Téma: Jsem neprůbojný a nevím jak navázat vztah a o čem mluvit s holkama

08.04.2019 14:22
Uživatel: jolo
Věk:  17
Odpovědí na téma: 1
Text: 

 

Dobrý den, chtěl bych požádat o pomoc.

Bohužel už dlouhou dobu se mi nedaří tak celkově bavit s holkami a navázat nějaký vztah už vůbec ne. S klukama problém nemám, s těmi si popovídám vždycky. Nevím vůbec čím to je. Necítím se ale tak, že bych byl na kluky nebo tak něco, to ne.

Na základce, kam jsem chodil, tak tam sice už někdo třeba měl nějaký vztah, ale bylo to takové to ze se to rozpadlo. Pak jsem přešel na gympl. Bohužel třída mě nějak nepřijmula a já byl vždycky ten vzadu. Prostě ti ostatní kluci byli průbojnější nebo já nevím, ale prostě o ně zájem byl.

A tady to asi začlo. Dlouho jsem to neřešil a myslel si že to přejde, že hormony zapracují a já se změním. To se bohužel nestalo. A tak zatímco ostatní (drtivá většina mých spolužáků) si už jeli své vztahy, já jsem pořád zůstával sám, a to mě mrzelo. Sice jsem se snažil o pár holek (asi 4), ale pokaždé to skončilo s tím že mě berou jako kamaráda, a že "nejsem jejich typ'' a Bůh ví co ještě.

Když jsem se s nimi snažil o něčem bavit, tak většinou ten hovor ustal po pár vteřinách. Psaní přes internet bylo stejné. Pozdravili jsme se, řekli si jak se máme a konec, neměli jsme si co říct, o čem psát, jakoby jsme se neznali, nechtěli bavit, aspoň já jsem to tak viděl. Anebo když jsme byli venku v nějaké skupince, tak se všichni bavili a já zase byl sám s tím že mě ti průbojnější kluci předehnali. Já se nejprve snažil, ale když jsem viděl, že se chová pořád stejně a nemá zájem, tak jsem přestal. No a pak to většinou skončilo s tím, že mě odbyla a o týden později jsem tu či onu holku viděl s nějaký klukem, jak jsou ruku v ruce.

Začal jsem být smutný a nedůvěřivý, že ostatním se to daří a mě pořád ne. Začal jsem se těch holek štítit, že všechny jsoui stejně, a jde jim, jenom o to, aby kluk měl co nejvíc peněz a sebevědomí až na strop. Osobně si myslím, že tělesné nejsem nějak moc ošklivý a zájmy taky nějaké mám, např. posilování či ježdění na kole atd. Možná mám ale jednu takovou zvláštnost, ve škole máme němčinu a ta mě baví, jsem tak nějak lehce pronemecky… v pokoji mám vyvěšenou německou vlajku a studuju německé knihy a hudbu. Ale to snad není nic, na základě čeho bych měl být nějak odsuzován ne? Každý máme najky zájem.

Děkuji.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1997x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nezajem o jakyckoliv vztah, o holky, stitim se toho.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.04.2019 07:06 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Jsem neprůbojný a nevím jak navázat vztah a o čem mluvit s holkama
Text uživatele: 

Nedělej si s tím těžkou hlavu, důležité je cvičit, cvičit a cvičit, aleb jak říkáme my němčináři "Übung macht den Meister" - taky mám rád němčinu a dokonce mě živí : ). Hlavně ty jejich složeniny, co třeba takový "Eierschalensollbruchstellenverursacher", taková blbost, která je sice úplně na nic, ale uvažoval jsem o tom, že si to koupím jen kvůli tomu názvu : D.

 

A co teprve, když mi zahraniční pojišťovna napíše:  "… bezugnehmend auf das oben näher bezeichnete Ereignis teilen wir Ihnen höflichst mit, dass bei unserer Gesellschaft für das oben genannte Kennzeichen aufrechter Versicherungsschutz besteht.". Němčina je krásný jazyk a když ji budeš umět dobře, myslím, že budoucnost máš zajištěnou : D

 

S nezájmem holek si nelam hlavu, teď jsou ještě vybíravé a mají nereálné představy. Neuvědomují si, že jestli chtějí prince v bílém Porsche, musí být samy princeznami v červeném Ferrari. Jak budou stárnout, postupně budou přicházet na to, že těch princů v bílém Porsche je nějak málo a jak jim začnou tikat bilologické hodiny, začnou brát postupně vše, co ještě udrží moč a myšlenku. Tak si užívej, buď s kamarády, choď do společnosti, ony se tam vždycky nějaké kolky objeví. Někdy po 35 roce totiž nebudeš stačit ty holky odhánět klackem : ).

 

Třeba kamarád loví holky na různých demonstracích, zejména ty za ochranu zvířat, životního prostředí a podobně jsou doslova rájem, převaha ženských, které nemají chlapa a tak svoji frustraci ventilují zde. Jen výjimečně s nějakou neodchází domů.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem neprůbojný a nevím jak navázat vztah a o čem mluvit s holkama
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo) 6 7585x
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 12 1779x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 2036x
Nesplněné sliby v rodině 2 1177x
A jak se cítím já? 2 1280x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 1277x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 1593x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 2 1520x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 1752x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 6 2162x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny