Téma: Jsem sama a nevadí mi to

13.02.2011 10:14
Uživatel: Zuzka
Věk:  25
Odpovědí na téma: 4
Text:  Hodně lidí si o mně myslí, že jsem uzavřená do sebe. Mám ráda lidi kolem sebe, ale spíš ty co znám a důvěřuji jim. Získat důvěru u mě není moc jednoduché. Nejsem příliš stavěná na kamarádské vztahy a to dost lidí odrazuje. Když odcházím z firmy na oběd do blízké restaurace, kam chodí hodně lidí od nás, sedám si vždy sama a dokonce hledám i místo tak aby mne neviděli. Mám ráda klid. Je mi nepříjemné, když chodím na obědy sama, k někomu si přisednou. Něco jiného je, když jdu s kamarádkou z firmy tak to jsem ráda, nebo když jí vidím vždy přisednu. Když, ale sedím sama a přisedne si ke mně člověk z práce kterého znám a optá se zda může přisednou, řeknu ano pouze ze slušnosti, ale ve skutečnosti si říkám ať jde jinam. Výjimkou jsou pouze pracovní schůzky, obědy, kde mi to nevadí. Dokonce ani, když mám volno a mohu někam vyrazit tak ráda trávím čas sama a po svém. Nejsem kolektivní, ale nejsem ustrašený introvert. Jen mi je příjemnější trávit čas sama prací a vlastní zábavou než s lidmi a dělat něco co oni. Ráda sportuji, ale sport si vždy vybírám tak, abych mohla být sama.
Chtěla bych “slyšet“ Váš názor, myslíte, že jsem introvert, nekolektivní holka? Nedělá mi problémy se seznamovat s novými lidmi, ale např. když mi někdo dá své telefonní číslo, nikdy první nezavolám, nikdy nikoho nevytáhnu ven. Nevím jak to popsat. Prostě těch málo přátel co mám o kterých opravdu mohu říct, že jsou přátelé si cením a udělám pro ně vždy maximum. Jen nějak ostatní lidé jdou kolem mě. Máte to také, někdo tak? Vyhovuje Vám být sám s hrstkou přátel, než být všude vidět se spousty lidmi?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.02.2011 11:20 Uživatel: Julie
Téma: Jsem sama a nevadí mi to
Text uživatele:   Mě to divné nepřipadá.  A uzavřený introvert nejsi, to se tuším projevuje větší izolací.  Mě lidi nevadí, ani navázat rozhovor s úplně cizím člověkem. Ale když přijdu do větího uzavřeného prostoru (kino,koncertní hala), hledám očima únikový východ a přemýšlím kdyby spadl strop,tak co budu dělat. Většinou přemýšlím nahlas,takže si manžel klepe na čelo. Njn,kadý máme něco.
 
13.02.2011 11:29 Uživatel: budgie
Věk:  50

Město:Praga mater urbium

G360058.gif
500-1000
Téma: Jsem sama a nevadí mi to
Text uživatele: Hm,tak ted jste mne trochu dostala,nebot podobný postoj mám i já.Vy jste jak moje kopie smile.Myslím si že je to ale normální.Každý člověk má kolem sebe vytvořenou jakousi bublinu a když ji někdo naruší máme z toho nepříjemný pocit.Vadí mi lidé co se předvádí a upozornují na sebe hlasitým chováním.Myslím si že jsme snad normální.Smějící se
 
13.02.2011 19:06 Uživatel: lenka mmt
Věk:  30
Téma: Jsem sama a nevadí mi to
Text uživatele: starosti si nedělej, lidé jsou různí a neznamená to, že jsou někteří lepší a někteří horší. Když jsem se jednou zeptala manžela, jak je možné, že taky občas nejde do hospody (jsem ráda, že nechodí smile), tak odpověděl: Já bych šel, ale když oni jsou tam lidi. Tak co na to říct smile, ale jinak je uplně normální, má jen rád svůj klid a známé tváře.
 
14.05.2011 08:57 Uživatel: kusledu
Věk:  28
0-100
Téma: Jsem sama a nevadí mi to
Text uživatele: 

tak mila Zuzko, ja bych mohla byt tvoje dvojceUsmívající se ale ja jsem k tomu jeste spis introvert...lidem moc neduveruju, skoro vubec. Vystacim si sama se sebou...kamaradku mam vsudyvseho jednu jedinou, se kterou si popovidam tak jednou za tyden.... mozna za dyl...ale je mi to tak nak jedno, jestli si s ni popovidam nebo ne. zname se jen diky tomu, ze bydlime pres ulici. Jinak v podstate k zivotu nikoho nepotrebuju, asi jsem zvlastni anebo divna, ale tak to proste mam. Obcas jsou chvilky, kdy zatouzim nekoho mit a aby me nekdo objal, ale zase me to po chvili prejde.
Jinak mam ten samy problem - co se tyce obedu, vzdycky kdyz jdu na obed, tak se jdu nejdriv podivat kolik je tam lidi a podle toho si dam obed nebo pockam, az se jidelna vyprazdni, je mi krajne neprijemne kdyz si vezmu jidlo a mam pocit, ze na me vsichni koukaj kam si sednu. Nejradsi jim sama, v klidu a nemam rada, kdyz na me pri tom lidi koukaj. Take sportuji - na kole,a  nejdrasi jedu sama, nikdo me nezdrzuje, s nikym si nemusim povidat a mam klid.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem sama a nevadí mi to
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 11 530x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 512x
Nesplněné sliby v rodině 2 406x
A jak se cítím já? 2 456x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 467x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 568x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 1 509x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 772x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 5 784x
Připadám si navíc, nezapadám mezi ostatní 3 883x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16278
Počet odpovědí celkem: 173940
Počet registrovaných: 4913 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejkomentovanější za 7 dní: Bojím se svého otce
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny