Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost

26.09.2013 02:14
Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Ani nevím jak začit… Třeba takto: Napíšu Vám asi trochu situaci.

     V současné době jsem sama s 9měsičním dítětem, bydlím u rodičů. Rodiče pracuji mimo město takže vlastně jsme sami doma.

   S bývalým přítelem jsem se rozešla už ani nevím kdy. Spolu jsme byli 2,5 roku, další rok jsme byli vedle sebe - žili spolu ale nam to neklapalo. 2012 (poslední rok co nam neklapalo) jsem přišla o práci z organizačních důvodu - likvidace firmy. Ve výpovědní lhůtě jsem otěhotněla (neplanovaně, a hlavně v době kdy jsme se s bývalym partneren merozuměli se), a dlouho jsem přemyšlela jestli dítě vůbec nechát - bez práce, bez peněz, v nefunkčním vztahu. Tak jsem se objednála na potrat. Co se tyče toho jestli mám nebo nemám nechát dítě, tehdější přítel mně řekl, že nechá to na mně. Tak že jsem  se rozhodla.   A v 7h ráno už jsem odvolávala potrat - ted mám krásnou holčičku kterou bych nevýměnila za nic na světě.

  Holčička se narodíla o několik měsiců dřívé, tak že jsem vlastně zůstála s bývalým přítelem. Jako káždá žena jsem doufála že dcera nas sblíží - bohžel, zmilila jsem se, - opak byl pravdou a drsnou realitou.  

      Dřív jsem myslela že lidi se rozcházeji kvůli nevěře, tyraní, mlácení, chlástu, drogam a t. d. Dnes vím že jsou i jini důvody k rozchodu - jako třeba když nastanou vážné problemy a jeden z partneru změni se o 360stupnu. Vlastně on se nezmění ale ukaže se jeho práva tvář - nepomáhal, rejpal, nadával že jsem jemu zkazila život a t. d. A jednoho dne, kdy na mně toho psychicky bylo moc, jsem sebrala se a odjela k rodičům. Bývalý ani do dnes nepochopil proč jsem odešla.


   Dnes jsem sama s dcerou - nevím co bude dál, ale každopádně bych chtěla úplnou rodinu a možna i ještě jedno dítě.  Jak jsem se přestěhovala se k rodičům tak jsem zjistila že tady nemám žádné kamarady ani známé. Tak jsem napsala inzerat že hledam maminku s dítětem na procházky. A vyšlo to - mám maminky s dětmí na procházky. Ale co partner? Jak ja, matka samoživitelka ktera nikam nechodí (krom na jednou za týden s nějakou maminkou na procházku a kurzy plavání pro miminka na 8:30ráno), může najit chlapa, který by chtěl ženu s dítětem?

    Otazka zné: a co ted? jsem sama s dítětem a ráda bych už měla partnera který by o nas staral se a ja starala se o něho a dítě, třeba i s nim bych chtěla dálší dítě? Ale kde ho najit, když ja v podstatě sedim jen doma?  Taky nedokážu si představit jit třeba na rande s kočárem (za podminky že ten potencialní chlap už je). O čem bych vůbec s tim chlapem bavila se - o plenach a sunaru? Já už ani nepamatují jak to rande vypada, na což tam jit s dítětem.  

    Nevím, možna to je ještě brzo na nového chlapa (od bývaleho jsem odešla v únoru), ale sama už byt nechci.

Budu ráda za jaký koliv příspěvek.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2270x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Bez partnera, ale s dítětem - co ted?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.09.2013 05:44 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

A co tak zkusit internet … néé, nekamenovat prosím, i na netu jsou hodní a slušní muži, stejně jako ty či já.  

Když někdo tvrdí, že net je pro zoufalce nemá pravdu. Je tam spousta lidí, kteří nemají možnost někde někoho potkat a čekat na "náhodu " se nevyplácí. Můžeme samým čekáním i umřít.  

 

 
26.09.2013 23:27 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

Hm… no na internetu už jsem byla i zaregostrovana jsem, jen jsem ještě neodvážila se dat inzerat na heledaní partnera. Víš, ja dívám se třeba na inzeraty na netu, kde muž chce poznat ženu a kolik jemu je let a že je zajištěný a t. d. , ale 95% mužu ktere dávají inzerat nedávaji svoji fotku, což z toho así těžko taky poznam s kym bych třeba měla jit na schuzku (kyby taková schuzka měla by byt). Kdyby to byla třeba výměna foto tak to bych výměnila se s půlkou města ve kterem bych chtěla toho muže najit. Tak to můžu napsat inzerat a vyvěsit ho se svoji fotkou na všech slupcich města.  No, nevím, nevím…  

 
26.09.2013 09:28 Uživatel: Julie
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

  Tak seznámit se můžeš kdekoliv i v čekárně u dětské lékařky. Spíš bych asi oddělila kočár a rande, pokud tedy nenarazíš na tátu, který zůstal sám s miminkem. A rozhovor může být o čemkoliv, pokud půjdete do kina tak o filmu, politice, knihách, Tvoje dětství, jeho puberta. , . ,, . vždyť je tolik věcí o čem se dá klábosit.

 
26.09.2013 23:30 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

No, u nas včekárně dětského lekaře jsou bud maminky, bud maminky s tatinky (samozřejme s dětmi).  

 
27.09.2013 15:46 Uživatel: Julie
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

   Tak v čekárně alergologie, nebo logopedie, to máš fuk. Prostě na lásku narazíš kdekoliv, věř mě. Já vozím syna na fotbal a tam je rozvedených otců hafec a bavíme se o všem, kopačky, štulpny, trenér na ně řve, úkoly do školy, počasí, dovolená. , . , . , . možnosti jsou!

 
27.09.2013 19:21 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

Já totiž bohužel nemůžu oddělit kočár od rande. Bydlím sama, a mít hlidání kvůli rande kdýž kojim každé 3h.

 
26.09.2013 23:42 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

Vítě lidi, jsem sice sama ale na čele to napsaný nemám. A to je právě ten háček. Ne že bych zítra ráno začala psat sobě na čelo JSEM SAMA ale S DÍTĚTEM! Ale pokud budeme bavít se logický, tak i ten chlap ktérý vedle mně projde (i v ti čekárně), mně ani nemusí všimnout, protože myslím že jeho ani nenapadne že TATO ŽENA S DÍTĚTEM ráda by seznámila se. Chlap v čekárně spiše si řekne: CHLAP JE V RÁCI, ŽENA S DÍTĚTEM U DOKTORKY. Na tom myslím jeho ZÁJEM skonči.

  Nevím, možna se milim, ale myslím že žena která je sama (bez dítěte) snadnějc najde parnera, pozornost, a i tak, ji všimnou prostě hned. Na maminku s dítětem myslím nikdo moc nedíva se.

   Tak že…  

 
27.09.2013 07:54 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

Leni, s něčím souhlasím, ale ne se vším. Hodně lidí se bojí oslovit druhého z důvodů výše popsaných … je to žena s dítětem, takže asi zadaná.  

Já taky mám dítě a jsem rozvedená, ale vím, že to není překážka. A k tomu netu. Pokud máš tyhle představy, tento vzorec v hlavě, že na seznamkách chlapi nemají svoje fotky, že jsou to úchyláci… hádej, kdo ti bude psát.  

Mého pana domácí jsem poznala na netu. Neměnila bych. Sezobla jsem zlaté zrno a řeknu ti, takových tam bylo více.  Všude jsou darebáci a slušní lidi. Je jen na tobě, jak to vidiš ty. Já věřila tomu, že internetová seznamka mi může pomoci a … stalo se. A navíc, zůstalo mi z té seznamky spousta kamarádů.  

Ale pokud tvůj postoj bude ten, že dítě je zábrana, tak bude. Vše je v tvojí hlavě a mysli.  

A jak psala Julča… seznámit se jde všude, i když to není tak snadné.  

 
27.09.2013 19:51 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

Víte lidi, možná já Vám tady jevím se jako pessimista, ale ono to tak není. Jen jsem byla zvyklá na něco jiného -  mohla jsem se seznamit kde koliv a s kym koliv a bez problému a beze jakeho koliv stydu, a hlávně neměla jsem dítě. Ted bohužel s tím mám problem a ani nevím proč - možná to bude změnou hormonu, možná proto že po narození dítěte hodně věci vídim už jinak. Tak že už nechci moc experementovat. Neřikam že jsem byla nějaka mrcha a jen lovila chlapy, to vůbec ne, jen dřív všechno bylo jiné. Tak že ted vůbec nedokážu si představit psát inzerat na hledaní patnera. Vím že zazní to dívně ale já fakt nevím jak napsat inzerat vyloženě pro hledaní partnera. Snad nebudu psát: "Hledám partnera pro vážný vztah a kamarada pro své dítě". Nevím jestli mám si k tomu inzeratu přidávat foto? Já vím, foto zvyšuje šanci potkat muže ale… Můžu tam dat třeba jen foto svého dítěte?

   Jsem společenský člověk, tak že byt 24h jen s dítětem tak to občas leze na mozek. A hlávně jak se řika: ve dvou se táhne lepe!

    Tak že?

 
21.11.2013 03:35 Uživatel: hanz
Věk:  21

Město:vitkov

Téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Text uživatele: 

vidiš to ja si našel holku s dcerkou 4,5 a 2 roky sem byl s něma vlastni nemam tak jsem si zkusil otcovstvi sem na nich utratil dost pěnez v ramci možnosti nakonec si našla jineho  kteremu nevyhovovalo že ma děcko a poslal ji do prdele  myslela si že klofla terno

když sem měl prachy narval jsem co sem měl do ni a domale a ten kterereho měla potom měl sice vic pěněz ale nebylo mu blbe si z ni udělat služku koupit mikinu za 2000kč a nedat ji ani korunu na malou hold byla trochu naivni a ja už sem malou začinal brat jako vlastni taky už se s vrttevniky nemam o čem bavit klidně bych se seznamil jesi ti nevadi věkovy rozdil

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bez partnera a s dítětem - přála bych si hezkou budoucnost
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny