Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?

06.10.2016 08:20
Uživatel: jana2
Věk:  28

Město: Brno

Odpovědí na téma: 18
Text: 

Dobrý den,

nevím co dělám špatně, ale jsem dlouhodobě bez partnera a chlapi mě hodně z nich ignoruje nebo chtějí jen na sex.

Já bych chtěla dlouhiodobý vztah. Zdá se mi to nebo slušní chlapi vymřeli?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4022x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: chlapi mě jen využívají
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.10.2016 09:18 Uživatel: Fella
Věk:  29
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

A neděláš špatně to, že máš prostě zakodováno v hlavě, že Tě buď ignorují nebo Tě chtějí jen na sex? A jak víš, že Tě ignorují? Ty jsi nějakého oslovila a on dělal, že jsi vzduch a že neslyší, nevidí? I když třeba potkáváš fajn chlapi, se kterými by mohl být vztah, tak Ty možná automaticky už myslíš na to, že z něj vyleze stejně to, co z těch ostatních  - jen sex, a možná tímhle přesvědčením to do okolí také vyzařuješ, i když to nechceš, ale tím jak se moc soutředíš na to, že to nechceš, to k Tobě víc přichází. Soustřeď se na vztah, ne na zneužívání a ignoraci. To nemusí být vůbec chyba v mužském pokolení a známka nějakého nastavení mužské společnosti. Když chce člověk měnit svět, svůj život, musí začít především u sebe. Když vidíš páry, usmívej se, těš se tím pohledem, přej jim to a netrap se u toho a nebuď smutná, či naštvaná a nenaříkej si sama pro sebe "Ach jo, proč oni jo a já ne, já si snad nikoho nenajdu, mě všichni jen zneužívají, ignorují a chtěji na sex, nic víc,   a pak mě zahodí… " a podobné věci, jinak tak s TEbou budou jednat stejně stále dokola. Představuj si, že i ty stojíš za plnohodnotný vztah a jak to může být hezké Určitě se Tvůj postoj, vnímání změní a to i ve skutečnosti, a okolí Ti to bude zrcadlit, nic není hned, takže to nečekej hned za hodinu, den, týden, měsíc. doba toho je různá a když to bude dřív, může Tě to jen mile překvapit

 
06.10.2016 09:55 Uživatel: Medvěd
Věk:  52

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Nevymřeli.

 
06.10.2016 10:00 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Hodně chlapů má na prvním místě sex. Takže obvyklý vývoj je setkání-kamarádi-sex-vztah. S tím, že fáze kamarádi se může přeskočit (nebo se to na ní naopak zadrhne). Mohu-li soudit podle sebe a svého okolí, tak je to netypičtější průběh. U mne s přítelkyní to bylo podobné a musím říct, že když mi na třetím rande "nedala", byl jsem rozhodnut se s ní dále nestýkat, ale kamarád mě přesvědčil, abych se s ní ještě jednou sešel. A to už dopadlo. No, jsme spolu přes dva roky a zatím to vypadá, že to tak zůstane.

 

Pokud do okolí vysíláš signál "sex ne", tak co myslíš, že si o tobě budou chlapi myslet?
- na sex není, bere ho jako nutné zlo pro udržení vztahu nebo jen pro plození dětí, dá to práci ji přesvědčit a pak bude sex jen na narozeniny a na Vánoce

- na sex už někoho má (milence, kamaráda s výhodami, … )

- má jinou sexuální orientaci

Ať to beru z jakéhokoliv konce, vůbec se nedivím, pokud takovou holku vyhodnotí jako "neperspetivní". Nebo máš nějakou výhodu, pro kterou budeš velmi vyčnívat nad průměrem, že bude chlapům stát o to se o tebe pokoušet déle? Jsi velmi nadprůměrně krásná, nebo bohatá, nebo něčím nadaná či máš snad jiné osobní kouzlo, pro které ti chlapi padají k nohám?  Ale uvědom si, že chlap, který netlačí na sex, má ty důvody podobné. Takže pokud obletuje nějakou slečnu třeba půl roku bez sexu, tak se s největší pravděpodobností vybíjí jinde (opět soudím dle mého okolí, kde jsou neúspěšnější donchuanové, kteří pořádají "kobercové nálety" s tím, že nevyjde ta, vyjde jiná)

 

Dáváš nějak najevo svůj zájem, nebo jen čekáš, kdo o tebe začne usilovat? Zkusila jsi nějakého kluka aktivně oslovit, sama ho někam pozvat (máme tu emancipaci), říct mu, že ti je s ním dobře, že se ti líbí, jako první mu dát pusu, … atd? Ono to "sedávej v koutě" už dávno neplatí.


Přestaň si říkat něco ve stylu "mám taky PRÁVO na lásku"… a vyraž ven a oslovuj lidi. Jsi holka, máš výhodu, většinu kluků potěší, když se o něj nějaká ženská zajímá.

 
06.10.2016 10:37 Uživatel: Fella
Věk:  29
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

No, je pravda, že pokud už žena vyzařuje zpočátku "chci vztah = rodinu, . (možná brzy i manželství) ", tak to na začátek trochu vyděsí. (ono by mě to teda vyděsilo i u chlapa), narážím na to, jak jsi napsal, že některá může brát sex jen jako akt na plození dětí. Na sexu začíná většina párů, jak kdy, jak kdo, ale některý ženský maj trochu jiný pohled na to, kdy s oním novým objevem začít sexovat. ale pokud se přitahují, tak jde nějaký ženský pohled často stranou a je to celkem rychlé , Jinak si myslím, že ještě dost žen toho chlapa tak trochu zkouší, jestli jim za tu další schůzku bez sexu ta ženská stojí a jestli přijde nebo ne, podobně jako jsi to měl Ty, ptž pak už většinou přemýšlí, že "by se to teda už mohlo stát, když 3x vydržel", poděkuj kamarádovi, kdybys nešel, tak bys o to po 4. tý přišel A možná i o fajn ženskou po více stránkách než jen v sexu I když já osobně nejsem v těhle věcech skeptik a řeknu, že by se našla i jiná, ptž bys o téhle vůbec neměl tušení jaká doopravdy je… ale stejně, víš jak Prostě to tak asi mělo být A myslím si, že ještě dnes (06.10.2016) někteří muži (ale je jich málo) nepřemýšlí jak Ty popisuješ, buď jsou tolerantnější a trpělivější, nebo bohužel někteří vychovaní v duchu "když mi dá hned, je to coura", ale i těch výrazně ubylo, doufám, takových je mi na jednu stranu líto, ptž třeba ještě nezažili, co to je se s člověkem čistě přitahovat a nepřemýšlet nad tím zda je nebo bude takovej nebo makovej. Když potkají ženu s podobným náhledem, je to štěstí, zase přeci jenom na každýho někde "čihá" vhodný protějšek Jen mu jít naproti

 
06.10.2016 17:49 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Milá Jančo, v nějaké dřívější diskuzi jsi psala, že jsi panna. Tak jak můžeš objedktivně zhoddnit, že tě chlapi chtějí jen na sex?

 
07.10.2016 08:19 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Pokud je to pravda, tak to hodně mění. Těm mužům, o kterých se domníváš, že jim jde jen o sex, nejde JEN o sex, ale TAKÉ o sex. A to je rozdíl. Ano, jsou i vztahy bez sexu, ale v takových je obvykle alespoň jeden z partnerů tak nějak "mimo normu" a ten druhý to buď (s) trpí (ať už "výměnou" za jiné kvality partnera, zejména ty finanční, nebo z nějakého jiného důvodu - z poholdnosti, nedostatku jiné příležitosti, "kvůli dětem", … ) a nebo se "vybije" jinde (ať už se souhlasem partnera nebo bez jeho vědomí).

Mám (no, spíše měl jsem, s ním je opravdu těžké vyjít) kamaráda, pro kterého sex opravdu není priorita, sexuální pud má velmi výrazně potlačen (dokonce se svěřil, že ani "samotného" ho to moc nebaví) a v životě si nachází jiné radosti. Na první pohled celkem dobrý partner - vypadá docela k světu, má peníze, dobrou práci, ale nedávám velké šance tomu, že by si někdy našel stálou partnerku. Nejraději je sám (sám chodí na výlety, sám chodí do kina, sám jezdí do zahraničí) a když už se dá s někým dohromady, tak spíše jen kvůli rozpočítání nákladů (tedy ve více lidech jedou do zahraničí, ale tam chodí každý sám), než že by měl nějakou potřebu sdílet zážitky. Život s ním, by nebyl životem s ním, ale "vedle něj".

Možná máš pocit, že poprvé by to mělo být s někým, ke komu jsi zahořela láskou a s kým už vydržíš celý život. Zklamu tě, tyhle představy se málokdy naplní a s přibývajícím věkem šance klesá. Ten pocit (a byl by to spíše jen pocit) jsi měla největší šanci prožít mezi 15. a 18. rokem života, jestli chceš čekat na "toho pravého", tak se také nemusíš dočkat.

Máš ještě jednu možnost - hledat mezi ortodoxními věřícími, ale co mám zkušenost s takovými lidmi jako pracovními kolegy, tak můžu říct, že žít bych s nimi nechtěl ani náhodou. Svoji víru nadřazují nade vše, dokonce i nad partnera, rodinu. Pokud sama nejsi členem "tohohle klubu", tak partner nebude nikdy 100 % tvůj, vždy se o něj budeš muset dělit s jeho vírou a vždy budeš až v druhé řadě. ¨

Jak říká, no poněkud "expresivně", jiný můj kamarád: " není mejdo, neubejvá", tedy jinak řešeno, není potřeba ji šetřit. Zkrátka, jestli máš sex ráda, neodmítej ho. Sex není jen biologická potřeba, má i skvělou "rekreační" a "relaxační" funkci. Nemusíš ho provozovat vždy s někým, s kým hodláš založit rodinu, stačí, když je ti s ním dobře (a třeba budeš mít štěstí a nakonec se z toho vyvine životní láska). Budeš šťastnější a tím pádem i pro všechny v okolí atraktivnější. Nikdo nestojí o člověka, který je naštvaný na celý svět a má pocit, že všichni lidi na téhle planetě jsou zde jen proto, aby mu ublížili. Ano, máš právo na lásku, ale o to právo se musíš přihlásit, nikdo nepřijde k tobě před dveře, nezazvoní a neřekne "jsem tvůj životní partner".

 
15.10.2016 08:13 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Milá Jana, čítam vyššie, že si panna. No, tak prosím ťa, začni  si život užívať… nebuď prehnane vážna. A ak čakáš na sex po svadbe, tak naňho nečakaj. V konečnom dôsledku by to mohlo byť takto aj tak na tvoju škodu. Ale s väčšou pravdepodobnosťou by ti to už takto nevyšlo…

 

Ak s tebou ale páni randia nejaký ten čas asi im nejde len o sex… ale pochopitelne, ak  by si sa im fyzicky nepáčila, nerandili by s tebou. Takto by to malo byť aj z tvojej strany. Predpokladám, že aj ten či onen s ktorým si nejaký ten čas trávila, ťa priťahoval.  Prečo ste to nikdy neposunuli ďalej?

 

Toho pravého určite stretneš! Jeden ten pravý totižto nikdy neexistuje, to preto je to tak, aby ak sa náhodou pomýliš a pošleš toho pravého dokelu (alebo on teba), ešte stále máš šancu byť šťastná .

 

Len by som ti poradila, preč s predsudkami a naučeným spôsobom života. Nebuď až taká vážna, nepotláčaj to, čo je prirodzené. A neboj sa zariskovať. Môžeš iba získať.

 

Nehľadaj len kamaráta na život, hľadaj si partnera.

 
06.10.2016 20:45 Uživatel: h.p.baxxter
Věk:  33
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Ahoj Jano myslím si že jsem nevymřel to by jsi musela nekoukat na přitažlivost a na peníze. Nebo že se nepodobaojí tobě nebo někomu z tvoji rodiny! Chceš kluka na vážný vztah tak mi napiš na email a domluvíme se na dalším postupu h.p.baxxter@email.cz

 
07.10.2016 09:50 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Mohu-li soudit dle tvého vyjadřování zde na fóru

http://www.mojestarosti.cz/poradna/sex-a-erotika/moje-milostne-trable/panna-ve-20-letech-bojim-se-prvniho-sexu-a-jsem-stydliva-i-pred-gynekologem.html

http://www.mojestarosti.cz/poradna/sex-a-erotika/moje-milostne-trable/pritel-masturbuje-u-porna-i-2x-denne-dnes-jsem-ho-nacapala-v-koupelne-u-umyvadla-jsem-z-toho-znechucena.html

tak ty jsi přesně ten typ člověka, který Jana nechce. Říká se tomu "sexuální loudil".

 

Jano, doporučuji, abys sama oslovovala muže, kteří se ti budou líbit. Budeš tím mít výhodu na své straně - ty budeš ta, kdo si bude vybírat. Místo čekání "kdo na tebe zbude", protože pak to budou právě takoví loudilové. Vyraž ven, mezi lidi. I kdyby to měla být třeba demonstrace pro nebo proti nečemu

 
07.10.2016 09:57 Uživatel: jana2
Věk:  28
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

díky, no já se snažím oslovovat ale vždy si vyberu zadaného nebo si píšu na internetu s chlapama, ale zatím to k ničemu nevede, chápu, že chtějí sex já taky, ale jak zde bylo napsáno, zatím jsem sex neměla, jednak nebyli příležitosti a jednak jsem nějakou dobu byla vážně nemocná takže jsem chlapi neřešila a čas utíkal, stydím se za to nikdo by to do mě neřekl a spousta chlapů si s pannou začínat nechce.

 
07.10.2016 15:13 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Seznamky jsou jedna z možností, i když já s nimi nemám dobrou zkušenost, to ovšem neznamená, že ty nemůžeš učinit jinou. Určitě se ale vyhni lití peněz do "prémiových" a "exkluzivních" seznamek. Z těch známějších mi v minulosti (nevím jak je to teď) přišla nejužitečnější seznamka Stesti.cz, ale jak je to dnes (07.10.2016) netuším. Můžeš zkusit i Badoo, případně kamarád si dost pochvaluje Tinder (je potřeba mít aplikaci na mobilu).

 

Spíše bych ale zkusil fyzicky vyrazit "na lov". Kamkoliv, kde jsou lidi. Sportovní akce, nějaké městské slavnosti a fakt i ty demonstrace (kamarád takhle loví holky na demonstracích pro ochranu zvířat, říká, že je to tam samá ženská a všechny strašně chtějí řešit proč tam jsou a co by se mělo dělat, atd.). Prostě co ti je sympatické. Výhodou je, že tam máš šanci potkat někoho, kdo ti bude názorově blízký.  

 

To, že jsi panna bych úplně nevěšel hned každému na nos. Někoho to může odradit (třeba já bych měl obavu, jestli nejsi nějaká "svíčková bába" a asi by nebyl čas, chuť a prostor neustále vysvětlovat, proč vlastně stále jsi panna), na druhou stranu posiluje mužskou ješitnost "být první" (ano, přiznám se, i mně by to lichotilo). Zkrátka některé vhodné kandidáty to může odradit a naopak to přitáhne řadu nevhodných, různé sexuální loudily (viz ten zde v diskusi), lovce trofejí a podobně. Tuhle informaci bych sdělil až tomu, komu bude určena a nemyslím si, že by to mělo chlapce "od akce" odradit.  

 

Když už jsme u těch možností seznámení - já v Praze chodím na akce Gettpallu (http://gettpal.com/home/),  podle info na webu mají pobočku  i v Brně. Organizují různé výlety, návštěvy divadel, sportovní hry, výlety na kolech atd. I kdybys tam nenašla životního partnera, můžeš tam najít kamarády. Ať už to bude "jen kamarád", nebo "kamarád s výhodami" (já na jedno takové kamarádství s výhodami dodnes vzpomínám jako na nejhezčí období mého života a rozhodně bych neměnil - byl to nádherný, "bezstarostný" čas, ).

 

A že narážíš na samé ženaté? Holt chlapi obvykle hledají mladší holku než jsou sami, cca o 5 let a kolik chlapů nad 30 je svobodných? Buď musíš snížit nároky (a teď je otázkou, jestli raději snížíš nároky na vzhled, nebo na povahu, majetek, nebude ti vadit rozvedený a/nebo s dětmi, … ), nebo se zaměřit na mladší. Ale od těch moc nečekej, že tě budou sami obletovat, ty musíš začít lovit ty. Nebo zkusit ulovit ty, kteří se sami nerozhoupou, ať už proto, že sami neví, co vlastně chtějí, nebo jsou moc introvertní a podobně.  

 
08.10.2016 18:20 Uživatel: h.p.baxxter
Věk:  33
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

 

Pro nevhodnost (vulgarita, napadání apod.) byl příspěvek smazán správcem webu.  

 

 
08.10.2016 18:30 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Ano, nyní jsi tu svojí údajnou psychickou vyspělost předvedl dost názorně 

 
08.10.2016 18:39 Uživatel: h.p.baxxter
Věk:  33
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

 

Pro nevhodnost (vulgarita, napadání apod.) byl příspěvek smazán správcem webu.  

 

 
08.10.2016 19:00 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Vážený mladý muži, v žádném případě se nesměji ani panictví, ani nemoci, nic takového jsem nikde nepsala. Reagovala jsem pouze na tu směs písmen atd. dohromady tvořící sotva čitelný a ne úplně srozumitelný projev (včetně urážek) oné údajné duševní vyspělosti, který tu nejen v tomto tématu dnes (08.10.2016) předvádíš.  Sbohem! alt

 
08.10.2016 19:13 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Olin opět na scéně…

 
15.10.2016 07:57 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

Možno na nich príliš tlačíš, alebo možno na nich pôsobíš ako ľahká korisť.  

Alebo si až príliš dokonalá a takých sa páni boja . Príliš krásna, príliš vzdelaná.  

 
15.10.2016 17:33 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Text uživatele: 

jano2 - kromě toho že si toužíš najít životního partnera a že si s muži na internetu píšeš - tak co všechno ještě pro to děláš? To že jsi panna ve svých 28 letech, to není chyba - nebo ostuda.

Každá žena -  má co nabídnout muži. Byl by to šeredný omyl, si myslet opak.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chlapi mě chtějí jen na sex nebo využít - proč nemůžu najít normální vztah?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16526
Počet odpovědí celkem: 175841
Počet registrovaných: 5169 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: nerozumím rozchodu

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny