Téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?

25.09.2013 15:43
Uživatel: Marika
Věk:  21
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Prosím o radu. Po necelých dvou letech (2011-2013) jsem ukončila vztah s přítelem kvůli dlouhodobějším neshodám. Dalších pár měsíců jsme byli v občasném (telefonickém) kontaktu – vždy jsme si měli o čem povídat a co si napsat. Ze začátku mi bývalý přítel psal, jak mu chybím, dokonce mě zval k sobě domů, a to poměrně vytrvale. Nicméně já jsem potřebovala víc času - urovnat si důvody a pořádně si rozvážit, jestli by byl návrat ještě možný a zda by nám spolu mohlo být zase dobře.


Když jsem dospěla k tomu, že bych vztahu ráda dala ještě šanci, setkali jsme se. Opět jsme si velmi rozuměli, byla legrace, dokonce proběhlo i nějaké to držení za ruku, sem tam pusa. Znovu jsem se viděla s jeho rodiči (pozval mě i k sobě), u nichž jsem před tím byla jako doma – a ten pocit se mi velmi rychle vrátil, zase jsem si přišla tak, že k němu prostě patřím. Myslela jsem, že náš návrat k sobě tak „sám vyplynul“ a že i pro něj těch pár společných dní něco znamenalo.


Jenže u něj jakoby se najednou něco změnilo. Téměř přestal psát, volat, vyvíjet jakoukoliv iniciativu. A když jsme se před pár dny sešli naposledy, řekl mi, že těch chvil sice nelituje a že to bylo pěkné, ale moc unáhlené a že by tomu chtěl nechat volný průběh, občas zajít třeba na výlet nebo na kafe.


Takže nevím. Chtěl se ke mně vůbec někdy vrátit, nebo jsem si to jen špatně vykládala?  Možná jsem mu chyběla, když mě neměl, a jakmile je z mé strany zájem, tak ten jeho automaticky uhasl? Působí to na mě tak, že se možná vrátit celou tu dobu chtěl, ale pak, když to „najednou“ bylo znovu reálné, tak začal přemýšlet o tom, že to třeba není dobrý nápad (vzpomněl si na důvody, proč to nevyšlo, na to, že jsem se s ním vlastně rozešla já.). Nebo možná někoho potkal a teď chce počkat, jak jim to vyjde a mě si nechává jako takovou „zálohu“. A já si teď jen říkám, že kdybych třeba tenkrát bývala využila jeho nabídku k setkání už dříve, mohli bychom teď být spolu. Třeba vás ale napadne úplně jiný úhel pohledu? Děkuji za odpovědi.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1627x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Prošvihla jsem druhou šanci?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.09.2013 16:26 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?
Text uživatele: 

Nesnesl, aby byl on ten opouštěný. Teď je spokojený.

 
25.09.2013 16:40 Uživatel: Marika
Věk:  21
Téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?
Text uživatele: 

Díky za reakci. Takže myslíš, že mu šlo jen o to, aby měl možnost odmítnout od mě a překonat tak ten pocit pokoření, který z rozchodu asi měl - ale že zájem o návrat ani neměl?  

 
25.09.2013 16:49 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?
Text uživatele: 

To snad ani ne, ale spíš ukázal, že kdyby chtěl, tak … ale on už nechtěl, stačilo mu to sobě, Tobě, nebo jiným dokázat. Jak přemýšlel nevím, jeví se mi to tak.

 
26.09.2013 00:27 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?
Text uživatele: 

Ahoj Mariko. No, já takový scenař vztahu znám. Můj bývalý taky měl tendenci mně vrácet, ale jakmile jsem se vrátila vše za nějaký měsic stávalo na staré koleje. Tak že tebe moc chápu.

   Víš, ono totiž je to tak že chlapy opravdu nevědějí co chtějí   (hlavně pokud jde o ženy se kterýma ten vzrah maji těsný) - jen dokud sami nedozvědějí co chtěji, snaži se naši přitomnosti zazdit svůj prázdný kousek života ve kterem jsme byli jako součast jeho života, nýbrž bez nas jejich život je prazdný. A když chlap nikoho nemá, nebo má nefunkční vztah tak od takového života utíka bud do práce nebo za kamarady - hlavně aby nebyli sámi.  

   Vlastně to samé dělamé i my, ale my na to většinou máme kamaradku, čokoladu, také práce nebo jakou koliv společnost - hlavně aby jsme nezustávali sámi.

   Tak že hodně štěsti. ŽIVOT JE PŘILIŠ KRÁTKÝ NA TO ABY JSI ZTRÁCELA SVŮJ ČAS S ČLOVĚKĚM SE KTERÝM TEBE NIC NEČEKÁ.

    

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Promarnila jsem druhou šanci na vztah se stejným mužem?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Kde na rande v době korony? 6 407x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 5 377x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 411x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 32 1241x
Společné bydlení 38 1414x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 828x
Co darovat na MDŽ? 2 405x
nechtěně 1 561x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 529x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 679x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny