Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím

11.06.2017 21:49
Uživatel: Ellinka
Věk:  22

Město: Brno

Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý večer,

obracím se sem s dotazem a doufám, že mám někdo třeba podobnou zkušenost a poradí mi alt

Na začátek by bylo asi dobré říct, že jsem relativně velmi uzavřená a málokdy a málokomu se dokážu s citlivými nebo vážnými tématy svěřit. Mám problém s komunikací a chvíli mi trvá, než si někoho pustím k tělu a jsem ochotná a vůbec schopná se s ním bavit třebas i o choulostivých věcech.  


A přesně odtud pramení asi můj nynější problém. Mám nového přítele. Jsme spolu 4 měsíce (dnes 11.6. přesně) a je mezi námi výrazný věkový rozdíl (18 let). Je to můj druhý sexuální partner vůbec a vážím si ho hlavně proto, že mi věnuje svůj čas, péči a tak obecně se mnou tráví mnoho času, což můj bývalý přítel nedělal. Je velmi galantní, umí se chovat, je slušný a pozorný. ALE!!! Nefunguje nám to v postely. Aspoň já mám ten pocit. Můj bývalý přítel (rovněž o mnoho starší, konkrétně 15 let) ať už byl, jaký chtěl, byl v sexu prvotřídní a spoustu věcí mě naučil. Dokázali jsme prosouložit celé hodiny, byl velmi vášnivý a intenzivní a chtěl, abych si to já užila na maximum. Rád zkoušel nové věci, byl schopný se na mě vrhnout prakticky kdykoliv a kdekoliv a sex chtěl pořád. Nebylo setkání, abychom nesouložili. Vždycky se na mě vrhl hned po mém příchodu a byl tak nějak prostě velmi náruživý a mě to tak vyhovovalo. Cítila jsem se žádaná a chtěná a také přitažlivá. S mým současným přítelem to je jinak. Sice spolu trávíme mnoho času ale sex máme tak jednou týdně (když už) a vždycky je to jen rychlovka. Ani se u toho sexu moc nelíbáme. On mě vždycky začně hladit tam dole, pak do mě teda vnikne, chvili tam pobude a pak mě dodělá prstama.

On sám se udělá málokdy a vždycky se musí "dohonit" sám jinak se neudělá vůbec. Orál ode mne nevyžaduje. A na nějaké hrátky typu anál apod. , mohu rovnou zapomenout.

A vždycky souložíme ráno, nikdy ne večer. Také mi vadí, že předemnou nechodí nahý a spí v pyžamu, já v postely spím zásadně nahá. Nebo, že se třeba nechodíme společně sprchovat, nesouložíme v autě, na veřejnosti a tak. Že je to prostě nuda.

Přitom co tak vyprávěl, že zažil s bývalými přítelkyněmi, jsem myslela, že to bude docela divoch.

A já nevím, jak mu mám říct, že mi to takhle nevyhovuje, že se mi to takhle nelíbí a že se cítím neuspokojena. Necítím se ani chtěná, ani žádaná, ani sexy, akorát tak frustrovaná. Nechci po něm divoký sex každý den, ale tahle rutina na mě prostě není. Mám strach, že když mu něco řeknu, že se urazí, nebo že se ho to dotkne, protože sám mi mockrát říkal, že nemá rád, když je pod tlakem a má pocit, že něco musí a že ani sex nemá rád, když má pocit, že je po něm vyžadován a nucen.
Chtěla bych vědět, jak se mám s ním začít o takovémhle tématu bavit, aby to nevyznělo jako výčitky.
Předem děkuji za jakýkoliv postřeh a pěkný zbytek dne.  

Ellinka

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2082x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevím, jak mám s novým přítelem mluvit o sexu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.06.2017 23:31 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

Jak můžeš s někým mít vztah, tím myslím pomýšlet na nějakou budoucnost, když nejsi schopná s ním mluvit o tom, co Tě trápí?

Chápu, jsi ještě mladá, ale i tom je život, učit se novému, umět říct, co chci a co ne a to nejen v sexu.

Nechceš, aby to znělo jako výčitka, tak to jako výčitku neříkej.

 
12.06.2017 15:41 Uživatel: Ellinka
Věk:  22
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

Veselka: spojuje nás více věcí, třeba společná záliba ve filmech, máme stejný vkus na knihy, oba rádi jezdíme na výlety a chodíme na procházku, oba máme radši psy než kočky a tak. Nevím, jak s ním mám mluvit o tom, co mě trápí, abych se ho nějak nedotkla, v tom je ten problém. A přijde mi, že ať už mu řeknu jakýmkoliv způsobem, že se mi náš společný sex nelíbí a že mě neuspokojuje, bude to vždycky znít jako výčitka.

Patrik Chrz: problém s erekcí si myslím, že to nebude. Je schopen mít erekci i večer nebo kdykoliv přes den, ale vetšinou stejně nesouložíme. Jemu se prostě asi nechce. Spíš bych si myslela, že už si všechno prožil a nic nového už ho asi nepřekvapí. Ale potom nechápu, proč si hledal o tolik mladší přítelkyni, čekala bych, že na něj jde třeba krize středního věku a tak si chce dokázat, že je ještě samec.
První sex inicioval on, po pár mých náznacích. Zhruba po měsíci našeho společného scházení.  
Jsme spolu proto, že máme stejné záliby, vkus na filmy, literaturu, trávení volného času a tak. Až na ten sex. Máme prostě asi každý jinou potřebu a jiné preference. Ale vztah by měl být i o tom, naučit se dělat kompromisy. Dobře, jsem ochotná nechtít sex každý den. Ale jednou za týden rychlovka ráno před cestou do školy je na mě prostě moc málo. Teď potřebuji jen poradit, jak mu to mám nějak opatrně naznačit, abych se ho nedotkla a nějakým způsobem neurazila jeho ješitnost.  

Dáreček: Děkuji, zkusím to

 
12.06.2017 16:55 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

Pokud to s tebou takto zkusí, tak ho za to pokaždé pochval a řekni mu, že se ti to moc líbilo. To by ho mohlo ještě víc motivovat  

 
12.06.2017 04:48 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

Podle toho, co píšeš, to vypadá na nějaký problém z jeho strany. Jak píšeš, že chce sex výhradně ráno, tak to může souviset s tím, že muž má ráno větší šanci na dosažení erekce (často se s erekcí už probudí) - a i pak má, jak píšeš, problém se udělat.

 

Takže buď to vypadá, že co se sexu týče, tak "má už své odbyto" a už ho sex až tak nezajímá (ostatně muži jsou na sexuálním vrcholu jindy (dříve) než ženy), nebo ho až tak moc sexuálně nevzrušuješ a nebo prostě počínající impotence. Pak je otázkou, proč vlastně jste spolu, kdo byl iniciátorem vztahu? Kdo inicioval první sex?  

 

Ženské někdy v počátcích vztahu oceňují určitou sexiální zdrženlivost budoucího partnera a pak se diví, že nejsou v sexu spokojeny.

 
12.06.2017 09:10 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

Asi bych šla na to taky opatrně, protože muži jsou ješitní a asi ho to určitě zamrzí, pokud mu na tobě záleží.

 

 

Nejprve ho zkus za něco pochválit, protože kritika se lépe prijma za pochvalou alt

 

Já bych mu třeba řekla, že se snim cítím dobře (určitě vymyslíš lepší pochvalu), ze ho mám ráda a proto aby vztah rychle nezevšedněl, tak jsem dostala takový nápad, že bysme si to v sexu zkusili i jinak,  jestli by byl ochoten to zkusit a pak bych mu podávala návrhy, jak bych si to představovala.  Podle jeho odpovědí sama uvidíš.  Pokud není hloupý, tak by to měl pochopit.  

 

I když mu to řekneš, tak si nemyslím, že od něho můžeš očekávat velké zázraky.  On to tak podle mě asi má ale pokud mu na tobě záleží, tak by se to mělo alespoň trochu zlepšit.  

 
20.06.2017 14:15 Uživatel: tequelinka
Věk:  23

Město:opava

0-100
Téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Text uživatele: 

ahoj, elinka, moc rada bych ti napsala zpravu, ale nevim jak na to, mam hodne podobny problem. napis mi zpravu ty, skusime pokecat.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak mám s novým přítelem mluvit o sexu - trošku se s ním nudím
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 2965x
Kde na rande v době korony? 13 3239x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 4124x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2973x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4048x
Společné bydlení 41 2370x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1706x
Co darovat na MDŽ? 2 1047x
nechtěně 1 1270x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1376x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny