Téma: Otok víček - babské rady, léčba

04.04.2011 17:27
Uživatel: Michaela
Věk:  35
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Zdravím vás,

mám silně oteklá víčka - nyní již i v průběhu dne. Je mi 35 let. Poraďte prosím jak zmírnit otoky alternativní cestou. Zná někdo nějaké babské rady?

Děkuji Michaela

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 16214x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Otok víček - léčba
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.04.2011 11:15 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Nebylo by lepší navštívit lékaře, jestli namáte na něco alergii ... ? 
Mě naučili léčit unavené oči okurkou. 

 
02.05.2011 10:33 Uživatel: Michaela
Věk:  35
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

oteklá spodní víčka mám stále,alergie to není.necítím unavu,otoky mi vadí s kosmetických důvodů.koukala jsem na mapu zdraví,dočetla se o spojitosti s nadledvinkami,co Vy na to jako odborník?díky Michaela

 
22.06.2011 22:39 Uživatel: Lipetka
Věk:  28
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Víčka jsou určitě z nějakého důvodu napuchlá. Není od věci pokusit se o nějakou odlehčující a čistící kůru nebo zajít k lékaři a najít přičinu. Mám pocit, že jsem někde četla, že je to nesprávná funkce některého orgánu. Je možné že to jsou opravdu ty ledviny a nadledvinky. Jinak pomáhá vychlazený vylouhovaný čajový sáček na oči nebo dát lžíci  do ledničky a pak přiložit na víčka. Pozor nedávat na dlouho do mrazáku, kov by se mohl na víčka přilepit laugh

 
02.01.2012 21:02 Uživatel: Maklea
Věk:  39
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

nevím jestli to pomůže na oční víčka, ale proč ne konec konců - mě na problémy s otoky hodně pomohl Wobenzym, po operaci a i když jsem si vyrobila výron kotníku.   Tak to můžete taky zkusit:)

 
10.01.2012 10:59 Uživatel: angarmon
Věk:  37
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

zdravim, jelikoz mam stejny problem tak odpovidam a treba pomuzu. Jedna z moznosti a dost rychla je operace laserem, stoji okolo 10000 korun, je to okamzita pomoc a vydrzi tak 10 15 let. Otekla vicka maji, co do cineni z obehem krve a ledvinami. Ja jsem se vydala tou levnejsi cestou, coz je ocista meho tela. Prestala jsem pit kafe a alkohol jsem take vyradila a piji jen na oslavach. Koupila jsem si urologicke caje a piji je denne. Zacala jsem cvicit yogu doma s youtube aspon 10 minut denne. Stavim se na hlavu tak dve minuty rano a vecer nez jdu spat, pro zlepseni prokrveni tela. A to posledni, pred spanim si dam 5 kulicek Apisu, coz je homeopatie a pomaha proti otokum, dostane se v lekarne bez receptu. Snad jsem aspon trochu pomohla.

 
18.01.2012 12:13 Uživatel: misacehunka
Věk:  35
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

zrdavím Vás, reagovala jste na můj problé oteklých víček.zminovala jste laserovou operaci, můžete mi přiblížit kde se tato operace provádí, či případně kontakt na kliniku či webovky. děkuji MICHAELA

 
30.12.2012 13:35 Uživatel: boldness
Věk:  37
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Dobrý den,
reaguji na otoky spodních víček. Mohu vědět, jaké výsledky se u Vás dostavily  po Vašem zmíněném novém přístupu? Děkuji moc za odpověd. Hezký den.  

 
18.01.2012 12:48 Uživatel: Indiánka
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Dobrý den 

Otoky víček jsou většinou způsobeny zhoršenou funkci ledvin. Může se Vám také stávat, pokud ležíte, že Vám slzí oči. To se říká, že "ledviny pláčou" smile. Operace může pomoci, nicméně, je to jen kosmetický efekt, a příčinu to nevyřeší.

Hledejte tedy, pokud Vám na tom nejcennějším co máte, a to je zdraví, záleží alternativní metody, zkušené, kvalitní léčitele, Akupunktura a spoustu dalších.

Můžete také zkusit prošetření funkce ledvin z moči a krevního vzorku, ovšem ve Vašem případě bude výsledek pravděpodobně v pořádku. Bude se jednat spíše o problém, který ještě není ve formě, kdy ho lze zaznamenat testy tohoto typu.  

Každopádně- ledviny Vám dávají najevo, že potřebují pomoc. Pozor na emoce a nepříjemné zážitky, stres atd, to vše se ukládá do ledvin.  Mrkající

Hodně štěstí

 
30.01.2012 15:23 Uživatel: kanopi
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Ahoj Míšo, odpověd sice neznám ale myslím si, že operace bude pouze dočasná. Ty otoky mají svoji příčinu, vše má svoji příčinu. Možná stres, možná alergie. Navštívit lékaře je určitě na místě a nechat si udělat nějaké testy má svůj smysl. A protože tě osobně znám, přeji brzké uzdravení. Jak se má asi malá Klárka...měj se hezky

 
02.02.2012 13:16 Uživatel: misacehunka
Věk:  36
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Ahoj, nevím s kým mám tu čest... ? děkuji za optání, ale Klárka není již zdaleka malásmile zahájily jsme letos školní docházku, takže pilně studujeme. k tématu: lékaře jsem již navštívila, po všech možných vyšetřeních mi doporučil plastiku očních víček laugh, pobavila jsem se a začala hledat alternativní metody. detox ledvin, jater, podporu lymfatického systému...

 
06.02.2012 17:42 Uživatel: Sestra
Věk:  32
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Ahoj, doporučuji nevštívit lékaře, nebot' oteklá víčka mohou být příznakem pro akutní ( náhlé) selhávání ledvin.

 
05.07.2012 14:55 Uživatel: kanopi
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

 HLAVNÍ SYMPTOMY TRICHIELLÓZY: Při trichinellóze se setkáváme se čtyřmi hlavními symptomy, v různém stupni.

  1. OTOK VÍČEK, někdy spolu s konjunktivitidou, jindy otok celé tváře. Někdy se otok šíří na končetiny, páteř, nebo jiné části těla. Otok se může objevit neočekávaně a po přestěhování larviček jinam zase zmizet.
  2. BOLESTI VE SVALECH a v podkoží. Svalovec může napadnout jakékoliv svaly, ale nejčastěji se nachází v obličejových svalech kolem očí, ve žvýkacích svalech, šíjových, zádových, bederních a ve svalech končetin. V těžších případech dochází ke svalové slabosti a ostatní symptomy se rozvíjejí později.
  3. ZVÝŠENÉ TEPLOTY od subfebrilie /37,1 stupňů Celsia/, do vysokých teplot (38-39 stupňů) Jindy se teplota zvyšuje jen večer, a to se může táhnout léta.
  4. HYPEREOZINOFILIE KRVE – je to imunitní odpověď organismu na invazi parazitů. Produkuje se při ní enormní množství eosinofilních leukocytů, které rozpouštějí bílkovinu, v daném případě obaly helmintů. Dříve se učilo, že hypereosinofilie krve je nejrannějším a nejjistějším symptomem trichinellózy. Nezřídka se hypereosinofilie zaměňuje za vysokou hladinu leukocytů.

    Bohužel, v závislosti na stále se snižující imunitě lidstva, v závislosti na chemickém, radiačním a stresovém zatížení, s eosinofilií krve jako ukazatelem přítomnosti parazitů se SETKÁVÁME ZŘÍDKA. V roce 1985 se NAOPAK setkáváme se vznikem sekundárního imunodeficitu, se snížením hladiny T-lymfocytů a eosinofilů.

 
30.12.2012 15:24 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Otok víček - babské rady, léčba
Text uživatele: 

Milý kanopi,

   je moc pěkné, že umíte hledat po internetu, ale ráda bych Vás příspěvek uvedla na pravou míru. Jedná se o onemocnění Trichinelloza způsobené parazitem Trichinella spiralis nebo-li svalovec stočený. První bod je sporný - migrace larviček v očích je záležitost "larva migrans ocularis" a tyto larvičky patří škrkavkám.

    Trichinelly jsou k nalezení hlavně v mohutně krvených svalech, což jsou opravdu žvýkací svaly, svaly jazyka a bránice. To je nejčastější lokalizace těchto parazitů. Také proto se každý poražený vepřový kus na jatkách nechává vyšetřovat. Z každého kusu se odebírá část bránice a než se maso dostane do oběhu, výsledky musí být zpět na jatkách a samozřejmě všechny negativní. Nakažení trichinellou je proto velmi vzácné. Vyšetřovat by se, ze zákona, měli i poražené kusy divočáků. Což se samozřejmě ale neděje. potom je to ale smůla dotyčných, kteří kance, ať už načerno zastřelili, nebo legálně, ale nenechali si ho vyšetřit.

   Nákaza svalovcem je velmi vážné onemocnění a léčení bývá dost prolematické.

  Google je krásná věc, ale člověk si informace musí umět přebrat a potvrdit.

   Pokud paní Michaleu trápí otoky po stránce kosmetické a chce je řešit alternativně, ať zkusí homeopatii nebo podobné "vědy". Nebo plastiku..

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Otok víček - babské rady, léčba
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny