mojra.cz

Téma: Rodiče chtějí abych se rozešla se svým přítelem

09.03.2012 15:47
Uživatel: marketa1989
Věk:  22
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

dobrý den!

chtěla bych vás požádat o radu nebo aspoň o názor! mam takový problem s mim přítelem se kterym jsem uz 5 let! celích pět let žijeme v bytě mích rodičů ale moje matka se před těmi pěti lety odstěhovala na chalupu se svým přitelem. s otcem se rozvedla! tata jezdi v kamoinu a celou tu dobu jezdí na vikendy k nam domu se vyspat a vyprat věci! časem začla jezdit i moje sestra ktera dřív bydlela s mamou na chalupě ale ta se rozhádla na nože s mamky přítelem tak začla jezdit sem knám! ale setra se rozhadala i s mim přítelem.. takže tu nastala situace že když setra přijela na víkend tak můj přítel odešel pryč! .. časem sem se domluvila s mamkou že se sestra odstěhuje protože sem tady nechtěla platit nájem když neni byt celej můj! stim že tata sem může jezdit. přítel s tim souhalsil ale neuplynuly ani 3 měsíce kdy se sestra odstěhovala a už sem nedojíždí.. tak mu začal vadit i můj otec! protože teď mají  malo práce a tak je tu skoro každý viken a i tu býva 5dni protoze nevi kdy mu zavolají aby zase jel do prace! jenže svým postojem si poštaval mi rodiče a ty ted chtějí abych se sním rozešla! přítel chce abysme se odstěhovali někam do podnájmu ale mě to příjde jako blbost protože u nas jsou drahý najmy a abysme šli někam kde budem platit třeba i stejný penize ale za menší byt kde to nebude zařízeny a tady mame vše! taky bych chtěla už mit byt jen pro sebe a rodinu jen navštěvovat ale myslim si že nejsme na to finančně připraveny! je pravda že přítel ma velkou vyplatu ale ještě sme nikdy nedokazali sni vyjit! ja sme do roku 2011 chodila do školy takže sem přijem peněz neměla jen 4000kč od taty jako alimenty! minuli rok sem nastoupla jako servirka ale zbortila se mi pateř takze od ty doby marodim. budu marodit jeste měsíc a pak musim jit na pracovní úřad! je pravda že přítel je nezodpovědný a všechno má na haku (nechci to psát sprostě)! .. s tim soulasí a vadí to i jeho mamince a mrzí jí že je takovy její syn! je pravda že na jednu stranu si za to můžu sama že už sem nezakročila dřív a nehonila sem ho bičem! jenže já sem nikdy nechtěla být fůrie a hysterka! ale asi sem měla být! a já teď nevim co mám dělat.. rozejít se snim kvůli rodičům aby byli spokojený protože ho nemusí a nebo s nim zůstat ale být v mlynským kole mezi nim a rodinou! nevim jestli mi dokážete nějak poradit protože sem ani nejde všechno vypsat do podrobna tak jsem to vzala trochu okrajově! ale budu velice ráda za každou odpověď! děkuji moc a přeji hezký den markéta

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.03.2012 20:09 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Rodiče chtějí abych se rozešla se svým přítelem
Text uživatele: 

Ahoj,

   no, není to lehká situace, když rodina přítele nemá ráda.

Ale řeknu ti to takhle. První lásky-a obzvlášť ty začínající v 15, 16, většinou nevydrží. Jednou jistě přijde ta zvědavost jaké je to jinde... Nehněvej se na mě, ale byla jsem v podobné situaci. S přítelem jsem taky bydlela v našem bytě, taky pracoval, pak ho vyhodili a protože byl podobný flákač jako ten tvůj, napsal na internet inzerát a seděl doma a čekal až se mu někdo ozve. A hrál hry na pc. Já chodila do školy, na brigády a ještě jsem táhla domácnost. A nakonec jsem povolila. Prostě to nešlo a začla jsem se sama sebe ptát jestli to je to, jak má ve vztahu fungovat 19ti letá holka. Bolelo to, ale dnes jsem ráda, že už nejsme spolu. Mám celkem velké ambice a potřebuji podporu a přítele, který bude mít také cíle a bude mě motivovat.

   Pokud je přítel nezodpovědný, je dobrý pro takové to ošahání vztahů, ale do života ani omylem. Pak nebudeš vědet kam dřív skočit a on přijde domu a zapomene vyzvednout děti ze školky... Pokud seženete nějaký byt, možná by to nebylo od věci tam jít-v tuto chvíli dochází na lámání chleba. V momentě, kdy budete mít jen svoji domácnost a nikdo do ni nebude zasahovat. Brzy zjistíš, zda s jeho nezodpovědností budeš schopna a ochotna žít. Když jste v bytě tvých rodičů pořád jste v "bezpečí"-vaši tě nenechají vystěhovat. Až to bude byt tvého partnera a tebe, tak poznáš.

 
10.03.2012 09:04 Uživatel: Julie
Téma: Rodiče chtějí abych se rozešla se svým přítelem
Text uživatele: 

 Tvůj přítel není kvalitní partner pro život. Jednoznačně rozejít, ale né kvůli rodičům, ale kvůli sobě. Pokud už teď vidíš chyby, tak to asi něco znamená, ne?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rodiče chtějí abych se rozešla se svým přítelem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Matka mě pořád kontroluje 5 123x
Pomozte mi, chci utéct z domu 4 423x
Nevlastní otec - postavit se mu a riskovat násilí nebo se zbaběle odstěhovat? 4 303x
Soužití s mojí mámou 6 585x
Prosba o pomoc 7 531x
Mí rodiče nemají radost že mám přítele s dětmi - mám k nim úctu a divný pocit, když jsem s přítelem 2 570x
Kdy se odstěhovat od rodičů a opustit tak MAMAHOTEL? 4 773x
Nevděný otec - nerozumíme si a chce mě nechat vyšetřit psychologem 11 1110x
Strach z přísných starostlivých rodičů - jsou nepředvídatelní 1 838x
Přítel mamánek závislý na své matce - na vše se jí ptá a všude ji vozí 8 1041x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 4
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 4 témata
Počet témat celkem: 15832
Počet odpovědí celkem: 171846
Počet registrovaných: 4762 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: vztah
Nejkomentovanější za 7 dní: Matka mě pořád kontroluje
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny