Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek

13.09.2016 13:03
Uživatel: sasandokan
Věk:  30
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Čau, zvažuju, co dát svým rodičům (padesátníci) k narozeninám. Zdá se mi, že každoroční vybírání darů je pořád náročnější. Máte někdo zkušenost s obdarováním rodičů tímto způsobem (zážitkem)? Podotýkám, že ti moji jsou spíše konzervativní.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1882x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Obdarování zážitkem, dárek pro rodiče
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.09.2016 14:29 Uživatel: Gabča
Věk:  21
Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Text uživatele: 

Ahoj,

 

tak pokud jsou spíše konzervativní, zkus jim darovat nějaký poukaz na wellnes pobyt, relaxační pobyt v lázních, degustaci vína nebo něco takového. Myslím, že každý by si rád zajel někam odpočinout. Pokud jsou sportovně založení tak to může být třeba nějaký pobyt někde s možností turistiky/cyklistiky. apod.

Jestli něco dobrodružnějšího tak třeba vyhlídkový let někde nad pěkným místem?  

 
13.09.2016 15:37 Uživatel: karla
Věk:  18
Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Text uživatele: 

AHOJ myslím si   že má Gabča pravdu darovala bych jim poukaz na ten pobyt.   Každý  se rád zastaví a vydechne že.

 
13.09.2016 17:27 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Text uživatele: 

Zkušenost mám, ale trochu problematickou.

Zážitkový dárek jsem dávala jen tátovi, šlo o krátký výlet, který měl tematickou spojitost s jeho hobby, myslela jsem si, jak jste se skvěle trefila a podotýkám, že táta konzervativní nebyl ani trochu.

Radost měl, to ano, ale realizaci provázelo spousta potíží.

Bylo to samozřejmě pro dva, pro něj a jeho ženu, ale on nakonec chtěl vzít ještě vnučku a tudíž ještě bráchu nebo švagrovou nebo oba, měli problém domluvit termín, protože buď neměl čas někdo z té jejich skupinky nebo neměli volnou kapacitu tam v tom místě, nakonec se to celé odehrálo docela ve stresu.

Zpětně to sice podávali jako humornou historku typu: "takhle to dopadá, když se ta naše rodina někam vypraví", takže toho nelituji, ale popravdě příště bych zrovna jemu zážitkový dárek už nedávala.

Tím ale zážitkové dárky vůbec nezavrhuji a určitě nějaký takový dárek budu ještě mnohokrát v životě pro někoho zvažovat, ale myslím, že se takový dárek snadno zvrhne v "danajský dar" a chce to se opravdu dobře rozmyslet, jestli v průběhu realizace nemůže být něco, co dotyčného nebaví, třeba že se musí někam objednávat, hledat a hlídat termín, vyčleňovat si nějaké speciální volno, cestovat daleko a tak různě…

A sama jsem i jeden zážitkový dar nechala propadnout - nebyl to klasický zážitek ze zážitkové agentury, ale poukaz na nějakou speciální masáž, ale byl termínovaný a i když na to byl možná čtvrtrok, tak jsem to stejně odkládala tak dlouho, až to propadlo.

Ale tak může dopadnout i jakýkoliv jiný jiný dar - X různých spotřebičů, co jsem porůznu rozdala příbuzenstvu, myslím nikdy neopustilo skříňku, kam bylo po oslavě uloženo.

 
13.09.2016 17:47 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Text uživatele: 

Já nevím, zda Tvoji rodiče jsou  třeba trochu pro adrenalin. My jsme se ženou dostali let letadlem nad tu část země, kde jsme nejraději. A dooopravdy stálo to za to. Tak že je velmi těžké radit co vymyslet aby všichni byli spokojení. To musíš Ty vědět co by jim přišlo vhod a z čeho by měli vynikající zážitek.

 
14.09.2016 06:22 Uživatel: Fella
Věk:  29
Téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Text uživatele: 

Já jsem např.  své mamince koupila k padesátínám kompletní službu - kosmetika, manikúra, pedikúra s masáží chodidel, masáž zad a šíje… poukaz do studia v našem městě - normálně kosmetický salón, kde dělají i masáže, pomohli mi to sestavit dle mých požadavků. Moc ráda se zrelaxovala a byla max. spokojená A měla  to tak, že se mohla objednat na termín, kdy to vyhovovalo jí. No a oba rodiče jsem pozvala do restaurace, řekla jim ať si vyberou, co chtějí a zaplatila jsem jim to od pití, předkrmu až k zákrmu Nebo Vás může inspirovat, že na jejich výročí svatby tatínek objednal/zaplatil noc na horském hotelu, zamluvil největší pokoj s největší vířivou vanou a mamce to do poslední chvíle tajil. Vyvezli jsme na ty hory, do krásné přírody, oni si tam spolu zašli na oběd, užívali si to, pan čisník přinesl klíče a přhlašovací papíry a mamka koukala, co to jako je… a táta: "No, piš, my tady spíme a máme to i s večeří a snídání". Táta táhl s sebou ještě šampáňo a svíčky v batůžku do té vířívé vanya udělal tak milé večerní překvapení Tak to může být trocha inspirace i na dárek pro Vaše rodiče

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Dárek pro 50leté rodiče - zážitkový dárek
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Bojím se svého otce 2 2543x
Hádka s mamkou kvůli mému autu 3 1533x
Táta pijan, můj život s alkoholikem 10 1431x
Má matka by mě nejraději nechala bez peněz 3 1295x
Táta se mnou nemluví,pro mámu je nejleší to co vymyslí ona. 11 1451x
Matka mě pořád kontroluje 17 1830x
Pomozte mi, chci utéct z domu 6 2074x
Nevlastní otec - postavit se mu a riskovat násilí nebo se zbaběle odstěhovat? 5 1175x
Soužití s mojí mámou 6 1736x
Prosba o pomoc 7 1530x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny