Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah

29.01.2018 00:25
Uživatel: Jean
Věk:  20
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím všechny!  

Mám takový menší problém co se týče holek a vztahů s nimi. Je mi už 21 let, ale ještě jsem neměl vztah ani sex.  

Zdá se mi, že ženskému pohlaví vůbec nerozumím. V kontaktu s dívkami jsem ale skoro pořád a nemám problém být v jejich společnosti a bavit se s nimi. Rovněž jsem po mnoha neúspěšných pokusech nějakou tu holku sbalit, začal studovat literaturu o balení a randění s dívkami, což poté ovšem nic nezměnilo.

Co se týče mého vzhledu, hodnotím se jako průměrný kluk - pečuji o svůj vzhled, ale nechodím například do posilovny (nebaví mne to). Většina kamarádek mi ale říká, že nechápe jak takový hezký kluk jako já, nemá ještě žádnou slečnu, zvlášť když prý mám velmi atraktivní koníček, který bych chtěl po studiu převést do profesního života - filmařinu.  

Nevím, zda-li je problém v tom, že mám na ženy v dnešní době příliš vysoké nároky - nechci aby se každý víkend courala po diskotékách a balila jiné muže, mluvila neustále sprostě, či aby ze mne jen "ždímala" peníze. Jednoduše řečeno, rád bych ženu, která bude mít nějaké to společenské vychování a bude mi věrná - to samozřejmě platí i z mé strany.  

Největší problém je ten, že občas semnou flirtují holky, které jsou ale výrazně mladší než já (cca 16 let) ale nikdy se mi žádná z nich nelíbila, či mne ničím neoslovila. Na druhé straně, holky které se mi vážně líbí a chtěl bych s nimi něco mít, radši běhají za hokejisty nebo fotbalisty a mne spíš využívají jako takového "kamaráda" co jí pomůže a utěší když jí nějaká hokejka nebo kopačka zahne s nějakou jinou holkou.  

Je tedy jediná možnost kvůli tomu začít hrát fotbal nebo hokej?  

Předem díky moc za Vaše rady. Vážím si toho!  

 

Jean P.

 

 

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.01.2018 16:00 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Takže chceš modelku?

 
29.01.2018 17:11 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Napadlo mne presne to same… aneb sice chce hodnou a vernou, ale zaroven musi byt prekrasna.

 

Nicmene, pokud te hokej nebo fotbal nebavi, tak bych s nim nezacinala. Ona se casem objevi holka, co oceni tve ostatnich aktivity, byt nesportovni.

 
29.01.2018 19:10 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Podle me zase lovis ve spatnych vodach a hlavne, ty holky jsou na tebe moc mlade a nemaji ti co dat. Nelamej to pres koleno, na prirucky se vykasli a ona se nejaka objevi. Mozna prave tehdy, az ji prestanes tak uporne hledat!!

 
30.01.2018 00:46 Uživatel: Lesní víla
Věk:  25
1516848153_26219576_10208693177401821_7919747304259448546_n.jpg
0-100
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Rozhodně si nemyslím, že musíš začít vyhledávat nějaký sport, dokonce si ani nemyslím, že jsou tvoje nároky nějak vysoké, spíš by mě zajímalo co umíš, nebo co chceš nabídout ženám ty? Hodně žen potřebuje cítit z chlapa to chlapství. Sebevědomí, rozhled, mít pocit, že je chlap dokáže ochránit a nakonec i zabezpečit. Nejen, ale i finančně. Tím, co píšeš, my hodně připomínáš bývalého, který taktéž neměl se ženamy štěstí, byla jsem a možná do dneška jsem jeho jediná přítelkyně jako taková. Tento bývalý nebyl nijak zlý, nebyl ani oškivý, no nebyl ani průbojný, nebyl sebevědomý a nechal si od okolí dost diktovat a dost se podřizoval a platit něco ženě? Proč, vždyt se o sebe má postarat sama za všech okolností… což po několila měsících začlo vadit i mě a myslím, že to vadí i hodně holkám, proto se mu nedaří. Neříkám že je to tvuj případ, ale muže to tak být. žena podvědomě hledá pořád samce, který bude vhodný kandidát na to, aby s ní měl mladé. Proto si myslím, že hodně žen chce cítit tu prubojnost, sebevědomí, péči. Nemuže to být v tom? Zarazilo mě ždímání peněz, co tim myslíš? Holky tě snad využívají a chtějí aby si jim kupoval kde jakou blbost, nebo je to o tom, že je pro tebe moc zaplatit za slečnu výlety, či obědy. Já třeba kolikrát před rande řikala, že mi bohužel nedorazili peníze a čekám na reakce, jestli mě muž rád pozve, nebo mi řekne "pujdem tedy jindy", protože ti, co mi  řekli, že se pujde až na to budu mít s těmi už jsem dál nikdy nic neplánovala. Co pak, jednou, až bude rodina? to si taky budeme dávat přesně pozor kdo kolik přispěl do společného života? Nemyslím si, že to je zlatokopectví, nechci dárky za tisíce jde mi o princip , jen tim chci říct, že žena někdy potřebuje mít pocit, že ji dokážeš udržet i finančně, nebo že ti nevadí do ní něco málo zainvestovat. Je to vlastně krásné gersto někam ji vzít za svoje a udělat ji pěkný den   Mám i pár kamarádů, kteří mě nazývají zlatokopkou a že mi není blbé, že mi muž něco zaplatil. ne, není mi to blbé (ja mu zase vařím, uklizim, peru. ale to by bylo zase na jiné téma) A kupodivu mám štast'ný a trvalý vztah. Tak se tak pozastavzuji nad tím, co je pro tebe ždímání? a jestli i tohle nehraje svoji roli? A tak si i říkám, zeptal ses někdy? Zeptal ses některých z těch slečen co jim na tobě vadí, nesedí? Určitě by uměly odpovědět a hned bys věděl oč jde Možná píšu moc dlouze, ale. hledal jsi ve svém sektoru? Jestli chceš filmařit, musíš najít někoho s podobným duchem, někoho kreativního co chce něco tvořit a hlavně věkově, cílově a povahově podobného. Opravdu cca 15letá slečna, která sama ještě neví co je asi nebude uplně to pravé A asi ani slečna, která lítá za hokejisty To ti říkám jako člověk co se uměním živí, není pravidlem, vše je možné,   ale většinou je tohle uplně jiný typ lidí  

 
30.01.2018 05:30 Uživatel: NilClass
Věk:  32

Město:Praha

100-500
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Souhlasím s tím, že muž by měl na první schůzce platit. A klidně i na dalších.

 

Ale to testování hned ze začátku, lhaní o penězích, to se mi vůbec nelíbí.

 

No a myšlenka, že když nezaplatí teď, tak co potom až bude rodina… no co se na to podívat takhle: Slečna neumí hospodařit s penězi, nemá rezervy, nepřijdou jí peníze a tak nemá ani na kafe… co potom, až bude rodina? "Nepřijdou" peníze a děti nebudou mít co jíst? Zajímavé.

 

Asi je vážně dobře se na vztahy úplně vykašlat, tohle mi za to nestojí.

 
30.01.2018 17:52 Uživatel: Jean
Věk:  21
Téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Text uživatele: 

Všem moc děkuju za Vaše reakce!  

Rád bych zde ještě uvedl na pravou míru pár věcí, které tu někdo nadhodil.  

 

Rozhodně, když jdu s nějakou slečnou na rande (a nemusí to být vyloženě rande, ale třeba jen schůzka), vždycky za ní zaplatím - beru to jako samozřejmost a jakýsi projev "gentlemenství".  

To co jsem zde zmiňoval jako takové "ždímání" peněz, tím jsem myslel když slečna sedí jen doma, nic nedělá (žádná práce/brigáda) a pak bere jako samozřejmost že za ní muž vše zaplatí - mám dokonce staršího známého, který se vrátil ze zahraniční cesty a měl kompletně vybílený byt i s nějakými penězi co měl doma schované. Ale to už je opravdu celkem extrém.  

 

Každopádně, co se týče mého sebevědomí, nemyslím si, že bych na tom nějak špatně. Ve třídě jsem byl vždycky středem pozornosti - v dobrém slova smyslu, a nikdy jsem neměl problém dělat zábavu i někde v cizí společnosti. Takže nízkým sebevědomím to asi nebude. (aspoň si to myslím).  

 

Určitě mám ale ve svém životě určité ambice a cíle, za kterými si jdu, takže možná bude úplně nejlepší nikoho nehledat a spíš si plnit sny Ono se to třeba nějak časem vyvrbí.  

 

Ještě jednou díky moc všem!  

 

Mějte se!  

 

 

 

 

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Holky semnou flirtují, ale žádná semnou nechce mít vztah
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny