Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex

03.07.2012 16:08
Uživatel: Andrejka
Věk:  26
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj happy Poznala jsem bezva chlapa (31) na jednom seznamovacím webu, všiml si mého profilu a napsal mi. Hned na počátku komunikace jsem mu řekla, že hledám vážný vztah a rozhodně nechci jenom sex. Říkal, že to chápe a hledá v podstatě totéž, i když v profilu měl vyplněné, že hledá vztah, flirt i sex. To se mi nezdálo, tak jsem mu psala, že to nemá cenu, že tohle nechci. On si pak profil změnil a doteď tam má, že hledá vztah. Chvilku jsme si psali, pak proběhly čtyři schůzky. Od začátku se mi vážně líbil, ale snažila jsem se nedávat to přehnaně najevo. Pátá schůzka byla večeře u něj doma, hezky se o mě staral, uvařil, povídali jsme si, blbli, bylo to super. A přestože to možná byla chyba, vyspala jsem se s ním.

Pak jsme skočili do postele ještě asi třikrát a druhý den odpoledne mě odvezl na nádraží, protože jsem musela odjet k našim. Večer mi přišla sms, ptal se, zda jsem dorazila v pořádku, děkoval za společnost a přál dobrou noc. Odpověděla jsem a od té doby žádná komunikace.

Jsou to tři dny. Všimla jsem si, že včera byl na chvilku online na tom seznamovacím serveru, kde jsme se poznali. Je to nutně špatné znamení? On tam vlastně občas chodil i v průběhu našeho seznamování, ale já taky, i když poslední dobou už tam nechodím, protože ho mám plnou hlavu.

Chtěla bych s tím chlapem mít vztah, ale nevím, jak to vnímá on a nechci na něj tlačit a nechci si to pokazit. Co radíte? Nevím, jestli má další adeptky. Nevím, jestli mě chtěl jen na sex. Možná si říkáte „měla ses ho zeptat“, ale v průběhu seznamování takové otázky nezřídka vyzní trapně, odpovědi nemusí být upřímné a navíc zamilovaný člověk vidí všechno jinak…

Vlastně na jedné ze schůzek jsem nějak naznačila, zda mu skutečně nejde jen o sex a odpověděl "nehledám primárně sex"... No a k tomu sexu na pátém rande – myslíte, že jsem si tím zhoršila možnost, že by mezi námi vznikl vztah? Já bych řekla, že by ženy neměly používat sex jako platidlo nebo prostředek manipulace s muži, tedy spekulovat, na kterém rande mu dám a jestli tak ovlivním budoucnost známosti. Přece pokud mě chce na vztah, tak ho sexem na pátém rande neodradím, a když mě chce jen do postele, tak klidně počká i na desáté. Nebo ne?

Teď přemýšlím, zda mu mám napsat nebo zavolat, nechci se vnucovat, ale možná na to čeká... On vlastně celou dobu působil lehce nesměle, i to je podle jeho slov důvod, proč se seznamuje přes net. Ach jo, to zamilování je tak krásné, ale zároveň tak hrozné happy

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5183x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chci s ním vztah, ale nevím, co chce on
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.07.2012 17:03 Uživatel: MitsCa
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

Přece pokud mě chce na vztah, tak ho sexem na pátém rande neodradím, a když mě chce jen do postele, tak klidně počká i na desáté.

 

Napsalas to tady přesně. Já se taky seznámil na seznamce a taky se mě ptala, zda není brzo, že se se mnou vyspala a zda to neovlivní náš vztah. NE, neovlivní. Přece rozumný chlap ví, že stejně jak je nadržený on, je i holka, tak se na mě nezlobte, ale chceme to oba. A pokud oba vztah chtějí, tak je jedno, zda to je na třetím, pátem, desátém rande. Někteří se spolu vyspí hned a funguje jím to. Já dokonce spal s ex ještě než jsme spolu chodili - ona chtěla jen sex a nakonec se z toho vyklubal skoro sedmiletý vztah.

 

Ale tady Tě asi zklamu. 3 dny je dost. Proč by Ti aspoň sms nenapsal druhý den? Já píšu hned, když mám zájem a nevynechám. To bych byl proti sobě.

Ty jsi určitě neudělala chybu, jen si asi nenarazila na vztahového chlapa. Samozřejmě doufám a předpokládám, že se mu nic nestalo.

Asi bych mu klidně sms napsal být Tebou - jsme v 21. století a někdy žena může napsat první.

 

 
03.07.2012 18:43 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

V tomto se plně ztotožnuji s MitsCou, napsal v podstatě totéž, co bych vyslovila já.  

A bohužel se obávám toho, že pán byl jen lovec a jediná jeho zbraň, jak tě mohl dostat byla, že změní strategii a chytne tě na slib vztahu.  

Jsou i takoví, co naslibují bůhvíco a jak chtějí s někým strávit stáří, ale jen do té chvíle, než vykonají koitus a v ten moment se ohlásí strýček Alzheimer a oni vlastně asi ještě žádný vztah nechtějí.  

Takže tady si myslím, že se happyend nekoná. Ráda bych se mýlila.  

 

 
03.07.2012 19:23 Uživatel: Andrejka (26)
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

Děkuji všem za reakce. Obávám se, že chlápek opravdu nemá zájem o vztah, teda alespoň ne o vztah se mnou sad Koukala jsem, že dneska byl zase online na tom seznamovacím serveru. Takže asi hledá další kořist... co by tam jinak dělal??? Vzpomněla jsem si na jeden citát "Když čekáme na přítele, vydáváme tlukot našeho srdce za klapot kopyt jeho koně". Ono to asi bylo všechno jasné, jen já jsem to pořád skrze růžové brýle nebyla schopná vidět v pravém světle. Jsem teď docela zklamaná a taky naštvaná, ale ani ne tak něj, spíš na sebe, protože jsem byla tak blbá, uvěřila mu a naletěla, ach jo sad  No vlastně jestě trošičku doufám, že to dopadne dobře, naděje přece umírá poslední, ale nevím no...

 
03.07.2012 21:39 Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

Než  budu číst odpovědi druhých, napíši Ti upřímně co si myslím. Máš absolutní pravdu v tom, že nezáleží na tom, jestli někomu "dáš", za týden, za dva, či za půl roku. Je teda faktem, že dneska jsou ti chlapi a i ženy, podivní. Nese to doba a styl seznamování.   Jedna jediná věta mne zarazila a určila směr. Píšeš, že jsi zjistila, že on chodí dál tam, kde jste se seznámili. Zatím-co Ty už ne.   Takže z toho bys měla vycházet. Podle mne. Kdybych byla na Tvém místě, přemohla bych se a byla velice zdrženlivá, i kdybych doma bulela. Je to velice těžké, já vím, ale garantuji Ti, že to zabere. Pokud tedy o Tebe opravdu stojí a není to "lovec" snadné kořisti. Poznáš to, věř mi. V žádném případě se nevnucovat, nevyptávat se co dělá, a tak dál. Nech ho být. Je to chlap, musíš to tak brát. Hlavně se nesnaž být příjemná a vstřícná. Ty se musíš snažit o to, aby si myslel, že nejsi tak lehce dostupná....

I když se mu to jednou podařilo.

 
05.07.2012 11:00 Uživatel: Andrejka (26)
Věk:  26
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

Ještě jednou děkuji za všechny názory a rady. Dneska se teda konečně ozval, napsal sms. Nejraději bych na tu sms vůbec neodpovídala, jsem na něj pořád naštvaná. No asi fakt neodpovím, pak budu aspoň zdrženlivá a nedostupná, jak radí dagmon. Taky jsem přemýšlela o tom, že bych mu řekla, že už ho nechci vídat, protože od naší známosti očekávám něco jiného než on. Tedy já chci vztah a on zřejmě jen sex. Ale nevím, jestli najdu sílu mu to říct...  

 
23.07.2012 09:15 Uživatel: Julie
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

   Podle mého jsi měla dělat drahoty trošinku dýl. Jak to má chlap moc jednoduché, tak se přestane snažit a co si budem povídat, lenost mají v genetické výbavě na prvním žebříčku.... Příště to dělej napínavější a déle si ho testuj!

 
27.01.2013 20:32 Uživatel: SISI
Věk:  29
Téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Text uživatele: 

Teda když to čtu, tak mi příjde že seš sešla s tím co já? ! Taky na seznamkovém portálu, také tam měl že hledá vážný vztah a sex, pak to smazal, a taky jsem mu dala na 3 rande…z které seznamky to bylo? )) a celkově chování dost odpovídá. ? !

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chci vztah, ale nevím jestli nechce jen sex
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 1641x
Kde na rande v době korony? 12 2582x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 2639x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2264x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 3397x
Společné bydlení 40 1860x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1278x
Co darovat na MDŽ? 2 731x
nechtěně 1 914x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 960x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny