Téma: z přítele doma dělají workoholika

12.05.2019 16:29
Uživatel: sisa
Věk:  25
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Mám přítele, který je moc hodný až moc že toho někteří zneužívají. Nedovolí si nic neodmítnout, jen málo kterých případech. Nebydlíme spolu, já bydlím na bytě ve městě on na bytě s rodiči v obci. U mě si není schopen najít nějakou aktivitu, snažím se o to já. Nedávno mi řekl, že je to u mě jako ve vězení, Taktéž to mám i já když sem u něj akorát že on mi žádnou aktivitu nehledá, protože je prácou na pozemku, který ani není jeho tak zaneprázdněný, že nemá ani čas hrát fotbal, který dřív hrával a nebo čas trávit se mnou, když za ním někdy i večer přijedu. Když sem žádala, aby jezdil někdy i on večer za mnou, tak mi bylo řečeno, že ne. Tak ráda bych ho podporovala ve fotbale či v jiném sportu. Seznámila sem se sním v práci. Sme spolu přes rok a na společné bydlení máme ještě čas, ale vzhledem k situaci z mé strany bych do toho klidně šla hned. Z jeho strany bydlení na bytě nepřipadá v úvahu a šetří si až na dům. Bojím se ale, že pokud s ním budu sdílet domácnost a budu s ním mít děti tak v domácnosti budu s nimi stále sama, protože si ho zavolají domů na práci na pozemku… Nejsem proti tomu na občasnou výpomoc, ale dá se říct, že práce a pozemek je na prvním místě, než osobní život a zdraví a taky kurz autoškoly. : ) Téma na tohle všechno jsme spolu uz navázali, zdá se, že to nestačí a je mi blbé mu říct, že je využíván na práci. Bojím se, že se dostane do situace, kde bude stavit svůj vlastní dum, chodit do práce a jezdit domů dělat práci na pozemek. Děkuji, hezký den.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.05.2019 09:32 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
2000-3000
Téma: z přítele doma dělají workoholika
Text uživatele: 

Siso, je to jednoduche! On ma jine priority a ty take. Pokud jeden z vas neustoupi, budete mit problemy porad.
Kdyz uz teď se citi u tebe jako ve vezeni a nedokazete byt spolu, ptala bych se, jestli tenhle vztah ma nejakou budoucnost? Dva lide, kteri spolu cheji zit, by se meli divat jednim (stejnym) smerem.

 
18.05.2019 18:38 Uživatel: destička
Věk:  60
Téma: z přítele doma dělají workoholika
Text uživatele: 

Myslím, že nemáte perspektivní vztah. Každý chce něco jiného, má jiné priority, nevidím tam lásku, souznění,   žádné city, pouze kalkul a práce, práce. Je dobré vše v životě naplánovat, ale pokud již nyní cítíte nesoulad, tak si myslím, že to v budoucnu bude stejně skřípat. I když přítel plánuje bydlení v domě, tak plánuje to s Vámi? Zatím se toho spíše bojíte. Píšete o dětech, tak se hlavně o děti nepokoušejte, protože děti jako náplast a východisko či zlepšení vztahů, to nikdy nefunguje. Pokud se vezmete, tak všechny tyhle stesky, které jste uvedla se v manželství jenom zvětší a nabalí se další. Určitě si nepomůžete vypsáním na webu, ale ty věci budete muset řešit, a později se budete kvůli nim hádat a bude konec manželství. Po roce chození totiž máte ještě plout na růžovém obláčku, společně se těšit na další akce a společný život. Některý z Vás je ve ztahu vlažný, ne-li studený. Zamyslete se, jestli nemá cenu se poohlídnout jinde. Já bych měla raději divoký,  živelný vztah se spoustou legrace, zážitků, náhodných výletů, kulturních akcí, restaurací. Kolik let je příteli? Možná je již starší /vážnější a vidí pouze práci/, chce se usadit a proto plánuje stavbu domu.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: z přítele doma dělají workoholika
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Líbí se mi pohledný kolega v práci, chtěla bych s ním sex 5 489x
Líbím se zadanému kolegovi nebo nelíbím? 1 208x
konflikty se sestrou po úmrtí matky 10 333x
Pracovní vztah nebo flirt mezi mnou a kolegou? 12 354x
Bratrův tchán s tchýni si dělají nárok na můj majetek 4 587x
Já, partner a ta třetí 5 576x
Chodím s ladyboyem a nevím jak to říct rodině 3 832x
Jsem neprůbojný a nevím jak navázat vztah a o čem mluvit s holkama 1 608x
Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si 3 580x
Známá nechce abych před ní mluvila o příteli - pokračování 16 698x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 3
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15746
Počet odpovědí celkem: 171442
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Forenzní psychologie
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny