Téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)

13.08.2014 15:47
Uživatel: Zdislaf
Věk:  22
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den. Jsem (silně) introvertní 22 letý, vlastním rozvojem posedlý student vysoké školy. Mám za sebou naprosté minimum většinou dosti povrchních vztahů, z nichž nejdelší trval asi měsíc a půl. Ženy mě přitahují v libovolném věku, řekněme do čtyřicítky. Je mi to prakticky jedno, dokud je s tou ženou rozumná řeč. A k mému problému: Přestože vztah nevyhledávám, zamotala mi hlavu patnáctiletá dívka. Je s takovou dívkou vůbec možné mít vztah? Nejde mi o sex. Co od takového vztahu mohu očekávat? Mohu nějak ovlivnit, případně jak, aby na sebe necítila žádný tlak například ohledně sexu? Protože si docela živě dokážu představit, že patnáctiletá holka bude cítit jistou povinnost mít se starším partnerem sex. Ale ačkoliv se za to, že mě patnáctiletá dívka přitahuje, nenávidím a děsí mě to (nikdy jsem neměl partnerku mladší než o dva roky starší), myslím to vážně a rád bych jí dal šanci.

 

Bojím se, že stejně jako u většiny mých vrstevníků, se nespokojím s její intelektuální úrovní. Jenže na druhou stranu doufám, že mít ji vedle sebe pro mě bude výhodou - abych na sebe nekladl tak nesmyslné požadavky. Protože co se týká vztahů a sociální interakce, to je pro mne španělskou vesnicí. Naopak mám zase velice jasné představy o tom, jaký život chci žít a jakých cílů chci dosáhnout. Prakticky od malička slýchám, že jsem "mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci" a poslední dva roky to vidím víc než kdy dřív. Zejména při komunikaci s lidmi mezi třiceti a čtyřiceti lety často pozoruji tu obrovskou naivitu, kterou jinak vídám hlavně u svých vrstevníků, kteří se nemohou dočkat až začnou "žít vlastní život" a vůbec netuší, co čeká za prvním rohem.

 

Ta slečna mě přitahuje, přestože nedokážu přesně říct čím. A to je asi hlavní důvod, proč ji chci dát šanci. Ale jak k ní mám v tom vztahu přistupovat? Vždycky jsem se viděl vedle starší ženy a ne v takovéhle situaci. Nikdy se mi nestalo, aby mě přitahovala holka mladší než zhruba dvacet let, natož pak patnáct. Obzvlášť když je tak odlišná od mé vysněné partnerky. Jak k takovému vztahu mám přistoupit, abych ho už jen svým přístupem neodsoudil ke konci?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3062x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Má smysl vztah s patnáctiletou dívkou?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.08.2014 16:20 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)
Text uživatele: 

A co je to za holku, ona o Vás také projevuje zájem? Tak se zatím budete holt kamarádit, copak myslíte, že 15 ti letá holka, co sotva opustila základku je posedlá sexem? Kde jste to vzal? Pokud projevuje zájem, tak určitě bude chtít zpočátku kamaráda, budete se vodit za ruce, budete si povídat a za rok, za dva třeba k něčemu dojde, pokud Vám to spolu vydrží. Pokud jste mentálně vyspělejší, tak jí múžete hodně vyprávět, hodně vysvětlovat. Chození nemusí být hned o tom, že vlezete spolu do postele.

 
13.08.2014 16:39 Uživatel: OMA
Věk:  30
Téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)
Text uživatele: 

Užít si ho J. Užij si její naivity, nech se pohltit její mládím, starostmi. Nebuď takový jako Tvé povrchní známosti a totéž chtěj od ní. Nezapomeň, že má 15 a je teprve na začátku a o to víc se to na ni podepíše a bude si sebou prvotní zkušenosti nést dál. Takže to mysli vážně. Přistupovat do vztahu hned s tím, že je jen na chvíli, je jako bys ho předem odsoudil k  záhubě. Vždyť ona se tou Tvou vysněnou holkou může stát! Co je v dnešní době desetiletý či větší věkový rozdíl?

Vše ovšem záleží na tom, jaká ta Tvá patnáctka je…

 
13.08.2014 16:53 Uživatel: Zdislaf
Věk:  22
0-100
Téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)
Text uživatele: 

Pavla: Poznal jsem ji na zájezdu pěstounských rodin v Alpách, kde jsem si všiml, že ze mě nemůže spustit oči. A když jsme se pak setkali na dalším zájezdu v Itálii, už jsem takto byl postižený i já je to pěstounské dítě, nejspíš romka. Jsme zatím v kontaktu pouze elektronicky, ale za dva týdny se budeme moci vídat osobně. O vztah projevuje velký zájem. Netvrdím, že jsou patnáctileté holky posedlé sexem jen už projevila zájem dostat se mi do kalhot a já nechci, aby si myslela, že protože je mi přes dvacet, vyžaduji to od ní. Toť vše.

 

Jinak Vám, dámy, moc děkuji! Dodaly jste mi odvahu a sílu. Protože má osobní "vrba" mě v tomto případě okamžitě zavrhla a otočila se ke mně zády. Děkuju!

 
14.08.2014 21:41 Uživatel: Inka
Věk:  55
Téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)
Text uživatele: 

15 let, tak to je ještě pod zákonem ne? nebo je to dnes jinak?

Úplně mě děsí, jak to máte nalajnované, tu budoucnost. Jdete si za svou vizí  a jste zaskočený takovou přirozenou věcí. Moc o tom přemýšlíte-jestli Vám vztah přinese nějakou výhodu, nebo nevýhodu - její intelekt zřejmě nevýhodu ve společnosti. Kam se poděla romantika. Proč to dopředu řešíte? Prostě žijte tak, jak to cítíte. Jdete na to moc rozumem.

A jestli se bojíte a potřebujete mít dopředu napsaný scénář, nebo pociťujete nad ní lítost a chcete ji zachraňovat a dávat jí šanci, tak ji nechte být. Cítím z Vás jakýsi kalkul.

Poslechněte co Vám napoví Vaše srdce a podle toho jednejte a nikdy neuděláte nic špatně. Nikdo Vám neporadí líp než víte Vy sám.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah s patnáctiletou dívkou - má to smysl? (je mi 22 let)
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 1655x
Kde na rande v době korony? 12 2587x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 2659x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2268x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 3407x
Společné bydlení 40 1865x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1280x
Co darovat na MDŽ? 2 732x
nechtěně 1 917x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 964x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny