Téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce

14.11.2012 13:41
Uživatel: samča
100-500
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Hezký den,

před měsícem jsem byla s kolegyní z práce na pivu. Opustil ji manžel a nechtěla být sama, hledala někoho na podnájem. Tak jsem šla. Docela jsme si rozuměli. Po týdnu jsme šli ještě jednou. Ale řekla mi, že se jí líbí kolega z práce, který se líbí i mě. Řekla jsem jí to. Od té doby je náš vztah divný. Někdy mě pozdraví, jindy zas ne. Byla s ním jednou na pivu. Pozvala ho, protože jí jedna kolegyně řekla, že se mu líbí a on jí taky.

Je to týden, co spolu byli a nevyjádřil se, jestli se chce sejít. Vadí mi, že o něm mluví, když se mi taky líbí a básní o něm. Ale teď už ne. Ochladl náš vztah a nevím, proč. Docela mě to mrzí. Jednou mi vadilo, že přesáhla přestávku, kterou jsme měly spolu a já chtěla odejít, ale řekla mi, že je ještě čas. Od vedoucí jsem to schytala já. A když jsem jí to řekla, bylo jí to jedno. Neměla ani pocit lítosti, že kvůli ní jsem dostala vynadáno od vedoucí. To se odehrálo před více než týdnem a od té doby je náš vztah divný. Ale to, že mě někdy ignoruje, mi vadí nejvíc. A dělám to taky. Když se na mě nekouká ona, tak já taky ne. Ale mrzí mě to, protože jí mám ráda. Možná je to taky kvůli tomu kolegovi z práce. Co myslíte?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.11.2012 15:40 Uživatel: Kvítek
Téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce
Text uživatele: 

Ahoj Samčo, rozhodně to nech teď nějaký čas být, moc bych se v tom na tvém místě nešťourala. A ty jsi o toho kolegu měla ( nebo máš ) zájem? Resp. nebylo to z tvé strany jen takové to konstatování jakože " tenhle chlapík je sympaťák " což ještě nemusí nic znamenat, třeba kolegyni ani nedošlo že bys ji mohla brát jako potenciální sokyni.

Taky záleží na tom chlapovi, pokud o kolegyni nemá zájem tak se to určitě brzy dozvíš a pak eventuelně můžeš ( pokud ještě budeš chtít ) zahájit nějaké kroky z tvojí strany.

Každopádně to, že tě kolegyně ignoruje může být z její strany jistá obrana - ví, že tobě se on líbil taky a tak se ti teďka raději vyhýbá aby nedošlo popř. mezi váma k nějakému konfliktu. Třeba se cítí ohrožená...

 

 
15.11.2012 19:37 Uživatel: samča
100-500
Téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce
Text uživatele: 

Ahoj Kvítku, ten kolega z práce na mě moc nekouká. Akorát jednou u mě platil a dlouze se na mě podíval, že jsem nevěděla, co to znamená. Ale pak zase nic a žádné pohledy. Tak si  myslím, že z jeho strany to žhavé není. Z mé bylo, ale jak cítím nezájem, tak ho také už nemám.

Je mi jasné, že sem může napsat i ona svůj názor na mě, pokud je to pro ní starost jako to byla pro mě. Každá jsme jiná. Myslím si také, že od toho piva se mnou čekala víc. Že jí nabalím nějakého kluka nebo co já vím. Poznala, že nejsem holka do větru, tak ztratila zájem. Ale nemusela mě navnadit, dávat mi svůj telefon  a psát mi, jaké dny má volno. Já pak od toho čekám a jsem zklamaná.

Pocit to je stejný,   jako když máte něco s mužem, za čtrnáct dnů ho potkáte a on dělá, že vás nezná. Cítíte se zneužitě.

 
14.11.2012 16:40 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce
Text uživatele: 

Samčo, docela mě zarazilo, že jsi poslechla kolegyni, přetáhla přestávku a teď v ní vidíš viníka. V práci přece existují nějaká pravidla, takže jsi nedostala vynadáno kvůli ní, ale kvůli své hlouposti.   Co se toho kolegy týká, možná s ním její chování ani nesouvisí.... záleží, jakým způsobem jsi jí vyčetla, že jsi dostala vynadáno. To ale musíš vědět Ty.

 
15.11.2012 19:19 Uživatel: samča
100-500
Téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce
Text uživatele: 

Barčo, nevyčetla jsem jí to vůbec. Dávala jsem si pozor, aby to nebyl vyčítací tón, ale jen konstatování. Jen jsem jí řekla, že jsem dostala vynadáno. A to je rozdíl. A kvůli ní to částečně bylo. Ona mi řekla, ta kolegyně, že je času dost a můžeme se bavit dál. A já jí iposlechla. Udivilo mě ale, že je jí úplně jedno, že jsem to schytala já. Na jejím místě bych řekla, že mě to mrzí nebo tak něco. Ale ona se urazila. Včera se domluvila přede mnou s jinou kolegyní na kafe. V ten samý den měla jít se mnou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přestala jsem si rozumět s kolegyní z práce
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny