Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou

30.08.2017 09:26
Uživatel: Pablo
Věk:  30
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Dobrý den,

obracím se sem jelikož si poslední dobou nevím rady.

Jak název napovídá. Mám vztah s vdanou ženou která má jedno dítě s manželem. Jsou spolu cca. 10 let (2007-2017). Abych došel k onu problému tak to trochu zkrátím.

Její manžel o všem vi ale rozvádět se nechce a rak je to tak ze vždy když za mnou jede tak bere sebou i syna, což se manželovi nelíbí, ale prostě i tak rozvod ne.

Ten problém nastává v tom když přijede, tak její syn je úplně v pohodě. Baví se se mnou a rozumíme si jen mám pocit ze ve všem se mnou soupeři. Když je doma s mamkou a jeho otcem, nejeví o ní velký zájem, hraje si, kouká na TV atd. Jen když jsem s ni já tak například ji chci políbit, držet se za ruku tak tu vzniká jakoby ono soupeření nebo žárlení.

A nakonec se pohádame my dva s tím mi i kolikrát řekne ze jsem věděl o všem a jestli se mi to nelíbí tak si mám najít někoho svobodného. Asi nejvíce problém nastává večer kdy si dojdou na záchod a slyším " mamko budeš spát se mnou viď " tak to mě nejvíce mrzí pac je u mě par dni a chci vedle ni usinat a probouzet se. Kd Už se to řešilo ze se chlapec zápal a partnerka šla spát ke mě ale to vydrželo jen cca tři dni pak chlapec nelenil a když se c noci probudí rak si pro maminku přišel.

Asi bych na závěr dodal to ze chlapec s maminkou doma spí již od narození. Tím pádem není zvyklé spát samo, dokonce ani s jeho otcem nechce spát pouze s mamkou, jelikož jejich manželství je čistě papírové, tak nebylo zapotřebí tuto situaci řešit.

Tak to by mělo být asi tak vše, zřejmě jsem se potřeboval vypsat.

Omlouvám se za styl psaní ale píšu na mobilu. Tak snad mi to odpustite. Hezky den všem Pablo S partnerkou od začátku poznání chceme být spolu jen teď máme takové horší období.

Jsem o par let mladší než ona.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2093x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vztah s vdanou ženou
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.08.2017 11:56 Uživatel: satam
Věk:  61

Město:U Německa

Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Co znamená "malý syn"? Jsou mu 3 roky nebo už 9 let? Je to rozdíl, protože z toho by mělo vycházet jak se k němu chovat.

Dále: Jak dlouho tenhle "nenormální" stav trvá, jak dlouho jste milenci? Asi bude rozdíl jestli trvá 5 let nebo 2 měsíce, že?

A hlavně by sis měl rozmyslet budoucnost. Chceš v takovém "trojúhelníku" žít i třeba za 10 let? Zdá se, že momentální stav vám všem vyhovuje, což je ale varovný signál hlavně v případě tvé milenky. Má zadní vrátka, manžel se rozvádět nebude, takže ztráta milence pro ni nebude nijak bolestná, protože nějaké "pálení mostů" není v plánu - viz i "řekne, že jsem věděl o všem a jestli se mi to nelíbí, tak si mám najít někoho svobodného" 

 
30.08.2017 19:31 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

spravne QA

 
30.08.2017 12:17 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Všichni tři jste totálně nezodpovědní a značně bezohlední - tím myslím tebe, ji, i manžela.  

Napadlo tě někdy, co z tohohle musí to dítě mít v hlavě za guláš? Jak se na něm všichni tři podepisujete - a to včetně tebe? Asi nenapadlo. Tak nad tím přemýšlej. Co třeba to dítě teď má za mužské a ženské vzory.

A že to není tvoje starost protože to není tvoje dítě? No začal sis se sobeckou ženskou, co je pro své potěšení schopna lidem okolo ubližovat - protože to je přesně to, co ona dělá. A ta ženská má dítě a kdybyste byli spolu, tak za něj máš taky zodpovědnost. Takže to je tvoje starost.

Takovéhle ženské by ses měl obloukem vyhnout.

Kdyby ona měla nějaký charakter, myslela by především na to dítě. Což znamená, že by netahala dítě k milenci, ale rozvedla se a vyřešila nějakou péči. Našla si k sobě chlapa, kterému to dítě nebude překážet. Ona k rozvodu souhlas manžela nepotřebuje - a pokud se na to vymlouvá, tak s tebou prostě jen nepočítá. Má tě jen jako dočasnou atrakci. Manžel dítě používá jako způsob vydírání a ona ho sebou tahá jako by to byl nějaký kufr.

A tohle je člověk se kterým chceš spojit svůj život.

Já chápu, že jsi zamilovaný, ale myslím, že by ses měl snažit sundat růžové brýle. Kdo je co zač poznáme nejen z toho, jak se chová přímo k nám, ale i jak se chová k ostatním. A ta tvoje ženská nebere ohledy na nikoho krom sebe.

Obávám se, že tento vztah se ti jedině vymstí.

 

 
30.08.2017 17:55 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Jste všichni hlupáci a odnese to jen to dítě. Co čekáš, když je zvyklý spát jen s mámou? A jistě, asi má dojem, že mu ji bereš, tak proto soupeří.

Není to jeho vina, ale vás všech, měli byste si uvědomit, jak hluboce ho poškozujete a nadále můžete a snažit se mu pomoct. Kdyby byl v pohodě, nereagoval by takto.

Všichni jste neuvěřitelní sobci, kteří myslí jen na sebe a využívají k tomu dítě, které tomu, co se děje, sotva rozumí.

 
30.08.2017 18:06 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Každopádně, kdyby se rozvést chtěla, tak to udělá. Stačí podat žádost o rozvod a pokud tu žádost nezruší, tak je za půl roku soud rozvede sám… Jak dlouho spolu jste? Kolik je tomu dítěti let? Její manžel ho odmítá hlídat kvůli milenci, nechce ji v tom podporovat, tak ho bere sebou. U nich doma musí být pořádně dusno a to dítě vše vnímá a rozhodne se to už na něm podepsalo. Bojí se, že přijde o svou mámu, proto s tebou tak soupeří, dle mě domněnky. Ještě asi není tak velké, aby dokázalo rozlišit, že je v jiné roli, než ty.  

 
30.08.2017 18:22 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Jen dodatek, kdybys byl správný chlap a fér, tak bys jí řekl, že do toho půjdeš jen v případě, až si vyřeší manželství… tys to toho šel i i když jsi věděl, že má rodinu.  

 

Ona se podle mě nerozvedla proto, aby si tě otukala, aby zjistila, jestli to s tebou bude lepší, nebo horší a raději na v zůstat u manžela. Její manzel doufá, že ji to přejde.  

 
30.08.2017 18:45 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Mlade pani vychazi vsechno podle jejich predstav. Je zabezpecena, ma dite, milence.  A vy dva, s prominutim pitomci, ji v tom divadle jeste podporujete.
Nejrozumnejsi v tomhle vztahu je to dite, ktere brani svoji mamu, jako pes brani sveho panicka! A nejsmutnejsi je, ze prave on jednou  skonci u psychiatra!
Jsi dospely chlap. Sam asi dobre vis, ze tenhle vztah nema budoucnost. I kdyby se rozvedla, jeji dite bude vzdy na prvnim miste. Ty jsi jenom dalsim kasparkem v tomhe divadle. A verim tomu, ze kdybys ji opustil, okamzite si najde nahradu. Kdyz uz spolu chcete zustat, tak z toho alespon vynechte to dite. Deti ve skolce kresli rodinu. Zajimalo by me, co tenhle chudacek na ten obrazek nakresli?  Myslis, ze ty bys to jako male dite takhle ustal?

 

 
30.08.2017 19:59 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Sdílím tvůj názor.   Lištičko.

 
31.08.2017 23:11 Uživatel: Putin
Věk:  10
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Dítě přichází o ty, co má rád - co má dělat?

 

Jste cizí element, nemáte tam vůbec co dělat. Ničíte cizí rodinu, ničíte domov cizímu dítěti - a potenciálně i jeho schopnost prožít dětství bez traumat a v úplné rodině.

 

Manžel musí snést libovolné ponížení od ženy, a vy jste a ještě více budete ve stejné roli. Ona si bude dělat co chce - a budete časem dělat (pokud už neděláte) stejného pitomce jako její manžel. Pokud budete spolu (což stěží), tak vy na tom budete stejně či podobně jako její současný manžel. Žena je zvyklá, že muži ji podkuřují a ona si pouze užívá.

 

Prostě žena, která si hledá pitomce. Sebevědomý a normální muž by jí dávno kopl a rozloučil se. Normální manžel by se s ní rozešel nebo si vás našel, jednou rukou vás přizdil ke zdi garáže, a druhou vám ručně a univerzální řečí vysvětlil, že neděláte dobře.

 

Nevím, co od toho čekáte, ale život vám to vrátí dokonale. A pokud byste tuto ženu získal, dobře vám tak a já vám tu pitomost z celého srdce přeji. Jen byste mohl myslet na to dítě.

 
01.09.2017 10:07 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Text uživatele: 

Taky nějak nechápu smysl tohoto počítání. Nemá to výhody, nemá to budoucnost.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah s vdanou ženou - její malý syn žárlí a "soupeří o ni" se mnou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 2964x
Kde na rande v době korony? 13 3237x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 4121x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2969x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4047x
Společné bydlení 41 2369x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1705x
Co darovat na MDŽ? 2 1046x
nechtěně 1 1270x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1376x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny