mojra.cz

Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu

12.10.2012 11:35
Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 76
Text: 

Zdravím happy. Abych nějak začal.

Navečír, když končíme s kamarádem v posilovně, jdu na autobusovou zastávku a jakmile autobus přijede, vejdu a sedí tam hrozně krásná holčina. Viděl jsem jí tam zatím 2x, ale dva dny po sobě a ve stejnou dobu, tak to vypadá, že jím jezdí pravidelně.

Pořád po ní pokukuji, je opravdu pro mě hrozně krásná, ale nevím, jestli ona po mě také. Sice jsme se několikrát střetli pohledy, ale okamžitě jsme ucukli. Tak si říkám, jak s ní navázat kontakt? Jak ji oslovit?

Zhruba před měsícem a půl jsem se rozešel s přítelkyní, tudiž moje první děvče už mám za sebou. Tam ale bylo seznamování daleko jednodušší. Hroznou dobu jsme si nejdříve psali a poté z toho bylo roční vztah.

A já prostě nevím, jak na další holčinu. Jak ji oslovit? Konkrétně tu divku z autobusu. Nemyslím si, že jsem nějaký krasavec, takže nemám na tohle moc sebevědomí. Kdyby jsme na sebe koukli a ja bych se usmál, ona by neopětovala, znamená to, že mě vduchu posílá do patřičných míst? Jak s ní navázat rozhovor?

Pořád na ní myslím in_love 

 Děkují Vám za každou reakci! happy Danek

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 21081x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Líbí se mi dívka z autobusu..
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.10.2012 11:52 Uživatel: samča
100-500
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Danku, ráda bych Ti poradila, ale nevím jak. Balení není moje silná stránka. Ale na tvém místě bych čekala, jestli se na tebe podívá a usměje a pak to přijde samo.

 
12.10.2012 11:57 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Pokud se Danek neosmělí a dívka není  zrovna "akční", tak samo nic nepřijde. Řekla bych, že taková "akční" by Dankovi moc neseděla a tak je to na něm.

 
05.09.2014 21:57 Uživatel: Hanička
Věk:  25
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: Chcete vědět, jak sbalit ženu nebo holku? Tady jsou prověřené a osvědčené rady, jak a co ženy cítí a co chtějí. Přečtete-li si teto článek, určitě uspějete: www. erada.cz/? p=774.
 
12.10.2012 11:58 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Já ale nemám odvahu za ní přijít :/ Protože vůbec nevím, jak začít. Abych jí neodradil, nebo něco :/ Jsem celkem stydlivka a moc socialní typ nejsem :/

 
12.10.2012 12:01 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj Danku : )

Vezmu to ze svýho pohledu.. (co bych dělala já na pozici tý holčiny, kdybych o tebe stála, nebo naopak ne a jak bych si představovala seznámení : )

Zkus se na ni podívat a neucuknout (ale i to, že ucukne ona, může znamenat, že se jí líbíš a ona se prostě stydí; horší by bylo, kdyby na tebe vrhla otrávený znuděný pohled nebo se dívala "skrz tebe"). Můžeš se i trochu usmát a uvidíš, co ona.. Když se usměje a podívá se do země, je to dobrý znamení : ) Když se neusměje, asi o tebe zájem nemá (nebo se opravdu, ale opravdu moc stydí)... Takhle bych zkusila  navázat kontakt....

Kdybyste se na sebe usmívali, je to už jen krůček k zahájení : ) povídání.. Třeba bych se ji zeptala, kam jezdí, proč tem čeká.... Prostě něco... Je celkem jedno, o čem to úvodní povídání bude, pokud to nebude něco sprostýho (ale to od tebe nečekám a díky za to : ) - Usuzuju ze stylu tvýho psaní ; )... A pak se jí můžeš zeptat, jestli má zítra čas, jestli by šla na kafe... Myslím, že tady opravdu není potřeba nějaká originalita, předpokládá se, že jsou ti dva nervní a nevymyslí něco "extra úžasnýho". Navíc - i tohle je skvělý : ) Když bude mít zájem, kývne... ; )

Dej vědět, jak to dopadlo ; )

Marky

 
12.10.2012 12:15 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Marky. Děkuji za inspirující příspěvek! good

Ale já si představuji pořád situaci: Usmějem se na sebe, příjdu a že bych se jí zprvu zeptal, kam jede? Nevim nevim :/ Spíš bych se představil a nebo trochu jinak: Pročpak se na mě tak směješ happy..  

No uvidím, dnes mě zase čeká cesta z posilovny tak jsem zvědav, jestli tam ta holčina bude happy

 

 

 

 
12.10.2012 12:21 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

: ) Není za co.. (vážně ne : ) Usmála bych se na ní, šla k ní a představila jsem "Ahoj, jsem Dan.. už nějakou dobu po tobě koukám, jsem rád, že tady dneska zase jsi... kam jezdíš? ".... Ale znáš to, připravovat si řeč nemá smysl (to je jasný : ) Držím palce, fakt moc! : )

 

Dej vědět! : ) )

 
12.10.2012 12:23 Uživatel: Julie
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

    A co se jí zeptat kolik je hodin?   A za odměnu pozvat na kafe?   Sbírku motýlů...... ? Asi jsem staromódní.

 
12.10.2012 12:28 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Tohle mi příjde už strašně moc ohrané. Navíc, když v autobuse svítí červené, velké hodiny wink

 
12.10.2012 12:32 Uživatel: Julie
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

    Myslela jsem na zastávce...... jo aha, vy nestojíte na stejné......   A co si k ní přisednout?   Nechtěně si vysypat drobné po autobuse a při sbírání se srazit hlavama...... omlouvat se jeden druhýmu...... vyměnit tel. čísla...... rande....... vždyť je to tak jednoduché...... wink   Já chci být taky sbalená.... happy

 
12.10.2012 12:26 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ale jo, jsi hodná happy

Znám, nemá to cenu happy Ale beru to jako inspiraci pro improvizaci víš happy (zní to divně excited

 
12.10.2012 12:33 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj Danku, no vidíš jak to nakonec dopadlo, třeba se ti blýská na lepší časy a našel si tu pravou slečnu pro život.

S balením taky nemám žádný zkušenosti, jelikož jsem stydlivá a zastávám názor, že má začít chlap, zkus se na ni usmát a když ti to oplatí, tak bych za ni zašla a zeptala bych se na něco, ať už na čas nebo kam jezdí.

Chytni tuhle šanci, aby sis pak nevyčítal, že si nic nezkusil, zkus to a když to nevýjde? No co, další zkušenost do života a bude to i znamení, že to není ta pravá. Jdi do toho a zabojuj ať to nepropásneš, ale hlavně nebuď na slečnu moc hrr, aby si ji nevylekal.

Držím ti moc palce a jsem moc ráda, že se ti začíná dařit

 
12.10.2012 12:49 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj Racku happy 

No, to koukám happy Tamto mě už ani netrápí happy  Mimochodem... Je to asi 3 týdny, co se mě na nadraží ptala jedna holčina, jestli bych jí nedal napít. Poté po mě chtěla i jméno, ale neřekl jsem ho. Mrzelo mě to, protože jsem si říkal, že jí asi nepotkám. O týden později jsme šli s kamarády ze školy a ona tam opět seděla a pozdravila jednoho z mých kamarádů. Poté jsem zjistil, že oni se znají ze základky, tak jsem mu řekl o jméno a jí kontaktoval přes Fb happy 

 

Jinak s tímhle. Rozhodně to zkusím! Jen nevím, jak mi bude, když v autobuse budou další lidé :/ Nebo nakonec zjistím, že je slečně přes 20 a ty moc na takovéhle,, mlaďochy,, bez práce moc nejsou. I když mi v úterý bude KONEČNĚ 18 happy 

 

 
12.10.2012 12:55 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

To jsem moc ráda, že už tě to netrápí a že je to za tebouhappy.

Na ostatní lidi se vykašli, já si myslím, že tak o věku to není, když se dva mají rádi, tak v tom věk nehraje roli.

Předem gratuluju k 18náctinámdrink

 
12.10.2012 13:03 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Děkuji za gratulaci happy 

Ono se řekne vykašli, jenomže to úplně vidím. Přijdu k ní a najednou všechny ty jejich zvídavé oči se přesunou na nás. To k smrti nesnáším :/ 

 
12.10.2012 13:53 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Moje spolužačka se takhle seznámila ve vlaku. Viděla tam Vrrr... kluka, ne jízdenku mu napsala mejlovou adresu a když vystupovala, tak mu to dala... napsal ještě ten den happy

 
12.10.2012 14:34 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Parádní nápad happy Taky jsem nad ním uvažoval. Akorát s telefonem. Jen aby jí to nepřislo moc přidrzlé :/ A nebo že papír zahodí :/ 

 

Udělal bych to ještě tak, že bych na lístek napsal: Ahoj happy Nevím jestli se známe odněkud, ale já jsem kdyžtak nějakej Dan wink Už delší dobu tě pozoruju (vyzní to asi špatněexcited), ale jsi hrozně pěkná holčina a pokud by ti to nevadilo, mohla by jsi mi na 774.... napsat i tvoje jméno? happy

 

Nevím ale, jestli to není takové moc hrr.

 
12.10.2012 14:41 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

na lístek napsala je mejlovku a smajlíka... Je to logické ptz když Ti bude chtít napsat sms dostaneš její číslo, mejlik si může udělat jen pro to, aby Ti napsala a když budeš úchyl smaže Tě (nemyslím to proti obě)

Možná jméno... ale jinak bych nepsala nic.  

 
12.10.2012 14:44 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Okej happy A měl bych k ní jen přijít a dát to, nic neříkat a vystoupit? Takhle nějak to udělala spolužačka? happy

 
12.10.2012 18:10 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Dane, já bych napsala na úhledný papírek, nejlépe takový ten složený určený k napsání malého vzkazu do kytičky jen mejlovou adresu a jméno, pokud není obsaženo v adrese, v tom jsem s Beu zajedno a ten lísteček bych přivázala k jedné luxusní krásné růži, celou cestu bych počkala a až by se slečna chystala vystoupit, úplně mlčky bych jí podala kytičku, usmála se a nechala jí jít.... pak už je to na ní. A Nebo, pokud bystupuješ dřív, dát jí kytičku těsně před tím, než budeš vystupovat ty. Řekneš, cos říct chtěl a nebudeš si připravovat trapné ticho (ani jí, pokud je stydlivka) a napíše-li, je jasno, nenapíše-li, je taky jasno a přitom to není trapas. Můžeš být odmítnut, ale nebudeš odmítnutý dotěra, ale nedoceněný rytíř happy Hodně štěstí happy

 

 

rose

 
12.10.2012 19:15 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Určitě originální nápad s tou růžičkou, ale co když slečna zrovna nepojede?

pokud si opravdu tak stydlivý tak stačí napsat lísteček a předat jí ho až bude vystupovat, rozhodně jí  tím dáš  čas na rozmyšlenou a nebude zaskočena.

Bude to vypadat že si vymýšlím, ale mě se zrovna tohle stalo, jela jsem busem za přítelem a když jsem vystoupila, najednou přede mnou stál muž a strká mi do ruky nějaký lísteček, než jsem zvedla hlavu, abych si ho pořádně prohlídla, zmizel za autobusem a byl pryč.

na lístku stálo:  slečno jste nesmírně sympatická. Káva? a jeho jméno s tel. číslem. protože jsem zadaná, tak jsem pozvání odmítla, napsala jsem mu hned ten večer a zdvořile ho odmítla, protože si myslím, že je slušnost zareagovat a  i když bude odpověď zamítavá... a ani nevím proč, ten lísteček mám dodnes někde v peněžence mezi tisíci jinými papírky. happy

Takže Danku, jdi do toho a neboj se, nemáš co ztratit, jen můžeš získat, hodně štěstíclover

 
12.10.2012 19:20 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

triniti, v nejhorším mu zbude jedna krásná růže ve váze na stole a ocení jí (bez toho lístečku) třeba maminka happy))) (kdypak asi dostala jen tak kytičku? )

 

 
12.10.2012 15:01 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Jo... jak šla kolem, když vystupovala tak mu podala tu jízdenku, skoro se u toho nezastavila, a vystoupila...

 
12.10.2012 15:41 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Hodně štěstí

 

 

 
12.10.2012 17:36 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

 

Pokud chceš oslovit neznámou dívku v autobusu, tak mám pár tipů.

1. Jednoduše to udělej, nic nemůžeš ztratit jenom získat.

2. Nejlepší témata jsou neutrální: O počasí, záliby, hezké šaty, účesu… (Slečno! Vy máte, ale krásné vlasy. Jaký šampón používáte? )

3. Navázaní rozhovoru se nejlépe daří otázkami začínajícími slůvkem „JAK“, tzn. , na které nelze odpovědět – ano, ne. Například: Slečno! „Jaké knihy ráda čtete? “ „Slečno! Co říkáte na dnešní počasí? “ A čekat na odpověď. Nemluvit víc.

4. Nějakým vtipem. „Slečno, také jedete tímhle autobusem? “ „Mohu jet s Vámi v tomto autobusu? “

5. Usmívej se očima a měj úsměv v tváři.  

 
12.10.2012 18:49 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Pluto, promiň, ale šmrdolit se kolem mě cizí chlap s dotazem, jaký šampon používám, tak mé jediné přání by bylo mít na nohách tretry....

 
12.10.2012 19:50 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

A co řekneš třeba na bod č. 4 

 
12.10.2012 18:25 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Vypadá to, že touhle linkou jezdí pravidelně. Riskni to, přisedni si k ní, pozdrav, představ se a dej ji do ruky růži, kterou už máš připravenou (v květinářství ti ji dají do malinké lahvičky s vodou, aby nezvadla, lahvičku samozřejmě před darováním dáš pryč excited, malá růže vyjde cca 40kč).

Neříkej jí, že je krásná, to jistě slyší pořád a je to pro ni nuda. Řekni, že jsi dlouho sbíral odvahu ji oslovit, a že snad tahle kytka omluví  tvou stydlivost, že je ti moc sympatická, rád bys jí více poznal a udělalo by ti radost, kdyby ti napsala na Facebook. Adresa na tvůj Fb bude připevněna na papírku na růži. Pak nenuceně začni rozhovor, že touhle linkou jezdíš domů z posilovny, kde chodíte s kamarádem... No, pak už se to snad nějak vyvrbí samo, jistě také nebude mlčet a rozvede rozhovor. A kdo ví, třeba se rozpovídáte natolik, že ještě zajdete na kafe... wink No a pokud ti řekne, že už má kluka, klidně odpověz, že budeš velmi rád i za kamarádství wink

Chápu, že není jednoduché oslovit, ale jdi do toho happy. Buď příjemný, nenuceně se usmívej. Myslím, že kytku od neznámého kluka ještě nikdy nedostala, bude spíše zvyklá na jednoduché balení, takže budeš ve výhodě svou galantností a originalitou... Ta růže bude takový malý, nevinný úplatek, kdyby tě totiž chtěla hned odpálkovat, aniž by tě poznala, nebude to mít tak jednoduché.. Možná si řekne- takový milý kluk, nemůžu říct ne...

Tak jak? wink

 
12.10.2012 18:40 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Tak jsem doma happy Samozřejmě dnes nejela :/ Asi je to tím, že tam hodně prší. Dáváte mi parádní rady, opravdu, ale jak říkám, jsem trochu stydlivka a musím se sakra nakopnout, abych něco takového udělal. Ale příště to udělám! Nenechám si šanci jen tak proplout mezi prsty :/ 

 
12.10.2012 18:51 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Rozhodně nenech wink. Držím palce! clover

 
12.10.2012 18:56 Uživatel: Medvěd
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Já tě nakopnu hned, ogare... Napiš mi tady, kterým autobusem jezdí, já do ní začnu dělat, páč s tím problém nemám... A jak to uvidíš, tak se v tobě probudí veškeré pudy a sbalíš ji hned... Mám to udělat, nebo si konečně řekneš o to, co chceš.. ? Nebo dívku tvých snů raději přenecháš takovému vypelichanci jako jsem já.. ? Krutibrko, jdi do toho, je úplně fuk jakým způsobem, ale nenechej ji nikomu jinému...  wink

 
12.10.2012 22:46 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

           Takhle jsem to kdysi dávno udělala i já ve vlaku... jely jsme se sestrou z Prahy k nám na Moravu a v kupé s námi seděli tři studenti, kteří se mezi sebou vesele bavili. Jeden z nich mi byl velice sympatický  a bylo vidět, že i já se mu líbím.... tak jsem šla před vystupováním na WC, napsala tam lístek se svojí adresou  a když jsme vystupovaly, položila jsem ho s úsměvem vedle něj na sedadlo... Pak jsme si spolu asi rok dopisovali, nikdy jsme se ale už potom neviděli... nj student z Rapotína... kde jsou ty časy...

Takže s tím lístkem je to dobrý nápad,   klidně jí ho lehce vhoď do klína.... ze zvědavosti si ho určitě přečte a když jí tam napíšeš, že se ti líbí, pozveš ji na kafe nebo na pohár, přidáš  telefon nebo adresu..... tak to může klapnout. A když ne... tak pro jedno kvítí slunce nesvítí.... happy

 
12.10.2012 19:29 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Dekuji za postčení a dodání případné sebedůvěry! happy

A ano, vystupuji dříve než ona happy

Mám ale otázku. Jakmile té dívce budu chtít předat nejaký ten papírek, nebo tu růži, co když ona ani nezvedne ruku, abych jí to předal :/ Budu tam jak trouba před ní stát s,, nataženou,, rukou, ona tou svojí ani nepohne a budu před každým za pitomce :/ Kdyby aspon jela sama excited..

 
12.10.2012 19:37 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Právě jsi prohrál.... badexcited Když už teď budeš mít předsudky, že si ji nevezme, tak to přivoláš... Ale to ty nechceš, takže si musíš říkat, že si ji vezme.

Apropo- bude jistě sedět, tak přinejhorším ji jí dáš na klín, nebo řekneš, že pokud ji nepřijme, urve ti to srdce. happy

Myslím, že snad není holka, která by něco tak milého odmítla... wink

Máš na to, tak neměj zbytečné předsudky jasné?? happy

 
12.10.2012 20:04 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ž8dný rvaní srdce, žádný citový vydírání a žádný trapný žertíky... mlčky dát nebo položit, nevezme, tak odejdeš i s kytkou, o co jde, doma jí dáš mamce a ona ti za to uvaří něco mňam happy nemaluj čerta na zeď... jdeš tak s tím, že kytku předáš... jediná slova, která bych povolila je slečno, ta je pro Vás.... hezký den...

 
12.10.2012 19:45 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

ANO! Prostě mi chybí ta sebedůvěra ale na tohle si musím věřit!

Jen už jí chci potkat, pořád na ni myslím sad

Jen je opravdu škoda, že nevím, jestli opravdu jezdí pravidelně :/  Koupím růži a ona se už neukáže excited 

 
12.10.2012 19:53 Uživatel: Medvěd
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Tak pojede jiná... happy Sama tam nikdy nebude, to by musela ten autobus řídit, tak neblbni... Problémy se řeší až nastanou, nelámej si dopředu tu tvoji hlavičku...  good

 
12.10.2012 19:57 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Věř si chlape!!

Na to, když se neobjeví jsem právě myslela a také to napsala, - kytka bude v nádobce s vodou, takže vydrží i do druhého dne wink.

A kdyby se náhodou neobjevila delší dobu, tak ji věnuješ někomu, koho máš rád... A pokud mohu ještě jedna věc: neřeš pořád, co by bylo kdyby.... Nesmysl!! Naopak si říkej, že to dobře dopadne.

(malinký dodateček- pokud chceš odpovědět konkrétnímu pisateli, pod jeho přízpěvkem je oranžově odpovědět, naklikni a tvá odpověď se po napsání zobrazí tam, kde má)

Měj se

 
12.10.2012 20:03 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Dobrá happy 

 

K dodatečku happy : Neboj se, vím to, píšu to takto, protože reaguji spíše pro více lidi najednou wink

 
15.10.2012 18:32 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Opět zdravím po víkendu happy

 

Tak, před chvilkou jsem se po velkém úsilí překonal. Opět jela autobusem v tu samou hodinu happy Seděla úplně vepředu, ale jakmile jsem vystupoval, přisel jsem k ní, řeklsmirk, Můžu? ,,  Dal jsem ji jízdenku s číslem a s: Měj se hezky happy Položil jsem ji vedle ní a hnedka po ní šmátla. Navíc měla v ruce mobil a něco na něm dělala :/ Problém je, že jsem se na ni ani nestihl usmát excited Seděla ke mě zády... Ještě teď se hrozně klepu a jsem nervózní jak sáňky v létě, jestli ten papírek zmačkala a nevšímá si ho, nebo se opravdu ozve :/ Bože ona je tak strašně hezká sad

 
16.10.2012 07:05 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Je super, že si se odhodlal a i kdyby se neozvala, tak si nemusíš nic vyčítat, že si nic nezkusil, že si proto něco udělalhappy

Teď  je právě otázka, jestli je ona taky stydlivá a nebo ne, ale doufám, že se ti ozve a vyjde vám to, moc ti to přejuwinkclover

 

 
16.10.2012 09:12 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Výborně Dane.. a teď čekej čekej.  

Jak psaly holky, i kdyby nenapsala tak Ty jsi udělal něco pro to, aby mohle napsat.

 Za sebe: Já jsem dost hravá mrcha, já bych Ti nenapsala ani nezavolala... napsala bych vzkaz na papír a dala bych Ti ho v tom buse až se tam potkáte příště happy

 
15.10.2012 18:43 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

  ... Neboj, určitě ho nezmačkala..... některé holky jsou zvědavé.... moc držím palečky, ať se ti ozve.

 
15.10.2012 18:45 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Děkuju happy Bože jsem tak nervní :/ Ať se ozve :/ Každou minutu kontroluju mobil :/

 
15.10.2012 18:51 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

... ... ale i kdyby to nedopadlo a ona už měla svého kluka, tak už za toto krásné čekání  a za to, že ses uměl překonat  a udělal jsi něco pro to, aby ses s ní seznámil, .... to určitě stálo za to. good

 
15.10.2012 18:55 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Máš pravdu happy

 
15.10.2012 20:19 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Zatim nic sad At odepise :/ 

 
15.10.2012 20:35 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj, jak už psala Rybka, za to, že jsi překonal svůj stud a nervozitu, sebral jsi odvahu a oslovil jsi ji, máš můj obdiv a good.  Třeba neodepíše hned, ale až za den či dva, protože ze sebe nechce dělat "snadnou kořist". Ale i kdyby neodepsala vůbec - třeba proto, že je zadaná - nevěš hlavu. Alespoň si nebudeš muset vyčítat, žes to vůbec nezkusil. Držím pěsti a posílám clover pro štěstí.

 
15.10.2012 21:28 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Jsi skvělý, že jsi to udělal! Klobouk dolů... Možná vážně "dělá drahoty".. nebo je zadaná.. uvidíš sám. Ale jak už je tady napsaný, už "jen" proto, že jsi to udělal.. skvělý, fakt.. mám radost (ač jinak teď zažívám horší období : ) Díky za to!! Myslela jsem občas na tebe, jestli se ještě potkáte a jak to asi dopadne.. Tak pak dej ještě vědět, prosím : )

 
15.10.2012 21:50 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

No, at klidne zadana je, ale at to napise aspon excited :/ Hrozně mě to deptá :/ 

 
16.10.2012 06:45 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

A na tom lístku bylo jen tel. číslo? No... obávám se, že může mít s nesmělostí stejný problém a možná by se ozvat i chtěla, ale neví, co napsat. Jestli ji v busu zase uvidíš, zkus ji přece jen oslovit... třeba jen o volné místo vedle ní... buď trochu chlap.

 
16.10.2012 09:49 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Také si myslím, že by ji měl oslovit. Nemusí se ji ptát zrovna na značku šampónu, který používá. excitedDívku s autobusu může zaujmout právě svým hlasem, do kterého se může také zamilovat. Je mnoho lidí, kteří nemusí oplývat svojí vnější krásou, ale jsou krásní uvnitř a můžou mít neodolatelně zajímavý tón hlasu.  

 
15.10.2012 22:40 Uživatel: kubis256
Věk:  18

Město:Plzeň

Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Tak já měl taky stejnej problém, jen s tím že vleu do autobusu a hned se nám střetli oči a oba jsme se na sebe usmívali, jenže jsem netušil jak jí oslovit, tak jsem se na to vykašlal a ona pak celou cestu koukala mím směrem, teď už jen čekám jestli jí ještě někdy v buse uvidím. A přeji hodně štěstí wink soufám že odepíše happy

 
16.10.2012 10:30 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahojky Danku

Nebudu Ti mazat medík kolem pusy. Každopádně je supr, že jses odhodlal a šel "do toho". Prima.

Nicméně, za sebe, já bych se na jejím místě zatím neozvala. Protože vlastně vůbec nedošlo k řádnému kontaktu mezi vámi dvěma. Neměla možnost si Tě prohlédnout, trošku oťukat, jestli jsi jí vůbec sympatický, nebo ne, aby jí stálo za to se ozvat, chápeš? Stačí na to pár minut, ale ty ona neměla. happy Není to Tvá chyba, prostě na to nebyl čas. Jsi určitě sympaťák, ale za ten okamžik, kdy k Tobě ještě navíc seděla zády neměla možnost to postřehnout. Nemohu samozřejmě mluvit za ni, možná že už teď vyťukává sms a posílá Ti líbes, ale nevím.. happy

Ikdyž bych Ti to moc přála. Každopádně, nevzdávej to, první krok, tedy to nejhorší máš za sebou, teď Ti to půjde lépe. Pokud bude opět v buse, což předpokládám, kontaktuj ji znova. Ale ne narychlo a zezadu, klidně si k ní přisedni, je nutný oční kontakt. happy Ostatní jsem psala ve svém 1. přízpěvku, takže se nebudu opakovat.

Drž se, máš na to hug-left hug-right

 

 
16.10.2012 14:45 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

happy Taky jsem si říkal, že jsem jí měl nejdříve nějak oslovit :/ Že takhle asi opravdu nenapíše. Ale teď to oslovení asi půjde trochu lépe, aspoň mohu navázat na ten papírek excited Jen mě opravdu štvou ti lidé v autobuse excited Tam je tak nehorázné ticho a každá patlanina tam je slyšet :/

 
16.10.2012 18:00 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Dnes máš narozeniny, Danku? Včera jsi měl 17 v profilu. Všechno nejlepší.  liquormobile

alt

 
16.10.2012 17:44 Uživatel: kubis256
Věk:  18

Město:Plzeň

Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Na to jsou nejlepší staré karosy excited tam všechno vrže, mlátí a taak, taakže se ticha vážně moc bát nemusíš excited

 
16.10.2012 18:34 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ano, mám happy A děkuji.  

 

Tak, další společná cesta. Vstoupil jsem a zase seděla vepředu. Tak jsem si sedl na dvojsedačku vedle a v tu chvíli jsem ztratil slova, tak mě vlezlo do hlavy: Prosimtě nevzala jsi si to nějak špatně viď, ten lístek (už nevím, jestli jsem se smál excited) A ona zvedla nějaký lístek (nevím, jestli to byl ten můj) a řekla: Jo tohle? Nee happy.. A pak jak idiot jsem jí řekl: Tak kdyby něco, tak já jsem Dan. Nafackoval bych si za to. Ale lepší je, že znám už její jméno happy Karolína happy Jenomže jak ho řekla (připadalo mi to, jako kdybych jí otravoval :/ ), tak už jsem prostě nic neřekl, neměl jsem na to. Při výstupu z autobusu jsem jí aspoň řekl: Tak se měj.. a opětovala to happy 

Jenomže co se nestane. Příjdu domů. zapnu FB, napíšu Karolína a najednou mi tam vyjede happy Já si říkal, že už jsem jí někde viděl happy

Jenomže mi příjde, že jí je tak 21..  

 

Na FB toho moc nemá, ale dozvěděl jsem se, že už je asi zadaná :/ Má to v odpovědi na otázku..  

A s těmi autobusy. Nejsou to ty staré Karosy excited Ale město asi před rokem a půl koupilo nové autobusy a to je pane ticho excited

 
16.10.2012 19:00 Uživatel: Julie
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

   Zadaná, jo? No tak to ber tak, žes jedné holce zvedl sebevědomí..... To je vlastně dobrej skutek, ne? question

 
16.10.2012 19:05 Uživatel: kubis256
Věk:  18
foto.jpg
My status
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

No tak si jí zkus přidat a napsat jí, každej to má jinak, ale každému se lépe píše přes net, než říkat někomu něco do očí. A jestli je zadaná, tk nevadí ne? wink hlavní je že jsi se odhodlal a to už dvakrát happy po druhé to bude vždy už lehčí wink

 
16.10.2012 19:33 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Celkem problém. Já když si chci někoho přidat, tak mu nepřijde žádost :/ A jí zprávu poslat nemůžu, nema to povolené :/

 
16.10.2012 19:40 Uživatel: kubis256
Věk:  18
foto.jpg
My status
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

No tak zkus napsat na podporu, vypadá to že máš někde problém a oni ti určo rádi poradí a nebo opraví chybu wink

 
16.10.2012 19:07 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ano, je zadaná. Teda je to odpověd ze září, může to být jinak už excited Ale to asi ne happy.. Je to dobrý skutek no excited Ani mě to zas tak nemrzí, že vím, že jí nemůžu mít, když už o ní aspoň neco vím happy

 
16.10.2012 23:09 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Vysvětlení mojí dcery k "zadanosti" na FB: Mám tam zadaná, aby mi neotravoval jeden debil z vedlejší třídy, ptz ho nechci! happy

 
17.10.2012 07:08 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Někde jsem si četla, že hodně holek na FB si dáva, že je zadaná, ale ve skutečnosti jsou volný.

 
17.10.2012 07:55 Uživatel: Medvěd
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Jj, "licokniga" je plná lží a polopravd...

 
17.10.2012 19:16 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

možná proto, že jim to zajišťuje trochu klidu

 

 
24.10.2012 15:30 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Páni, zapoměl jsem se tu ukázat excited Tak zdravím happy

 

Ale kdepak, viděl jsem je už spolu happy A dokonce mi to přišlo tak, že si ho vzala sebou naschvál do autobusu, aby ukázala, že někoho má excited Protože jakmile jsem nastoupil, začali se olizovat excited 

 

Ale já to neřeším. Už vím, že někoho má, tak na ní nemyslím..  

 

PS: Horší je, že se do mě nějako vrací Káťa :/ Že na ní vzpomínám. Všechno mi jí připomíná, je to k nevydržení. Naposled to, že jsem viděl jejího tátu, když jel do firmy a procházel jsem metr od jeho auta (ta je mimochodem asi 100 metrů od mé školy). Také čas od času jezdíme autobusem do školy, ale ani jí nepozdravím (Proč bych to také dělal, když předemnou utíká jak malé děcko - (nevím, jestli jsem se o tom zmiňoval už)

 

Tohle řekne něco jen těm, co už tu četli můj dřívejší příspěvek happy Nepatří to sem, vím, omlouvám se.

 

 

 

 
25.10.2012 04:44 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

sad 

Chtělo by to nějaký nový "objekt" z zaměstnání paměti happy

 
27.10.2012 17:37 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

To máš pravdu, ale kde ho vzít :/ Už mi ta samota leze krkem. Teď jako naschvál všude vidím rozchody (filmy) a nebo naopak se všichni dávají k sobě. Každý den minimalně dva případy filmu. Jdu po ulici, vidím štastné páry, v posilovně také. O klubech ani nemluvě. Uplně jako naschvál!

Achjo, kéž by to bylo tak snadné, jako s Káťou :/,, Odchytil,, jsem si jí na Facebooku zrovna když se rozešla se svým prvním klukem a já jí z toho trápení prý dostal :/

 

 
30.10.2012 22:50 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Možná si jí z toho dostal, ale nepřijde mi to úplně moudré sad

Tak se rozhlídni, třeba si někoho všimneš.

 
30.07.2013 09:03 Uživatel: Vampan
Věk:  52
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Usměji se na ni, opětuje mi úsměv, přiblížím se na komunikační vzdálenost, sebejistě ji s úsměvem oslovím a začnu si povídat, toť vše. Lovu zdar.

 

 
09.09.2013 13:41 Uživatel: Petr_PL
0-100
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj Danku,

co kdyby jsi jí řekl přesně to co jsi tu napsal jako první? V tomhle případě si zamapatuj jen pár maličkostí. První dojem dělá nejvíce. To je tedy ten úsměv. A pak, když za ní přijdeš, tak není tak důležité co jí řekneš, ale hlavně jak to řekneš. TZN. 1) První dojem 2) Úsměv, ale ne zas výtlem 3) Polož jí otevřenou otázku, na kterou ti bude muset odpovědět celou větou a ne jenom ano nebo ne. Když budeš originální, tak je to v pohodě . Klidně jí řekni jestli by ti nemohla poradit jak oslovit krásnou slečnu jako je ona . Vždy se usmějí a začervenají. Tak cg a dej vědět jak jsi dopadl.

 
06.09.2015 16:54 Uživatel: Kocour
Věk:  14
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Ahoj mam problem. vzdy kdyz jedu autobusem ze skoly domu tak ta vidim jednu mooc hezkou holku ale nevim jak ji oslovit atd. jenze po okoli je spousta lidi a me pripada hze me vsichni pozoruji. kdys si ta hoka sedne tak to druhy misto je hned obsazene a na komunikacni vzdalenost nedojde. pls pomozte mi. ve sskole vypadam jak debil kluci meli 30 - vice holek a ja ani jedinou. prosim oradu!

 
06.09.2015 16:56 Uživatel: Kocour
Věk:  16
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

Me je ve skole az trapne a vystupuju pozdeji ez ona a neodvazuju se na listecek s cislem. potrebuju nejakou instriktaz na baleni cetl sem vase rady ale nic nepomaha

 
06.09.2015 16:57 Uživatel: Kocour
Věk:  16
Téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Text uživatele: 

je mi 16 ne ctrnact to je preklepa ta holka je asi o 1 rok starsi

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rady na seznámení s holkou aneb jak oslovit sympatickou holku z autobusu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak poznat, že nebyl jen zdvořilý? 3 209x
vztah 4 253x
Jak by měl vypadat vztah po 5 měsících chození - diskuze, rady, názory 12 485x
Jak získat dívku, která je čerstvě po rozchodu - rady, diskuze 1 394x
Rozdílný věk 3 451x
Partnerovi je jedno, že mě nedokáže uspokojit 3 457x
Moje ex nevi co chce a ja to nechapu 9 544x
Opustit nového partnera? 5 758x
Po seznámení na seznamce jsme strávili hezké chvíle a ona se mi teď neozývá - proč? 15 1092x
Líbí se mi 2 muži a s jedním jem měla po několika dnech sex - nevím kterého zvolit 2 727x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15873
Počet odpovědí celkem: 172096
Počet registrovaných: 4795 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejkomentovanější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny