mojra.cz

Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem

28.08.2012 21:56
Uživatel: Trápící se trapička
Věk:  14
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Prvně chci upozornit, abyste si nehráli na nějaké soudce...
Velice ráda ubližuji druhým, je to má nejoblíbenější činnost. Psychicky i fyzicky. Je to vlastně středobod mého zájmu, přemýšlím jenom nad tím, jak to bylo prima, když jsem někomu ublížila a jak to udělat, abych mu co nejvíce ublížila v budoucnu. Šíleně mě to uvolní, ale zároveň nabudí. Prostě nepopsatelná kombinace příjemných pocitů.
Ale k věci, prostě jsem nad tím už několikrát přemýšlela a zdá se mi, že nedělám dobře. Že bych těm lidem prostě neměla ubližovat - z racionálních (jak mě ty lidi budou vnímat, časem se to pravděpodobně obrátí proti mně) i emočních důvodů (je to prostě zbytečné takhle někomu ublížit, jaký by ten svět byl, kdyby se tak choval každý).

Takže zaprvé se vás chci zeptat, jak to udělat, abych se dokázala připravit o tu nejoblíbenější činnost a zadruhé - ve škole máme skvělou skupinu 6 holek podobného zaměření, všechny šikanujeme a opravdu jsme se při tom spřátelily, kdybych to těm holkám řekla, tak nepřestanou, ale ještě si ze mě udělají prioritní terč jako ze zrádkyně a ještě přijdu o jediné osoby, které si mě s mým chováním vážily a pak ty spolužáci, jak se ke mě budou chovat, určitě se mi budou chtít pomstít, když přijdu o ochranu skupiny.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4078x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ráda ubližuji druhým - co mám dělat?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.08.2012 22:14 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

Pokud se vyžíváš v ubližování druhým a v jejich šikanování, tak je určitě něco špatně. Bylo by dobře zjistit, v čem má tohle všechno původ - tvoje potřeba ubližovat druhým a pocit uspokojení z tohoto ubližování musí z něčeho pramenit. Mohl by ti pomoci třeba rozhovor s psychologem nebo výchovným poradcem - určitě máte někoho takového ve škole. Bez odhalení a pochopení příčiny se svého chování asi jen obtížně zbavíš.  

Pokud chceš opravdu změnit sebe i své chování, můžeš kromě rozhovoru s psychologem či poradcem začít právě u té vaší povedené třídní partičky. Jestli jsi na to dost silná a máš odvahu, můžeš jim klidně říct, že ti šikanování ostatních už nepřijde zábavné - ono na tom opravdu nic zábavného není, hlavně pro ty oběti to určitě není zábava - a že s tím prostě končíš. Samozřejmě je pravděpodobné, že to ostatní členky party nebudou chápat a možná ti opravdu připraví nějakou odvetnou akci, ale třeba se k tobě naopak přidá alespoň část té většiny, která vašemu řádění zatím jen nejspíš mlčky přihlížela. Šest dívek není většina třídy a třeba budeš sama překvapená tím, že získáš nečekané spojence. Možná si ty dívky samy uvědomí nevhodnost svého chování, když to najednou budou ony, koho budou ostatní odsuzovat.

 
29.08.2012 05:40 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

kdyby jste se tak dobre spratelily jak si myslis tak i kdyby ses na ne vybodla tak ti nic neudelaji, jenze to je spis tak ze vy spolu tak dobre vychazite jenom proto ze vas ostatni nesnaseji a jine kamarady nemate, proste par upocenych pubertacek ktere kdyby k necemu prislo potopi bez vahani jedna druhou, ale z toho  casem vyrostes 

 
29.08.2012 07:56 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

Jak už ti bylo řečeno, chtělo by se poradit s psychologem.  

Já jsem byla oběť šikany a dodneška to ve mě nechalo následky, to už si právě ty co šikanují neuvědomují, jaký to má negativní vliv na oběti a jak je to může dost bolet, mě když šikanovaly, tak jsem už ani nechtěla chodit do školy, večer jsem brečela do polštáře a taky jsem chtěla ukončit život, takže na to taky bacha, nikdy nevíš, kdo tu vaši šikanu nezvládne a něco si udělá, aby jste pak toho nelitovaly.  

Je dobře, že si to uvědomuješ a chceš s tím něco dělat a pokud ty tvý kamarádky s tebou nebudou mluvit a budou ti dělat naschvály, tak věř, že ty za to nestojí, to nejsou pravý  kamrádky, ale zakomplexovaný, co si musí dokazovat sílu na někom slabým, koho se nebojí.

 

 
29.08.2012 16:15 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

To je jako bys vykládala, že kudy chodíš, tudy musíš rozhazovat odpadky.

 
30.08.2012 19:20 Uživatel: Julie
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

    Byla by z Tebe dobrá zubařka...... Jenom nevím, jestli bys měla nějaké pacoše.

 
01.09.2012 21:58 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

podle čeho jsi odhalila v někom, kdo lidem rád ubližuje dobrého zubaře? NĚJAK MI UNIKAJÍ SOUVISLOSTI sad

 
01.09.2012 22:01 Uživatel: Lucrezia
Věk:  37
index.jpg
0-100
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

Asi že zubař v sobě musí mít nějakou tu dávku brutality. Ale pochybuji, že má z toho vyloženě rajc, že někomu dělá bolest.

 
01.09.2012 21:40 Uživatel: Rybka
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

V jednom s tebou souhlasím.... že se to jednou, NE pravděpodobně, ale URČITĚ  obrátí proti tobě, protože v tom našem vesmíru existuje jednoduchý zákon ODRAZU, ...... co do něj vyšleš, to se ti vrátí a co zaseješ, to sklidíš....

Nemusí se tak dít hned, třeba až za nějaký čas se ti mohou dít věci , že si budeš říkat - Co jsem komu udělala, že jsem se např.... nedostala na vysněnou školu, stala se mi tahle nehoda, mám tyhlety zdravotní problémy, rozešel se se mnou kluk, kterého jsem tak milovala.... Za ZLO, které působíš druhým, nemůžeš pak v životě očekávat DOBRO....

Zkus se alespoň nad tím zamyslet.... jsi už velká holka.

 
08.09.2012 23:09 Uživatel: pop
Věk:  31
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

Na tyhle blbosti se vykašli, skonči s tím co nejdřív. Buď si jistá, že "pro každou svini už se někde vaří voda". Jinak řečeno, hnusný chování ti může dlouho procházet, ale jen do doby, než to přeženeš, resp. narazíš na větší svini než jsi sama. A to narazíš vždy, je to jen otázka času. Taky se může stát, že se budeš vozit po někom, kdo vypadá neškodně, ale bude tak jen vypadat. Následky se nedají odhadnout. Taky je pravda, že život má člověk často takový, jaký si zaslouží. Když rozdáváš zlo, nemůžeš čekat dobro. Nikdo tě nebude mít rád. Všichni budou vědět, že jsi svině. To stigma se s tebou potáhne a už se ho nezbavíš. Svět je malej, lidi se znají. Třeba potom se budeš někomu líbít a on se zeptá někoho kdo tě bude znát: hele znáš tu holku? A odpovědí mu bude: jasně, bacha na ni, to je fakt svině. Nebo taky: tu znám, to je milá příjemná holka. Vyber si.

Ještě jeden příklad ze života a ze školy. Byli tam dva sígři, pořád někoho mlátili, šikanovali, brali děckám věci, uráželi je, dělaly naschvály. Jeden kluk na kterýho se jeden znich zaměřil to nezvládl a pokusil se o sebevraždu. Tenhle sígr se potom trochu zklidnil, ale ne moc. A po nějaké době ho našli venku hrozně domlácenýho. Přežil to, ale má poškozenou páteř, je rád, že chodí. Od té doby byl od obou klid asi i proto, že se nikdy nezjistilo, kdo ho dostal. Všichni si myslí, že to byl otec toho kluka, ale oficiálně neodsoudili nikoho.

 
11.10.2012 20:24 Uživatel: sara111
Věk:  30
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

sikana je trestna.........

 
17.06.2015 07:53 Uživatel: někdo
Věk:  17
Téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Text uživatele: 

já se vždycky chtěl vyzkoušet bít od ženy musí to být úžasnej pocit : 3

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Ráda ubližuji fyzicky a psychicky druhým lidem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 1 114x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 391x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 5 402x
Připadám si navíc, nezapadám mezi ostatní 3 456x
Bývalý kamarát sa správa ako debil 2 277x
Líbí se mi pohledný kolega v práci, chtěla bych s ním sex 7 707x
Líbím se zadanému kolegovi nebo nelíbím? 1 371x
konflikty se sestrou po úmrtí matky 10 448x
Pracovní vztah nebo flirt mezi mnou a kolegou? 12 502x
Bratrův tchán s tchýni si dělají nárok na můj majetek 4 656x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny