Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou

06.01.2013 13:34
Uživatel: patrik.
Věk:  17
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Dobrý den.

Chci poprosit o radu. Píši si s jednou holkou ze školy, která se nedávno rozešla s jedním klukem. A já bych jí chtěl pozvat někam na večeři, nebo někam jinam. Ale zatím si píšem jen jako kamarádi, a já bych chtěl vztah, jen že nevím jak jí to napsat a jak ji pozvat na večeři. Už sem měl nějaký holky ale to bylo spiše flirtovaní atd. a ne vážný vztah.   V tomto případě je to jiný myslím vážný vztah.  Vím že má ráda romantiku a chce pevný vztah. Chtěl bych poprosit o radu jak ji napsat a pozvat ji někam na tu večeři nebo do kina. Děkuji za vaše rady happy

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5828x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: nevím jak začít konverzaci
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.01.2013 14:33 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

no nejlepsi by bylo napsat to uplne normalne

 

normalne napisu jestli nechce jit do kina a hotovo

 
06.01.2013 16:36 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

A co třeba takto: V kině hrají zítra pěkný film. Pojď se mnou na něj podívat. Předtím bychom zašli do cukrárny na koláček s kafíčkem.

 

 
06.01.2013 16:42 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

To bych Pluťásku ještě připsala, - jestli mi zítra přijde důchod - rotfl

 
06.01.2013 16:44 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

To je nápad.  excited

 
06.01.2013 17:02 Uživatel: veverka
Věk:  32
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

Třeba bych se zeptala, který z filmů, co právě běží v kinech, ji nejvíce láká…No a až to řekne, řekni, že to Tě taky docela zajímá, tak jestli nevyrazíte spolu. Nebo jí napiš, že se Ti s ním příjemně povídá (píše) a jestli by někdy nezašla posedět naživo. Neboj, to zmákneš happy

 

A hlavně - pokud o Tebe má zájem, půjde, i když to řekneš či napíšeš neobratně. Naopak pokud zájem nemá, nepomůže Ti ani vyznání a pozvání hodné básníka… happy

 
06.01.2013 17:31 Uživatel: Radim Dobře
Věk:  27
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

Zapomeň na večeři, to je ptákovina. řekl bych zapomeň i na kino, ale to může být vodná záminka, jak ji vytáhnout ven a normálně si jít pokecat osobně. to znamená přestat si psát ale začít se vídat. takže sejít se někde včas před kinem nebo lépe ji vyzvednout a doprovodit. abyste si trochu pokecali a trochu se uvolnili a nebyli pak v kině ze své blízkosti v křeči a místo sledování filmu nebyli jen nervozní. v kině normálně sleduj film. můžeš prohodit nějakej vtipnej komentář. ale žádný blbosti jako chytání za ruku. nicméně to neznamená vyhýbat se dotekům. to naopak dělej. ale jen vhodně letmé, nenápadné, kamarádské doteky. ale ne moc často. jen párkrát za večer. tim se trochu naruší osobní zona a připravuješ si tak půdu dál…zjištuješ jestli ji to vadí nebo ne. Takže zase zapomen! na to, že se jako ve školce dohodnete na tom, že spolu budete chodit. tak to nechodí. že jí napíšeš (když už tak osobně, ale i tak bych to nedělal) jestli s tebou nechce chodit. fakt nee. Takže po kině si sedněte třeba na skleničku. ale hlavně se musíš vyvarovat toho, aby to bylo moc kamarádský. proto ty doteky, pohledy do očí, úsměv a tak. Mluvte spolu o vztazích a co očekává. jestli je připravená chodit s někým novým. Poznáš podle reakcí na tebe jestli by měla zájem. z psaní to nepoznáš. když natebe bude reagovat příznivě, sumívat se, flirtovat s tebou, tak ji můžeš zkusit dát pusu během večera. Nepřemejšlej o tom tolik, není to věda pozvat holku ven. těžší bývá se s ní sblížit, ale i tak o nic nejde. bud jo nebo ne. když to nezkuší, tak si bud jistej, že z toho nic nebude. v opačném případě máš šanci

 
07.01.2013 16:11 Uživatel: patrik.
Věk:  17
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

Děkuji všem za rady. happy

 

S tím kinem to moc nevýjde, v poslední době tam teď nic moc nemají, většinou bojovné, drama, atd. a když už je nějaký film, který by ji zajímal, tak je v týdnu a to oba chodíme do školy sad a ona je na internátě.  Vím že to na ni nemám vybalit jak ve školce a hned se jí na to zeptat, v tomto případě většinou není moc velká šance na kladnou odpověd.

A co kdybych zamluvil někde v pizzerii, vinárně stůl s květinami, svíčkami, atd. a napsal bych jí jestli by se nešla projít a bych jí pozval do pizzerie?

 

 

 
06.01.2013 22:24 Uživatel: vikyjan1
Věk:  28

Město:Praha

1521353476_facebook_media_-_1898666403479525.jpg
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

mno upřímně také jsem zatím ještě žádný vážný vztah neměl ale pokusím se poradit.

Když je romantička co takhle jí zkusit pozvat na procházku třeba na rostlinky do botanické zahrady a tam jí   třeba pod stromem říct to vyznání lásky jako třeba podle tohoto modelového příkladu " chtěl bych Ti říct něco moc důležitého … miluji tě Simono "?

Myslím že by mohlo být fajn jí na konci pozvat do čajovny happy

 

 

 

 
07.01.2013 16:19 Uživatel: patrik.
Věk:  17
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

To by nebyl špatný nápad, ale nevím jestli by jí to zaujalo. C vím tak je spíše na květiny co dostane, a ne botanickou. Ale ta procházka by nebyla špatná a někde na romantickém místě ji to říct. a pak jí pozvat do pizzerie, jak už jsem odpovidal výšše. Děkuji za radu.  

 
13.01.2013 15:43 Uživatel: Radim Dobře
Věk:  27
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

No jestli na ni vybalíš, že ji miluješ, aniž bys věděl, že to ona cítí stejně, tak ji pěkně vyděsíš a nedovedu soudit, jak moc tim pokazíš váš vztach. a ty ji beztak nemiluješ, maximálně se ti jen líbí a sníš si o ní. Jinak romantika je lepší situační, nikoliv plánovaně připravená. takže kytky, svíčky, večeře a vyznání lásky patří až do vztahu, který už máte jistý a který tím oživuješ. ne do fáze svádění. Pamatuj si to. Takže to bych spíš souhlasil s tou botanickou zahradou, zoologickou zahradou (i v zimě to může být zajímavý), nějkaou výstavou nebo podle toho co má ráda. klidně jen procházkou u řeky nebo rybníku, v přírodě. na nějakou hezkou vyhlídku. a lepší než cokoliv řikat, je jednat. mladá holka (navíc po rozchodu) se nebude chtít zavazovat hned nějakými vyznáními lásky. bude si chtít spíš užívat. tak ji dej prostě pusu, až bude správná chvíle a uvidíš.

 
13.01.2013 16:31 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Text uživatele: 

Tak co, tak co? Už jsi něco podniknul? happy

Já jen k tomu jídlu. Osobně si nemyslím, že je to zrovna nejlepší prostředí a situace, jak se seznamovat - navazovat vztah. Člověk je většinou docela nervózní. Fakt si myslím, že nejlepší je ta procházka. Jak už mnozí psali, nějaké ty Zoo, botanická, ale klíďo i vyhlídky a podobně. Neznám vás ani jednoho, ale třeba výlez na takový posed může být celekm sranda a fajn situace na sblížení. Ale jak říkám, neznám vás a ani nevím, kde bydlíš excited Ale i města mají svá kouzelná místa. nebo. co bruslení?

No a pak některou z dalších schůzek bych klidně zašla na tu pizzu a nebo něco začnou dávat v kině happy A pak uvidíte, třeba se sobě zalbíte happy Každopádně hodně štěstí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak začít konverzaci s romantickou dívkou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Společné bydlení 38 1055x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 656x
Co darovat na MDŽ? 2 302x
nechtěně 1 450x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 402x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 530x
Jak na dominantní ženu? 48 1088x
co dělat když mi přestal psát 1 513x
Myslí to se mnou vážně, když mi neřekla miluji tě? 4 684x
Půlroční vztah, na veřejnosti se se mnou nechce vodit za ruce 17 689x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16267
Počet odpovědí celkem: 173882
Počet registrovaných: 4900 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Problémy s holením
Nejkomentovanější za 7 dní: Problémy s holením
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny