pod snesitelnou hranici.

Zapracuj na tom. Jistě jsi vzhledově holka k světu wink, udělej se klidně ještě hezčí. Dělej si radost, hýčkej se, zaskoužíš si to. Zajdi k holiči, změň účes, nevím, jaké máš koníčky, cvič, běhej, tanec, plavání, zábava s přátely- klidně i bez partnera. Nějaké nové hadříky... Budeš pak celkově spokojenější a víc srovnaná sama se sebou. Sebevědomou holku jen tak něco nevytočí wink. Nevím, jak chodíš oblékaná. Klidně si můžeš dovolit i provokativnější oblečení, třeba občas, mám na mysli, jemný výstřih, minisukni, nebo zkrátka něco, co podtrhne Tvou postavu, jen do toho... Budou si Tě všímat jiní muži a Ty se na ně hezky nevinně usmívej. Klidně i v partnerově přítomnosti, on se taky usmívá na jiné. Je to jen nevinný flirt.

2/ To jeho "dívání" a usmívání se na jiné, že jde jejím směrem- budeš se asi divit, ale tohle dělá hodně mužů, mají asi v nějakém podvědomí po předcích uloženo "lovit". Dnes je to trochu přehodnoceno a zůstalo jen u toho "dívání". Ovšem, pozor, neznamená, že když jich to dělá hodně, dělají to všichni. Ne, všichni ne. Nejsem si jistá, jestli máte s partnerem vážný a plnohodnotný vztah. A když Ti do očí tvrdí, že nic nedělá, a přitom dělá, tak to je zvláštní...

Každopádně, zapracuj na sobě, uvidíš, možná pak věci, které Ti dnes vadí, budeš brát s nadhledem a nebudeš to vůbec pozorovat.. Pokud Ti ale bude i nadále drásat srdce jeho chování, i po všech krocích, které podnikneš pro zvýšení svého zdravého sebevědomí, možná by nebylo od věci poohlídnout se po někom jiném.

Drž se a makej na sobě, nemáš nač čekat!! Držím palce. female-fighter clover

 
26.08.2012 21:30 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

Z 1 článku:


Je možné, že jste v bývalých vztazích prožili nevěru, zradu či utrpení. Zákonitě poté budete vstupovat do nového partnerství s jistou dávkou nedůvěry a strachem, že se vám situace bude opakovat. Je důležité, abyste se z vašich zranění vypovídali a váš partner o nich věděl. Mluvte, dokud cítíte, že jsou emoce živé. Uvědomte si, proč se nevěry bojíte, pochopení minulosti vám pomůže. Žárlivost a nedůvěra do vztahu nepatří, váš partner bude mít automaticky nálepku nevěrníka, i když takový vůbec není, a k samotnému skutku má mnohem blíže.

 
30.08.2012 19:12 Uživatel: Julie
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

    Nevěříš si, to je celé.

 
18.09.2012 13:02 Uživatel: graf
Věk:  28
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

jsme na tom bohuzel trochu podobnesad muj muz mi zacla lhat ohledne toho kam jde a skym jde, casto se domu na noc nevraci vubec. Od jeho kamaradu se pak dozvidam, jak radil tam a tam a skym.... sad momentalne zarlim asi na vsehcny lidi v jeho pritomnosti, je porad v praci - alespon to  tak tvrdi, pritom jsem ho kolikrat potkala v aute s jeho koelgyni atd..... moje vecne otazky kde a s kym jsi byl vedou akorat k hadkam, nikdy mi pravdu nerekne, tvrde vse popira. mame rocnni mimco, rada bych nas vztah nejakym zpusobem zachranila..... poradite?

 
18.09.2012 16:35 Uživatel: Julie
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

  To jako někde je a Ty nevíš kde? Celou noc? A druhý den jako-by nic? Tak to bych zakročila. Razantně po italsku a týden bych se doma neukázala, ale dítě ssebou!!!   Jinak to použije proti Tobě.

 
18.09.2012 19:19 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Text uživatele: 

Ty jo, s ročním miminkem zachraňovat cosi, co vlastně není? Nadlidský úkon.  

Zažila jsem cosi podobného, ovšem bez nočních výletů a hádej, jak to skončilo. 12 let jsem cosi zachraňovala. Až mi došly síly.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Žárlím na jiné ženy v partnerově přitomnosti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Psaní s kamarádem... 9 316x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 4 264x
hysterie ? 17 517x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 369x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 717x
Sebevražda manžela 2 626x
Přítel používá seznamku 2 410x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 6 723x
Rozchod v afektu 2 387x
Můj manžel mne nepřitahuje, našla jsem si milence 8 895x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15740
Počet odpovědí celkem: 171432
Počet registrovaných: 4658 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Obtěžuje mě ve škole úchyl
Nejkomentovanější za 7 dní: Obtěžuje mě ve škole úchyl
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny