Téma: I po rozchodu nás stále váže duševní pouto

14.11.2012 14:40
Uživatel: Kamila
Věk:  18
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den! Trápí mě neustálé opakování se mé vztahové situace. S přítelem jsem byla 3 roky, byl to vztah, ve kterém nebylo příliš důvěry ale to možná tím, že jsme mladí - příteli je 20 let, mně 18. Mimo to, že nám ve vztahu chyběla důvěra mě přítel podvedl, tím se důvěra ztratila úplně.

Několikrát jsme se spolu rozešli, poté asi vždy po ani ne 2 dnech jsme se k sobě vrátili s tím, že začneme od znova. Přítel na mně často žárlil, nechodila jsem s kamarádkami na žádné akce, většinou jsme byli spolu a proto jsem za dobu s ním ztratila nejednu kamarádku. Jenže jak už to tak bývá, v tu dobu jsem si to neuvědomoval a ja byla naivní a zaslepená láskou.

Bylo to jako na houpačce, týden krásný vztah plný lásky, poté hádky. Vždy si mě uměl získat svou výřečností, řečmi o tom, jak moc mě má rád apod. Ale nedávno nastal zlom, začala jsem se chovat jinak, byla jsem zlá, chovala jsem se jako blázen. A to i přesto, že se snažil a dával mi najevo, že mu na mě záleží. A tak to nevydržel a rozešel se se mnou.

Tehdy jsem si myslela, že to bude jako dřív - za 2 dny spolu zase budeme. A ono ne, našel si přítelkyní a je s ní..

Tím náš příběh zdaleka neskončil. Byli jsme na sobě asi dost závislí a proto i přesto, že má přítelkyni, kterou údajně nemiluje, jen ji má rád a budoucnost s ní neplánuje, jsme se stále občas vídali a to ne jen jako kamarádi.

Občas jsem mu napsala já, občas zavolal on mě, s tím, že mě miluje a že chce se mnou být (i přesto, že má novou slečnu podotýkám!! ), na druhý den tomu bylo ale jinak - prý měl zkrat a stejně by to neklapalo, říkal. Jsou to zhruba 3 měsíce a je to stále dokola, když jsem vydržela já se neozývat, ozval se on - mnohdy jen proto, aby věděl, zda jsem si někoho našla nebo jsem sama.

Dnes mi napsal, že si mění číslo aby nás oba vysvobodil. Opravdu už nevím, co si o tom myslet, mám ho opravdu moc ráda, jsem si jistá, že kdyby mi řekl ať se k sobě vrátíme, udělám to. Jsem natolik naivní. Prosím o radu, jak se tady s tím vším vypořádat a jak být hrdá a ne naivní a blbá. Předem děkuji, s pozdravem K.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2503x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Neustále dokola
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.11.2012 16:44 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: I po rozchodu nás stále váže duševní pouto
Text uživatele: 

Nezbývá nic jiného, než na něj zapomenout a začít se věnovat kamarádkám. Na vážnější vztah máš ještě moře času a tento vztah vlastně ani žádným vztahem není....

 
14.11.2012 16:59 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: I po rozchodu nás stále váže duševní pouto
Text uživatele: 

Není rada na to, jak se s něčím vypořádat.... musíš začít žít podle sebe a smířit se s tím, že to prostě skončilo. Začni se věnovat sobě, kamarádkám, něčemu co Tě baví... Jediné co tohle léčí je čas.  

 
14.11.2012 18:05 Uživatel: Julie
Téma: I po rozchodu nás stále váže duševní pouto
Text uživatele: 

   Fešák nebude nic moc extra. Na jednu stranu na Tebe žárlí, ale obratem ruky Tě podvede..... No a teď si představ Vás za 5-10 let, jste svoji, máte dvě malé děti, Ty na mateřské finančně závislá na něm, který jakožto hlava a živitel rodiny může vše..... Tak co, ještě ho tak stráááášně miluješ?  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: I po rozchodu nás stále váže duševní pouto
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 296x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 309x
Opustil mě milenec 3 314x
Rozchod se ženatým mužem 12 517x
Rozchod po 6 letech 10 576x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 634x
Má cenu doufat v návrat? 5 494x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 653x
Proč neřekne že nemá zájem 12 556x
Možnost návratu 4 504x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny